Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

QUOTE
Nu kam reikia nežinant taip sakyt  .


Nesupykit 4u.gif bet as kai ieskojau tai man parduotuvej sake kad jei nori normalios tarkos kuri sutarkuotu ne 5 bulves o pvz 50, tai tikrai man reikalingas ne kombainas o normali bulviu tarkavimo masina. O tie kombainai nera skirti tokiems kaip mes - cepelinu megejams mirksiukas.gif As aisku nezinau, jei zmogui reikia tik kartais kaip prieda viena kita bulvyte susitarkuot, tai tada aisku kad tik kombaina pirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigutte @ 2006 09 26, 12:48)
Nesupykit  4u.gif bet as kai ieskojau tai man parduotuvej sake kad jei nori normalios tarkos kuri sutarkuotu ne 5 bulves o pvz 50, tai tikrai man reikalingas ne kombainas o normali bulviu tarkavimo masina. O tie kombainai nera skirti tokiems kaip mes - cepelinu megejams  mirksiukas.gif As aisku nezinau, jei zmogui reikia tik kartais kaip prieda viena kita bulvyte susitarkuot, tai tada aisku kad tik kombaina pirkt smile.gif

nesutinku schmoll.gif , nusiziurejau pfillips virtuvini kombaina, tai tikrai yra aktualus klausimas ir del bulviu tarkavimo, tai tarkuos tiek kiek reikes bulviu ir tikrai ne 5 bulves kaip tu rasai schmoll.gif , tiktiek kad prisikaupus daugiau sutarkuotu bulviu reikes perpilti jas i kita infa mirksiukas.gif
Taip kad matyt klaidingai supratai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigutte @ 2006 09 26, 13:48)
Nesupykit  4u.gif bet as kai ieskojau tai man parduotuvej sake kad jei nori normalios tarkos kuri sutarkuotu ne 5 bulves o pvz 50, tai tikrai man reikalingas ne kombainas o normali bulviu tarkavimo masina. O tie kombainai nera skirti tokiems kaip mes - cepelinu megejams  mirksiukas.gif As aisku nezinau, jei zmogui reikia tik kartais kaip prieda viena kita bulvyte susitarkuot, tai tada aisku kad tik kombaina pirkt smile.gif

Kiek žmonių tu ketini valgydint su 50 bulvių blink.gif ? Jau mano šeimyna ėdri, bet 50 tikrai nereikia. Nu neskaičiavau, bet bliūdą nemažą sutarkuoju. O kombaino indas užsipildo per 2 kartus. Tai va kol tarkuoju antrąjį, tai kažkas iš valgytojų sunkia bulbas rolleyes.gif
Atsakyti
Man iki pilnos laimes truksta tik mesmales, mikserio/teslos maisytuvo (na nelabai gal jo) ir darzoviu smulkintuvo. Nelabai linkstu prie to kombaino, bet gal .... Todel noriu paklausti poros dalyku:
1) ka reiskia mesos kapokle kombainuose? Kaip ji ta mesa sukapoja? Ar is tos sukapotos mesos kotletus galima kepti?
2) ar yra koks nors geras atskiras svieziu darzoviu (morkos, kopustai, burokeliai) smulkintuvas salotoms (kad nereiketu pirkti viso komabaino)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamce: 02 spalio 2006 - 14:35
QUOTE(Mamce @ 2006 10 02, 15:34)
Man iki pilnos laimes truksta tik mesmales, mikserio/teslos maisytuvo (na nelabai gal jo) ir darzoviu smulkintuvo.  Nelabai linkstu prie to kombaino, bet gal .... Todel noriu paklausti poros dalyku:
1) ka reiskia mesos kapokle kombainuose? Kaip ji ta mesa sukapoja? Ar is tos sukapotos mesos kotletus galima kepti?
2) ar yra koks nors geras atskiras svieziu darzoviu (morkos, kopustai, burokeliai) smulkintuvas salotoms (kad nereiketu pirkti viso komabaino)?


galiu i pirma klausima atsakyt. As turiu Moulinex, tai man sukapoja super (as tiek komentaru prisiskaicius, negalvojau kad taip gali buti) thumbup.gif
kotletus tikrai galima kepti. man farsas gaunasi, tik kad ne tais "makaronais" o vientisa mase biggrin.gif

nors as neistu kurios daug laiko praleidzia virtuveje, tai gal tik man gerai viskas atrodo ax.gif
Atsakyti
as isigijau Moulinex Ovacio2 thumbup.gif ..tik dar namo neparsiveziau,bet kazkur penktaideni turesiu,tai laukiu nesulaukiu kol isbandyt galesiu smile.gif
Atsakyti
Mes turim Philips essence, tai atsidžiaugt negaliu thumbup.gif mėsą kapoja tiesiog puikiai - labai fainas faršas gaunasi. Vaikui tyreles gamindavau. Papildomai nusipirkau Fri bulvėm peilį. Blynus dažniau kepam, nes tešlą puikiai išmaišo.
Atsakyti
sveikos mamytes,prisiskaiciau jusu ir pagaliau jau turiu kombaina,jis pas mane dar tik savaite,bet esu labai patenkinta,tarkuoja puikiai,sultis spaudzai ir citrusiniu ir paprastu vaisiu.maniskis Philips cucina 7745 topocentre dabar nuolaida mirksiukas.gif 4u.gif tai isigyjau jo kaina 489lt o as nusipirkau uz 455lt.tarkuoja bulves tikrai labai puikiai tongue.gif jo galai 800w,tai tikiuosi ir toliau manes nenuvils drinks_cheers.gif sekmes renkantis smile.gif
Atsakyti
per vestuves gavom dovanu kombaina, bet jis taip ir stovi pas mane. juk netraiksiu as jo kad supjaustyt svoguna viena i sriuba, arba sutarkuot viena morka.
nezinau...
as ji naudoju tik kai koki pyraga kepu, kad tesla gerai ismaisytu.
o bulves tarkuot turiu bulviu tarka g.gif

vienu zo, stovi daiktas nenaudojamas beveik.
Atsakyti
sveikos, prisiskaiciau aipe philips 7758, irgi tokio noreciau, tik va noriu pirkt be kokteilio plaktuvo, nes turiu atskira, o kaip zinau ph 7758 su kokteiline, norejau suzinot ar yra geru pfilips kombainu bet be kokteilines, bet kad butu mesmale, arba patrkite koki gera, kokybiska, isigyt kombaina be kokteili?
Atsakyti
QUOTE(olajju @ 2006 10 12, 23:28)
sveikos, prisiskaiciau aipe philips 7758, irgi tokio noreciau, tik va noriu pirkt be kokteilio plaktuvo, nes turiu atskira,  o kaip zinau ph 7758 su kokteiline, norejau suzinot ar yra geru pfilips kombainu bet be kokteilines, bet kad butu mesmale, arba patrkite koki gera, kokybiska, isigyt kombaina be kokteili?



PHILIPS HR 7605 yra be kokteilines, tik ir be sulciaspaudes
http://www.e-katalog...IPS-HR-7605.htm

jei zadi pirkti ir reik pagalbos su nuolaidom rasyk smile.gif
Atsakyti
Prasau padekit gal turit,pirkot virtuvini kombaina.Patarkit koks butu geriausias nes noriu pirkti ir nzn koki g.gif jau nusipirkom philips stai toki ir pasirode kad brokuotas nugremze plasmase sulciaspaudes ir dabar baisu toki vel pirkt kad nebutu vel koks brokuotas sad.gif (kombaina sudejom tikrai gerai nes jis turi funkcija kad blogai sudejus net neisijungia)
user posted image
Atsakyti