Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasingi filmai, tinkantys ir tėvams ir vaikams

Gal galėtumėt rekomenduoti daugiau dvasingų filmų, apie gėrį, tikėjimą, viltį, draugystę, meilę 4u.gif Tokių, kuriuos žiūrint ir vaikams, ir tėvams būtų smagu, o pažiūrėjus būtų ir apie ką pasikalbėti 4u.gif

Mano vaikams- 3,5 ir 7,5 m. nusibodo tie baisūs multifilmai ar kvaili ir lėkšti holivudiniai filmai doh.gif Pastaruoju metu žiūrėjom štai šiuos, kuriuos su džiaugsmu žiūrėjome visi keturi- visa šeima. Pastebėjau, kad visi jie paliko savo atgarsį, didžioji panelė net draugėms papasakojo, tai atėjo visos pas mus į svečius to ,,gerojo" filmo pažiūrėti 4u.gif

Aš galiu rekomenduoti šiuos, kuriuos žiūrėjom
Hachiko: a dog story
The color of Paradise
Children of heaven
Strazdanota vasara
Eglė Žalčių karalienė
Geltonų plytų kelias
Charlie and the chocolate fabric
Nors vaikai rusiškai nesupranta, bet rusiškai įgarsintą Odesoje statytą
Kapitono Granto vaikai peržiūrėjom jau n kartų- ir mažiukui patinka žiūrėti į indėnus, gamtą, gyvuliukus thumbup.gif

pakolkas tiek, dar reiks pasižiūrėt, gal dar ką rasiu.
Manau, būtų puiki tema, kurioje galėtumėm pasidalinti tokiomis nuorodomis 4u.gif
gal bus pritariančių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 20 spalio 2013 - 15:43
Tikrai puiki tema 4u.gif

Aš bandau dalintis savo rekomendacijomis. Tik jie gal daugiau į liūdnąją pusę ir nesu visiškai tikra, ar pagal amžių tikrai tinkami, bet galit pamėginti. ax.gif

Finding Neverland
Matilda - pagal to paties autoriaus, kuris parašė Charlie and the Chocolate Factory, knygą (ir šiaip Roald Dahl knygas labai rekomenduoju)
Bridge to Terabithia

O kalbant apie animaciją, tai dauguma senųjų rusiškų filmukų (su puikiu lietuviškų įgarsinimu) tikrai gražių minčių turi ir labai dailiai nupiešti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R/K: 20 spalio 2013 - 18:11
smagu kad yra bendraminciu 4u.gif
o senoji rusu animacija didzioji dauguma jau perziureta.Panele auga ir pastebejau kad vis labiau domina filmai.....o brolis aisku paskui ja.Tai kad nebutu asaru nes namie tik vienas televizorius biggrin.gif tenka ieskoti filmu tinkanciu visiems.

dar galiu parekomenduoti dokumentinį filmą apie kūdikėlius- žiūrėjom kartu su septynmete dukra ir labai patiko Babies (2010)
thumbup.gif manau, idealiai tinka nėštukėms nestuke.gif turinčioms ir svajojančioms apie vaikiuką. Toks net mokomasis iš dalies- pakalbėjom, kaip vaikai skirtingai auga skirtingose šalyse, skaniai pasijuokėm iš mažųjų išdaigų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 20 spalio 2013 - 21:07
labai gera ir aktuali tema smile.gif

man patiko čekų filmas "Trys riešutėliai pelenei"nuotraukos ir muzika, lietuviškai įgarsintas šitas filmas
rusų k. visas filmukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 21 spalio 2013 - 09:03
QUOTE(R/K @ 2013 10 20, 19:11)

O kalbant apie animaciją, tai dauguma senųjų rusiškų filmukų (su puikiu lietuviškų įgarsinimu) tikrai gražių minčių turi ir labai dailiai nupiešti. mirksiukas.gif

Niekaip nesuprantu, kam tuos senus rusiškus multikus iš naujo įgarsina? Negaliu klausyt to Siaususaičio simpsoniško balso, mano ausį tiesiog drasko verysad.gif

QUOTE(saulyte525 @ 2013 10 21, 09:29)

man patiko čekų filmas "Trys riešutėliai pelenei"[

ačiū už nuorodą 4u.gif įjungiau dukrai, jai dabar pelenių-princesių metas smile.gif Ech, ir aš pati taip mėgdavau šį filmą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 10 22, 14:59)
Niekaip nesuprantu, kam tuos senus rusiškus multikus iš naujo įgarsina? Negaliu klausyt to Siaususaičio simpsoniško balso, mano ausį tiesiog drasko verysad.gif

drinks_cheers.gif man irgi nepatinka Siaurusaičio balsas- man jis irgi simpsoniškas laugh.gif dabar susimaišiau- Siaurusaitis ar Siaurusevičius? biggrin.gif g.gif

Jeigu kuri nesat mačiusi, parodykit šį video Will Young ,,Come on" savo vaikams- labai gražus, mano vaikams labai patinka thumbup.gif ir muzika labai graži 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 23 spalio 2013 - 20:38
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 10 23, 21:29)


Jeigu kuri nesat mačiusi, parodykit šį video Will Young ,,Come on" savo vaikams

aš apskritai jo gerbėja esu, tuo pačiu ir dukra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 10 22, 13:59)
Niekaip nesuprantu, kam tuos senus rusiškus multikus iš naujo įgarsina? Negaliu klausyt to Siaususaičio simpsoniško balso, mano ausį tiesiog drasko verysad.gif


Aha, man irgi baisu klausyt. Gi taip puikiai įgarsinti jie visi buvo, o dabar kažkokią parodiją daro... Nors gal čia bėda dėl to, kad LRT turi autorines teises tiems garsinimams, o pačius filmukus dabar rodo per kitas televizijas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 10 23, 20:29)
Jeigu kuri nesat mačiusi, parodykit šį video Will Young ,,Come on" savo vaikams- labai gražus, mano vaikams labai patinka thumbup.gif ir muzika labai graži 4u.gif

labai thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Berods 11.02 rodys per TV3 ir dar kažkada kartos: Du broliai- tigrės vaikai 4u.gif
Atsakyti
Kažkaip prisiminiau čekų berods filmą apie aštuonkojus iš kažkelinto ten aukšto 4u.gif
Atsakyti
Aštuonkojai iš aštunto aukšto berods. Vaikiystėje buvo vienas mano mėgiamiausių.
Atsakyti