Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų vardai. Ar yra ribos fantazijai?

vaikystėj turėjom kalytę - Džimą ir katiną - Bebrių biggrin.gif
paskui buvo dar viena kalytė - Norma (Norimikė - 100 gramų) biggrin.gif
dar vėliau buvo rotveilerė Akela, o jos sūnui davėm vardą - Balu biggrin.gif ir juodas juodas katinas - Mersedesas biggrin.gif (šaukdavom Mersium),
dabar namie gyvena šuniukas Dako, ir katytė - Zafyra biggrin.gif
Atsakyti
Turėjom šuniuką Turkis, dabar Koksas ir Brukne smile.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai manau, kad kiekvienam kaip patinka, tas taip ir vadina savo augintinį. Pavyzdžiui aš turėjau katiną Tomį, dar buvo katinas Napoleonas ir katė Stela. Mano kaimynai turėjo dalmantinų veislės kalytę, kurios vardas buvo Matilda smile.gif Kas kaip nori, tas taip vadina. smile.gif Bet man asmeniškai tie senieji lietuviški vardai (Murka, Rainis, Sargis, Margis...) yra jau pabodę, todėl savo gyvūnams duodu įdomesnius vardus. Pavyzdžiui: dabar turiu šunelį Rufą. Bet, kaip jau sakiau, kiekvieno teisė rinktis smile.gif
Atsakyti
buvo kalyte Čita, katinas Juršėnas blush2.gif lotuliukas.gif dabar turim kalyte Stopkę ir katina Ogį lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mūsų kalytės vardas Suši smile.gif
Tėvų - Lada
Turėjom kažkada vėžlį (kuris pabėgo...), jo vardas buvo Ali Babajevyčius biggrin.gif
Ir ežiuką turėjom priglaudę porai savaičių, vadinom Miroslavu biggrin.gif
Atsakyti
Na,katems ir sunims,manau,reikia rinkti tokius,kad butu trumpi(arba lengvai trumpinami),kad butu patogu kviesti,o ir gyvunas savo ilgo imantraus vardo nesugebes isiminti... schmoll.gif
Dabar auginame dvi katytes-Maja ir Bela,anksciau turejom kalyte Lota...Na,yra ir zmoniu tokiais vardais,bet as asmeniskai savo vaikui tokio nedeciau,o gyvunams jie tinka thumbup.gif Tiesa,mano dukriuko vardas Gerda,man tas vardas labai patiko ir nekreipiau demesio i tai,kad kazkada tevuko darbe buvo tuo paciu pavadinta laika lotuliukas.gif
Didesnes problemos del vardu atsirado,kai isitaisem peliukus,o jie atsivede 9 vaikucius doh.gif taigi dejom vardus daugiausiai pagal isvaizda,kad butu lengviau atsiminti,taip atsirado-Baltagalve,Taskius,Pirate,Balniuke,Soklys ir t.t smile.gif
Atsakyti
Na taip - visaip būna su tais vardais. bet geriausi būna tie, kurie ateina spontaniškai, o ne specialiai galvojant. na, bent jau aš taip manau biggrin.gif bigsmile.gif O kartais prilimpa tikrai įdomūs. Va kažkada kaime buvo ryžas katinas, kuri pavadinau makaronu doh.gif lotuliukas.gif (na tiesiog leptelėjau ir prilipo biggrin.gif ). Taip pat yra šuo, vardu kurmis - o vardą davė pusbrolis, kuris jį pamatęs (na tada dar buvo net nepraregėjęs, senelių kalė buvo atsivedus vadą neseniai), pasakė kad labai panašus į kurmį (bet toks ir buvo - aklas, susiraukšlėjęs kažkiek, tik kad ne juodas smile.gif ). O dabar pati turiu katę vardu Tera. irgi kelias sav. pas mus gyveno ji be vardo, ir jau susinervinus sakiau bus pantera, nors norėjau trumpo vardo ir vyras kaip tai sutrumpino, sako tera. tai taip ir liko, nors atrodė kaip ir šuniškas vardas, bet irnesakyk.gif ji kaip tikras šuo pas mus - ant draugų paurzgia, visada patikrina kas namo atėjo lotuliukas.gif. ir triušis vardu Pliuškis biggrin.gif ax.gif tam irgi vyras vardą davė lotuliukas.gif . Gryžau su triušiu namo, vyras miegojo (na dieną prigulęs buvo), parodžiau - sako pliuškis kažkoks doh.gif blink.gif lotuliukas.gif tai taip ir liko, bet irgi tikras Pliuškis - nulėpausis ir visiškas gerietis lotuliukas.gif ir toks minkštas ir mėgsta būt paniurkytas lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2012 04 11, 21:27)
Na taip - visaip būna su tais vardais. bet geriausi būna tie, kurie ateina spontaniškai, o ne specialiai galvojant. na, bent jau aš taip manau  biggrin.gif  bigsmile.gif O kartais prilimpa tikrai įdomūs. Va kažkada kaime buvo ryžas katinas, kuri pavadinau makaronu  doh.gif  lotuliukas.gif  (na tiesiog leptelėjau ir prilipo  biggrin.gif ). Taip pat yra šuo, vardu kurmis - o vardą davė pusbrolis, kuris jį pamatęs (na tada dar buvo net nepraregėjęs, senelių kalė buvo atsivedus vadą neseniai), pasakė kad labai panašus į kurmį (bet toks ir buvo - aklas, susiraukšlėjęs kažkiek, tik kad ne juodas  smile.gif ). O dabar pati turiu katę vardu Tera. irgi kelias sav. pas mus gyveno ji be vardo, ir jau susinervinus sakiau bus pantera, nors norėjau trumpo vardo ir vyras kaip tai sutrumpino, sako tera. tai taip ir liko, nors atrodė kaip ir šuniškas vardas, bet irnesakyk.gif  ji kaip tikras šuo pas mus - ant draugų paurzgia, visada patikrina kas namo atėjo  lotuliukas.gif. ir triušis vardu Pliuškis  biggrin.gif  ax.gif tam irgi vyras vardą davė  lotuliukas.gif . Gryžau su triušiu namo, vyras miegojo (na dieną prigulęs buvo), parodžiau - sako pliuškis kažkoks  doh.gif  blink.gif  lotuliukas.gif  tai taip ir liko, bet irgi tikras Pliuškis - nulėpausis ir visiškas gerietis  lotuliukas.gif ir toks minkštas ir mėgsta būt paniurkytas  lotuliukas.gif  biggrin.gif


thumbup.gif kiekvienas vardas su istorija!!! bigsmile.gif
Atsakyti
Musu gyvunu vardai turi istorijas
Turiu as kaime suni vardu Fuksas smile.gif per fuksa is vados ji pasilikom, vienintelis buvo kitoks nei kiti ir kad ir koks jis jau senas dabar bebutu (16metu) elgiasi kaip jaunuolis studenciokas biggrin.gif
Jo pasoneje auga nauja karta-milzinas Baksas. Varda kaip niekada anksciau, isrinkome anksciau nei atsirado gyvunas, turejo buti trumpas-lengvai isimenamas mociutei ir be R raides, del tam tikru priezasciu smile.gif

Mano mylimoji airiu seteriu kalyte vardu Skarlet. Sis vardas reiskia - raudonplauke, maza to atsisaukdavo pakviesta siuo vardu.

Turejom kate Kerzute (vadindavom Kerze). Galite isivaizduoti kokio charakterio tas padaras buvo...terorizavo suni, mokyklos laikais sudirbdavo mano vadovelius, kuprine, tapkes, valgyti prasydavo nagais isikabindama i slaunis, ateidavo tik padarinejus saldytuvo dureles, sokinedavo is 5auksto lango, nekesdavo lauko ir zoles (kokio galo ji pro tuos langus issokdavo), draskydavo venas, baisu miegoti buvo nakti, kad akies neiskabintu, gaudydavo zuvytes akvariume...

Dabar turim triju spalvu, pukuota Bonifacija (Bonce vadinam) visiska priesingybe, tik neturi balso. Labai megsta soda, ne karto neiskrito pro langa nors ir muses gaudo balkone ir miega labai pavojingai isitaisiusi ant remo, puikiai sutaria su Skarlet, Baksu ir Fuksu.

Na o zuvytes akvariume (gupijos) tai Petkos, Zoskios ir Antanai biggrin.gif
Papildyta:
Tiesa, dar kieme vaiksciodavo toks katinas bosas, ji kiemo pacanai Kebabu vaino, Va ten tai katinas, visas masinas patikrindavo kurios atvaziuodavo, jei lauke salta, vairuotojas variklio nespedavo isjungti jis jau an kapoto isitaises sildydavosi, nieko nebijojo.

turejom toki ryza pukuota katina kaime (kazkas nusisavino) ryzas, bet nelipo ryzu vadinti, o stai Ryzius puikiai prilipo smile.gif

Man taip pat vardai labiausiai patinka tie, kurie savaime ateina.
Atsakyti
Būtų labai įdomu,kokių veislių ir kokiais vardukais auginame šuniukus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image

Anglų Buldogas - Grantas smile.gif
Atsakyti
Kai buvau maza turejom katinuka, Tomis vardu jis buvo
4 metu pas mus gyveno Pekinu misrune Lona( visi sakydavo, klausdavo, pasitikslindavo ,, ka Ilona?,,)
O dabar turim Pekinuke Pupą. kai važiavom jos parsivežti, sakiau kad vadinsiu kaip nors kad panasu būtų į Loną, pvz Lota, Loka. Bet kai atvažiavom nu netiko tie vardukai, mama sakau kokia grazi pupa sita maza, nu ir Liko Pupa, jau važiuojant namo ja taip ir vadinome smile.gif
Atsakyti
Musu šuniukas Gučis,o katinas Gizmau biggrin.gif
Atsakyti