Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pykinimas
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Rucelie
nu tie nux vomica tai jau tikrai ne chemija, man siaip 2 skirtingos gydytojos juos patare. as, kai ziauriai tasydavo mane, vis stengiausi save itikinti, kad tai 2.gif man sako, kad jam viskas gerai tongue.gif daug lengviau taip buvo viska iskest biggrin.gif
Sixty
Mane su antruju nestumu pykino taip, kad sprende ar nereikia daryti valymo, nes nuo tokios toksikozes galejo nesivystyti vaisiu. Aciu Dievui viskas buvo gerai. Taigi menesi gyvenau ligonineje po laselinem, leido ir Cerukali. Pstoviai gyvenau su ranksluosciu po ranka ne toks seiletekis buvo ir pastovus pykinimas. Kentejau iki 13 savaites. Po to namuose geriau imbiero tabletes(rekomendavo gydytoja), ir nux-vomica zirniukus. Kiek domejausi tai yra tiesiog kazkoks riesutas. Veliau kai taip nebepykino visada kramciau metine guma ir net uzmigdavau su ja. veliau nestumas buvo puikus ir pagimdziau tikra galiuna 4210 g. 58 cm sunu. Dabar jam jau metukai auga puikus berniukas. Linkiu sekmes.
Pamparam
Aš žiūrėjau internete, ten radau ACO-NUX VOMICA, lietuviški, ar čia tie patys?

Čia nuoroda http://vic.vvkt.lt:8080/VICIS.nsf/0/70da99...2.2,1#_Section4
Sixty
Cia yra lasiukai, kuriu sudetyje yra etanolio. Vartojau ir siuos. Bet pabandyk homeopatineje vaistineje paieskoti butent Nux-vomika zirniuku. Tokie labai mazi, ju reikia atrodo po 10 3 kartus per diena suciulpti.
espera
man irgi israse Nux vomical lasiuku nuo pykinimo, tai dabar ikalu kelis kartu per diena - tuo kartu lyg ir apmalshina, kai vel supykina smarkiau, vel ikalu smile.gif o siaip man tai gydytoja patare is lovos neislipus pavalgyt ka nors ir tik tada keltis - sako, kad tada irgi neturetu taip pykinti. ir liepe daug skysciu labai gerti. rolleyes.gif
gutukas
kai laukiausi su pykinimu problemų neturėjau didelių, tik darbe nuo kvapų užeidavo vėmimo priepoliai sad.gif gydytoja išrašė Cekuralio, gerdavau tik eidama į darbą iš pačio ryto ant tuščio skrandžio-tikrai labai padėdavo thumbup.gif thumbup.gif
inga22
QUOTE(Linka @ 2004 12 09, 13:55)
Noriu paklaust, ar susidūrėt su nepakeliamu pykinimu? Mane pykina kiaurą parą, vemiu retai (tikiuosi nepradėti dažniau), bet jau sveikatos nebeliko visai. Nėra jegų ir išeiti pasivaikščiot, nei dirbti nebegaliu. Radau internete informacijos, kad galima gerti Cerukalį, nusipirkau, o inform. lapelį parašyta, kad 1 trimestre negalima. Bet gal 1 tabletyte kas 3 dienas nepakenktų? labai prašau, paatarkit!
*

Sveikute smile.gif nestuke.gif
Esu su tokia problema susidurusi, kazkur nuo antro niestumo menesio du menesius taip vemiau, net nuo vandens, vos egzus issilaikiau, maniau jau mirsiu, galejau suvalgyt tik dziuvesiu ir jogurto, bei saldzios arbatos, tikra kankyne doh.gif bet paskui man tokia senyva moteris dave patarima ciulpti gliukozes tabletes, vaistinej visokiu skoniu yra, tokios baltos, vitaminiukai, tai atsigavau, nes jau is namu viena neiseidavau, svoris nukrito, galvojau, kad jau galas bus, temperatura ir t.t. Deja mesa vel valgyt ar ka riebiau teko priprast, bet dabar ryju viska tongue.gif ir laukiu savo 2.gif tai kad pabandyk biggrin.gif nestuke.gif heart.gif ir sekmes tau
Perrin
Baigiu jau visai nusigalabyti nuo to pykinimo. Jau 3 men, bet dar neatrodo, kad baigtusi. Man tas rytinis pykinimas visai ne rytinis, o vakarinis. Ir visai negaliu vaziuoti nei autobusu nei masina. Turbut nuo lingavimo. Ir kaip ten su ta arbata? Man gydytoja sake, kad irgi nagalima, nes turi kofeino.
espera
gelbekit! siandien visai nusigalabysiu... visa nakti pykino, skaudejo skrandi - jis toks kaip sutrauktas, skausmingas buvo.. is ryto pashokau issivemt tulzim ir rugstim.. po to vis pykino - ora vemiau... dabar va ka tik vel rugstim pavariau.. bet taip ziauriai dar nebuvo.. tie nux vomica nieko nebepadeda... skrandis vis dar kaip sutrauktas.. nieko negaliu ne i burna... gal ka zinot, patartumet pavartot. bo visai ziauriai siandien..
carino
Sveikos!

Man pradejo pykinti pries kokia savaite, bet kaip pykina, tai ir pykina istiesai cry.gif . Pvz. vakar valgiau sriuba (cukinijos ir bulviu kremas), ir po ju nebegalejo nieko valgyti, schmoll.gif nes pykino. Siaip ar taip, pagalvojau, reikes antro valgyti, del vaikucio wub.gif . Buvau planavusi zuvi, bet negalejau prisversti gaminti, nes nuo kvapo irgi negera. Ir prisiminiau, kad guli spintoje sardiniu skardine, ir nors konservuoto maisto negalima valgyti nestumo metu (ar kuo maziau), vis tiek pagalvojau, jog viena karta nepakakenks, juolab, kad ten daug calcium... rolleyes.gif
Ir kaip pradejo pykinti- tai iki siandien, visa nakti kaip pabusdavau, tai ir pykindavo verysad.gif . Tiesa, vakare norejosi vemti, bet susilaikiau, gal ir butu buve geriau nueiti pas nykstukus unsure.gif ? Dabar valgiau sudytu sausainiu, geriau metos arbata su cukrumi, ir kiek praejo wub.gif , bet kiek ilgam, tai nezinau.
Ar tai normalu, jeigu visa diena pykina? Ar tureciau susirupinti ir kreiptis pagalbos?
O ar tas homeopatinis preparatas nuo pykinimo galima pirkti nepasitarus su ginekologu?
mamagitana
Moterys, jei pykina labai, taip, kad valgyti nebegalit ir tai tęsiasi ilgai, tiesiog privalote kreiptis medikų pagalbos, jei ne dėl savęs, tai dėl vaikiuko. Padėti tikrai įmanoma (mamos čia jau rašė), jei kieno itin konservatyvi ginekologė nepasiųs į stacionarą, tai eikit pas kitą, ar pas šeimos. Tai yra nėštumo toksikozė, ir tai ne normali organizmo būklė. Mane pačią pykino abiejų nėštumų metu pirmus trimestrus, bet ne stipriai,apetitas nesumažėjo( o gaila biggrin.gif ). Iš senų receptų (gal kuri rašėt, visko neperskaičiau)-imbiero arbata ar saldainiukai. Rytų šalyse tai patikrinta priemonė nuo pykinimo, bet ne visoms jo skonis patinka. Gero nėštumo, lengvo gimdymo ir puikių vaikų visoms!
rrrxxx
Prisiminiau ir as tuos laikus kai ne tik pykindavo bet ir vemdavau. Tai buvo 4 pirmus men kiekviena mielą dieną. Vat ir nieko negalejau padaryti. Valgiau ir dziuvesius ir gulejau ligoninėj. Bet visi kaip susitarę aiškindavo, reikia savo atkentėt.
Užjaučiu visas kurioms taip yra. Laukit ir būtinai viena dieną praeis...
Mitsu
Isivaizduoju kaip jums sunku. Organizmas taip kovoja su svetimkuniu. Nes pasirodo kudikis mamos isciose yra svetimkunis blink.gif Kai kurias moteris tas pykinimas tiek isvargina, kad jos apie antra vaikeli ne pagalvot nebenori schmoll.gif
aureja25
mane irgi kaip pradejo pykinti nuo 6 savaites,tai tesesi iki 12 sav.Istisa diena taip imdavo sleikstulys,kad net budavau priversta maiseli toki specialu popierini,neperslampama nesiotis rankineje.Bijojau,kad bet kuria minute galiu apsivemti.Dabar visa tai praeityje mirksiukas.gif
bafi
Sveikos, mane irgi pykinai pykina, net zliumbiu kaip skauda presa, ar raumenis nuo ziuagciojimo, ryte kazkokiom putom, kai preinu is pardes vel kazkuo bet ne maistu, na ir bet kuriuo metu galiu vemti, todel paniskai bijau vaziuoti mikru, viena diena geriau kita blogiau buna.

Seip man jokie sausainukai enpadeda, ar gulint ar stovint valgau, nieko gero, vistiek nei ryto be vemimo, manau kad tai tikrai pavaldima, mano mama visus menesius veme sad.gif

Na bet del leliuku viska istversim, juk taip? kai gimdysim manau tikrai skaudes, bet niekis viska istversim
raige
Oi, prisiminiau kaip neshcia vazhiavau mikriuku, supykino, kaip tik buvo stotele, spejau ishlipt ir dejau laukiantiems keleiviams po kojomis biggrin.gif ph34r.gif
bafi
poi Raige, isisvaizduoju, kaip nefaina, man irgi panasiai buvo, tik keleiviu priesais nebuvo, begau link namo kampo, o is burnos viskas jau lauk ejo biggrin.gif

kazin kodel taip buna, viena diena galiu valgyti viska ir netaip bloga, o siandien ka pakramtau viska lauk ismetu, nesamone kazkokia, vaikelis visai alkanas bus, bijau ka ir i burna paimti sad.gif
raige
Aha, labai buvo nesmagu. Bet moviau ir pramoviau, ai, galvoju, vis tiek manes nepazhista rolleyes.gif
Mane pykino lygiai tris menesius (klasika), bet du kartus buvo toooooookie priepuoliai, kad po vieno ish ju atsiduriau ligoninej su lashelinem (vemiau koki 40 kartu), o po kito kazhkaip pati ishsikapschiau.
tenelga
Pirmiausia sveikinu visas kurios cia skundziasi pykinimais 4u.gif na ne del to kad pykina na o del to kad nestuke.gif
Bet ilgalaikis vemimas tikrai pavojingas,laukdamasi pirmo vaikelio as...vos nepraradau vaikelio ir vos nemiriau pati.Gerai kad laiku pakliuvau i ligonine tai isgelbejo mus abi wub.gif
Mamytes jeigu istisai pykina ir nieko negalite nei valgyti nei gerti BUTINAI PAKALBEKIT SU GYDYTOJA,JI TIKRAI PADES IR VISKAS BUS GERAI.
O jeigu pykinimas nera labai didelis pasitengite kuo daugiau gerti negazuoto mineralinio vandenio(nors man padedavo tik gazuotas) ir auginkit savo nestuke.gif
Nuosirdziai
ragnez
mane pykino per abu neshtumus - nuo pradzhios iki galo. bet ne tiek, kad reiktu gydytis...

supykindavo nuo kvapu, kai kurio maisto, ish alkio, ish nuovargio ar streso, jeigu drabuzhiai nors kur nors verzhdavo, nuo vitaminu, nuo kosulio, nuo supimo, nuo mashinu dumu...

mano kovos priemones:
1. uzhvalgyti, kai tik pradeda nors truputi noretis
2. gerai pavalgyti vakare (man atrodo, rytinis pykinimas budavo susijes su alkiu...), kartais keldavausi ko nors truputi uzhkasti (pvz., razinu) net ir nakti
3. miegoti, tiek, kiek norisi, ir nepervargti
4. neshioti tik visishkai patogius ir neverzhianchius drabuzhius (pvz, negalejau uzhsivilkti golfo, nes nuo apykakles, prigludusios prie kaklo, pradedavo pykinti)
5. nustojau gerti vitaminus (tiksliau padariau pauze, pykinimas sumazhejo... vel pageriau - po poros dienu pradejo gerokai stipriau pykinti... tada mechiau juos gert...)
6. vengti to maisto, kvapu, aplinkybiu, kuriose blogai jautiesi

neshtumo toksikoze nustatoma pagal kraujo tyrima ir zhymima laipsniais. didesnio laipsnio toksikoze gydoma.
Aidar
Mane irgi pykindavo kiekviena diena iki pabaigos nuo ryto iki vakaro. Kovos metodai: juodos duonos rieke po ranka nuolatos ir butelis Borzomi mineralinio (cia man gydytoja taip patare).
Borderline
sveikos merginos,
mane va jau trecia diena stipriai pykina RYTAIS, dar nespejus atsikelti. geda sakyt, bet pykina nuo rytinio "miegelio" kvapo is burnos, tai begu dantis valytis kuo greiciau. basivalant dantis jau pradedu nuo pastos ziaukciot (juolab, kad as dar ir liezuvi sveiciu). bet jau taip bloga buna, kad sakes, atsisedu, ziuriu i viena taska ir dejuoju draugui, kaip man bloga. o dar i darba ruostis-nuo kremo, kvepalu kvapo bloga, valgyt nenoriu, bet koki dziuvesi sukramtau. uztat kokia 11 uzeina toks alkiukas ir visada randu tasej draugo padaryta sumustini ir müslini sokoladuka! tada galvoju: nu va, ir prejo pykinimas!
man mama dave savo patarima: ryte, tik atsikelus, nieko nevalgius ir negerus, issiziaukcioti tulzimi. tipo nemalonu, bet uztat visai dienai padeda. as taip ir darau. nors nieko negaliu sakyt, nes kitaip ir nebandziau, bet dienos metu manes nebepykina. kiekvienai matyt kitaip yra.
ragnez
aha jo. apie kvapus - viska skalbiau tik su neutralu, nes nuo skalbimo milteliu kvapo pykino... kvepiancios kosmetikos ir kvepalu nenaudojau, pirkau kosmetika, skirta alergishkiems zhmonems.
RNT
labas,

paprastai pykinimas praeina 3men, bet kartais trunka visa nestuma. Reikia eit kuo daugiau i lauka, gert vandens, valgyti po truputi.
ciukcia
Skaitau ir nieko nesprantu apie ka cia g.gif smile.gif , jau 25 sav, bet nezinau, kas tas vemimas, buvo, kadtruputeli pradedavo “tampyti“, bet pasededavau ir viskas praeidavo smile.gif nestuke.gif laikykites
Zaiza
Mane pykino iki 16 sav teko ir ligoninej guleti bet po to viskas praejo tiesiog reikia islaukti...
Man rekomendavo dar lovoje gulint vandens gerti (pykindavo rytais taip iki 13-14val nekaip jausdavaus), arba kokius dziuvesius sugrauzti bet kad labai padetu tai schmoll.gif
Prula
Nu mane kai pykina, tai nei dziuvesiai, nei vaisiai nieks nepadeda. Kai laikaus, tai dar gerai, bet daznai (ypac po pusryciu ir po vakarienes) mano pingviniukas taip ir lieka alkanas, nes maistas isvaziuoja lauk pro kur ir atejo... cry.gif Ir taip beveik kasdien. Bandziau ciulpt saldainius, tai zandai paskaudo (kad greit nesiciulptu, uz ju uzkisdavau), ir dar lezuvis nusiede, nu tu ciulpamu saldainiu. Dabar bandau ciulpt dziovintas slyvas, ne taip zandams blogai, o tuo paciu ir vidurius biski aptvarko... Nu laikaus kaip tik imanoma... ax.gif Ir kitoms sekmes...
p.s. viena cia anksciau rase,kad jai padeda ryte issiziaukciot kol pilvas tuscias. As dar ipilu i ji vandens, kad ne tusciai ziaukciot. NU tada po pusryciu nors nevemiu...Nors tiek gerai... rolleyes.gif Va taip.

Laikykimes 4u.gif
Guod@
sveikos nestuke.gif !!!!

visu pirma labai jus visas uzjauciu...su siaubu skaiciau jusu pasakojimus apie rytinius vemimus...siaubas.. blink.gif as dar nebuvau nestuke.gif ir kol kas nesu, bet po jusu pasakojimu as tiesiog blink.gif blink.gif blink.gif ...esu toks keistas zmogus, paniskai bijau vemimo, vos tik pradeda pykint jauciuosi kaip ne savo kailyje ir tiesiog baisu neapvemti kokio zmogaus...is vis viena pasilikti bijociau jei mane kiekviena diena pykintu ir tureciau puse dienos praleisti tualete...o kaip jusu mokslai/darbai? argi jus galit taip jausdamosios eiti i darba?man tai butu baisu is namu koja iskelt... doh.gif blink.gif blink.gif
Prula
Na juk ne visas pykina, nera ko del to pergyvent. O man jau po truputuka geriau. N rytais vis dar is sirdies pardaugauju su wc, bet iki vakaro kartais buna visai pakenciama. Vakarais dazniausiai vel negera. Priemones? Ale kas cia ir bepades... Kartais padeda tos kietos mazos barankos, kartais atsigerti kokiu sulciu...O kartais nieks nebepadeda, tada i wc ir miegot.... blush2.gif
geneira
Sveikutes nestuke.gif !

Mane taip pat labai pykina, tik pakolkas nereikia dar sedeti WC apsikabinus...
Kartais buna taip, kad nori valgyti,bet nieko negali paimti i burna nes gali tuoj apsivemti... Man bent jau padeda tai,kad einu gulti. Tik pasidaro blogai, tuoj ilova ir miegelio... thumbup.gif
zelionuska
man labai padejo besaikis citrinos valgymas, oi, kaip dabar pamenu...
mazhulia
Tikriausiai as is tu laiminguju, kai labai nepykina, tikiuosi ir neprades. Tik kartais kvapai suerzina, tai apima sleikstulys. Ypac 6-7 savaiteje buvau laaabai jautri. taciau drauge rekomendavo apelsinu valgyti, ir tikrai padejo! biggrin.gif
Knygose raso, kad reikia visokias sausas barankeles, riestainiukus valgyti. Taip pat rekomenduoja atsisesti prazergtom kojom ir nuleist galva, taip pasedeti. Kiti rekomenduoja nuo vaisiu, darzoviu nulupti odeles.. Na, laikausi visu tu patarimu ir normaliai viskas smile.gif Ziuresime kaip bus toliau smile.gif Laikykites
nestuke.gif

lialius
user posted image
zivukas
sveikos, nėštukės‼

esu nėščia jau 7-a savaitė ir niekaip negaliu mėgautis nėštumu, nes kiekvieną rytą pradedu sunkiu pykinimu, vėmimu. akyse žaliuoja, galva sukasi, darbe vaikštau sienas ramstydama verysad.gif paskaičiau ankstesniuose pokalbiuose, kad tokią būseną gali passtiprinti vitaminai nėščiosioms (geriu Materną). gal kas patars, kaip pagerinti savijautą? labai lauksiu nuomonių 4u.gif
Ugnee
Nezinau, ar tai tau pades, bet pasidalinsiu savo patirtim.
Visada po ranka turedavo suriu krekeriu, o geriausiai tiko surus siaudeliai, kita karta net ir nakti prabudus, kai pykino sukramtydavau, tuo laikotarpiu (kai pykino) pas mane visose kisenese rasdavau ka nors valgomo (vyras is to labai juokesi). Ryta akis pramerkus:
1) kazka sukramtydavau, nors viena krekeriuka (prie lovos turedavau);
2) is leto atsisesdavau, jokiu staigiu judesiu, ir pasededavau (adaptuodavausi prie kitos padeties), o tada jau keldavausi.
Siek tiek padedavo. Blogiausia, kad man buvo tas blogumas visa diena, tai kaip ziurkenas su pilnom kisenem ir vaiksciodavau.
Dar kas labai keista buvo, kad bloga darydavosi nuo paprasto vandens g.gif

Na, bet fizinis blogumas dar ne viskas, bet tai kaip harmoniukai siaute. Su manim susisneketi nepavykdavo. Tai tuo laikotarpiu sugebedavau bet ka is proto isvesti. Aisku buvo labai daug pykciu ir asaru. Na bet ka padarysi - man tada taip sviete ir viskas blush2.gif

Bet visa tai praejo, o dabar jau laukiu vis artejancios sventes. Tad sekmes tau, sveikatos, stiprybes ir sveiko kudykelio! 4u.gif Megaukis savo nestuke.gif
zelionuska
zivukas, aš jaučiausi panašiai kaip ir tu, geriau "materna", bet kad būtų kitaip, nesijautė. O šleikštulys, pykinimas tęsėsi 5 mėnesius. Laikykis...
Aidar
Mane pykino nuo pirmos iki paskutinės dienos. Nevemdavau, bet tik pykino. Išsigelbėjimas buvo duona "Rugelis" ir Borjomi mineralinis.

Tiesa, iš pradžių gėriau Pregnacare vitaminus, tai buvo gerokai blogiau, nes netiko. Gydytoja liepė pakeisti į Materna, savijauta pagerėjo, bet pykinimas niekur nedingo. Pasitark su gydytoja ir pabandyk pakeisti vitaminus. Gal pagerės bent kažkiek.
ragnez
QUOTE(zivukas @ 2005 06 27, 10:35)
sveikos, nėštukės‼

esu nėščia jau 7-a savaitė ir niekaip negaliu mėgautis nėštumu, nes kiekvieną rytą pradedu sunkiu pykinimu, vėmimu. akyse žaliuoja, galva sukasi, darbe vaikštau sienas ramstydama  verysad.gif  paskaičiau ankstesniuose pokalbiuose, kad tokią būseną gali passtiprinti vitaminai nėščiosioms (geriu Materną). gal kas patars, kaip pagerinti savijautą? labai lauksiu nuomonių  4u.gif
*

jei manai, kad nuo vitaminu - negerk ju. tik foline rugshti, juk vasara dabar, shviezhienos visokios yra - uzhteks tu vitaminu.
be to, jei labai stipriai vemi - pasakyk gydytojai. neshtumo toksikoze yra gydoma.
drugelis.
Aš pirmus tris mėnesius vėmiau ištisai. Man nebuvo rytinio pykinimo - man buvo "pykinimas ištisą parą". Kai neturėdavau kuo vemti, vemdavau seilėmis, tfu... Vienintelis mano vaistas buvo - suvalgyti nuskustą morką, jos nereikia nei tarkuot, o lėtai ir smulkiai kramsnot. Pabandyk, gal ir tau padės, juolab, kad dabar galima ir šviežių saldžių morkyčių nusipirkti.
pela
Mane mažiau pykino, kai nustojau gerti geležį sad.gif . Ir mano draugei suveike... Reiktu pasitarti su gydytoja sad.gif
Brooke
Aš tai pirmus mėnesius vien jogurtus ir vaisius valgiau, nes vien pagalvojus apie kitokį maistą pykindavo.. Šiaip, dar nešok iš lovos vos atsibudus - paprašyk vyro, ar ko, kad padarytų arbatos, ar atneštų kokį vaisių suvalgyt pirmiau. Dar geležis gali būt priežastis..
AJ_Lt
Nuo rytinio pykinimo gerai padeda imbieriaus arbata ir imbieriniai sausainukai (pirkdavau Rimi)
Mumm
as valgydavau krekerius, bet labiausiai padedavo marinuoti agurkai, oi kiek Uspaskicho agurkeliu patvarkiau per pirmus 3 men tik jais ir maitinausi doh.gif
Danni
QUOTE(AJ_Lt @ 2005 06 29, 15:09)
Nuo rytinio pykinimo gerai padeda imbieriaus arbata ir imbieriniai sausainukai (pirkdavau Rimi)
*

Visą Rimi parduotuvę išvaikščiojau ir niekur neradau to imbiero, kur jo ieškoti, prie prieskonių, prie vaisių-daržovių ar dar velniai žino kur blush2.gif
Danni
Tiesa, dar papasakosiu ką man gydytoja patarė:
1. Iš ryto atsibudus neskubėti pakilti iš lovos, geriausiai paprašyti vyro, kad atneštu džiuvėsėlių ir puodelį šiltos arbatos. Tada suvalgyt tuos džiuvėsėlius ir tik po to, kai jie visi bus sukramtyti užgerti arbata.
2. Paimti ledo gabaliuką ir jį čuilpti kol pasidarys tokio dydžio, kad galima būtų praryti, o tada jį ir praryti, sako taip skrandis užšaldomas ir tada pykinimas nejaučiamas.
3. Kaip jau čia buvo minėta - imbieras.
4. Kažkokia homeopatinė arbata, kurios galima nusipirkti vaistinėse, bet pamiršau jos pavadinimą, atrodo, kad prasideda raide "B".
O kas tinka man pačiai dar nelabai išsiaiškinau, bet kurį laiką puikiai jaučiuosi užvalgius grikių košės su pienu.
Zvejo_dukra
Man labai padedavo kas nors rugstaus - apelsinu sultys (svieziai spaustos smile.gif ), spanguoles -, melisos arbata... drauge, kuria labai pykindavo rekomendavo visada tureti juodos duonos dziuvesiu ir valgyti tik tai ko tuo momentu norisi...
Liepų takas
Man padeda kivi arba stikline vandens su isspausta citrina ir trupuciu cukraus, bet cia kai silpnai pykina. Jau kai stipriai uzeina ,tai niekas nepadeda tenka su tualetu draugauti, po to palengveja laikinai.
AJ_Lt
QUOTE(Danni @ 2005 06 29, 15:26)
Visą Rimi parduotuvę išvaikščiojau ir niekur neradau to imbiero, kur jo ieškoti, prie prieskonių, prie vaisių-daržovių ar dar velniai žino kur  blush2.gif
*

Seip imbiero saknu reikia ieskoti prie darzoviu (prie tu, i kurias reciau ziurima). Taciau man grynas imbieras turi tikrai bjauroka skoni blink.gif
Sausaunukus as sau rasdavau prie kitu sausainiu, o arbata atitinkamai prie arbatu. Tarp kit ko, veiksmas vyko Klaipedos "Banduziu" Rimi smile.gif
enola
Man nestumo pabaigoje atsirado ta vadinama nestumo toksikoze, is pradziu pradejo blogai dirbt kepenys, negamino kazkokiu fermentu, poto inkstai pradejo blogai veikt, kiekviena diena slapime rasdavo vis daugiau baltimo ir kraujo,kilo spaudimas visa tinau, taigi gydytojai nieko nelauke padare cezari ir iseme leliuka 39 savaiciu, jam viskas gerai. Ivertino 10 balu! biggrin.gif bet man gavosi komplikacijos nukraujavau, perpile krauja, poto dar isvalima padare ir dabar jau savaite kaip as pagimdzius bet kojos nezmoniskaiistine ir man jas jau skauda labai, spaudimas buna toks 140/90-160/110! ant ranku atsiranda melynes! nuejau pas savo seimos gydytoja tai ji man pasake kad nezino kuo man padet, tipo reike laiko! o kiek to laiko? ar kam taip buvo! prasau pasakykit ka man daryt! nes jau negaliu cry.gif cry.gif
ksida
labas pamaitinsiu savo leliuka ir parasysiu smile.gif
ksida
Dar karta labas. nestumo toksikoze man irgi buvo, buvau baisiai istinus, spaudimas aukštas,šlapime rasdavo baltymo. kojos taip istindavo, kad vakare i lova vos ilipdavau, per kelius neidavo sulenkt cry.gif ir man buvo atliktas cezario pjuvis, tik vaikiukas gime 33 savaiciu, siaip ne taip issikapstem. dėl tinimo, tai praejus mazdaug 3-7 dienom po gimdymo, tinimas pradejo atslugt, kiek pamenu tai liepe ribot skyscius, per para leisdavo isgert ne daugiau kaip 2 litrus.
tik nenusimink, viskas susitvarkys thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.