Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

Tai kaip supratau tu dar kombaino neturi o nori pirkti prie jo sulčiaspaudę blink.gif blink.gif blink.gif tai jau geriau pirk kombainą su viskuo, tikrai brangiau nebus g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 23, 23:09)
Tai kaip supratau tu dar kombaino neturi o nori pirkti prie jo sulčiaspaudę  blink.gif  blink.gif  blink.gif tai jau geriau pirk kombainą su viskuo, tikrai brangiau nebus g.gif  g.gif  g.gif

na tai uztai ir noriu kaina tos sulciaspaudes suzinot. o po to paskaiciuot ir sprest ka pirkt... dar galvoju gal reik dovanu uzsiprasyt biggrin.gif si kombainiuka
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 02 23, 21:35)
na tai kazkur anksciau rasei, kad kurei biznio plana, kad sukciaspaude dasipirkt, tai galvoju kad pirkai..  na kol kombaino neturiu ir neturiu ko skambint, nes neisivaizduoju kokia ten sulciaspaude, tiksliau kokia jo dalis, juk kazkur dedasi.. maniau gal kas zinos kaina is jusu biggrin.gif  ax.gif    ax.gif    ax.gif    ax.gif

Nea, nepirkau, nes Panevėžy neliko Ogminos, ten aš pirkau kombainą, ten man žadėjo užsakyt ir priedus. Tai va taip ir suradau šitą adresiuką.
Papildyta:
QUOTE(Kilbukas @ 2007 02 23, 22:12)
na tai uztai ir noriu kaina tos sulciaspaudes suzinot. o po to paskaiciuot ir sprest ka pirkt...  dar galvoju gal reik dovanu uzsiprasyt  biggrin.gif  si kombainiuka

Taigi paskambink ir pasiklausk dėl ramybės mirksiukas.gif , gi nieks neverčia pirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2007 02 23, 23:14)
Nea, nepirkau, nes Panevėžy neliko Ogminos, ten aš pirkau kombainą, ten man žadėjo užsakyt ir priedus. Tai va taip ir suradau šitą adresiuką.

tai dabar nesupratau. tai dar turi 7758 ar jau isigijai 7768.. na jei dar tur ita senesni ir zinosi sulciaspaudes kaina, tai parasyk ax.gif
Papildyta:
na va dar radau philips 7764. galingumas 800w, ir sulciaspaudes ir mesmale, o kaina kur kas mazesne - 669Lt. tik del greicio ir keliu funkciju kaina kinta 200Lt????? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 02 23, 22:23)
tai dabar nesupratau. tai dar turi 7758 ar jau isigijai 7768.. na jei dar tur ita senesni ir zinosi sulciaspaudes kaina, tai parasyk  ax.gif
Papildyta:
na va dar radau philips 7764. galingumas 800w, ir sulciaspaudes ir mesmale, o kaina kur kas mazesne - 669Lt. tik del greicio ir keliu funkciju kaina kinta 200Lt?????    g.gif    g.gif    g.gif

Aš vis dar turiu 7758 wub.gif .

O tas 7764 visai vertas dėmesio ax.gif . Žiūrėk, kokių navarotų reikia būtent tau mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 02 23, 22:12)
na tai uztai ir noriu kaina tos sulciaspaudes suzinot. o po to paskaiciuot ir sprest ka pirkt...   dar galvoju gal reik dovanu uzsiprasyt  biggrin.gif  si kombainiuka

O tai tu manai, kad perkant atskirai sulčiaspaudę, ji tau kainuos mažiau...aš tai taip nemanau schmoll.gif , labai įdomus tavo mąstymas, nu gal tik man taip atrodo g.gif .. tu turi dabar apsispręsti kokių funkcijų tau reikia unsure.gif ir beto prie kombaino 7768 yra atskiras mygtukas suprogramuotas sulčiaspaudei lotuliukas.gif

O aš šiandien išbandžiau savo naujojo 7768 sulčiaspaudę... tai tikrai labai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , sau spaudžiau salierus, bulves, o vaikučiams tai morkas, obuolius, net apelsiną clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jutute: 24 vasario 2007 - 10:35
Šiaip negarantuoju, bet kiek skaičiau ankstesniuoe pasisakymuose - tai atrodo 7758 jau neparduodamas - kai ieškojau (netikrinau tik Internetinių parduotuvių) - tai tikrai Lietuvoje neradau kas prekiautų 7758 - na bet gal kažką painioju. Šiaip kapojimo funkciją turi ir 7768. Kažkas rašė, kad 7758 turėjo reguliuojamą smulkinimo peilį, o 7768 ne - tai netiesa - bent mano turimas 7768 modelis irgi turi reguliuojamo storio peilį. Beja, kas liečia 7758 ir 7768 man susidaro įspūdis kad tai tas pats tik pridėta universali sulčiaspaudė, bet gal irgi klystų. 4u.gif
Atsakyti
Taip taip, 7758 ir 7768 atlieka tas pačias funkcjlas, tik prie 7768 dar ir sulčiaspudė. drinks_cheers.gif

Ir tikrai 7758 dar galima įsigyti, nes pati prieš dvi dienas mačiau Topo centre... doh.gif

Ir mano 7768 turi reguliuojamą pjaustymo peilį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 24, 12:50)
Taip taip, 7758 ir 7768 atlieka tas pačias funkcjlas, tik prie 7768 dar ir sulčiaspudė. drinks_cheers.gif

Ir tikrai 7758 dar galima įsigyti, nes pati prieš dvi dienas mačiau Topo centre... doh.gif

Ir mano 7768 turi reguliuojamą pjaustymo peilį thumbup.gif

na as atskirai nenoriu sulciaspaudes, idomu kiek prie kombaino dasipirkt kainuotu... nes tu kombainu yra tiek daug ir funkcijos tai nedaug skiriasi, o kaina +-200Lt. idomu kiek 7758 kainuoja..
Papildyta:
tai gerai kad topo centre yra 7758, nes as irgi nei internete nemaciau, nei senuku kataloge ....
Atsakyti
dar norejau pasisakyti del mesos smulkinimo. mano drauge pirko kombaina kuriame yra kapojimo funkcija ir mane kad su tuo peiliuku gerai susismulkins mesa ir bus kaip sumalta, bet sake nelabai tuo patenkinta, nes peiliukai apsivelia visokiom sausgyslem, o mesa panasi i tesla.todel as ir pirkau 7768, nes ten yra mesmale normali. ir nereikia maldauti vyto kad buk geras sumalk mesyte. dabar ta sekmengai padaro septynmetis sunus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 24, 12:50)
Taip taip, 7758 ir 7768 atlieka tas pačias funkcjlas, tik prie 7768 dar ir sulčiaspudė. drinks_cheers.gif


ir dar skirtumas, kad 7768 visi peiliai yra vientisi iš nerudijančio plieno, o pas kitus philipsus kiek žinau peiliukai su plastmase. Na, pati nemačiau, garantuot negaliu blush2.gif ir dar kiek žinau jis turi fri bulvyčių peilį, kurį prie kitų kombainų reiktų įsigyti atskirai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetuke: 25 vasario 2007 - 15:13
QUOTE(vetuke @ 2007 02 25, 16:12)
ir dar skirtumas, kad 7768 visi peiliai yra vientisi iš nerudijančio plieno, o pas kitus philipsus kiek žinau peiliukai su plastmase. Na, pati nemačiau, garantuot negaliu  blush2.gif ir dar kiek žinau jis turi fri bulvyčių peilį, kurį prie kitų kombainų reiktų įsigyti atskirai  rolleyes.gif

na tai kaip beskaiciuotum, tai 7768 yra geriausias, nes papildomu priedu dapirkinet nereikia, ir atlieka visas funkcijas (na daugiausia funkciju) smile.gif
Atsakyti