Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Arėa @ 2013 11 09, 12:29)
Sveikos  4u.gif

Neatidaro man nuorodu smile.gif
Atsakyti
Mergaites, patarkit programele, su kuria galima butu paprastam vartotojui minimaliai pasibraizyti vonia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coco5: 11 lapkričio 2013 - 14:31
QUOTE(Ugdona @ 2013 11 04, 17:49)
Labai laukiu jūsų vonios foto  4u.gif

ikelsiu kai tik sulauksime nauju baldu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2013 11 11, 14:18)
Mergaites, patarkit programele, su kuria galima butu paprastam vartotojui  minimaliai pasibraizyti vonia 4u.gif


Sita pabandykit
http://www.homestyler.com/designer
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2013 11 09, 11:56)
Neatidaro man nuorodu  smile.gif

Oij, atsiprašau, ne taip įkėliau doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arėa @ 2013 11 12, 07:02)
Oij, atsiprašau, ne taip įkėliau  doh.gif

user posted image

user posted image


Pirmiausia, tokiam nestandartiniam praustuvui tikrai reiktų erdvesnio vonios kambario nei 4m2 (jei numatyti visi standartiniai prietaisai).
Dėl praktiškumo, tai turbūt aktualiausias klausimas ar taškysis. Kadangi vandens maišytuvas aukštai tai tikrai taip, nebent bus pataikyta vandens srovė ant tinkamo nuolydžio. Aišku dar priklauso ir nuo maišytuvo, nes pirmoje nuotraukoje yra krioklio tipo, tai iš jo ir srovė neteka su oro primaišymu kaip būna dažniausiai.
Atsakyti
QUOTE(Arėa @ 2013 11 12, 08:02)

Man tai paranoja būtų, kad vanduo nepradėtų per šonus tekėt doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Dėliojamės vonios kambarį. Užsiciklinau ties tokiu apstatymu. Virš klozeto bus gyvatukas, programoje neradau.
Labai norėčiau komentarų 4u.gif
San mazgai išvedžioti pagal esamą vaizdą.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
kokie vonios kambario išmatavimai? prasutuvės dvi ar viena? neįmatau lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 11 12, 14:33)
kokie vonios kambario išmatavimai? prasutuvės dvi ar viena? neįmatau  lens.gif

įdedu vaizdą 2D:
user posted image

kriauklė kolkas viena numatyta (po veidrodžiu), Ar bus kita, kolkas nzn, bet labai noriu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 12 lapkričio 2013 - 13:50
Ta prasutuvė po langu man kažkaip nesižiūri, tuo labiau, kad veidrodžio jai neišeitų pakabinti.
Būčiau dėjusi praustuvę ant priešingos sienos, kur baltos spintutės kabo, o wc patraukus toliau nuo sienos link vonios, kad ir 30 cm daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 11 12, 15:04)
Ta prasutuvė po langu man kažkaip nesižiūri, tuo labiau, kad veidrodžio jai neišeitų pakabinti.
Būčiau dėjusi praustuvę ant priešingos sienos, kur baltos spintutės kabo, o wc patraukus toliau nuo sienos link vonios, kad ir 30 cm daugiau.

tai praustuvė po veidrodžiu numatyta, toliau gali tęstis stalviršis po langu ir spintelė po juo. Priešais ant sienos noriu spintelių , kad visi chalatai, drabužiai persirengimui turėtų savo vietą (kiekvienam asmeninė spintelė) smile.gif Bet ar jos gerai ten atrodys g.gif
Atsakyti