Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

labai patogus elektroninis valdymas nei mechaninis.. nustatai pagal maito pauosimo buda ir pats automatiksai nusustato galinguma ir greiti..

QUOTE(jolicka25 @ 2005 03 31, 13:46)
Sveikos virtuvinukes,
turiu as philips 7758 nu liuks daiktas, kad ir su mesmale.. bet geresnes detales metaliniai, ir diskai metalinai istisinai negu 7754, kur kiausams plakti plastmasinis, pjaustykles mazos isistatomos.. todel as su vyru pasirinkau butent 7758.
yra ir diskas tarkuoti bulbems ir fri nereikejo pirkti atskirai, bulviniams blynams ir cepelinams bulves tarkuoja nerealiai gerai.. labai gera pjaustykle reguliuojama, nori stambiau ar smulkiau nusustatai , tik va dar mesmales neisbandem, nera kada.. bet siaip tai patogu.. ir greit susipjausto.. todel geriau kas perka ziuri i detales ar plastinkines ar nerudijancio plieno...
bet cia tik mano nuomone..

Atsakyti
Na va persiorjantavau i 7758 modeli g.gif
Atsakyti
Na teks vaziuoti i prekybos centra paciai ir aiskintis kuris is siu modeliu yra geresnis g.gif
Arba tuoj uzsisakysiu inetu ir bus tvarka biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2005 04 01, 13:22)
Arba tuoj uzsisakysiu inetu ir bus tvarka biggrin.gif  biggrin.gif

Ir būsi spakaina, o tai kol nueisi į parduotuvę dar persigalvosi doh.gif . Žinai kaip bnūna, kai sunku apsispręst biggrin.gif
Atsakyti
Aš turiu tą Philips Essence, bet be mėsmalės:man svarbu buvo, kad turėčiau kuo sutarkuoti bulves ir susmulkinti maistelį mažiukei smile.gif Tiesą sakant, nenusimanau nieko, nes viskuo rūpinasi vyras ax.gif Ale, kaina to kombaino gerokai mažesnė nei mes pirkom:kai tik atsidarė :"Ogmina", tai mes už tą kombainą mokėjom beveik 700 Lt. blink.gif , o dabar jie gerokai pigesni g.gif. Ir dar man buvo svarbu, kad galėtume išsispausti sultis iš visokių daržovių smile.gif
Bet dabar mūsų kombainui "bedarbio mėnesiai" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2005 03 31, 10:56)
Yra tokios parduotuves Mazieji Vakarai (atorodo toks pavadinimas) prie Kalvariju turgaus mediniam name, Pilaiteje prie Cestos mesos parduotuves is namo galo nuo gatves,  ir dar Antakalnyje.
Tai Pilaiteje maciau yra Philips Essence,  Galingumas: 800 W, (tas kur Kokere idejus paveiksliuka su 529 lt. kaina) tai sitoj parduotuvej jis kainuoja 350lt.  Su mesmale nera, klausiau. Jei ka domina galit uzsukt pasiziuret.

Įsitikinusi, kad tai tas pats modelis? blink.gif g.gif
Atsakyti
Isvaizda tokia pati. Tik galingumo neklausiau. Pardaveja sake, kad vykdo 32 funkcijas. Buvo ir Moulinex, tik pigesnis. maziau funkciju.
vakar buvau uzsukus i ju parduotuve Pilaiteje, tai kombainu yra.
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as savo patirtimi apie kombainus. Kai tik nusipirkau - alpejau, kaip buvo gera gyventi ir maista gaminti, bet ilgainiui tas jausmas buvo pakeistas nusivylimo jausmu. Pirmiausia susiduriau su tuo,kad kombaine mazai vietos teslai suminkyti. Po to mesos kapojimas man pasirode bjaurus (dalis susikapoja labai smulkiai - beveik iki koses, o dalis dar nesukapotos), nors stengiausi deti ne dideliais kiekiais ir kapoti pulsiniu rezimu. Spaudziant sultis pastebejau, kad ne itin puikiai jos issispaudzia, nes daznai mase, kuri lieka isspaudus sultis yra dar gerokai slapia. Bulves tarkuojant lieka kaip kazkas buvo ivardines "plauskos", kopustus reikia labai smulkiai supjaustyti, kad jie tilptu pro kakleli. Morkos tarkuojasi didokais gabalais, nors turiu visus imanomus to kombaino priedus. Zinoma kaisinius, grietinele plaka puikiai. Taciau jau turiu atskira sulciaspaude ir
mesmale. dabar kolege dziagiasi naujai issigytu kombainu, o as ziuriu i ja ir galvoju, kada ta euforija baigsis, ar cia man vienai taip nenuskilo. Beje, mano kombainas yra Brauno serijos, toks ant kurio dedasi du indai (mazasis tik su peiliais, naudojau ji tik kai sunus buvo mazas ir koses reikejo sumalti). taigi, nezinau ar dar kada pirkciau kombaina, matomai, kad ne. Esu uz atskira daikta, tada jie veikia kur kas geriau...
Atsakyti
Mes taip pat turim Philips Esences. Sulčiaspaudė jo sh..., o visa kita visai nieko. Aš su kokteilio plakikliu vaikui košę maišydavau, tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodo tu philips Esense visokiausiu modeliu yra doh.gif
Nuo 7750 iki 7758 doh.gif
Dabar reiks issamiai visus issianalizuoti
Atsakyti
visokiu yra, bet vis tiek reikia ziureti i pagrindines detales.pvz 7754 sulciaspaude sh.. del to mes jos ir atsisakeme, geriau jau siek tiek daugiau primoki, bet atsisakai sh.. priedu. 7758 as turiu,vyras isrinko,skaite internete lygino,domejosi, jau galvojau kad nebereikia to kombaino, bet isrinko ir esame labai patenkinti, na euforija pradzioje tai buvo, bet dabar tiesiog kasdienybe, kuri yra palengvinta..
svarbiausia kad galima bet kokiu momentu sudeti produktus ir pirmyn.. vienu paspaudimu..
na pyragu teslas tai sumala nereliai,iskelia, ispucia..
pvz kazkur buvau suradus avizu pyraga.. tai sveciai net nusuprato is kokiu produktu padaryta, o mes sakom miltu nera.. netiki..
kotletus kai suminko irgi labai skiriasi skoni nuo ranku maisymo...

tik mielosios, ziurekite kokie priedai.. ar plastikas, ar pjaustymo diskai pilnutinai, ar istatomi.. paziurekite ar yra parduotuvese peiliu jai kartais atsiptu...

as rekomenduociau tikrai 7758, atlieka 39 funkcijas.. nors gal visu ir nereikia..
yra filtras kudikiu maisteliui pasidaryti...
na pagrindinis minusas tai reikia vietos daiktams susideti.. bet vineos lentyneles per akis...
Atsakyti
QUOTE(jolicka25 @ 2005 04 15, 08:26)
visokiu yra, bet vis tiek reikia ziureti i pagrindines detales.pvz 7754 sulciaspaude sh.. del to mes jos ir atsisakeme, geriau jau siek tiek daugiau primoki, bet atsisakai sh.. priedu. 7758 as turiu,vyras isrinko,skaite internete lygino,domejosi, jau galvojau kad nebereikia to kombaino, bet isrinko ir esame labai patenkinti, na euforija pradzioje tai buvo, bet dabar tiesiog kasdienybe, kuri yra palengvinta..
svarbiausia kad galima bet kokiu momentu sudeti produktus ir pirmyn.. vienu paspaudimu..
na pyragu teslas tai sumala nereliai,iskelia, ispucia..
pvz kazkur buvau suradus avizu pyraga.. tai sveciai net nusuprato is kokiu produktu padaryta, o mes sakom miltu nera.. netiki..
kotletus kai suminko irgi labai skiriasi skoni nuo ranku maisymo...

tik mielosios, ziurekite kokie priedai.. ar plastikas, ar pjaustymo diskai pilnutinai, ar istatomi.. paziurekite ar yra parduotuvese peiliu jai kartais atsiptu...

as rekomenduociau tikrai 7758, atlieka 39 funkcijas.. nors gal visu ir nereikia..
yra filtras kudikiu maisteliui pasidaryti...
na pagrindinis minusas tai reikia vietos daiktams susideti.. bet vineos lentyneles per akis...


Aciu labai smile.gif
Itikinai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Baigiu remonta ir is kart perku-tada bus ir lentynu kur detis biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti