Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

Man už kelių dienų prasidės 18 sav., bet pykina tai juodai, maistas-nedraugas doh.gif o taip norėčiau, kad atsirastų apetitas koks buvo iki nėštumo, nes kai reikia galvoti ką suvalgyti, tai labai sunku, nes atrodo, kad tokio patiekalo dar niekas neišrado, kad su malonumu valgyčiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jola24 @ 2007 06 17, 12:51)
Man už kelių dienų prasidės 18 sav.,  bet pykina tai juodai, maistas-nedraugas  doh.gif  o taip norėčiau, kad atsirastų apetitas koks buvo iki nėštumo, nes kai reikia galvoti ką suvalgyti, tai labai sunku, nes atrodo, kad tokio patiekalo dar niekas neišrado, kad su malonumu valgyčiau  verysad.gif
Ne pyragai ir tau kaip matau,man irgi tas pats,mano geriausias draugas dabar yra wc blush2.gif bet ka padarysi,laikykimes nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif .Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Su pirmu vaiku pykino nuo 5 iki 18savaiciu. Vemiau juodai, palengvejo tik tada kai atsiguliau i ligonine ir palasino laselines. Visoms kurioms labaibloga patariu paprasyt gyditojos siuntimo i lignine del toksikozes.
Dabar kai laukiuosi antro, tai pykint pradejo nuo 8 savaites. Kartais buna dienu kai vemiu visa diena, o kartias buna ir visai gerai. Bet kentet galima ax.gif Ir tikiuosi, kad nepykins taip ilgai kaip su pirmu.
Atsakyti
Mano pilvukui 7 savaites. Iki dabar jauciausi puikiai, taciau pastaruoju metu vis dazniau jauciu, kad nuo kvapu, karscio ir pan. ,,viduriai pradeda vartytis,,. Nors apie WC draugysre dar negalvoju.
Norejau paklausti - tas pykinimas prasideda staiga, kaip perkunas is giedro dangaus, ar jautrumas dideja palaipsniui?
Nes dabar nezinau ar is tiesu man lengva blogumo forma, ar forumo prisiskaicius simptomus isikalbejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2007 06 20, 01:34)
Mano pilvukui 7 savaites. Iki dabar jauciausi puikiai, taciau pastaruoju metu vis dazniau jauciu, kad nuo kvapu, karscio ir pan. ,,viduriai pradeda vartytis,,. Nors apie WC draugysre dar negalvoju.
Norejau paklausti - tas pykinimas prasideda staiga, kaip perkunas is giedro dangaus, ar jautrumas dideja palaipsniui?
Nes dabar nezinau ar is tiesu man lengva blogumo forma, ar forumo prisiskaicius simptomus isikalbejau  g.gif

Sveika, man pykinimai prasidėjo nuo 8 sav. , tiesiog atsikėliau ryte ir negerumas pasidarė, išpradžių nevemdavau, tiesiog visą dieną tąsydavo ir žiaupčiodavau bei seilės kaupdavosi, ypatingai sunku buvo darbe iškęsti šiuos negalavimus. blink.gif mane praktiškai visą dieną pykindavo nuo ryto iki vakaro ir jėgų visai neturėdavau, na, bet tavęs negąsdinu, gal tavęs ir visai nepykins 4u.gif tau to ir linkiu,sėkmės nešiojime
Atsakyti
Mane irgi pykina, na negaliu sakyti, kad baisiai, bet jauciu nemalonuma. O labiausiai padeda kai skrandi uzkemsu bandele doh.gif Jei as taip ir toliau bandelm misiu, tai nekas su svoriu bus doh.gif
Atsakyti
Aš septynias savaites džiaugiausi, kad manęs nepykina, jaučiausi žvaliai ir darbingai kaip visada. Dabar man aštunta savaitė ir viskas ką užuodžiu (kremai (ypač nuo strijų), skalbimo milteliai, kvepalai ir pan.) mane tieisog siutina, negaliu pasirinkt maisto nuo kurio nebūtų bloga. cry.gif O pats blogumas ateina apie pietus, per patį darbymetį. Nevemiu, bet kartais atrodo kad palengvėtų jei išsivemčiau... Dabar viskas tiesiog stovi gerklėj ir nežinau ką daryti- čia ir baisiausia, kad NEŽINAU KAIP PALENGVINTI sau dalią. doh.gif Optimistiškai tikiuosi kad tas pykinimas greitu laiku praies, nes šiuo metu negaliu naudoti jokių kremų, o kaip jau minėjau, nuo kremo prieš strijas (GALENIC naudoju) aš net žiaugčioti pradedu... bijau.gif o vyras sako, kad jam jis net labai kvepia...
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2007 06 20, 18:21)
Aš septynias savaites džiaugiausi, kad manęs nepykina, jaučiausi žvaliai ir darbingai kaip visada. Dabar man aštunta savaitė ir viskas ką užuodžiu (kremai (ypač nuo strijų), skalbimo milteliai, kvepalai ir pan.) mane tieisog siutina, negaliu pasirinkt maisto nuo kurio nebūtų bloga. cry.gif O pats blogumas ateina apie pietus, per patį darbymetį. Nevemiu, bet kartais atrodo kad palengvėtų jei išsivemčiau... Dabar viskas tiesiog stovi gerklėj ir nežinau ką daryti- čia ir baisiausia, kad NEŽINAU KAIP PALENGVINTI sau dalią.  doh.gif  Optimistiškai tikiuosi kad tas pykinimas greitu laiku praies, nes šiuo metu negaliu naudoti jokių kremų, o kaip jau minėjau, nuo kremo prieš strijas (GALENIC naudoju) aš net žiaugčioti pradedu... bijau.gif o vyras sako, kad jam jis net labai kvepia...


Pabandyk imbiero tabletes, arba siaip imbiera marinuota. Man kas antra karta padeda.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
o man 16 savaite ir mane taip pykina blink.gif jau buvo apstoje, buvau apsidziaugus, kad viskas ok, o dabar vel kelias dienas is eiles doh.gif siaubas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Envuke: 21 birželio 2007 - 19:02
Pykina kai buna tuscias skrandis. Todel labai patariama vis ka nors kramsnoti. Zinau, kad atrodojog jokio maisto negali i burna paimt, bet is savo patirties galiu pasakyti, kad jei kramsnosit pvz, dziuveselius tai tikrai bent jau apmazes tas blogumo jausmas thumbup.gif

pabandykit drinks_cheers.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2007 06 20, 18:21)
šiuo metu negaliu naudoti jokių kremų, o kaip jau minėjau, nuo kremo prieš strijas (GALENIC naudoju) aš net žiaugčioti pradedu... bijau.gif o vyras sako, kad jam jis net labai kvepia...


Bet ir idiotai gamina tuos kremus nuo strijų doh.gif , aš irgi žiaukčiodavau ir nuo Avent ir nuo Avon.
Beje kramsnojimas kartais truputi padedavo, darbe popkornus kramsnojau, paskui kivius, dar neblogai buvo bealkoholinis alus (vienintelie nepykinantis skystis), nes pykino net nuo vandens.
Kažkas klause ar pykinimas prasidėjo palaipsniui. Man tai palapsniui, is pradziu tik siaip lyg ir negera, o veliau smarkiai, irgi tik 17-ta savaite nustojo pykinti palaipsniui.
Imbieras padedavo kazkiek, bet as jo negalejau naudot, nes skrandi skaudet pradedavo verysad.gif . Taip ir liko visas buteliukas tableciu. Galeciau atiduot, jei kam reikia. Rasykit i AZ.
Atsakyti
Sveikos,

mums nestuke.gif 10 savaiteliu. Pasiskundziau gydytojai, kad pykinimas kankina, istisai sedziu apsikabinus "baltaji drauga" verysad.gif
Ji man paaiskino, kad taip buna, bet israse miltelius BASICA nuo pykinimo. Gal kuri bandet juos? Tikiuosi, pades. Tiesa, vis dar nenusipirkau, niekaip is namu neislendu ax.gif
Atsakyti