Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbinių džiovyklė - 4

QUOTE(Felu @ 2013 12 31, 16:14)
As irgi svarsciau ar imti EDH3498RDL ar EDH3897SDW
EDH3897SDW apie 300-400 lt brangesne, turi garu funkcija, bet vandeni garams reikia paciam ipilti.
EDH3498RDL identika, bet neturi garu, turi kitokia panele. turi krepsi batams ir programa batams. EDH3897SDW krepsio ir programos neturi.

Kadangi pas mus skalbykle bus su garais, tai nematau prasmes ta pati tureti dziovykleje. Geriau krepsis batams bus.

Dekui, del garu niekas taip ir nepasake, kad rubai maziau susiglamze butu, o alergisku nera, o dar kai vandens reikia isipilt, tai turbut nelabai daznai naudojama funkcija butu.
Atsakyti
Su naujais metais brangieji!
Niekaip neissirenku dziovykles doh.gif
Reikalavimai:
Vokiska, turi puku dziovinimo ,nesilamdymo ar lyginimo fja, a klase, 2000- max 3000 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darfe: 01 sausio 2014 - 15:38
su naujais visus diskutuojancius!:)
Noriu pasidalint labai sviezia patirtimi. Pries kelias dienas nusipirkom Electrolux“ EDH3897SDW dziovykle. Dziovina puikiai, bet su garu funkcija niekaip nesusidraugauju smile.gif Nelabai suprantu isvis, kam ji reikalinga. Nes pirma isskalbi, paskui paprastai dziovyklej isdziovini (rubai dalis vistik lieka susiglamze, kas mane baisiai nervina). O tada tuos susiglamziusius atrenku ir dedu papildomai garu funkcijai (viena karta dejau kokias penkias vyriskas maikes, kitakart dvi paklodes ir tris uzvalkalus antklodes). Ir isgarinus istraukiau vistiek daugiau maziau susiglamziusius ir dar dregnokus. Tai isvis esmes nesupratau, pirma issdziovinau, paskui vel gavos dregni ir dar palygint norejos doh.gif ir perkrauta nebuvo tikrai, nes bugno talpa 9 kg, o garinau kelias paklodes ir kelis uzvalkalus... Su vaiku rubeliais viskas puikiai, nereikia lygint, nu bet su didesniais, ir ypac patalynem... lygintuva traukiu vistiek... Dabar jei pirkciau, greiciausiai pirkciau be garu funkcijos.
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2014 01 01, 17:37)
Su naujais metais brangieji!
Niekaip neissirenku dziovykles  doh.gif 
Reikalavimai:
Vokiska, turi puku dziovinimo ,nesilamdymo ar lyginimo fja, a klase, 2000- max 3000 lt.

Jei reikia vokiškos, tada tik MIELE.
Būna jų ir iki 3000 lt. tik neatsimenu ar yra tose pūkų f-ja.
Papildyta:
QUOTE(3lena @ 2014 01 02, 03:12)
su naujais visus diskutuojancius!:)
Noriu pasidalint labai sviezia patirtimi. Pries kelias dienas nusipirkom Electrolux“ EDH3897SDW dziovykle. Dziovina puikiai, bet su garu funkcija niekaip nesusidraugauju smile.gif Nelabai suprantu isvis, kam ji reikalinga. Nes pirma isskalbi, paskui paprastai dziovyklej isdziovini (rubai dalis vistik lieka susiglamze, kas mane baisiai nervina). O tada tuos susiglamziusius atrenku ir dedu papildomai garu funkcijai (viena karta dejau kokias penkias vyriskas maikes, kitakart dvi paklodes ir tris uzvalkalus antklodes).  Ir isgarinus istraukiau vistiek daugiau maziau susiglamziusius ir dar dregnokus. Tai isvis esmes nesupratau, pirma issdziovinau, paskui vel gavos dregni ir dar palygint norejos  doh.gif ir perkrauta nebuvo tikrai, nes bugno talpa 9 kg, o garinau kelias paklodes ir kelis uzvalkalus... Su vaiku rubeliais viskas puikiai, nereikia lygint, nu bet su didesniais, ir ypac patalynem... lygintuva traukiu vistiek... Dabar jei pirkciau, greiciausiai pirkciau be garu funkcijos.

Puikus pavyzdys, kai lūkesčiai viršija prietaiso technines galimybes.
Turiu "su garais". Kas Jums pažadėjo, kad tas daiktas lygins patalynę?
Taip jau nutinka, kai patarinėja to daikto (įjungto) nematę gyvenime.
Atsakyti
man atrodo, kad buvo per daug prikrauta garų naudojimo metu. Instrukcijoje parašyta, kad dedama po kelis vnt tik (kelnių, marškinių), apie tris antklodes ir paklodes - tai be kalbų, kad išlygins.
man ir džiovinant paklodes susigrūda viskas į vieną gniutulą, tai aš išimu, perkratau ir atgal. ir visai geras rezultatas, manęs neerzina, kad šiek tiek pasilamdę, šiltą sulankstau ir kuo puikiausiai.
garus dar panaudojau atšviežinti vyro sportinę aprangą, po treniruotės iškart įmečiau ir vienas skalbimas jau sutaupytas (100 proc. kvapo nepanaikino, bet skalbti nepririekė). puikiai atgaivino pūkų pagalves, vėl minkštos ir purios. tik po garų dar padžiovinti reikėjo.
Atsakyti
Koks bebutu patarejas ,mate jis ja ar nemate to prietaiso ar tiesiog skaite bet oficialus Electrolux atstovas savo puslapyje skelbia

''Electrolux džiovyklėje yra papildomos garų programos. Jų pagalba greitai atšviežinsite audinį, panaikinsite nepageidaujamus kvapus ar net išlyginsite juos.''
Labai tikiuosi kad turint garu programas visgi isnaudose jas 100 procentu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 02 sausio 2014 - 10:13
Kaip ir issirinkau Electrolux EDH3498RDL modeliuka, pasiulykite dar koki Boscha su panasiom galimybem g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extraordinary: 02 sausio 2014 - 10:22
Tai va, kad tos pigesnes miele neturi programos pukams. Arba as nerandu.

O kaip sita? http://www.aeg.lt/Pr...t_Pump/T96699IH
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2014 01 02, 10:21)
Kaip ir issirinkau Electrolux EDH3498RDL modeliuka, pasiulykite dar koki Boscha su panasiom galimybem  g.gif

Kad nelabai yra ka siulyti. g.gif Jai yra tai jau bus tikrai brangesnis BOSCH WTY88880SN
Saunus Jusu pasirinkimas todel manau nereikia blaskytis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Darfe @ 2014 01 02, 10:42)
Tai va, kad tos pigesnes miele neturi programos pukams. Arba as nerandu.

O kaip sita? http://www.aeg.lt/Pr...t_Pump/T96699IH

Bet tai Lenkijoje rinktos dziovykles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2014 01 02, 12:42)
Tai va, kad tos pigesnes miele neturi programos pukams. Arba as nerandu.

O kaip sita? http://www.aeg.lt/Pr...t_Pump/T96699IH

Visos kitos (AEG, Bosch, Electrolux, Siemens) - Lenkija.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2014 01 02, 12:44)
Visos kitos (AEG, Bosch, Electrolux, Siemens) - Lenkija.

Mmm, supratau. Tada is tu lenkisku patarkite kaip tas mano pasirinktas aeg variantas. Gal dar kas padoraus yra su mano kriterijais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2014 01 02, 18:48)
Mmm, supratau. Tada is tu lenkisku patarkite kaip tas mano pasirinktas aeg variantas. Gal dar kas padoraus yra su mano kriterijais?  4u.gif

Siulau jums pasiziureti
T97689IH
Skalbinių įkrova (kg): 8
Energijos klasė: A+++
Energijos sąnaudos per metus: 177 kWh
Džiovinimo tipas: Kondensacinė
Bus programos
Viengulėms arba dvigulėms antklodėms irpagalvėms (su plunksnų, pūkų arba sinteti‐niais užpildais) džiovinti. thumbup.gif
Džiovinti lengvai prižiūrimus audinius, pa‐vyzdžiui, marškinius ir palaidines; kad būtųlengviau lyginti. Rezultatai priklauso nuoaudinių tipo ir jų apdailos. Dėkite skalbiniustiesiai į skalbinių džiovyklę. Ciklui pasibai‐gus, tuoj pat ištraukite sausus skalbinius ir pakabinkite juos ant pakabų
http://www.aeg.lt/Pr...t_Pump/T97689IH
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 02 sausio 2014 - 19:24