Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pykinimas
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Mumm
Gal pasidalinkit, kaip kovojate ar kovojote su toksikoze? Kaip gi nugalet ta pykinima?? Gal geret kokias arbatas, ar siaip zinot kokiu triuku? rolleyes.gif
Letaa
QUOTE (Noriu buti mama! @ 2004 08 04, 08:16)
Gal pasidalinkit, kaip kovojate ar kovojote su toksikoze? Kaip gi nugalet ta pykinima?? Gal geret kokias arbatas, ar siaip zinot kokiu triuku? rolleyes.gif

Sveikute papildziusi nestukiu gretas nestuke.gif ,
nuo nestuminio pykinimo rekomenduojama : imbieriniai sausainiai ar arbata, tik prabudus dar gulint lovoje uzkasti nedaug suriu sausainiuku pvz. krekeriu, valgyti po nedaug ir daznai,tinka vaisiai, gerti vandenuka, neuzmirsti vitaminu,skalauti burna po nusivemimo-dantu saugojimo programa... Suejus 3 men viskas turetu baigtis..
LINCE
Mane pykinti pradeda staiga ir nelabai kas padeda.Graužiu graužiu sausainius ar vaisius nujausdama,kad tuoj prasidės ''smagumas'',tai paskui tik įvairesnį skrandžio turinį pašalinu.Matot,mane pykina retai ,bet dažniausiai vakare.Taigi ypatingai nesigelbsčiu.
Nike
Man gelbedavo metiniai saldainiukai, kol nesuzinojau,kad ju negalima,nes stabdo laktoze sad.gif

--Resize_Images_Alt_Text--
Paulina1
O man padedavo aviziniu dribsniu kose, kuria pastatydavau prie lovos ir suvalgydavau pora saukstu, kai tik jausdavau, kad jau tuoj. O toms, ka pykina rytais, patarciau aviziniu dribsniu kose valgyti neatsikelus is lovos. Siaip tikrai nemalonus jausmas, gerai, kad greitai baigiasi:)
Mumm
QUOTE (Paulina1 @ 2004 08 04, 09:27)
O man padedavo aviziniu dribsniu kose, kuria pastatydavau prie lovos ir suvalgydavau pora saukstu, kai tik jausdavau, kad jau tuoj. O toms, ka pykina rytais, patarciau aviziniu dribsniu kose valgyti neatsikelus is lovos. Siaip tikrai nemalonus jausmas, gerai, kad greitai baigiasi:)

Nieko sau greit, gi taip apie 3 men tesiasi turbut :9 nezinau jau ka ir bedaryt unsure.gif
mažulka
Man labai padėdavo, kai gulėdama dar lovoje, ką nors suvalgydavau. thumbup.gif Tikdavo ir iš vakaro padėta, padžiūvusi duonos riekė, džiuvėsis ar tie patys krekeriai. Įdomiausia tai, kad valgyti visai nesinorėdavo, atrodydavo, jei kasnelį į burną įdėsiu, tai jis tuoj pat ir išlėks. biggrin.gif Bet tikrai paidarydavau geriau užvalgius. clap.gif
Vega
Nuo pykinimu padeda juoda, stipri ir gerai pasaldinta arbata.
Pippa
As neatsikelus valgydavau rupios duonos sumustinuka. Ka as zinau... Kaip pykindavo, taip pykindavo. Abu nestumus. Va dabar jau ketvirtas men., bet iki siol i savaite keliata kartu susivemiu, tik ne tai slyksciai kaip pacius pirmus men. sad.gif. Apie imbiera taip pat girdejau, i stikline silto vandens reikia iberti sauksteli malto imbiero ir ta turini isgerti. Pati neisbandziau, bet taip Tolimuosiuosie Rytuose nesciasias" gelbsti" nuo toksikozes. Gal ir padeda? g.gif
Aidar
Mane pykino iki paskutines dienos. Vienintelis kas padedavo, tai BORJOMI mineralinis. Pabandyk. Turetu padeti. Nuo uzkandziavimu man irgi tik blogiau budavo. Ir mane pykindavo ne ryte, o nuo pietu iki miegelio.
Mumm
Siaip atsigeriau mineralinio ir suciulpiau saldaini toki rugstoka ir iskart praejo tada ryte, va dabar vel uzeina blogumas, saldainis nebepadeda sad.gif doh.gif
Letaa
QUOTE (Andrea @ 2004 08 04, 11:25)
Apie imbiera taip pat girdejau, i stikline silto vandens reikia iberti sauksteli malto imbiero ir ta turini isgerti. Pati neisbandziau, bet taip Tolimuosiuosie Rytuose nesciasias" gelbsti" nuo toksikozes. Gal ir padeda? g.gif

Tik ne sauksteli...brr pabandziau del idomumo, nes girdejau kad apetita slopina- lygiai po 2 gurksniu supykino doh.gif ir labai slykstus skonis kazkoks kartus. Deti reikia nedaug atrodo apie 2 gramus ....
Mumm
QUOTE (Aidar @ 2004 08 04, 11:30)
Mane pykino iki paskutines dienos. Vienintelis kas padedavo, tai BORJOMI mineralinis. Pabandyk. Turetu padeti. Nuo uzkandziavimu man irgi tik blogiau budavo. Ir mane pykindavo ne ryte, o nuo pietu iki miegelio.

Aidar Bormozims tikras atradimas clap.gif clap.gif clap.gif Jo isgerus tikrai geriau pasidare thumbup.gif Aciu
dzeka
QUOTE (Aidar @ 2004 08 04, 12:30)

Siusiu vyra mineralinio pirkt, nes visa kita nepadeda sad.gif
nouvelle
Zinau, jai pykina vaziuojant, reikia pakramtyti zalios arbatos. Gal ir siuo atveju suveiktu.
nigrita
Vienoms gali padėti kas nors, kitos vemia toliau negu mato ir niekas nepadeda.
Kai tik pradėdavo pykinti (visada rytais) valgydavau obluolį, džiuvėsį, sumuštą su sūriu, arbatos... Iš pradžių atrodo, kad vemsi, bet visada susigrūdi per prievartą ir savijauta tikrai pagerėdavo. Bet, sakau, veiksminga ne visoms smile.gif Sėkmės!!! thumbup.gif
natam
O man kefyras padedavo....
Jolkiux
mane gelbejo tik mineralinis... visoks... unsure.gif o sitas "malonumas " tesesi iki 21 sav kazkur.... unsure.gif
saules_spindulelis
Mane pykindavo nuo menkiausio kvapelio...o visa tai tesesi iki 6 men.
Rytais begulint dar lovoj, uzkrimsdavau "corn flakes" man labai padedavo.
Mumm
Siaubas, taip ilgai unsure.gif aaaa baisu ohmy.gif
*mamyte*
As jau turiu du vaikucius , bet dar ir dabar negaliu pamirsti toksikozes.Pirma nestumo menesi dar nieko , bet poto tris menesius tai mane pykindavo istisai , negaledavau net arbatos pasidaryt ohmy.gif , ir labai skaudedavo skrandzio"duobute".Tai as juokaudavau kad man dekretiniu atostogu reikia pirmus menesius , o ne paskutinius.Niekas nepadedavo , neturejau jokio apetito.Patikekit kaip yra baisu kai valgyt nenori.Tai sau prisizadejau kad niekada nesilaikysiu bado dietu!!!Per dvi savaites man nukrito 6kg.Tai padejo tik vaistai nuo pykinimo .Labai bijojau kad vaikeliui nepakenktu , bet rodos viskas baigesi laimingai biggrin.gif .Is visu pazistamu tai tik vienai buvo tokia toksikoze , o kitos nesuprasdavo manes , neisivaizavo kas "tai" yra.Bet kaip sakoma "viskas praeina" - kencianciam dangus tongue.gif
Jolkiux
jio per pirma nestuma as ir neisuvaizdavau kas do daiktas ta "toksikoze" galvoju nescios issigalvoja kad labiau ju gailetu.... rolleyes.gif o per antra supratau kad nei velnio pasirodo cia tikras dalykas o ne isgalvotas tai va .... unsure.gif palyginus kaip jauciaus didesne nestumo dali tai dabar pabaigoj viskas labai gerai... unsure.gif ui kaip uzjauciu tas merginas kurias pykina.....
Upsiukas
Man padedavo saldainiai, tokie kaip "mynthon" ir lietuviski tokie "apelsinu skilteles". Nes pavalgius dar ilgai maistas kazkur gerkleje uzstriges budavo. Gydytoja rekomendavo paciulpt saldainiu su rugstele, kadangi man padejo, tai visuomet ju turedavau rankinuke. O vemt tai nevemiau. Tik pastovus blogumas budavo. Tai tesesi gal iki 18-20 sav.
Anelija
Blogulys..... Vemti tai nevemiu, iš viso galėčiau ant rankų pirštų suskaičiuoti kiek kartų per savo gyvenimą esu vėmusi. O blogulys prasidėjo lygiai šeštą savaitę ir tebesitęsia (dabar 8).
Tačiau net nežinau ką galvoti, jau kelis kartus (kas antrą, trečią dieną) buvo užpuolusi "tridutė"... blink.gif ohmy.gif
Tai net nežinau kaip čia vertinti, ar tai alternatyva vėmimui g.gif - paprastai ir apsinuodijus aš ne vemdavau, bet kitas galas prakiurdavo? Ar čia jau kažkas negerai ir reikia pas gydytoją pagalbos kreiptis. Maistas - su vyru valgom tą patį, jam nieko...
LINCE
Anelija,man buvo panašiai smile.gif Laukiau vidurių užkietėjimo ,o čia ... rolleyes.gif
Nuo vėmimo or pykinimo man padėdavo(dabar 13 savaitė ir ,atrodo,išnyko)daug maisto.Negera darydavos ,kai tik bent truputį praalkdavau wink.gif
Delusion
Nors as dar nebuvau nestuke nestuke.gif ir dar neesu, bet labai puikiai suprantu ka tai reiskia, mane pykina grynai nerviskai, todel visas visas labai labai uzjauciu. Sako istiesu reikia kazka ciulpti, mano atveju drauge siule gerti nospa, nes tai mazina spazmus, bet nestukems nezinau unsure.gif ar galima ja vartoti, tikriausiai reiktu klausti gydytojos.
Anelija
Lince, ačiū, kiek nuraminai. smile.gif O ir dėl maisto tikra tiesa, atrodo niekaip, niekaip nieko nesuvalgysi, o suvalgai ir geriau biggrin.gif Bet vemti, tai oi, kaip nesinori... aš net nemoku, paskutinį kartą kai sirgau roto virusu, ir teko tą procedūrą iškentėti, tai kaklą išsinarinau ar kaip kažkas tokio... blink.gif mad.gif
redžikė
Na mane pykino apie 6-7 mėn. ir niekas nepadėjo, taip nusivėmiau, kad 13 kg per nėštumą numečiau, gulėjau ir ligoninėse ilgai. Na bent jau paskutinius mėnesius nepykino smile.gif
Astule
labas visoms smile.gif))))))
galiu tik paguosti ir pasakyti, kad taip jau buna, kad vienas labai pykina, o kitos net nezino kas tai yra... Asmeniskai man, pykinimas buvo iki 4men..... tai man padedavo paprastas vanduo ir koks sausainis.... Gal kam pades??
Papildyta @ [mergetime]1092217648[/mergetime]
labas visoms smile.gif))))))
galiu tik paguosti ir pasakyti, kad taip jau buna, kad vienas labai pykina, o kitos net nezino kas tai yra... Asmeniskai man, pykinimas buvo iki 4men..... tai man padedavo paprastas vanduo ir koks sausainis.... Gal kam pades??
smalsute
Na is savo patirties galiu pasakyti, kad isivedziau sistema, kas dvi valandas butinai pavalgyti, jei tik nepavalgydavau ir pykindavo, ir dar kur tik eidavau, su savim turedavau, ar tai sausainiu, dziuveseliu, saldainuku kokiu, riesutu, na ka galima butu pakramsnoti, kad ir per paskaitas ar darbe. Man padedavo smile.gif Linkiu, kad greiciau praeitu sis siaubas unsure.gif
LINCE
kRAMSNOJIMAS TAI GERAI ,BET TAIP KRAMSNODAMA PER 13 SAV.PRIAUGAU 4 KG.KOŠMARAS doh.gif KAS BUS PASKUI? wink.gif
LOCKETS
QUOTE (LINCE @ 2004 08 12, 10:34)
kRAMSNOJIMAS TAI GERAI ,BET TAIP KRAMSNODAMA PER 13 SAV.PRIAUGAU 4 KG.KOŠMARAS doh.gif KAS BUS PASKUI? wink.gif

Manai, kad per 13 savaiciu 4kg daugt? g.gif Nemanau... Na, pas mane kai buvo 12 savaiciu nuo pradinio svorio buvo +3kg, bet... zinant kad ~3 buvau per pykinimus numetus, tai dry.gif Pametysi, per paskutini menesi svoris nebeturetu augti visiskai - gali net apie 0.5 - kg sumazeti wink.gif
O siaip man pykinimai prasidejo apie 6 savaite ir pykino menesi laiko, bet istisai - faktiskai nieko negalejau valgyti, nes... viskas "islipdavo" sad.gif Aisku svente budavo sekmadieniais - tada 2.gif leisdavo pavalgyti wink.gif

P.S. sakoma jei laabai stipriai pykina - bus 2.gif berniukas rolleyes.gif Nezinau ar tai tiesa, bet man pasitvirtino wink.gif thumbup.gif
Jolkiux
nieko panasaus pykino laaaaabai stipriai ir ilgai bet echoskopas rodo mergaite biggrin.gif
*mamyte*
As turiu berniuka ir mergaite , o pykino ir per pirma nestuma ir per antra.Taip kad cia ne taisykle wink.gif
bsgess
Turiu mergaite - pykino visa laika isskyrus koki 7 menesiuka. Na labai pykino - negalejau net niekur eit blink.gif Teta irgi vargo su pirmagime. Bet po to pasigimde dar du skirtingu lyciu leliukus, nepykino ne su vienu thumbup.gif Cia tikrai ne taisykle, kiekvienas organizmas skirtingai reaguoja kiekvieno nestumo metu (net ir tos pacios moters!).
rucike
Pravėmiau iki 22 savaičių, o nustojo tik tada kai gydytoja išrašė homeopatinių lašiukų nuo pykinimo (nepamenu pavadinimo, bet gydytoja turėtų žinoti), užteko tik pasiguosti. O aš tiek kentėjau, bandžiau visokius būdus, apie kuriuos čia rašo, niekas nepadėjo. O čia kaip ranka nuėmė po kokių trijų dienų
Ode
Mane su pirmaja labai pykino. Tiesa, ta pirmaji trimestra - kai buvo blogiausia - ne karto nevemiau. Pora kartu teko veliau. wink.gif O shiaip pykino visa neshtuma. Pirmaji trimestra buvo net taip, kad pykino net nuo minties apie tam tikra maista - daugiausiai kinietishka, indishka, meksikietishka... Zhodzhiu, toki, kuriame naudojami ne mums iprasti prieskoniai. Tik per Kuchias - prisidariusi lietuvishku mishrainiu ir silkiu supratau, ka man reikia valgyti wink.gif Na, esme ta, kad ash pastojau kaip tik ant keliones i JAV, tai, matyt, organizmas gavo 'dviguba doze' naujoviu.
O va su antru jau kitaip. Ar del to, kad organizmas apsiprates, ar del to kad samoningai vengiu tam tikru patiekalu, ar tiesiog kitoks neshtumas?..
Shiaip dabar padeda 'laiku pavalgyti', nes pykinimas sustipreja, bealkstant. O kaip kazhkas bijo pakramsnojimo - juk pakramsnojimas, tai ne patiekalas. Tai kazhkas labai mazho ir nekalto, kad uzhimtu skrandi wink.gif

O ka, dar yra tikinchiu bobutes pasakom apie pykinimo saryshi su vaiko lytim?! wink.gif Jei ka, tai mano pirma - mergaite wink.gif O drauge, kai antro laukesi (pirmas - sunus), taip pykino, kad vaistus vartojo. Visi jau shnekejo, kad dukra bus, nes kitoks neshtumas. O gavosi vis tiek sunus wink.gif
O jei rimchiau, tai drauge ishskaite, kad pykinimas priklauso nuo to, ish kurio kiaushintakio apvaisinamas kiaushinelis. Patvirtinti, ar tai tiesa, deja, negaliu...
Rucelie
man labai padejo homeopatiniai lasai NUX VOMICA, jie ir skirti pykinimui mazinti. as vemiau siaubingai daug, ir kai labai labai atsibodo, kreipiausi i medikus. pasirodo, tokioms pykinamoms ir vemiancioms ligonineje yra kuo padeti (kuo as nelabai tikejau...), man dare specialia fizioterapija, kuri kartu su jau minetais lasiukais padare stebuklus thumbup.gif dar lasino spec laselines, nuo ju irgi siek tiek geriau buvo, nes, kaip aiskino gydytoja, skystinosi kraujas. pykinimai tikrai sumazejo. nesigailiu kad tada guliau gydytis. tada mane gydytoja isbare, sako tikrai niekam negeriau, kad tu tokia didvyre vemi ir tyli, o jau tuolab tavo maziui - kai jam labai labai visko reikia, tu viska isvemi... zodziu, kurios tikrai kamuojates nuo to, kreipkites pagalbos. man padejo, as visiskai nesigailiu thumbup.gif
Angela

Na tiesiogei pasakius as per visa savo nestuma vemiau kekviena diena, niekas nepadejo, nei sausainiai nei arbatos, nei vaistai..Kartais paveldima is seimos , ir jei mama turejo blogai, tai dukrai gali buti taip pat.
Rucelie
QUOTE (Angela @ 2004 09 24, 14:06)
Na tiesiogei pasakius  as per visa savo nestuma vemiau kekviena diena, niekas nepadejo, nei sausainiai nei arbatos, nei vaistai..

uzuojauta... blink.gif sad.gif
mane kai labai tasydavo, budavo vemiu ir save raminu - cia man mano 2.gif sako, kad jam viskas gerai wub.gif tada kazkaip lengviau budavo heart.gif
Pamparam
Noriu paklaust, ar susidūrėt su nepakeliamu pykinimu? Mane pykina kiaurą parą, vemiu retai (tikiuosi nepradėti dažniau), bet jau sveikatos nebeliko visai. Nėra jegų ir išeiti pasivaikščiot, nei dirbti nebegaliu. Radau internete informacijos, kad galima gerti Cerukalį, nusipirkau, o inform. lapelį parašyta, kad 1 trimestre negalima. Bet gal 1 tabletyte kas 3 dienas nepakenktų? labai prašau, paatarkit!
Erina
Žinai, mano draugė, kai laukėsi, tai ją irgi labai pykino, negalėdavo nieko į burną paimti, tai jai įtarė, kad čia gal hormonų santykio pokytis kaltas, nes turėjo II laipsnio striūmą, bet taip iki galo ir neišsiaiškino, pagulėjo savaitėlę ligoninėj, lašino lašelines, bet jokių vaistų neskyrė. Sakyk savo bėdą prižiūrinčiai gydytojai.
Žiogelis
Mane irgi labai pykino kiaurą parą ir dar ilgai pykino, iki kokios 16-17 savaitės. Bet aš su vaistukais tikrai nežaisčiau. Man padėdavo šiek tiek pykinimą apmalšinti vėmimas (rytais pavemdavau tulžimi, o kai po to pasidarydavo šiek tiek geriau, užkąsdavau), dažnas valgymas po truputį, dainavimas (juokinga, bet tikrai, kai jau laaaabai pykindavo, dainuoti būdavo thumbup.gif ), greipfruktų sultys, šaltas vanduo (gerti), imbieriniai sausainukai, imbiero arbata, gulinėjimas ištisinis (labiau pykindavo, kai turėdavau kur nors eiti, dirbti, kažką daryti).
Apie cerukalį girdėjau prieštaringų nuomonių nuo galima iki griežtai ne, bet, kaip sakiau, aš tikrai nežaisčiau su vaistais.
Rucelie
tikrai galima vartoti ir tikrai padeda (isbandziau biggrin.gif ) NUX VOMICA, nu liuks dalykas thumbup.gif man tikrai apmalsino ir pykinimus, ir vemimus. jis homeopatinis, tai galima drasiai, kiek reikia ir kada reikia.
Pamparam
QUOTE (Rucelie @ 2004 12 09, 14:38)
tikrai galima vartoti ir tikrai padeda (isbandziau biggrin.gif ) NUX VOMICA, nu liuks dalykas thumbup.gif man tikrai apmalsino ir pykinimus, ir vemimus. jis homeopatinis, tai galima drasiai, kiek reikia ir kada reikia.

Rucelie,
o ar leido gydytojas tokius vartoti? Paskaičiau info lapelyje, kad jie skirti daugiau nuo pagirių.
Rucelie
man gydytoja juos ir israse. ir sake gerk laisvai, kiek reikia, ju nepadauginsi. nuo pagiriu? blink.gif nu vien pavadinimas biski kitaip byloja unsure.gif siaip cia yra homeopatiniu vaistu linija visa, as esu ir kitus dar, skrandziui, gerus seniau, man tie irgi padejo thumbup.gif jau situ tai nebijok wink.gif
coco
Mane irgi labai pykino iki 15 savaites,as gydytojai skundziausi,prasiau kokiu vaistu,bet ji man siule palaukti,pakenteti.As ir stengiausi apseiti be vaistu.Po kiek laiko is tikruju praejo.Stengdavausi nukreipti mintis,negalvoti apie tai ir nedaryti to,kas gali isprovokuoti vemima-pvz., nevaziuoti su masina.
redžikė
Mane pykino 6 mėnesius, ir vemdavau vos tik įdėjus kąnors į burną, iš jų ligoninėj pragulėjau 2.5 mėn., nes numečiau per nėštumą 13 kg, niekas nepadėjo.
Rucelie
man tai nereikejo nei masina vaziuot, budavo pvz pabundi nakti, pasoki ir begi nusivemt laugh.gif ir taip n, n kartu i para mad.gif apie vaziavima masina gal isvis patylesiu, vaziavom karteli tevu aplankyt, tai visas pakeles pazenklinau unsure.gif paskui atsibodo, nes dar ir svoris eme krist, pagulde i ligonine, palasino skysciu, skyre fizioterapija ir situos lasiukus liepe gert. pagerejo thumbup.gif visai pykint nenustojo, bet dazniausiai bent jau su priezastim tai ivykdavo, pvz ka nors uzuodus. ir pora-trimis kartais per diena apsiribodavau thumbup.gif tesesi taip iki 12-13sav kazkur.
Lali
mane irgi pykino ziauriai, bet negeriau jokiu vaistu... unsure.gif O ir gydytoja nieko nerekomendavo... (nors pas mane gydytoja tokia, kad ne duok dieve...) Siaip girdejau, kad yra kazkokie vaistai, bet as is esmes pries bet kokia chemija nestumo metu, tai ir kentejau apsikabinusi tulika 3 menesius... Bet uz tat jau viskas praejo... liux clap.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.