Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbinių džiovyklė - 4

Sveiki 4u.gif
Ieskome VOKISKOS biggrin.gif dziovykles! Esu turejusi miele wub.gif numyleta, nereali.... Kaina jos atitinkamai gera mirksiukas.gif bet dziovykle pateisino lukescius su kaupu, dirbo be jokiu remontu. bet kazkuriam salone pardavejas prasitare, kad nebelygint dabar gaminamu miele su gamintomis anksciau, ty pries kokius 8 metus unsure.gif dabar kokybe atseit nekokia. Ok, ziurim kitas "vokiskas". AEG, bosch. Skaitau sioj temoj kad jos irgi nekazka, kad jas gamina lenkai doh.gif
Prasau patarimo isigyti gera vokiska daikta uz protinga kaina, aktualu, kad butu ivairiu programu, tarp ju pukiniams gaminiams, vilnos vedinimo funkcija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darfe: 24 spalio 2013 - 22:25
QUOTE(Darfe @ 2013 10 25, 00:18)
Sveiki  4u.gif 
Ieskome VOKISKOS  biggrin.gif dziovykles! Esu turejusi miele wub.gif numyleta, nereali.... Kaina jos atitinkamai gera  mirksiukas.gif bet dziovykle pateisino lukescius su kaupu, dirbo be jokiu remontu. bet kazkuriam salone pardavejas prasitare, kad nebelygint dabar gaminamu miele su gamintomis anksciau, ty pries kokius 8 metus unsure.gif dabar kokybe atseit nekokia. Ok, ziurim kitas "vokiskas". AEG, bosch. Skaitau sioj temoj kad jos irgi nekazka, kad jas gamina lenkai  doh.gif 
Prasau patarimo isigyti gera vokiska daikta uz protinga kaina, aktualu, kad butu ivairiu programu, tarp ju pukiniams gaminiams, vilnos vedinimo funkcija  4u.gif

MIELE TKG450
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2013 10 24, 22:18)
Sveiki  4u.gif 
Ieskome VOKISKOS  biggrin.gif dziovykles! Esu turejusi miele wub.gif numyleta, nereali.... Kaina jos atitinkamai gera  mirksiukas.gif bet dziovykle pateisino lukescius su kaupu, dirbo be jokiu remontu. bet kazkuriam salone pardavejas prasitare, kad nebelygint dabar gaminamu miele su gamintomis anksciau, ty pries kokius 8 metus unsure.gif dabar kokybe atseit nekokia. Ok, ziurim kitas "vokiskas". AEG, bosch. Skaitau sioj temoj kad jos irgi nekazka, kad jas gamina lenkai  doh.gif 
Prasau patarimo isigyti gera vokiska daikta uz protinga kaina, aktualu, kad butu ivairiu programu, tarp ju pukiniams gaminiams, vilnos vedinimo funkcija  4u.gif

Siulau zvilgtelti
Miele T9646
automatinė plius, lengvai prižiūrimi skalbiniai, medvilnė, sintetika, viršutiniai marškiniai, šilkas, vilna, skubi, pagalvės, džinsai, sportiniai drabužiai, laisvalaikio drabužiai, tausojantis lyginimas, vėdinimas šiltu oru, vėdinimas šaltu oru, "skalbiniai krepšyje", apsauga nuo susiglamžymo, atnaujinimas

Miele T8823
automatinė plius, medvilnė, sintetika, viršutiniai marškiniai, vilna, sparti, džinsai, impregnavimas, tausojantis lyginimas, vėdinimas šiltu, šaltu oru. 4u.gif
Atsakyti
Miele T9646, Miele T8823 - seni modeliai su "žvėriškom" elektros sąnaudomis.
Jei jau pigiau (bet bus be garų funkcijos), tada gal Miele TKB440 g.gif
Atsakyti
Jai nera sunku parasykite tas ''zveriskas''sanaudas 4u.gif
Atsakyti
3,9 kWh 7 kg įkrovai doh.gif
Žinoti reikėtų ką siūlote žmonėms mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai žinau ką siūlau tik nelabai matau tų žveriškų sąnaudų 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
kažkodėl niekas nekalba apie Gorenje, ar jos nevertos diskusijų, kur jos gaminamos? Aš žiauriai nenoriu suglamžytų skalbinių (skaičiau, be abejo, kad juos reikia išimti iš džiovyklės iš karto po džiovinimo...), bet labai gundo IonTech technologija (tipo skalbiniai nesielektrina, nesusiglamžo) bei SteamTech (garų programos). Gal naudojatės džiovyklėmis su minėtom funkcijom, kokie pastebėjimai? Ir dar... rodos susižiūriu džiovyklę su tinkamomis funkcijomis (na, pvz. galėtų būti ir Gorenje D9864E ar Bosch WTW86583SN), bet gamintojai ima ir sugadina man visą reikalą su sidabrinėm/pilkom detalėm... Ieškau grynai baltų. Gal šiuo atveju man prekybininkai ką nors galėtų patarti? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Loreet @ 2013 10 25, 09:41)
Sveiki,
kažkodėl niekas nekalba apie Gorenje, ar jos nevertos diskusijų, kur jos gaminamos? Aš žiauriai nenoriu suglamžytų skalbinių (skaičiau, be abejo, kad juos reikia išimti iš džiovyklės iš karto po džiovinimo...), bet labai gundo IonTech technologija (tipo skalbiniai nesielektrina, nesusiglamžo) bei SteamTech (garų programos). Gal naudojatės džiovyklėmis su minėtom funkcijom, kokie pastebėjimai? Ir dar... rodos susižiūriu džiovyklę su tinkamomis funkcijomis (na, pvz. galėtų būti ir Gorenje D9864E ar Bosch WTW86583SN), bet gamintojai ima ir sugadina man visą reikalą su sidabrinėm/pilkom detalėm... Ieškau grynai baltų. Gal šiuo atveju man prekybininkai ką nors galėtų patarti? Ačiū.


D9864E ši aišku labai elektinga Antialerginė džiovyklė su IonTech technologija bet Lietuvoje tai nelabai populiari gal todėl kad lietuviai bijo kad nepasiteisina esanti technologija.Viena forumietė turėjo skalbykle Gorenje kuria liko patenkinta ir visgi surizikavo pirkti šią džiovyklę na jai nerašo forume manau liko patenkinta:)
Džiovykle taip pat galima garinti (sistema „SteamTech“)
skalbinius, jei norite prižiūrėti ir atnaujinti rūbus.
Galimos keturios programos : garais išlyginti raukšles ir sulenkimus bei atnaujinti šiek tiek dėvėtus ar ilgą laiką spintoje laikytus rūbus.
Šia programa apdoroti skalbiniai bus minkšti ir glotnūs, juos bus
lengva lyginti, o kartais to net nereikės.
Kai programa baigs darbą, nedelsdami ištraukite skalbinius iš
džiovyklės.

EDI97170W „Iron Aid“ – džiovyklė, padedanti jums lyginti ir atšviežinanti jūsų drabužius.Ši džiovyklė turi atšviežinimo programą panaikinančią susiglamžymą ir nemalonius kvapus. Kiek šviežinsite drabužius reikėtu pasiklausti pačios savęs.
Bus balta thumbup.gif

Atsakyti
Ačiū, Kikker, už informaciją. Turiu šiek tiek reikalavimų džiovyklės dizainui - balta ir apvaliom durelėm. Ar Bosch WTW86583SN į rinką tiekiamos tik su sidabrinėmis durelėmis?
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2013 10 25, 12:06)
EDI97170W „Iron Aid“ – džiovyklė, padedanti jums lyginti ir atšviežinanti jūsų drabužius.Ši džiovyklė turi atšviežinimo programą panaikinančią susiglamžymą ir nemalonius kvapus. Kiek šviežinsite drabužius reikėtu pasiklausti pačios savęs.
Bus balta thumbup.gif

NEBEGAMINAMA.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 10 25, 11:25)
NEBEGAMINAMA.


o tai gal kokia naujesnė yra,
ar nepasiteisinęs modelis?
Atsakyti