Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

Apklausa: Kiek laiko gyvenate Paleo ritmu? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mes: gyvename urvuose, nesišukuojame, retai prausiamės, dažnai valgome žalią mėsą. Kai kurios mėgsta žalias kepenis. Geriam riebalus litrais. Didiname savo cholesterolio kiekį. Vaisius sulesiname vištoms, bulves - šernams. Pastaruosius mūsų vyrai vėliau sumedžioja. Kartais bėgiojame didelius atstumus. Ne visada pavyksta bėgti paskui žvėrį. Bet vis tiek. Auginame putpeles ir šimtais ryjame jų kiaušinius.
Užkabino? Skaityk toliau:
"Pagrindinė Paleo mitybos taisyklė yra kokybiškas neperdirbtas maistas, t. y. renkamiesi ekologiški produktai, laisvai auginamų ir žole šeriamų gyvulių mėsa, laisvai auginamų vištų kiaušiniai. Tokiu būdu pagarba išreiškiama tiek gyvajai gamtai, tiek žmogaus organizmui, jo neteršiant šimtais genetiškai modifikuotų konservantų ir "maisto priedų", antobiotikų ir beverčių pašarų, kuriais yra šeriami įprastai auginami gyvuliai.
Paleo mitybos taisyklės neleidžia vartoti jokių grūdinių kultūrų (įskaitant pseudogrūdus - kinvą ir burnotį), ankštinių augalų ir jų vaisių (įskaitant soją bei jos subproduktus), cukraus ir dirbtinių saldiklių (įskaitant ir nerafinuotą cukrų), pieno produktų (nors primal dieta leidžia laisvai augintų karvių pieną ir jo gaminius) bei jokių apdirbtų ir perdirbtų maisto gaminių (na, žinot, traškučiai, kola, McDonald's meniu ir kt.). Tikriausiai kyla klausimas, o tai kas tuomet yra leidžiama leidžia valgyti. Paleo atstovai renkasi mėsą, kiaušinius, žuvį (patariama rinktis ekologiškus, natūraliai augintus produktus), daržoves, vaisius, įvairius aliejus, sėklas, riešutus."(Elata)


Kad mažiau kartotųsi klausimai, persiskaityk šias temas:

PIRMA TEMA
ANTRA TEMA
.
.
.
NAUDINGA TEMA

PASKUTINE TEMA

http://balancedbites...t-is-paleo.html
http://whole9life.com/

PAPRASTAI IR AISKIAI:
http://www.geragyven...odel-nevartoti/

APIE TAI RASO:
http://www.delfi.lt/...a.d?id=62487977



SKANIOS TEMOS:
http://www.thepaleomom.com/
http://autoimmunepaleo.wordpress.com/
http://vorastinkle.blogspot.com/
http://keistaipaprasta.blogspot.com/

MES SKAITOM
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 25 spalio 2013 - 13:25
Registras, ačiū Taša už namus! +i8riu ir skaniuosius forumus įtraukei. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 10 25, 13:22)
Registras, ačiū Taša už namus! +i8riu ir skaniuosius forumus įtraukei. 4u.gif



nu laukiau laukiau, isigandau kad nebekurs nieks temos ir iseit ten kitur. man ten dar nelabai patogu.. sunkiai prie naujoviu priprantu 4u.gif
Papildyta:
man uzejo kazkokia gerumo valandele, einu per tames kurios man buvo aktualios dar pries si atradma ir norisi pasidalint su visais, papasakot kaip imanoma GYVENTI be skausmo, be nuolatiniu ligu. atrodo kai turi ir kai skauda- normalu, nes pripranti prie to. bet nevelnio nenormalu, kaip faina kai suvoki po kazkiek laiko kad tau NIEKO neskauda, kad gali isimiegot, gali atsikelti zvali be zadintuvo, kad vakare gali kazka veikti ir esi kupina jegu! Kaip gera jausti gerai!
Papildyta:
pasidziaugsiu ir dar- mano tyrimai geri! bigsmile.gif
ir prolaktinas, kuris visa gyenima buvo padidejes - normos ribose! Hemoglobinas normoj!
tiesa kazkodel nepadare mineralu ir vit. isklotines.. nors prasiau gi viska viska! doh.gif
tik su skydliauke kazkas ne to.. kai gausiu lapeli-parasysiu cia. keliausiu kita sav pas endokrinologe.
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 10 25, 14:34)

man uzejo kazkokia gerumo valandele, einu per tames kurios man buvo aktualios dar pries si atradma ir norisi pasidalint su visais, papasakot kaip imanoma GYVENTI be skausmo, be nuolatiniu ligu.

taip, Taša, taip ir reikia daryti- traukti vieniems kitus iš tos duobės, į kurią mus įstūmė. Tačiau pamatysi kiek atsisakys iš jos lipti. Jie nenorės rinktis būti patys atsakingi už savo bėdas.
QUOTE
atrodo kai turi ir kai skauda- normalu, nes pripranti prie to. bet nevelnio nenormalu, kaip faina kai suvoki po kazkiek laiko kad tau NIEKO neskauda, kad gali isimiegot, gali atsikelti zvali be zadintuvo, kad vakare gali kazka veikti ir  esi kupina jegu! Kaip gera jausti gerai!


pamenu, kaip atėjai ir pareikalavai parodyti, kas pas mus skanaus yra lotuliukas.gif Nu, pamaniau, šita pas mus neužsibus doh.gif . Ale užsilaikei ir sulaukei pokyčių, o babar, matai, ir kitiems padėsi praregėti.
QUOTE
pasidziaugsiu ir dar- mano tyrimai geri! bigsmile.gif 
ir  prolaktinas, kuris visa gyenima buvo padidejes - normos ribose!  Hemoglobinas normoj!
tiesa kazkodel nepadare mineralu ir vit. isklotines.. nors prasiau gi viska  viska!  doh.gif
tik su skydliauke kazkas ne to.. kai gausiu lapeli-parasysiu cia. keliausiu kita sav pas endokrinologe.

Džiaugiuosi su tavimi, thumbup.gif na bet kol daugmaž jau viskas atsistos savo vietosna, reikia ilgesnio laiko.
Nes juk ne per vieną dieną sugriuvai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 25 spalio 2013 - 13:49
QUOTE(" voresta " @ 2013 10 25, 13:47)
taip, Taša, taip ir reikia daryti- traukti vieniems kitus iš tos duobės, į kurią mus įstūmė. Tačiau pamatysi kiek atsisakys iš jos lipti. Jie nenorės rinktis būti patys atsakingi už savo bėdas.
  pamenu, kaip atėjai ir pareikalavai parodyti, kas pas mus skanaus yra lotuliukas.gif Nu, pamaniau, šita pas mus neužsibus doh.gif . Ale užsilaikei ir sulaukei pokyčių, o babar, matai, ir kitiems padėsi praregėti.

Džiaugiuosi su tavimi,  thumbup.gif  na bet  kol daugmaž jau viskas atsistos savo vietosna, reikia ilgesnio laiko.
Nes juk ne per vieną dieną sugriuvai.



biggrin.gif biggrin.gif ane?taip buvo? blush2.gif biggrin.gif

nzn , kazkodel patikejau, stacia galva emiau ir patikejau jumis visom. ir iki siol tikiu! pries tai ilga laika meldziau D kad mane pagydytu nuo vienos-kitos ligos.. kad duotu koki zenkla, kad parodytu man kelia. ir neuzilgo mane pamate, pakviete cia. kai klausia - "kas tau pasiule sia dieta? kokie daktarai" - atsakau- ne jokei daktarai, pats likimas (vadink kaip nori).
Juk tiketi kazkuo reikia!


jo, galima sakyt per visus 30 metu griuvau po biski...
Atsakyti
taša, džiugu girdėti, kad viskas tvarkosi 4u.gif

Aš šiandien bendradarbiui prirodžiau krūvą straipsnių, bandžiau kažką aiškinti, nors man tai labai sunkiai sekasi. Kai pati perskaitau, atrodo viskas aišku logiška, o kitiems paaiškint labai sunku apie visko esmę blush2.gif

Tik dabar po trijų savaičių aš pajutau kas yra tikras sotumo jausmas wub.gif Niekada taip nesijaučiau. Pavalgai ir atrodo užsipildo visas skrandis, bet ne taip, kaip persivalgant. Jausmas visai kitas
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 10 25, 13:47)
taip, Taša, taip ir reikia daryti- traukti vieniems kitus iš tos duobės, į kurią mus įstūmė. Tačiau pamatysi kiek atsisakys iš jos lipti. Jie nenorės rinktis būti patys atsakingi už savo bėdas.



kol kas tik viena drauge uzsikabino, tikiuos ir jai pades ir nenuleis ranku rolleyes.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif
Saunu, tasa, kad daliniesi su kitais savo pasiekimais, tik ne visi pritars tau. Zmones pradeda galvoti apie save tik kai ligos uzpuola, ir tai ne visi. bet, saunu dalintis savo patirtimi 4u.gif
Mb visavalgis namie, bet itariu, kad jis netoleruoja gluteno, o duona valgo, nedaug, bet kasdien ir pilva jam suka, burbuliuoja. Sakau, gal nevalgyk pora savaiciu isvis, ziurek kaip jausies, tada nuspresi ka daryt, atsakymas vienas - tai ka man valgyt tada? Ant ko sumustinius teptis? Vat ir paaiskink zmogui, o uz bulves tevyne parduotu nesusimastes. Butu priimtina jam valgyt mesa, daug mesos, bet bulviu reikia, traskuciu, duonos, dar galaxy sokolado doh.gif Tai as ir isverdu retkarciais tu bulviu, kitu blogybiu pats nusiperka. Va ir siandien troskinau mesyte moliugo viduje, ka tik pavalgiau - skanumelis. Bet netikiu, kad jam patiks, mesa gal iskrapstys, o jau moliugo tai nelies, dievazi, dar nusinuodyt gali lotuliukas.gif
Mano plaukai tebeslenka, gal kiek maziau, tikiuosi. Turbut pageres greit. Dabar megaujuosi saliero saknies salotomis - tarkuota saliero saknis, tarkuotas antaninis obuolys, truputeli cesnako tiktu ir majonezas. Pabandykit, gal ir jums patiks.

Lumi, jus labai grazi moteris, ir budama apkunesne ir liekna 4u.gif Svarbu, kad sveikata pasitaisytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2013 10 25, 15:08)
Mb visavalgis namie..


pas mane tokia pat situacija. Bet aš ir nebepriekaištauju, tegu valgo ką nori, kitaip prasideda pykčiai, kam aiškinu ką ir kaip jam valgyti... irnesakyk.gif
Atsakyti
Kas yra Magnio saltinis ir kodel maitinantis Paleo daznai kankina meslungis (pati tai patyriau). KOdel taip vyksta ?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 25, 14:14)
pas mane tokia pat situacija. Bet aš ir nebepriekaištauju, tegu valgo ką nori, kitaip prasideda pykčiai, kam aiškinu ką ir kaip jam valgyti...  irnesakyk.gif



pas mane tas pats. tik namie dar pilna nekepintu grikiu ir laukiniu ryziu. kuriuos valgo ir bamba, nes megsta normalias. bet as pries paleo valgiau ale sveiesni maista.. pripirkau daug ir nespejau suvalgyt smile.gif
tegu valgo. nelabai jis tiki manim, o ir nenori, nes daugmaz sveikas yra. nereikia jam dar to
Papildyta:
QUOTE(Azu @ 2013 10 25, 14:22)
Kas yra Magnio saltinis ir kodel maitinantis Paleo daznai kankina  meslungis (pati tai patyriau). KOdel taip vyksta ?


man taip buvo nes valgiau riesutus, kuriuose gausu fito rugsties, kuris neleidzia pasisavinti magniui, kalciu ir kt. (vienu metu itin daug, nes vienintelis skanestas likes buvo), bet itariu fito rugsties yra dar kazkur, ne tik riesutuose. nustojus valgius - meslungiai dingo(aisku geriu ir mg dabar)

raso, kad
QUOTE
Magnio gausu riešutuose, razinose, vynuogėse, grūduose, kopūstuose, morkose, grikiuose, sojų pupelėse, ryžiuose. Daugiausia magnio turi migdolai. Rekomenduojama magnio dienos norma – 350 mg

tik riesutus reikia pamirkyti pries tai. as atsivalgiau juos, ypac migdolai man nebeskanus schmoll.gif
taip iseina grausk morka kasdien su kopustais, arba... gerk po tabletke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 25 spalio 2013 - 14:33
Puikiai atidarete tema,aciu 4u.gif
merginos paaiskinkit kodel reikalingi zmogui sitie riebalai?mano vyras pakraupes kai pamato kad laizau kokosu alieju...sake ka tu cia per nesamones darai,nemaciau kad kas taukus esdamas sukustu....as nezinau net ka jam atsakyt,sakau reikia taip g.gif
Atsakyti