Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbinių džiovyklė - 4

Sveiki,

Ka gi noriu kreiptis į jus pagalbos dėl džiovyklės ax.gif Šiaip tai dar galvoju ką čia pirkti ar atskirai skalbyklę ir džiovyklę ar 2in1 g.gif Kadangi mano vonios kambarys nėra didelis or nežinau ar pavyktų sutalpinti abudu įrenginius, klausiu jūsų patarimo. Gal būt ka pasiūlytumėt ax.gif Laukiu įvairių variantų.
Atsakyti
QUOTE(rassske @ 2013 10 28, 17:17)
Sveiki,

Ka gi noriu kreiptis į jus pagalbos dėl džiovyklės  ax.gif Šiaip tai dar galvoju ką čia pirkti ar atskirai skalbyklę ir džiovyklę ar 2in1  g.gif  Kadangi mano vonios kambarys nėra didelis or nežinau ar pavyktų sutalpinti abudu įrenginius, klausiu jūsų patarimo. Gal būt ka pasiūlytumėt  ax.gif  Laukiu įvairių variantų.

Visada geresnių džiovinimo rezultatų pasieksite turėdami atskirai džiovyklę.Dar yra galimybė ant skalbyklės statyti džiovyklę isigijus atskirai rėmą
user posted image
pvz
WAS28465SN+WTW86583SN

http://www.bosch-hom...l?source=search
http://www.bosch-hom...l?source=search


bet visgi jai nėra galimybės statyti vienas ant kitos tada siūlau pirkti skalbyklė su džiovinimu kuri džiovinimui nenaudoja vandens tai yra turi ''Kondensuojamo oro technologija''

Bosch WVH28540SN
http://www.bosch-hom...WVH28540SN.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 28 spalio 2013 - 17:34
Tai va būtent, kad nėra galimybės statyti vieną ant kitos  schmoll.gif  aš irgi norėčiau atskirų mašinų. Na gal dar begu pasimatuosiu koks cia mano ilgis butų, gal kaip nors kokias mažesnes sutalpinčiau  g.gif

Papildyta:
Taigi pasižiūrėjau vonios kambario planą ir turiu ilgi 1165 cm., o plotis manau butų iki 60 cm maximum. Tai gal ką ir galėčiau sutilpdyti  g.gif
Atsakyti
Turbūt nieko.
Nebent skalbyklę su džiovinimu.
Arba kito plano reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(rassske @ 2013 10 28, 18:01)

Skalbyklės išmatavimai (A x P x G), mm 842 x 600 x 590
Džiovyklės išmatavimai (A x P x G), mm 842 x 598 x 639
Nelabai gaunasi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 28 spalio 2013 - 18:16
QUOTE(iloiva26 @ 2013 10 28, 16:54)
Sveiki,
O kiek paploneja pinigine isigijus dziovykle?

Kiek isivertinti Lt papildomai per menesi uz elektros energija?

Man jokio skirtumo nepasijautė dėl džiovyklės, gal net kiek mažiau keliomis kilovatvalandėmis jos sunaudojame, nes prieš tai daug lygindavau, o lygintuvas elektros valgo tikrai nemažai, nebepamenu kada buvau išsitraukusi lygintuvą smile.gif
Ieškojau pigesnio džiovyklės varianto, bet kad būtų A klasė elektros, tai nusipirkau Beko, už 1500 lt. tai jau metus labai džiaugiuosi, dulkių namuose sumažėjo daugiau nei dvigubai smile.gif

Papildyta:
QUOTE(rassske @ 2013 10 28, 17:17)
Sveiki,

Ka gi noriu kreiptis į jus pagalbos dėl džiovyklės  ax.gif Šiaip tai dar galvoju ką čia pirkti ar atskirai skalbyklę ir džiovyklę ar 2in1  g.gif  Kadangi mano vonios kambarys nėra didelis or nežinau ar pavyktų sutalpinti abudu įrenginius, klausiu jūsų patarimo. Gal būt ka pasiūlytumėt  ax.gif  Laukiu įvairių variantų.

Mes džiovyklę pasistatėme kambaryje, nes kitur vietos nebuvo, tai nei drėgmės, nei garų nėra ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papliauška: 28 spalio 2013 - 19:09
QUOTE
Mes džiovyklę pasistatėme kambaryje, nes kitur vietos nebuvo, tai nei drėgmės, nei garų nėra  ax.gif

Esu turejusi keleta pirkeju kurie dziovykle dejo i sienine spinta biggrin.gif state net i istiklita balkona Dziovyklei reikalinga tik elektra todel jai vietos manau daug kur galima rasti 4u.gif
Atsakyti
Ehhh tai jau man nieko nebelieka tik 2in1. Nu as niekaip kitur neturėsiu vietos kur padeti doh.gif juk salione nedesiu dziovykles lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rassske @ 2013 10 28, 21:33)
Ehhh tai jau man nieko nebelieka tik 2in1. Nu as niekaip kitur neturėsiu vietos kur padeti  doh.gif  juk salione nedesiu dziovykles  lotuliukas.gif

Salione nedekite aisku, salione TV reikia statyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rassske @ 2013 10 28, 21:33)
Ehhh tai jau man nieko nebelieka tik 2in1. Nu as niekaip kitur neturėsiu vietos kur padeti  doh.gif  juk salione nedesiu dziovykles  lotuliukas.gif

Nu o jei kokia neužsandarintą spintutę tarkim džiovinant atidaromą pasigaminti pas baldininkus, tai ko ne g.gif
pas mane tai stovi kampe už durų užkišta, dar dekiuką užmetu ir nekrenta į akis labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2013 10 28, 22:40)
....  biggrin.gif state net i istiklita balkona Dziovyklei reikalinga tik elektra todel jai vietos manau daug kur galima rasti 4u.gif...

Su įstiklintais balkonais siūlyčiau atsargiai ... nebent jis taip įstiklintas, kad ten pliusinė temperatūra visus metus g.gif
Atsakyti
[quote=speedy,2013 10 29, 08:31]
Su įstiklintais balkonais siūlyčiau atsargiai ... nebent jis taip įstiklintas, kad ten pliusinė temperatūra visus metus g.gif
[/quote
Žinoma turi būti pliusine dauguma prietaisams reikalinga pliusinėbiggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 29 spalio 2013 - 09:58