Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Virtuvinis kombainas
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
lippizan
Turiu Muolines nedidelį kombainą ir daug papildomų dalikelių, tai galiu pasakyt, kad atskirai pirkti apsimoka, jei darot didelį kiekį iškart, pvz 20 cepelinų - čia jau kombainas atlaikys tik galingiausiais 800-700 w, silpnesnius reikes dažnai valyt. Tas pats su daržovių sulčiauspaude, porai stiklinių ir kombainiuko užteks. Dar tas pats dėl mėsmalės, nes mala, o ne kapoja mėsą, tik dideli kombainai, kaina nuo 800 lt. A vat kokteilius, tarkavimus, kapojimus, citrusinių vaisių sultis, skystos tešlos plakimus ir pan. padarys ir mažiau galingesni pigeesni kombainai.
xdove
Norejau as ir pasiklausti, perskaiciau cia tiek daug, bet vistiek neapsiprendziau. Cia daugiausia snekejot apie philipsa, as tokio neipirksiu. Norejau paklausti ar niekas neturit "paprastesniu" firmu kombainu ar ne taip gerai zinomu firmu kombainu. As nusiziurejau va tokia senukuose: http://www.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?o...id=000050696241 Ka galvojat apie tokia firma COMPACT PROKIT 666 ir tas 600W galingumas, ar uztenka jo? ypac sulciaspaudei
Eimutė
4u.gif
QUOTE(xdove @ 2006 07 14, 00:37)
Norejau as ir pasiklausti, perskaiciau cia tiek daug, bet vistiek neapsiprendziau. Cia daugiausia snekejot apie philipsa, as tokio neipirksiu. Norejau paklausti ar niekas neturit "paprastesniu" firmu kombainu ar ne taip gerai zinomu firmu kombainu. As nusiziurejau va tokia senukuose: http://www.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?o...id=000050696241 Ka galvojat apie tokia firma COMPACT PROKIT 666 ir tas 600W galingumas, ar uztenka jo? ypac sulciaspaudei
*

Turim mes tokį kombainą.
user posted image
Pirkom jau senokai, tačiau visų priedų dar neišbandėm, nes normalios virtuvės kaip ir neturiu... Iš esmės jis mums patinka. Kokteilinė thumbup.gif , sulčiauspaudė irgi nieko, jeigu ne dažnam ir intensyviam naudojimui. Pjaustyklės irgi geros. Tik kiek pastebėjau geriau pjaustyti didesnes daržoves, nes mažos patenka į tarpą tarp peilių ir indo viršaus ir lieka nesupjaustos. Kapokles kolkas naudojau tik braškėms trinti. Tai priekaištų neturiu. Šitos firmos yra dar galingesnis kombainas, tačiau jo dizainas ir kompaktiškumas tai schmoll.gif doh.gif Manau, kad kaina tikrai atitinka kokybę 4u.gif
xdove
QUOTE(Eimutė @ 2006 07 14, 10:48)
4u.gif
Turim mes tokį kombainą.
user posted image
Pirkom jau senokai, tačiau visų priedų dar neišbandėm, nes normalios virtuvės kaip ir neturiu... Iš esmės jis mums patinka. Kokteilinė  thumbup.gif , sulčiauspaudė irgi nieko, jeigu ne dažnam ir intensyviam naudojimui. Pjaustyklės irgi geros. Tik kiek pastebėjau geriau pjaustyti didesnes daržoves, nes mažos patenka į tarpą tarp peilių ir indo viršaus ir lieka nesupjaustos. Kapokles kolkas naudojau tik braškėms trinti. Tai priekaištų neturiu. Šitos firmos yra dar galingesnis kombainas, tačiau jo dizainas ir kompaktiškumas tai  schmoll.gif  doh.gif Manau, kad kaina tikrai atitinka kokybę  4u.gif
*

Aciu labai uz informacija. As labiausiai kaip ir pergyvenau del sulciaspaudes, ar sugebs isspausti smile.gif Ir dar noreciau kad mesyte gerai sukapotu mirksiukas.gif Bet tikriausiai reiks nesokt auksciau bambos ir pirkti sita
Eimutė
QUOTE(xdove @ 2006 07 14, 12:42)
Aciu labai uz informacija. As labiausiai kaip ir pergyvenau del sulciaspaudes, ar sugebs isspausti  smile.gif  Ir dar noreciau kad mesyte gerai sukapotu mirksiukas.gif  Bet tikriausiai reiks nesokt auksciau bambos ir pirkti sita
*

Mes sulčiaspaudę daugiausia naudojome morkoms ir obuoliams. Jei porą stiklinių spausi, tai tikrai viskas bus OK. Didesniam kiekiui dažniau iškratysi išspaudas (tas daroma labai lengvai) ir viskas bus gerai ir galios bus per akis. Mes kai pirkom kombainą, tai šitas pasirodė pakankamai neblogas už tokią kainą. Juolab, kad Philips su mažesne galia ir tom pačiom funkcijom kainavo apie 100 daugiau.... Tiesa, dar jis man pasirodė toks triukšmingas. Neturiu su kuom palygint, tai nežinau ar taip turi būti, ar jis didesnis triukšmadarys nei kiti g.gif
mamute.lt
[quote=Princese,2006 03 20, 13:58]
Peržiūrėjau temas, tokios kaip ir neradau g.gif

Ruošiuosi pirkti virtuvinį kombainą. Nusižiūrėjau Braun K700. Man svarbiausia, kad būtų bulvių tarkavimas ir mikseris. Dar norėčiau, kad ir mėsai malti būtų koks peilis, svogūnams pjaustyti ax.gif . Kiek žiūrėjau internete, parduotuvėse, jų yra nemažai. Į ką reikia atkrepti dėmesį perkant, kokie peiliai yra būtini, o kurių visai nenaudojate.

svarbiausia,kai pradesi darbuotis neimesti gumytes i vidu,as ta padariau pacia pirna diena,per savo ziopluma ir dabar ji traumuota,bet jau metai laiko,nezinau,kur gauti nauja.
Siap kombaina naudoju morkoms,kopustams tarkuoti labai patinka,pradejom daugiau darzoviu valgyti,o tai gailedavau savo pirstuku.Dar mesa malu,kokteilius darau,tik sulciu nespaudziu.Naudoju 3 pagr.peilius:morkoms,bulvems ir kopustams.
xdove
QUOTE(Eimutė @ 2006 07 14, 13:34)
Mes sulčiaspaudę daugiausia naudojome morkoms ir obuoliams. Jei porą stiklinių spausi, tai tikrai viskas bus OK. Didesniam kiekiui dažniau iškratysi išspaudas (tas daroma labai lengvai) ir viskas bus gerai ir galios bus per akis. Mes kai pirkom kombainą, tai šitas pasirodė pakankamai neblogas už tokią kainą. Juolab, kad Philips su mažesne galia ir tom pačiom funkcijom kainavo apie 100 daugiau.... Tiesa, dar jis man pasirodė toks triukšmingas. Neturiu su kuom palygint, tai nežinau ar taip turi būti, ar jis didesnis triukšmadarys nei kiti g.gif
*

Apsisprendziau, pirksiu sita masina biggrin.gif Ji daro pakankamai nemazai, o kaina palyginus su kitomis tai tikrai nedidele. Reiks siandien pakalbet su vyreliu, gal uzsuksim i parduotuve, nes jau nekantrauju labai isigyti smile.gif
xdove
Valiooo 4u.gif Ir as turiu ta 'aparata' jau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kuzia
QUOTE(xdove @ 2006 07 18, 12:20)
Valiooo 4u.gif  Ir as turiu ta 'aparata' jau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Ir rolleyes.gif ??? Laiminga biggrin.gif ? Ką skanaus padarei jau rolleyes.gif ?
Fikas
Sveikos mamytes,

o gal kas turite as esu maciusi toki kompbaina Bosh gamintojo atrodo, kuris labai labai nedidukas, jis issirenka visas, tiesiog nori kazka daryti pridedi reikiama dlai ir darai, o siaip visa laika stovi ant spinteles ir labai maza vietos uzima. Tik beda, kad nerandu tokio pardose. Gal kas turite ar matete? g.gif
Saulutė
na apie toki negirdejau, bet va sis jau nuo savaitgalio pas mane namie stovi

http://www.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?o...id=000050720913

gaila kad negaliu foto ikelt, tai idedu tik nuoroda verysad.gif

gal kas turit toki Moulinex???? ax.gif
idomu ar certa demesio daikta isigijau unsure.gif
Eimutė
QUOTE(xdove @ 2006 07 18, 12:20)
Valiooo 4u.gif  Ir as turiu ta 'aparata' jau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Na ir kaip? ax.gif Dabar bijau, kad nenusiviltum blush2.gif
xdove
QUOTE(Kuzia @ 2006 07 18, 14:29)
Ir rolleyes.gif ??? Laiminga biggrin.gif ? Ką skanaus padarei jau rolleyes.gif ?
*

Labai laiminga biggrin.gif biggrin.gif Dar labai daug nebirbau su juo, bet kokteiliuka su kiviais ir bananais tai liuks gavosi padaryti mirksiukas.gif Na dar tarka truputuka naudojau. Kas nelabai patiko, tai kad tikrai ne visai viskas susitarkuoja, bet drauges klaausiau kuri tu net du skitringu firmu kombainus, tai sake pas ja tas pats, taip kad cia gal visiem galioja. Na ir garsa skleidzia gan dideli kai dirba lotuliukas.gif Seip manau bus didelis pagalbininkas smile.gif
Mille
Labas rytas!

Gal kam nors kada nors teko girdeti, kur butu galima isigyti detaliu kombainui Vitek? Uzsimusdama klaidzioju po interneta nieko nerasdama verysad.gif
Taip jau atsitiko, kad dvi dalys susigadino ir noreciau jas pakeisti.
Ar tiesiog nesivarginti ir pirkti nauja? Paprastai papildomos dalys kainuoja panasiai kaip ir pats kombainas lotuliukas.gif

Kokia jusu patirtis siuo klausimu?
dinaja
o as noriu isigyti kol kas tik kokteiline...gal kas patarsit kuria? kokios firmos?
Tina*
Gavau dovanu virtuvini kombaina BOSCH MCM5080. Gal kas turite? Ar pjausto sis kombainas kubeliais bei fri bulves?
Atrodo taip: http://i5.ebayimg.com/04/i/05/c1/48/73_1_sbl.JPG
Saulutė
QUOTE(Tina* @ 2006 08 19, 18:01)
Gavau dovanu virtuvini kombaina BOSCH MCM5080. Gal kas turite? Ar pjausto sis kombainas kubeliais bei fri bulves?
*

kubeliais tikriausiai nei vienas kombainas nepjausto biggrin.gif
Tina*
O bulves fri?
Tučka
QUOTE(Tina* @ 2006 08 19, 18:01)
*

O tai tu negali isbandyt, jei dovanu gavai g.gif Ar nera aprasymo jiokio? g.gif
Saulutė
na jei ir nera, tai nete kiek ziurejau prie BOSCh kombainu papildomai galima dasipirkt peili fri bilvem tongue.gif
Katu
Siaip noriu papasakot, kad ir as pries kokius ketverius metus issigijau kombaina. Is pradziu daznai ji naudojau, bet kuo toliau, tuo reciau... Per ta laika susipirkauviska atskirai - sulciaspaude, tarka, bulviu tarkavimo masina, ivairius indus teslu minkymui, tik kokteilines konkreciai neturiu, bet ja puikiai pakeite Zepter mixeriukas... Na, mano kombainas metai visiskai nenaudojamas...
Tikrai kombainas niekad nedirbs kokybiskiau uz atskiras masinytes - kas tinka viskam, netinka niekam...
Saulutė
o aš džiaugiuosi ji isigijus thumbup.gif , nemegstu apsikrauti daiktais. doh.gif
skaičiau forume apie nusiskundimus, del mesos kapojimo peilio, bet bent jau mano kombainas tai tikrai gerai sukapoja thumbup.gif
del kitu "pribumbasu" irgi pakolkas jokiu nusiskundimu neturiu tongue.gif

na bet čia gal kiekvienam savaip ax.gif
Tina*
QUOTE(Tučka @ 2006 08 19, 18:28)
O tai tu negali isbandyt, jei dovanu gavai  g.gif  Ar nera aprasymo jiokio?  g.gif
*

Nebuvo dar progos. Valgyt retai darau lotuliukas.gif na bet turbut nepyksti labai jau, kad uzklausiau ir to aprasymo neskaiciau mirksiukas.gif siaip buvau senukuose ir pati issiaiskinau, kad fri bulvytem reikia dasipirkti peili uz 40 Lt.
ziza
Aš turiu kombainą Braun, tai patenkinta, tikrai palengvina ne vieną darbelį(tarkų įvairių ir kapoklė mėsai). Ir patogu, tai, kad jei ko trūksta, tai gali nusipirkti įvairių pribambasų prie to kombaino(sulčiaspaudę dar prigriebėm).
singa
QUOTE(tiesiog uzmirstuole @ 2005 12 21, 11:44)
Aprašymą lietuvių kalba modelio 7758 galima rasti čia:
[URL=http://www.p4c.philips.com/files/h/hr7758_01/hr7758_01_dfu_lit.pdf]

Pavarčiusi šitą instrukciją, supratau, kad modelis 7768 neturi citrusiniams vaisiams antgalio (sulčių darymui) ir granuliavimo disko, tik nežinau kokia jo paskirtis, nėra ir nereikia. Liko neaišku kaip panaudoti tokį kūgio formos tinkliuką metalinį, kuris lyg tai skirtas iš citrusinių vaisių sultis daryti.

Niekaip nesugalvoju kaip pritaikyti bulvių košės darymui kurią nors dalį, jaučiu su geruoju senuoju kočėlu bus paprasčiau, nors gal ir ne geriau.  g.gif Oi, panašu, kad man reikia kombaininkės kursus pirma praeiti blush2.gif
*

Gal kas turite modelio 7768/13 lietuvišką aprašymą smile.gif
singa
QUOTE(singa @ 2006 09 18, 14:40)
Gal kas turite modelio 7768/13 lietuvišką aprašymą smile.gif
*

Negi niekas negalite padėti doh.gif
Meka Pinavija
Mes turime Tefal Kaleo Blender+Vitamins thumbup.gif
Salomeja
Gal kas gali koncenruotai patart koki kombaina pirkt jei is funkciju reikia tik , kad bulves tarkuotu, ir butu ne tik citrusiniu vaisiu sulciaspaude? Visos kitos funkcijos tik malonus priedai. Kainos noretusi kuo mazesnes. tongue.gif
Goniuke
g.gif abejoju kar kombaine butu ir bulviu tarka
Papildyta:
kitaip tariant, ji ten yra bet niekam tikus blink.gif
seima
as irgi jau senokai noriu virtuvinio kombaino..cia pasiskaiciau truputi,tai siek tiek daugiau nusimanyt pradejau toje srityje...kaip tik pazistami dirba kazkokioj imonej,kuri bankrutavo,tai ispardavineja ivairiu buities pagalbininku zymiai pigiau,tai sakiau reikes artimiausiom dienom nulekt pasiziuret kombainu..yra tik Moulinex rodos..vietoj 300Lt uz 100Lt,tai visai neblogai butu..ziurejau internete siek tiek,tai tie moulinex man visai patinka, o ir kita buitine technika sios firmos pakolkas nepavede... thumbup.gif
Goniuke
o tai gal galima butu ir man ten nusipirkt ka nors?? ax.gif
Siaip nemazai buitiniu rpietaisu reikia isigyt. Jei taip pigiau tai tikrai liuks butu bigsmile.gif
seima
QUOTE(Sigutte @ 2006 09 26, 09:27)
o tai gal galima butu ir man ten nusipirkt ka nors?? ax.gif
Siaip nemazai buitiniu rpietaisu reikia isigyt. Jei taip pigiau tai tikrai liuks butu bigsmile.gif
*

tiksliai nezinau, kurioj vietoj..cia kaune...pati dar nebuvau tenai...tai nezinau ar namuose man bus paeme, ar dar kazkokia isparduotuve veikia...kai apsiziuresiu, pranesiu jei yra kur nors isparduotuve wink.gif
Goniuke
kaip gaila kad Kaune verysad.gif
Kuzia
QUOTE(Sigutte @ 2006 09 26, 09:35)
g.gif abejoju kar kombaine butu ir bulviu tarka
Papildyta:
kitaip tariant, ji ten yra bet niekam tikus blink.gif
*

Nu kam reikia nežinant taip sakyt blink.gif .
Goniuke
Nu kam reikia nežinant taip sakyt  .

Nesupykit 4u.gif bet as kai ieskojau tai man parduotuvej sake kad jei nori normalios tarkos kuri sutarkuotu ne 5 bulves o pvz 50, tai tikrai man reikalingas ne kombainas o normali bulviu tarkavimo masina. O tie kombainai nera skirti tokiems kaip mes - cepelinu megejams mirksiukas.gif As aisku nezinau, jei zmogui reikia tik kartais kaip prieda viena kita bulvyte susitarkuot, tai tada aisku kad tik kombaina pirkt smile.gif
lotute
QUOTE(Sigutte @ 2006 09 26, 12:48)
Nesupykit  4u.gif bet as kai ieskojau tai man parduotuvej sake kad jei nori normalios tarkos kuri sutarkuotu ne 5 bulves o pvz 50, tai tikrai man reikalingas ne kombainas o normali bulviu tarkavimo masina. O tie kombainai nera skirti tokiems kaip mes - cepelinu megejams  mirksiukas.gif As aisku nezinau, jei zmogui reikia tik kartais kaip prieda viena kita bulvyte susitarkuot, tai tada aisku kad tik kombaina pirkt smile.gif
*

nesutinku schmoll.gif , nusiziurejau pfillips virtuvini kombaina, tai tikrai yra aktualus klausimas ir del bulviu tarkavimo, tai tarkuos tiek kiek reikes bulviu ir tikrai ne 5 bulves kaip tu rasai schmoll.gif , tiktiek kad prisikaupus daugiau sutarkuotu bulviu reikes perpilti jas i kita infa mirksiukas.gif
Taip kad matyt klaidingai supratai mirksiukas.gif
Kuzia
QUOTE(Sigutte @ 2006 09 26, 13:48)
Nesupykit  4u.gif bet as kai ieskojau tai man parduotuvej sake kad jei nori normalios tarkos kuri sutarkuotu ne 5 bulves o pvz 50, tai tikrai man reikalingas ne kombainas o normali bulviu tarkavimo masina. O tie kombainai nera skirti tokiems kaip mes - cepelinu megejams  mirksiukas.gif As aisku nezinau, jei zmogui reikia tik kartais kaip prieda viena kita bulvyte susitarkuot, tai tada aisku kad tik kombaina pirkt smile.gif
*

Kiek žmonių tu ketini valgydint su 50 bulvių blink.gif ? Jau mano šeimyna ėdri, bet 50 tikrai nereikia. Nu neskaičiavau, bet bliūdą nemažą sutarkuoju. O kombaino indas užsipildo per 2 kartus. Tai va kol tarkuoju antrąjį, tai kažkas iš valgytojų sunkia bulbas rolleyes.gif
Mamce
Man iki pilnos laimes truksta tik mesmales, mikserio/teslos maisytuvo (na nelabai gal jo) ir darzoviu smulkintuvo. Nelabai linkstu prie to kombaino, bet gal .... Todel noriu paklausti poros dalyku:
1) ka reiskia mesos kapokle kombainuose? Kaip ji ta mesa sukapoja? Ar is tos sukapotos mesos kotletus galima kepti?
2) ar yra koks nors geras atskiras svieziu darzoviu (morkos, kopustai, burokeliai) smulkintuvas salotoms (kad nereiketu pirkti viso komabaino)?
Saulutė
QUOTE(Mamce @ 2006 10 02, 15:34)
Man iki pilnos laimes truksta tik mesmales, mikserio/teslos maisytuvo (na nelabai gal jo) ir darzoviu smulkintuvo.  Nelabai linkstu prie to kombaino, bet gal .... Todel noriu paklausti poros dalyku:
1) ka reiskia mesos kapokle kombainuose? Kaip ji ta mesa sukapoja? Ar is tos sukapotos mesos kotletus galima kepti?
2) ar yra koks nors geras atskiras svieziu darzoviu (morkos, kopustai, burokeliai) smulkintuvas salotoms (kad nereiketu pirkti viso komabaino)?
*

galiu i pirma klausima atsakyt. As turiu Moulinex, tai man sukapoja super (as tiek komentaru prisiskaicius, negalvojau kad taip gali buti) thumbup.gif
kotletus tikrai galima kepti. man farsas gaunasi, tik kad ne tais "makaronais" o vientisa mase biggrin.gif

nors as neistu kurios daug laiko praleidzia virtuveje, tai gal tik man gerai viskas atrodo ax.gif
seima
as isigijau Moulinex Ovacio2 thumbup.gif ..tik dar namo neparsiveziau,bet kazkur penktaideni turesiu,tai laukiu nesulaukiu kol isbandyt galesiu smile.gif
Isila
Mes turim Philips essence, tai atsidžiaugt negaliu thumbup.gif mėsą kapoja tiesiog puikiai - labai fainas faršas gaunasi. Vaikui tyreles gamindavau. Papildomai nusipirkau Fri bulvėm peilį. Blynus dažniau kepam, nes tešlą puikiai išmaišo.
*Karamelia*
sveikos mamytes,prisiskaiciau jusu ir pagaliau jau turiu kombaina,jis pas mane dar tik savaite,bet esu labai patenkinta,tarkuoja puikiai,sultis spaudzai ir citrusiniu ir paprastu vaisiu.maniskis Philips cucina 7745 topocentre dabar nuolaida mirksiukas.gif 4u.gif tai isigyjau jo kaina 489lt o as nusipirkau uz 455lt.tarkuoja bulves tikrai labai puikiai tongue.gif jo galai 800w,tai tikiuosi ir toliau manes nenuvils drinks_cheers.gif sekmes renkantis smile.gif
V&A
per vestuves gavom dovanu kombaina, bet jis taip ir stovi pas mane. juk netraiksiu as jo kad supjaustyt svoguna viena i sriuba, arba sutarkuot viena morka.
nezinau...
as ji naudoju tik kai koki pyraga kepu, kad tesla gerai ismaisytu.
o bulves tarkuot turiu bulviu tarka g.gif

vienu zo, stovi daiktas nenaudojamas beveik.
olajju
sveikos, prisiskaiciau aipe philips 7758, irgi tokio noreciau, tik va noriu pirkt be kokteilio plaktuvo, nes turiu atskira, o kaip zinau ph 7758 su kokteiline, norejau suzinot ar yra geru pfilips kombainu bet be kokteilines, bet kad butu mesmale, arba patrkite koki gera, kokybiska, isigyt kombaina be kokteili?
Gerta
QUOTE(olajju @ 2006 10 12, 23:28)
sveikos, prisiskaiciau aipe philips 7758, irgi tokio noreciau, tik va noriu pirkt be kokteilio plaktuvo, nes turiu atskira,  o kaip zinau ph 7758 su kokteiline, norejau suzinot ar yra geru pfilips kombainu bet be kokteilines, bet kad butu mesmale, arba patrkite koki gera, kokybiska, isigyt kombaina be kokteili?
*

PHILIPS HR 7605 yra be kokteilines, tik ir be sulciaspaudes
http://www.e-katalog.com.ua/PHILIPS-HR-7605.htm

jei zadi pirkti ir reik pagalbos su nuolaidom rasyk smile.gif
sinta
Prasau padekit gal turit,pirkot virtuvini kombaina.Patarkit koks butu geriausias nes noriu pirkti ir nzn koki g.gif jau nusipirkom philips stai toki ir pasirode kad brokuotas nugremze plasmase sulciaspaudes ir dabar baisu toki vel pirkt kad nebutu vel koks brokuotas sad.gif (kombaina sudejom tikrai gerai nes jis turi funkcija kad blogai sudejus net neisijungia)
user posted image
kaunasada
As turiu Ronik kombainuka, mazutukas. Pristatineja parodose. Labai patogu naudotis, greit isplaunamas. Mokejau apie 1500 lt. Minusas - l. brangiai kainuoja detales (bet pati kalta) keleta kartu pati padariau liaptusa, uz savo ziopluma gavau nemazai suploti.
Tučka
Pasakykit jus man tundrai doh.gif jei as noriu issukt varske su sviestu, tai kur man ji sukt ar kokteilinej ar tam dideliam inde? Ir koki peili naudoti?

P.S. persiprasau uz durna klausima blush2.gif
Saulutė
QUOTE(Tučka @ 2006 11 26, 17:40)
Pasakykit jus man tundrai  doh.gif  jei as noriu issukt varske su sviestu, tai kur man ji sukt ar kokteilinej ar tam dideliam inde? Ir koki peili naudoti?

P.S. persiprasau uz durna klausima  blush2.gif
*

as tai sukciau dideliam su minkymui skirtu plastmasiuku. ax.gif

nors istiesu tai nezinau biggrin.gif

lavaza
Turiu virtuvinį kombainą Mrija-2 , pirktas ~ 1990metais, vos ne antikvariatas lotuliukas.gif (radau pas anytą) Bet tik ~ pusmetį pradėjau naudoti maišytuvą (blenderį), na tokį stiklinį ąsotį su peiliukais. Labai geras tyreles daro ir biskvitinę tešlą. Nieko kito nenaudoju, man gana gromezdiškas ir sunkus tas kombainas, bet prie to ąsotėlio jau pripratau.
Visai neseniai sudaužiau tą ąsotį verysad.gif . Nors ir nupirkau mažą blenderiuką (kotą), bet kažkaip liko sentimentai senam daiktui doh.gif

Noru paklausti, gal kas turi tokį antikvarinį daiktą ax.gif ? Gal kas turi, bet nenaudoja, gal nereikalingas tas ąsotis? Gal galėtumėt parduoti?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.