Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

Mane su pirmaja labai pykino. Tiesa, ta pirmaji trimestra - kai buvo blogiausia - ne karto nevemiau. Pora kartu teko veliau. wink.gif O shiaip pykino visa neshtuma. Pirmaji trimestra buvo net taip, kad pykino net nuo minties apie tam tikra maista - daugiausiai kinietishka, indishka, meksikietishka... Zhodzhiu, toki, kuriame naudojami ne mums iprasti prieskoniai. Tik per Kuchias - prisidariusi lietuvishku mishrainiu ir silkiu supratau, ka man reikia valgyti wink.gif Na, esme ta, kad ash pastojau kaip tik ant keliones i JAV, tai, matyt, organizmas gavo 'dviguba doze' naujoviu.
O va su antru jau kitaip. Ar del to, kad organizmas apsiprates, ar del to kad samoningai vengiu tam tikru patiekalu, ar tiesiog kitoks neshtumas?..
Shiaip dabar padeda 'laiku pavalgyti', nes pykinimas sustipreja, bealkstant. O kaip kazhkas bijo pakramsnojimo - juk pakramsnojimas, tai ne patiekalas. Tai kazhkas labai mazho ir nekalto, kad uzhimtu skrandi wink.gif

O ka, dar yra tikinchiu bobutes pasakom apie pykinimo saryshi su vaiko lytim?! wink.gif Jei ka, tai mano pirma - mergaite wink.gif O drauge, kai antro laukesi (pirmas - sunus), taip pykino, kad vaistus vartojo. Visi jau shnekejo, kad dukra bus, nes kitoks neshtumas. O gavosi vis tiek sunus wink.gif
O jei rimchiau, tai drauge ishskaite, kad pykinimas priklauso nuo to, ish kurio kiaushintakio apvaisinamas kiaushinelis. Patvirtinti, ar tai tiesa, deja, negaliu...
Atsakyti
man labai padejo homeopatiniai lasai NUX VOMICA, jie ir skirti pykinimui mazinti. as vemiau siaubingai daug, ir kai labai labai atsibodo, kreipiausi i medikus. pasirodo, tokioms pykinamoms ir vemiancioms ligonineje yra kuo padeti (kuo as nelabai tikejau...), man dare specialia fizioterapija, kuri kartu su jau minetais lasiukais padare stebuklus thumbup.gif dar lasino spec laselines, nuo ju irgi siek tiek geriau buvo, nes, kaip aiskino gydytoja, skystinosi kraujas. pykinimai tikrai sumazejo. nesigailiu kad tada guliau gydytis. tada mane gydytoja isbare, sako tikrai niekam negeriau, kad tu tokia didvyre vemi ir tyli, o jau tuolab tavo maziui - kai jam labai labai visko reikia, tu viska isvemi... zodziu, kurios tikrai kamuojates nuo to, kreipkites pagalbos. man padejo, as visiskai nesigailiu thumbup.gif
Atsakyti

Na tiesiogei pasakius as per visa savo nestuma vemiau kekviena diena, niekas nepadejo, nei sausainiai nei arbatos, nei vaistai..Kartais paveldima is seimos , ir jei mama turejo blogai, tai dukrai gali buti taip pat.
Atsakyti
QUOTE (Angela @ 2004 09 24, 14:06)
Na tiesiogei pasakius  as per visa savo nestuma vemiau kekviena diena, niekas nepadejo, nei sausainiai nei arbatos, nei vaistai..

uzuojauta... blink.gif sad.gif
mane kai labai tasydavo, budavo vemiu ir save raminu - cia man mano 2.gif sako, kad jam viskas gerai wub.gif tada kazkaip lengviau budavo heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 24 rugsėjo 2004 - 14:20
Noriu paklaust, ar susidūrėt su nepakeliamu pykinimu? Mane pykina kiaurą parą, vemiu retai (tikiuosi nepradėti dažniau), bet jau sveikatos nebeliko visai. Nėra jegų ir išeiti pasivaikščiot, nei dirbti nebegaliu. Radau internete informacijos, kad galima gerti Cerukalį, nusipirkau, o inform. lapelį parašyta, kad 1 trimestre negalima. Bet gal 1 tabletyte kas 3 dienas nepakenktų? labai prašau, paatarkit!
Atsakyti
Žinai, mano draugė, kai laukėsi, tai ją irgi labai pykino, negalėdavo nieko į burną paimti, tai jai įtarė, kad čia gal hormonų santykio pokytis kaltas, nes turėjo II laipsnio striūmą, bet taip iki galo ir neišsiaiškino, pagulėjo savaitėlę ligoninėj, lašino lašelines, bet jokių vaistų neskyrė. Sakyk savo bėdą prižiūrinčiai gydytojai.
Atsakyti
Mane irgi labai pykino kiaurą parą ir dar ilgai pykino, iki kokios 16-17 savaitės. Bet aš su vaistukais tikrai nežaisčiau. Man padėdavo šiek tiek pykinimą apmalšinti vėmimas (rytais pavemdavau tulžimi, o kai po to pasidarydavo šiek tiek geriau, užkąsdavau), dažnas valgymas po truputį, dainavimas (juokinga, bet tikrai, kai jau laaaabai pykindavo, dainuoti būdavo thumbup.gif ), greipfruktų sultys, šaltas vanduo (gerti), imbieriniai sausainukai, imbiero arbata, gulinėjimas ištisinis (labiau pykindavo, kai turėdavau kur nors eiti, dirbti, kažką daryti).
Apie cerukalį girdėjau prieštaringų nuomonių nuo galima iki griežtai ne, bet, kaip sakiau, aš tikrai nežaisčiau su vaistais.
Atsakyti
tikrai galima vartoti ir tikrai padeda (isbandziau biggrin.gif ) NUX VOMICA, nu liuks dalykas thumbup.gif man tikrai apmalsino ir pykinimus, ir vemimus. jis homeopatinis, tai galima drasiai, kiek reikia ir kada reikia.
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 12 09, 14:38)
tikrai galima vartoti ir tikrai padeda (isbandziau biggrin.gif ) NUX VOMICA, nu liuks dalykas thumbup.gif man tikrai apmalsino ir pykinimus, ir vemimus. jis homeopatinis, tai galima drasiai, kiek reikia ir kada reikia.

Rucelie,
o ar leido gydytojas tokius vartoti? Paskaičiau info lapelyje, kad jie skirti daugiau nuo pagirių.
Atsakyti
man gydytoja juos ir israse. ir sake gerk laisvai, kiek reikia, ju nepadauginsi. nuo pagiriu? blink.gif nu vien pavadinimas biski kitaip byloja unsure.gif siaip cia yra homeopatiniu vaistu linija visa, as esu ir kitus dar, skrandziui, gerus seniau, man tie irgi padejo thumbup.gif jau situ tai nebijok wink.gif
Atsakyti
Mane irgi labai pykino iki 15 savaites,as gydytojai skundziausi,prasiau kokiu vaistu,bet ji man siule palaukti,pakenteti.As ir stengiausi apseiti be vaistu.Po kiek laiko is tikruju praejo.Stengdavausi nukreipti mintis,negalvoti apie tai ir nedaryti to,kas gali isprovokuoti vemima-pvz., nevaziuoti su masina.
Atsakyti
Mane pykino 6 mėnesius, ir vemdavau vos tik įdėjus kąnors į burną, iš jų ligoninėj pragulėjau 2.5 mėn., nes numečiau per nėštumą 13 kg, niekas nepadėjo.
Atsakyti