Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbinių džiovyklė - 4

sakykit, o yra LT pirkti serveteliu i dziovykle g.gif buvau gavusi "lauktuviu"- labai patiko ax.gif noreciau dar, bet kad pas mus nemaciau niekur g.gif gal ieskoti nemoku blush2.gif
Atsakyti
nu va nuvažiavau į parduotuvę ir viską išsiaškinau, taip ir maniau kad vadina kitaip. Kondencacinės, bet ta vidaus sistema su kažkokia pompa.

Iš pasiūlos ir pagal galimybes (nenorėjau daugiau nei 700 eur) išsirinkau AEG 65470AH1. mano mašina whirpool, tai galvojau imsiu whirpool pure 740 A. bet patarė, kad AEG keliais punktais geresnė, ir dėl garsumo, ir elektros suvartojimo ir dar dėl būgno. parduotuvėj kaina 625 eur, bet internetu radau 539 tai manau ir imsiu šitą.
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 11 02, 17:15)
nu va nuvažiavau į parduotuvę ir viską išsiaškinau, taip ir maniau kad vadina kitaip. Kondencacinės, bet ta vidaus sistema su kažkokia  pompa.

Kondensacinė džiovyklė su šilumos siurbliu va taip tiksliai lt vadina, o ne pompa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2013 11 02, 18:00)
sakykit, o yra LT pirkti serveteliu i dziovykle  g.gif buvau gavusi "lauktuviu"- labai patiko  ax.gif  noreciau dar, bet kad pas mus nemaciau niekur  g.gif gal ieskoti nemoku  blush2.gif


Man pardavejas sake, kad Tommas Fillips yra tu serveteliu. Tik kad kaina mane nugazdino (apie 1Lt/1vnt).
Atsakyti
QUOTE(Plaukuota @ 2013 11 03, 08:05)
Man pardavejas sake, kad Tommas Fillips yra tu serveteliu. Tik kad kaina mane nugazdino (apie 1Lt/1vnt).


nu nesu macius ten tokiu g.gif tik kamuoliukus ziurinejau, bet kazkaip netikiu,kad jie stebuklingi g.gif
http://www.thomasphi...-kamuoliukai/67
teks is visagalio ebejaus ziuretis tas serveteles...tikraio ne po 1lt uz vieneta...
http://dsa.ebay.co.u...0...eets&_rdc=1


galetu buitines technikos paradavejai visokiais niekaliukais prekiauti... arba dovanoti pirkejams blush2.gif - smulmena, bet malonu mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas,o cia tos serveteles dedas kad kvepetu skalbiniai?Nes esu pastebejusi kad kitu drabuziai kurie dziovinasi dziovyklese labai kvepia?O kiti tiesiog toks garu karstu kvapas buna.Gal galit imesti nuoroda lietuvoje kokios tos servetels?Aciu.
Atsakyti
Padekit, noriu isdziovinti pukine striuke..
Ijungiau dziovykle, padziovino gal 15-20 min ir sustojo, bet buvo pilnas vandens bakelis, tai manau del to. Dabar kuria programa bejungiu, padziovina ~5 min ir sustoja, kad jau baige, 0 dega doh.gif bet vistiek striuke dar dregna....
Tai kas gali buti negerai?
Dziovykle AEG T75470IH1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TomaKa: 03 lapkričio 2013 - 17:14
Aš pirkau tas servetėles Tomas Philips pakelyje 20 vnt., mokėjau 2-3 lt.
Kažkur buvau užmačiusi tokia įdėją, kad dėl kvapo galima ant kokios medžiagos skiautės užpilti minkštiklio pvz. Lenoro ir įmesti vietoje tos servetėlės, bet jei džiovyklė bute pastatyta tai kvėpuoti tokiu oru nelabai sveika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deimuxs @ 2013 11 03, 13:13)
Labas,o cia tos serveteles dedas kad kvepetu skalbiniai?Nes esu pastebejusi kad kitu drabuziai kurie dziovinasi dziovyklese labai kvepia?O kiti tiesiog toks garu karstu kvapas buna.Gal galit imesti nuoroda lietuvoje kokios tos servetels?Aciu.


aš realiai neužuodžiu kažkokio to ypatingo kvapo (o be to jos ir bekvapės būna) minkštumo didesnio irgi nelabai jaučiu blush2.gif
Bet kažkaip jas vis tiek naudoju.
O kvapui šiaip galima naudot ant skudurėlio užlašinus kelis lašelius patinkančio kvapo eterinio aliejaus
Atsakyti

QUOTE(papliauška @ 2013 11 03, 17:51)
Aš pirkau tas servetėles Tomas Philips pakelyje 20 vnt., mokėjau 2-3 lt.
Kažkur buvau užmačiusi tokia įdėją, kad dėl kvapo galima ant kokios medžiagos skiautės užpilti minkštiklio pvz. Lenoro ir įmesti vietoje tos servetėlės, bet jei džiovyklė bute pastatyta tai kvėpuoti tokiu oru nelabai sveika  ax.gif


Aciu 4u.gif eisiu tada i TP ieskoti to gerio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(TomaKa @ 2013 11 03, 17:13)
Padekit, noriu isdziovinti pukine striuke..
Ijungiau dziovykle, padziovino gal 15-20 min ir sustojo, bet buvo pilnas vandens bakelis, tai manau del to. Dabar kuria programa bejungiu, padziovina ~5 min ir sustoja, kad jau baige, 0 dega doh.gif  bet vistiek striuke dar dregna....
Tai kas gali buti negerai?
Dziovykle AEG  T75470IH1


as kazkada pukines pagalves dziovinau- tai man iki galo neisdziuvo- nesiau i lauka (gerai, kad vasara )
vaiko striuke irgi ne iki galo buvo, tai uzstaciau kur su laikmaciu yra, ne pagal dregme programa- isdziuvo 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, turime labai mažai vietos bute, laukiam vaikelio, o rūbų džiovinti nėra kur. Panaršius radau vieną vienintėlę skalbyklę - džiovyklę kraunama per viršų, galimybių pastatyti ir atidarinėti mašiną per priekį neturime, atskirai statyti dar vieną mašiną taip pat galimybių nėra. Prašau patarkit ar verta pirkti tokią ar išdžiovins ji man skalbinius? Gal dar koks modelis yra per viršų su džiovinimu?
Atsakyti
QUOTE(Nicka1 @ 2013 11 04, 09:38)
Laba diena, turime labai mažai vietos bute, laukiam vaikelio, o rūbų džiovinti nėra kur. Panaršius radau vieną vienintėlę skalbyklę - džiovyklę kraunama per viršų, galimybių pastatyti ir atidarinėti mašiną per priekį neturime, atskirai statyti dar vieną mašiną taip pat galimybių nėra. Prašau patarkit ar verta pirkti tokią ar išdžiovins ji man skalbinius? Gal dar koks modelis yra per viršų su džiovinimu?

Šiai dienai tai labai triukšminga,gana neekonomiška džiovyklė schmoll.gif
Atsakyti