Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

Daug kur rašo, kad pykinimas nėštumo metu būdingas tik civilizuotoms šalims, visokių ten vietinių tautelių moterų kur nors Afrikoj ar Azijoj nepykina. Įdomu, kokios priežastys? Juk nesuversi visko vien psichologijai ("jei jau esu nėščia, tai turi pykint")? Nusiteikimas tikriausiai turi šiek tiek reikšmės, bet juk dauguma mamyčių, kurias pykina, šiaip yra sveikos, nusiteikusios teigiamai dėl savo nėštumo, laukia lėliuko su meile... (manęs nepykino nė sekundės, tai asmeninės patirties neturiu). Čia šiaip pamąstymas; jei Jums taip bloga, kad nesinori leistis į teorinius svarstymus, tai ir nekreipkit dėmesio... Stiprybės visoms ir kad kuo greičiau praeitų tie nemalonumai 4u.gif
Atsakyti
siandien prasidejo 7 sav., keista apart pilvo maudimo jokiu nestumo simptomu g.gif , laukiu laukiu kada supykin, bet net maisto jokio ipatingo nenoriu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jujuka @ 2007 03 08, 10:45)
siandien prasidejo 7 sav., keista apart pilvo maudimo jokiu nestumo simptomu  g.gif , laukiu laukiu kada supykin, bet net maisto jokio ipatingo nenoriu...  smile.gif

drinks_cheers.gif man taip pogi.
tik va vakar nuo vieno kvapo bloga buvo bet nesupykdė. o ir į darbą važiavau, nesupratusi ko skrandis nori. bet viskas tuom ir baigėsi. šiandien kaip įprasta, nei kvapai, nei maistas neerzina
Atsakyti
4u.gif kartais net atrodo kad prisigalvojau,prisisvaigau, o jokio nestumo cianera, bet juk ir gydytoja sake tongue.gif keistas pojutis blush2.gif
Atsakyti
o mane per viena nestuma visai nepykino, o dabar vemiau toliau nei matau ir gal iki kokios 14sav... ir cia galvok negalvojus niekaip nejo susitvardyti, kad nevemt, nes pavalgai, isgeri vitaminus ir viskas lauk doh.gif
aciu dievui jau tai praeitis smile.gif kartais dabar koks kvapas suerzina, bet apsikabinus klozeto nebereik sedet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jujuka @ 2007 03 08, 13:37)
4u.gif  kartais net atrodo kad prisigalvojau,prisisvaigau, o jokio nestumo cianera, bet juk ir gydytoja sake  tongue.gif  keistas pojutis blush2.gif

lotuliukas.gif aš tai pasidarius testą, nulėkiau pas gydytoją, o po savaitės vėl testą kartojau doh.gif čia vis įsitikinimui kad tikrai nestuke.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jujuka @ 2007 03 08, 10:45)
siandien prasidejo 7 sav., keista apart pilvo maudimo jokiu nestumo simptomu  g.gif , laukiu laukiu kada supykin, bet net maisto jokio ipatingo nenoriu...  smile.gif

Nu zinokit, as irgi taip dziaugiausi, kol nesibaige 7 sav, kai tik prasidejo 8 sav, prasidejo ir pykinimas, ir vemimas unsure.gif Taip kad nesidziaukit per anksti bigsmile.gif

QUOTE(Inga28 @ 2007 03 08, 16:27)
o mane per viena nestuma visai nepykino, o dabar vemiau toliau nei matau ir gal iki kokios 14sav... ir cia galvok negalvojus niekaip nejo susitvardyti, kad nevemt, nes pavalgai, isgeri vitaminus ir viskas lauk  doh.gif
aciu dievui jau tai praeitis smile.gif kartais dabar koks kvapas suerzina, bet apsikabinus klozeto nebereik sedet smile.gif

Zinai, tave galejo pykinti nuo vitaminu..
Atsakyti
QUOTE(*Anoli* @ 2007 03 09, 15:08)
Nu zinokit, as irgi taip dziaugiausi, kol nesibaige 7 sav, kai tik prasidejo 8 sav, prasidejo ir pykinimas, ir vemimas unsure.gif Taip kad nesidziaukit per anksti  bigsmile.gif
Zinai, tave galejo pykinti nuo vitaminu..

nuo mamavito mane labai pykino, bet labai pasistebi kada nuo vitamino kada ne smile.gif
paskui gydytoja isaiskino kodel nuo mamavito pykino smile.gif
Atsakyti
pirma nestuma manes visiskai nepykino,nesiojau laiminga biggrin.gif ,o dabar pykina nuo ryto iki vakaro.manau kad kiekvienas nestumas yra skirtingas kaip ir vaikai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduoklisss @ 2007 03 10, 20:27)
pirma nestuma manes visiskai nepykino,nesiojau laiminga biggrin.gif ,o dabar pykina nuo ryto iki vakaro.manau kad kiekvienas nestumas yra skirtingas kaip ir vaikai 4u.gif

pritariu 100%
Atsakyti
Labas, mane pykina visus 8 mėnesius. Pirmi trys mėnesiai , tai buvo toksikozė. Kvapai erzino, maistas nepatiko, skonio nejaučiau. Paskui visa tai aprimo. Bet prasidėjo pusryčių netoleravimas. Jeigu skrandžiui nepatinka koks nors maistas, viskas iškeliaudavo į tualetą. Labiausiai negalėjau valgyti rytais vaisių, saldžios bulkos ir aplamai, maisti, kur yra cukrus. Jokių jogurtų, varškėčių, rūkytų patiekalų. Tai kol atsirinkau kokį maistą galiu valgyti, praėjo nemažai laiko. Ir netgi tai dar nereiškia, kad jo neišvemsiu kurią nors dieną. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
tai as niekada negaliu zinot kada kas nepatiks ir kada koks kvapas supykins... bet tai aciu dievui nebe daznai pasitaiko smile.gif
Atsakyti