Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gyvūnų vardai. Ar yra ribos fantazijai?
Supermamų klubas > Mūsų namai > Fauna
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Katute
Paspirtukas? Paspirtuka zinau as, toks kersas?dar ir varzybose jis pasirodo, jei tas pats.
Mupi
Napatinka ir man gyvunai su zmoniu vardais, bet taip jau atsitiko, kad turim tiusi Jurgi ax.gif Priklydo pries 5 metus pas mus mazas dekoratyvinis triusukas, nesiojom aplinkui visiems kaimynams ir klausinejom, ar nedingo triusiukas, bet visi kaip susitare, vis sake, paklauskit Jurgio Kairio( mant jis neseniai buvo nama netolise isigijes) nedrisau nueit pas Kairi, bet triusiuka Jurgiu pavadinom blush2.gif , nors tik pernai suzinojom, kad tai ji doh.gif vis vien Jurgiu saukiam ax.gif
lina-as
labutis. mano kaimynai seniau laike suniuka,vardu - SIMA. iseidavo ir saugdavo : Simona,pas mane! ziauru doh.gif
o as turiu bultika-Marsa(karo dievas)
ir porele deguciu- Maja ir Cipsas
kai buvau maza,turejau katyte-Bagira ir kalyte-Bartute
o pas drauga,Ispanijoj, yra porele dryzuotu voveryciu,kuriom daviau vardus Knopke ir Sragtukas,bei akvariumas,kuriame gyvena Nugariukas,Akinis, Pilviukas, Burbulas,Baltukas,Lipukas ir Slapukas mirksiukas.gif
Vicious Vici
QUOTE(lina-as @ 2007 08 26, 23:14)
labutis. mano kaimynai seniau laike suniuka,vardu - SIMA. iseidavo ir saugdavo : Simona,pas mane! ziauru  doh.gif
o as turiu bultika-Marsa(karo dievas)
ir porele deguciu- Maja ir Cipsas
kai buvau maza,turejau katyte-Bagira ir kalyte-Bartute
o pas drauga,Ispanijoj, yra porele dryzuotu voveryciu,kuriom daviau vardus Knopke ir Sragtukas,bei akvariumas,kuriame gyvena Nugariukas,Akinis, Pilviukas, Burbulas,Baltukas,Lipukas ir Slapukas  mirksiukas.gif

Maja irgi žmogaus vardas, taip kad išeina taip pat žiauru kaip ir su Simona mirksiukas.gif
Smandi
manau per daug sureikšminti paprasti dalykai.
Na ir kas kad vardas vienam atrodo tinka gyvūnui, kitam atrodo - tinka žmogui. jei išgirsčiau šaukiant ką nors mano vardu - neįmčiau į galvą. visi turi pretekstą vadinti savo gyvūną vienu ar kitu vardu. smile.gif

jeigu gyvūnas kilmingas - tai kokia dar Knopkė, Rublis ir pan.? Kaip tik baisiai skamba.

Tiesiog žmonėms stinga išmonės blush2.gif
Katute
Kilmingam gyvunui dazniausiai jau buna sumastyti vardai. Ir nei Knopke nei Edita kazkaip...Mano katukas kilmingas,bet del to nedaviau jam zmogisko vardo...yra milijonai graziu zodziu kazka reiskianciu ir pritinkanciu...
viskas svarbu
nežinau, Katut, turbūt tas pats, aš jo nemačiau, bet pati idėja tai mane prajuokino be galo - nu išsityčiota iš arklioko galutinai ir nepataisomai biggrin.gif
Katute
Jei cia tas pats, tai jam ziauriai tinka tas vardas thumbup.gif biggrin.gif
Hell'e
Turiu sinsila, vardu dziugas bigsmile.gif biggrin.gif ax.gif Siek tiek zmogiskas vardas lotuliukas.gif ax.gif
Ligrafi
lotuliukas.gif prisijuokiau is Paspirtuko ir Fecalijos Lupenos... lotuliukas.gif

Na apie zmoniskus vardus neitin turiu nuomones, bet apie "populiariuosius" vardus yapc jorkams tai jau pasibaisejau: Gucis, Hugo, Bosas, Chanel ir t.t. doh.gif nieko durniau ir baisiau nera... tongue.gif
Man vardas turi buti isskirtinis ir man miela reiksme wub.gif

Maniskiu gyvunu vardai :
buvo suo (skalikas) Serifas, labai jam tiko!
kate: Abra-Kadabra-Alakazam, bet vadinom Abrute, Butuku, Abutu ir atsiliepdavo biggrin.gif
ziurkius: Zuika(jis toks mielas buvo , kad tik zuika man ir tesitardavo i ji ziurint)
katinas: Rastomanas(rastas ir mano, bet ir kita sio zodzio reiksme atspindejo)
Dabar turiu suni: Izdivas (tiesiog tos veisles sunis anksciau vadindavau izdivalkem, o jau kai apturejau pati toki tai ir supratau, kad jis nusipelnes sio vardo, siaip vadinu dar Divuku, atsisaukia i bet koki)
ir kilminga katuka, sfinksa: IULIU Insomnia, reikejo sugalvot varda is I raides, o sis zodis labai panasiai reiskia kaip atrodo pats katinas lotuliukas.gif

Prisiminaiu, studentu laikais bendrabutyje laike ziurke kurios vardas buvo Du alaus thumbup.gif
Enimdreja
jau mėnesį auginų samojedų veislės kalytę.Samojedai-šiauriečiai, bet jai davėm Egipto deivės vardą- Izidė. Izidė-buvo grožio, vėjo deivė, labai motiniška ir moteriška. Vis dėl to, juk tai-mitologija, tad nemanau, ar dau pasaulyje žmonių vardu Izidė
onyx
QUOTE(Ligrafi @ 2007 08 29, 10:12)
Prisiminaiu, studentu laikais bendrabutyje laike ziurke kurios vardas buvo  Du alaus thumbup.gif
*

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Super, tik studentai ir gali tokį vardą ir sugalvoti drinks_cheers.gif

O man prieš pora metų padovanojo žuviną (gaidelį) ir visiem svečiam daviau užduotį sugalvoti vardą jam, tai vienas iš pasiūlymų ir buvo Bronius. blink.gif Nu taip prilipo, nu nors tu ką. Taip ir gyvena žuvinas vardu Bronius. Brolis, pamatęs jį ir sužinojęs iš manęs, kaip lengva jį prižiūrėti, nupirko savo sūnui irgi gaiduką ir pavadino jį... Petru. Klausiu, kodėl Petras, tas atsako man, kad neįsivaizdavo kito vardo, baisiai įstrigo mano Bronius jam, tai norėjo kažko panašaus. Ir nupirko Petrui pora mergų (gaidelyčių), tai jos abi buvo Petrienės doh.gif lotuliukas.gif

Spirited
Nu aš galiu pasiūūlyti du vardus graužikams: 1. Čiobrelis(mano pažįstama turi tokį žiurkutį) 2. Cukrus (labai miela, kai gali savo numylėtinį Cukreliu vadint wub.gif )
Spirited
vienam tokiam žirgyne buvo žirgas Kulverstukas lotuliukas.gif dar mano draugė turi foksterjerą Luką blink.gif nu manau, kad žmogiški vardai visai netinka gyvūnams blink.gif
Happyendless
Pas draugę jūrų kiaulytė-Pančita biggrin.gif
Korii
pritariu, kad zmogiski vardai visiskai netinka gyvuneliams smile.gif Mano drauge turejo kalyte, kurios vardas toks kaip mano smile.gif jauciausi ne kaip
dovaite
Mano jūrų kiaulytei vardą kažkada davė mama - Šmikis!
LadyStorm
Musu namuose gyvena sunelis (prancuzu buldogas) Boleslovas (Bolka) ir papugele nimfa, kurio vardas Petka. rolleyes.gif thumbup.gif
coliukee
Suniuko vardas: Amigo dar vadinu ( Amigauskas, Amis, Amigutis) wub.gif
Papugeles vardas: Fede ( Federikas ) lotuliukas.gif wub.gif
Vezliukes vardas: Pupyte wub.gif
Zuvytes vardu neturi g.gif lotuliukas.gif
giedrute_o
Taksiuko vardas - Brendis (Brendžiukas, Brendonas, Brendyla, Nesubrendėlis)
Kito taksiuko vardas - Čiarlis
tuti1
Musu prancuzu buldogo vardas-Dairas smile.gif
ladybug
Labutis visoms 4u.gif
Mes auginame balta kate Sofija, dar turim akvariuma su keletu zuvyciu, bet vardus sugalvojau tik 2 - Migelis ir Chuanita rolleyes.gif
vignola
O musu vezliukes vardas Klara smile.gif
gabiiiiiiii
senai labai turejau niufaudlenda tai vardas buvo BONA,turejau katina BONIFACIJU,turejau ziureke RALI, ziurkena FLINTA, kito katino vardas GUCI, dabartinio suns vardas BRENDIS, o tevas mano turejo suni LAKOTA.
Valentina_r
mano degciu vardai Pupa ir Rokis smile.gif
ritmetelis
Turim tris vezliukus: Kika, Beta Pau ir Niukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Turejom kalyte Bima ir suneli Fuksas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Draugai turi sunelius buldogus Braidas, Cerberis, vilkini Cakas biggrin.gif
P.S Man grazus girdeti vardai suneliui - Baris, Kliosas mirksiukas.gif
ančiukė
Mano degiukas vardu Kukuliukas. smile.gif
Funn
Mano dziungariko vardas yra Žužu biggrin.gif o dekuciu buvo rikis tikis , takis , bartas.
moodring
Turim degu (dovana doh.gif ), vardas Ziurke blush2.gif
turejom kazkados ziurkena tai Larisa buvo,
ir dar sodyboj turim viena vista vardu Matilda blush2.gif
Stiuardese
Mano kalytės vardas Lora, sena jau... su visu vardu gavom, tai taip ir liko ax.gif papūgėlė nimfa, kurios jau nebėra buvo Čiarlis, dabar turim Pikę ir Donį ax.gif Pikė - iš pikčiūrnos, nes visad labai kandžiojosi ir nesileisdavo draugaut, o Donis iš multiko apie Pingvinuką Lulu, šuo gerietis ten buvo Donas ax.gif Katytė - Pupa ax.gif
pupsika
Aš turiu dekoratyvini triušiuka jos vardas (Pupse) drinks_cheers.gif
XxJustiSxX
Nu kolkas mano seimoje yra daug gyvunu bet as turiu savo tik 2 suniukus is 11 sunu Seltuke Fila ir Seltuke Atene bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
cocorosie
Turejau:
6 ziurkeniukus (ne visus is karto biggrin.gif ) buvo , Mikis, Pukis, Rozyte, Simona, Ziurkenas, Ziurkenas 2 biggrin.gif
turejau sinsiliuka vardu Bubu (tuputis, sikutis biggrin.gif) , kuris deja neseniai mus paliko cray.gif
dabar turiu mazyti sinsiliuka kita, bet dar nesugalvojom jam vardo.. ax.gif
caramell
Pas mus rotveileriu veisles kalyte - Viva (vivse, vivoskinas). O seskiukas - Tozis (tozikas, toziniukas, tozelis, tozyte). wub.gif
aure111
Turiu bokserytė Lorą bigsmile.gif Kažkada turėjau papugytes Liusę ir Mikį, žiurkėnus Ramuniuką ir Tiną smile.gif
Mano giminės turėjo šuniukus Vulkaną ir Guziką lotuliukas.gif (išvertus į normalią lietuvių kalbą - rūbų saga blush2.gif ) ir laiko katytę Sagę, katinukus Paksą lotuliukas.gif ir Princą biggrin.gif
tipomama
musiu zuvyciu vardai-Nemo, Blizge(ji jau mire) ir dar daug zuvyvciu todel dar vardu neidejom......

sinsilo vardas-Sticas...

triusiuko vardas- Tukas

ir triju sunu- Betovinas,Pufis ir pukutis
W*S:*
Mano šuniuko vardas -Teris
Triušės-Mia
vėzlio- Zita
Papugu - Keira ir cipsas
Sati
Musu gyvuneliu vardai wub.gif
Suniuko MAGDA
Papugeliu MAKSAS,EMA IR CARLIS wub.gif
panaite
dabar turime nykstukini taksa tiksliau takse mirksiukas.gif . Tai pavadinome ja Gile smile.gif
Vicious Vici
man tai taip įdomiai... tokia tema yra ir čia, ir pas šunis, jaučiu ir pas katinus g.gif
aš tai kažkaip nelinkus reklamuoti savo šuns vardo, jį rašyti į tokias tema, pasakoti jo vardo istorijas, nors jų yra, ir reikšmes visas žinau ax.gif tiesiog po to atsiranda labai neoriginalių žmonių, kurie lengvai kopijuoja tuos vardus unsure.gif na būna aišku, kad tiesiog irgi jau seniai tokį vardą mintyse nešiojo, bet juk dažnas ir kopijuoja ax.gif
o jum visiems tai netrukdo? patinka, kai ir kaimynai ar pusę forumo tuo pačiu vardu po to vadina?
Irėja
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 24, 16:43)
man tai taip įdomiai... tokia tema yra ir čia, ir pas šunis, jaučiu ir pas katinus g.gif
aš tai kažkaip nelinkus reklamuoti savo šuns vardo, jį rašyti į tokias tema, pasakoti jo vardo istorijas, nors jų yra, ir reikšmes visas žinau ax.gif tiesiog po to atsiranda labai neoriginalių žmonių, kurie lengvai kopijuoja tuos vardus unsure.gif na būna aišku, kad tiesiog irgi jau seniai tokį vardą mintyse nešiojo, bet juk dažnas ir kopijuoja ax.gif
o jum visiems tai netrukdo? patinka, kai ir kaimynai ar pusę forumo tuo pačiu vardu po to vadina?
*

nesupyk, bet juk visi mato Tavo augintinių vardus smile.gif
cherry11
mano degiuku vardai - cypa ir elvis, o suniuko tina
Vicious Vici
QUOTE(Irėja @ 2008 04 24, 16:49)
nesupyk, bet juk visi mato Tavo augintinių vardus smile.gif

taip, bet nerašau jų atitinkamoje temoje, negiriu, kad va koks gražus vardas ax.gif o be to ne visi dar ir apsišvietę, oj kokių kuriozų buvo, visai ne taip ištardavo doh.gif lotuliukas.gif
asarele54
mano ankstesniu šuniukų vardai buvo:džiulka,čipas,meškutis,reksas.
katinuku:turėjo bu\ūti musė,bet pasirodo patinėlis tai liko musikas,tiesiog katinas,lapė nes labai jau tokia prielipa,sara.o dabartiniu:mažylis ir rožytė.
triušiukų triksė ir striksius.
o degučiukams niekaip nesugalvoju,tai tiesiog jie mano meilučiai,voveriukai,triukšmadariai.
SunriseBunny
Mano abieju sinsiliuku vardai yra Chilas ir Charlie, o ziurkeno - Alvin. ax.gif
rutkele:)
Maniškių:
šunio - Kordas,
šinšiliukų - Nikė (nupirkau su šituo vardu), o berniuko - Spuskis (atitiko pagal charakterį);
katės - Lola;
žuvukų - dramblys (drambliažuvė biggrin.gif ), Mikutis (storas, stroras šamukas), Lydeka (lapė), Ešeriai (botios klaunai) ir kt... biggrin.gif
ritmetelis
Mes laikome vandens vezliukus Kika, Niukas ir Beta Pau wub.gif
654lina654
galima duoti
BERNIUKUI:
1.Rikis
2.Pukis
3.Pilkis
MERGAITEI:
1.Rike
2.Kika
3.Kudle
Nota
cekijoje labai populiarus vardas sunims Asta ir Rita doh.gif lotuliukas.gif
beje ir lenkijoje irgi kartais uzdeda sunims varda Asta lotuliukas.gif
saridon'e
aš vieną savo j.kiaulytę Dainium pavadinau, jis kopija vieno žmogaus, visi kas pamato pritaria thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.