Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų vardai. Ar yra ribos fantazijai?

sakyčiau visai linksmai skambėtu lietuviški vardai, pavyzdžiui šuo Jonas ar papūga Genutė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SHWEppsy @ 2007 06 25, 19:45)
sakyčiau visai linksmai skambėtu lietuviški vardai, pavyzdžiui šuo Jonas ar papūga Genutė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

4u.gif gera idėja,žadam pirkti papūgą...tos kaimynės,kuri turi šunelę Gerdą,kaip tik vardas-Genutė...gal uždėt tokį ir kieme būnant,dukrai priminti,kad pasišertų Genutę... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SHWEppsy @ 2007 06 25, 17:45)
sakyčiau visai linksmai skambėtu lietuviški vardai, pavyzdžiui šuo Jonas ar papūga Genutė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



bet tai faina, būtų labai linksmos Joninės biggrin.gif laksto šuo su vainiku lotuliukas.gif jau visai būtų viršūnė blink.gif
Atsakyti
Aš įvairių turėjau - žiurkėnės Tilė, Pupa, Cekava Zosė (Zozė), dabar degutė - Čiki Piki (Čika), juoda mano katė - Bagyra.

Iš pažystamų gyvūnų įstrigę - žiurkė Bonka, žiurkė Šaškė, pitbulė Huba Buba smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bruknytee @ 2006 06 29, 17:15)
suns- Vetra , kates- Zosia, peliuku - Smikis ir Spulka  rolleyes.gif


Vetra mano masinos vardas smile.gif) ir zirgelio kuri megstu aplankyt smile.gif
Atsakyti
mano klasoke turi sinsila kurio vardas Daiktas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano kate buvo vardu Kapeika,o kai pasikeite valiuta,tapo Vagnorke biggrin.gif Kitos katytes vardas buvo Bacila o dabrtinio katino - Don Simon ax.gif
Atsakyti
Mano gyvūnų vardai:
1) mano katytė - Verta (kažkodėl visi galvoja, kad "verta laikyti" ir pan., o iš tikrųjų tai ji buvo judriausia iš visos vados ir ją praminė Vertunia, nuo rusiško žodžio "vertitsa")
2) žiurkėnas - Kepėstas
3) chi-hua kalytė pagal dokumentus yra visai ne Šmoncė, bet aš ją taip vadinu namie, lauke smile.gif
4) paukščiai bevardžiai, bet kartais Žmona su Vyru tampa smile.gif
5) triušis - Strakšys (teatleidžia man kas turi tokią pavardę..negalvojau, kad būna tokių pavardžių kol nesutikau blush2.gif Dabar nei šis, nei tas..bet jei pervadinsiu - nebeatsišauks g.gif )
6) visos žuvys 2 akvariumuose - Karpiai biggrin.gif
7) gyvalazdės vardų neturi nors kartais "beisbolkėm" vadinu biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų šunelio vardas Rublis. Organizavau savo gimtadienį, kurio tema buvo tarybiniai laikai. Ir draugai man padovanojo mažą taksiuką. Tai ir prilipo toks vardas biggrin.gif
Atsakyti
Mano buve suniukai: Leda, Mirta, Moris, Brita, Runis.
Katinai: Pūkis, Lukoška.
Atsakyti
Kazkada turejau ziurkinus, kuriu vardai buvo Čipsas ir Mičas, po to buvo ziurke vardu Spotė, nuo anglisko zodzio "Spot" biggrin.gif Tap pat turetu sunu vardai: Bika, Bika II, Alma ir Džiulba(vilksunes). Vilksunis Kelis ir kiemo lenciuginis Kingas (cia jau dabar). Dar yra amadinai Taškutis ir Ašarėlė, žirgai Urioso ir Žygis. Visi galvoja, kad vardas labai žmogiskas nuo Žygimanto, ale jis sietinas su paciu zygiavimo veiksmu. Dar yra triusis Pušis ir ne uz ilgo atkeliaus sfinksu katinas Indiana Jones biggrin.gif Kuris bus trumpinamas i Indy tongue.gif
Atsakyti
O mano kates buvo :Dzile, Baksas, Kuska, Muska smile.gif
O sunys tai namine Nika, o lenciuginiai Rikis, Bosas, Mopsis smile.gif
Dab va isigijau dziungaliuku porele, bet kolkas vardu nesugalvojau:) g.gif stengiuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
ax.gif na jau kokiu tik nera vardu, oooo doh.gif
Atsakyti