Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas būstų kvartalas AmberCity

Sveiki,
Gal kas nors girdėjo / pirko būstą šiame naujame gyvenamųjų namų kvartale?
Kaip kokybė? kokios sąlygos?
www.ambercity.lt
Atsakyti
Sveiki, atrodo namas naujas, bet tema apleista, nagi kas nusipirkote buta ambercity kvartale,pasidalinkite informacija kaip kokybe ir panasiai smile.gif
Atsakyti
tai kad jis dar tik staotomas, sunku kazka pasakyti apie kokybe smile.gif
aprasyta graziai, ga; nesugrius smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Na gal kas įsigijote butuką Amber City? 4u.gif
Atsakyti
Mus irgi domina sie butai. Labai patiko apgalvotas isplanavimas. Tik idomu isgitsti atsiliepimu kokiu. smile.gif
Atsakyti
Kiek domėjausi, tai liepos mėn. jau bus galima pasirašinėti sutartis. Mane žadėjo prieš kelias savaites informuoti. smile.gif
Atsakyti
Mums taip pat tą patį sakė bigsmile.gif

Buvome pažiūrėti, tai jau yra įstatytos durys, sudėti radiatoriai mirksiukas.gif
Atsakyti
Pabandykite darbo dienomis kai būna darbų vadovas ar kaip ten jis vadinasi smile.gif) Man tai klausimask yla, įdomu kol nepasirašyta galutinė sutartis jie gali bendru susitarimu duoti raktus...Būtų faina jau kažką remontuotis.. smile.gif) blink.gif
Atsakyti
QUOTE(indraja190 @ 2014 06 04, 20:30)
Pabandykite darbo dienomis kai būna darbų vadovas ar kaip ten jis vadinasi smile.gif) Man tai klausimask yla, įdomu kol nepasirašyta galutinė sutartis jie gali bendru susitarimu duoti raktus...Būtų faina jau kažką remontuotis.. smile.gifblink.gif

siulyciau palaukti kol bus galutinai sutvarkyti popieriai, ir nepradeti jokiu remontu, maza kas, kaip buvo cia berods su kazkuriais S. Neries namais, kai leido darytis darbus, po to neisejo kazko uzbaigti ir teko zmones po metus laukti...
Atsakyti
Na, teisybe sakote smile.gif) Tik tas noras jau kazka pradeti, toks didelis smile.gif) 4u.gif

Busimiems kaimynams drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
o tie kurie neseniai lankėtės: kaip koridoriai? Laiptinės? Jau pradėta kažkas? smile.gif
Man dėl darbo sunku paprastomis dienos ištrūkti nuvykti apžiūrėti sad.gif
Atsakyti
Labuka, planuoju sia savaite uzsukti (jei darbai nesudrugdys), tai jei iseis galesiu parasyti:) Buvau pravazevusi pro nama, tai super atrodo, dazo, tvarko. Atrodo graziai smile.gif
Atsakyti