Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės plaukų kaukės

tesiam tema cia smile.gif
Atsakyti
Gal esate kuri bandžius garstyčių kaukę? Ar padėjo? g.gif
Atsakyti
Aš šiuo metu ją naudoju du kartus per savaitę, slinkimas tikrai sumažėjo, nors gal čia ne tik to įtaka, daugiau nežinau ką papasakoti, apie kokią pagalbą klausiat:)
Atsakyti
QUOTE(meshkiukass @ 2013 11 22, 22:41)
Aš šiuo metu ją naudoju du kartus per savaitę, slinkimas tikrai sumažėjo, nors gal čia ne tik to įtaka, daugiau nežinau ką papasakoti, apie kokią pagalbą klausiat:)


O perkat kosmetines garstyčias ar paprastas? Kiek suprantu jos kaip milteliai,taip? g.gif o nepastebėjot kad plaukai paaugtų?smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kiek jūs kaukių prirašę, nerealiai bigsmile.gif

Nežinau ar jau buvo šita, bet paskutiniu metu darausi kiekvieną savaitę jau kokius 6 mėnesius, rezultatas thumbup.gif Plaukai auga daug sparčiau (gal čia ir sutapimas), plaukų galiukai neskilinėja (ankščiau kirpdavau ir kirpdavau galiukus...), plaukai blizga, švelnūs wub.gif

- 1 kiaušinio trynys
- šaukštas medaus
- šaukštas ricinos aliejaus
- pusė citrinos sulčių išspaustų

Viską sumaišom, tepam ant plaukų, dedam plėvelę ir rankšluostį. Laikau jei prie SM sėdžiu ir pora valandų kartais doh.gif Tikriausiai citrina lemia, kad plaukus lengva išplaut, nors ricinos aliejus labai riebus ir klampus smile.gif

Atsakyti
QUOTE(iRisiuke @ 2013 12 29, 17:35)
Sveikos,
Kiek jūs kaukių prirašę, nerealiai    bigsmile.gif

Nežinau ar jau buvo šita, bet paskutiniu metu darausi kiekvieną savaitę jau kokius 6 mėnesius, rezultatas  thumbup.gif  Plaukai auga daug sparčiau (gal čia ir sutapimas), plaukų galiukai neskilinėja (ankščiau kirpdavau ir kirpdavau galiukus...), plaukai blizga, švelnūs  wub.gif

- 1 kiaušinio trynys
- šaukštas medaus
- šaukštas ricinos aliejaus
- pusė citrinos sulčių išspaustų

Viską sumaišom, tepam ant plaukų, dedam plėvelę ir rankšluostį. Laikau jei prie SM sėdžiu ir pora valandų kartais  doh.gif Tikriausiai citrina lemia, kad plaukus lengva išplaut, nors ricinos aliejus labai riebus ir klampus  smile.gif

aš dar į šią kaukę dadedu garstyčių miltelių ir cinamono(kartais dar sutrinto avokado puselę)
Atsakyti
QUOTE(kavannha @ 2013 11 23, 11:45)
O perkat kosmetines garstyčias ar paprastas? Kiek suprantu jos kaip milteliai,taip?  g.gif o nepastebėjot kad plaukai paaugtų?smile.gif


Aš net nežinau ar būna tokių kaip kosmetinės, perku garstyčių miltelius ir tiek, maximoj paprastus, prie prieskonių būna smile.gif Pastebėjau ir augimo pokyčius, bet prie to galėjo prisidėti dar ir vartojami vitaminai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iRisiuke @ 2013 12 29, 18:35)
... Tikriausiai citrina lemia, kad plaukus lengva išplaut, nors ricinos aliejus labai riebus ir klampus


Tikriausiai paskui nebereikia skalauti parūgštintu vandeniu, jei citrina dedama į kaukę? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramzetė: 31 gruodžio 2013 - 11:50
QUOTE(iRisiuke @ 2013 12 29, 18:35)
Sveikos,
Kiek jūs kaukių prirašę, nerealiai    bigsmile.gif

Nežinau ar jau buvo šita, bet paskutiniu metu darausi kiekvieną savaitę jau kokius 6 mėnesius, rezultatas  thumbup.gif  Plaukai auga daug sparčiau (gal čia ir sutapimas), plaukų galiukai neskilinėja (ankščiau kirpdavau ir kirpdavau galiukus...), plaukai blizga, švelnūs  wub.gif

- 1 kiaušinio trynys
- šaukštas medaus
- šaukštas ricinos aliejaus
- pusė citrinos sulčių išspaustų

Viską sumaišom, tepam ant plaukų, dedam plėvelę ir rankšluostį. Laikau jei prie SM sėdžiu ir pora valandų kartais  doh.gif Tikriausiai citrina lemia, kad plaukus lengva išplaut, nors ricinos aliejus labai riebus ir klampus  smile.gif


Isbandziau sia kaukyte savo plaukams, tik medaus nedejau. Rezultatas labai patiko! Plaukuciai minksti, blizga wub.gif Super thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai dabar kai darau maitinimui tą kaukę su ricinos aliejumi, tryniu ir medumi dar pridedu ir po šaukštelį visokių aliejų kokių tik turiu, tai gali būti tiek alyvuogių, avokadų, rozmarinų ar bet koks stovintis namuose)
Atsakyti
o as siuo metu naudoju aliejine kauke - turiu alieju misini kokosu/palmiu/alyvuogiu ir dar rozmarinu eterini alieju sumaisau ir vat smile.gif tikiuos atsiaugint savo naturalia spalva ir ilgas ilgas kasas 4u.gif Laukiu kol parsius is lt man ricinos aliejaus, noriu ta kauke su medum pabandyt. smile.gif
Atsakyti
Vakar išbandžiau kaukę su želatina ir skystu keratinu. Plaukų švelnumas neišpasakytas. Plaukai fantastiški. Net nemaniau, kad jau po pirmo karto gali būti tokie rezultatai thumbup.gif

O augimo skatinimui pradėjau kaukių su svoguno sultymis serija.
Darau pagal šį video

Skalauju vandeniu su obuolių actu ir vėliau ramunėlių nuoviru. Kvapo visai nesijaučia. Net mano vyras, kuris labai jautrus kvapams, neužuodžia.

Dariau jau tris kartus. Pajaučiau, kad plaukai visai nustojo slinkti. Šukuojant vos keli plaukeliai lieka šukose thumbup.gif
Atsakyti