Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

na man asmeniškai plovimas paprastas, bet gal kitom atrodo kitaip - naudoju kiekvieną dieną - jei tarkuoji morkas, tai pavyzdžiui išplauti turi tik talpą, kurioje tarkuoja, dangtį, peiliuką ir tokį kaip srėgį - po tekančiu vandeniu - labai paprasta.
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2007 03 15, 11:38)
Mergaites nu as vis ziurineju parduotuvese jusu isgirtuosius Philips 7768 kombainus (vyras jau palaimino mano nora)..... dabar kilo klausimas del jo plovimo, indaploves neturiu ir nepirksiu, kai daremes remonta ir baldus nepagalvojome, dabar jau velu, taigi jeigu as susitarkuoju morkas salotoms ar man reikia visa ta kombaina ardyti ar labai paprastai tos dalys nusiema inda isplanu ir viskas...... arba pvz kokteili plaku ar plovimas kokteilines sudetingas..... pvz tevai turi sulciaspaude tai itin retai ja naudojas, nes labai bjaurus jos islovimas, isardymas ir surinkimas  g.gif

Žinok paprasta, tikrai biggrin.gif . Tik tą bliūdą nuskalauji ir vsio. Tik kai mėsą minkau, tada tik indaplovėn dedu, nes taukuotas būna blink.gif
Atsakyti
Nu reiskia as noreti jo nenustoju ...... g.gif g.gif ......
Atsakyti
O kaip jūs į tai žiūrit, kad jo galingumas ant dėžės 1000, o ant aparato 800 g.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 03 15, 19:43)
O kaip jūs į tai žiūrit, kad jo galingumas ant dėžės 1000, o ant aparato 800 g.gif

Aferizmas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2007 03 15, 20:20)

Aš irgi taip manau, nuėjau į parduotuvę pasakiau...tai sako, o tau jis negalingas, bet aš juk moku ne už dėžę, o už kas dėžėje,tai dar liepė ateiti rytoj...pažiūrėsiu ką pasakys... aggressive.gif aggressive.gif aggressive.gif
REIKIA SUSIBURTI group.gif IR TADA...
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 03 15, 21:27)
Aš irgi taip manau, nuėjau į parduotuvę pasakiau...tai sako, o tau jis negalingas, bet aš juk moku ne už dėžę, o už kas dėžėje,tai dar liepė ateiti rytoj...pažiūrėsiu ką pasakys... aggressive.gif  aggressive.gif  aggressive.gif
REIKIA SUSIBURTI  group.gif IR TADA...


teisingai teisingai mirksiukas.gif thumbup.gif
taip ir toliau ir nenusileisk... biggrin.gif
Atsakyti
Sorry....visos temos neskaičiau, bet gal galit parašyt ar turi tie kombainai funkcija leliukų košytėms gamint.

Ko gero visos to kombaino funkcijos yra naudingos ir naudojamos - jeigu tik gamint megstama - bet ar verta ir del kūdikių maisto gaminimo nusipirkt. Ir ar naudojimas paprasta.

Nes tevai turi tokį baltarusišką, tai ten surinkimas ir išplovimas užima labai daug laiko, neverta net pradėt...

Iš anksto dėkoju už komentarus
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 03 15, 20:27)
Aš irgi taip manau, nuėjau į parduotuvę pasakiau...tai sako, o tau jis negalingas, bet aš juk moku ne už dėžę, o už kas dėžėje,tai dar liepė ateiti rytoj...pažiūrėsiu ką pasakys... aggressive.gif  aggressive.gif  aggressive.gif
REIKIA SUSIBURTI  group.gif IR TADA...


nu kiek man teko dometis situo kombainu tai jo galingumas yra 1000, o va kai veikia mesmale tada 800, nes mesmalei per daug butu 1000 g.gif ....... o kur ten parasyta tas 800 ar ne prie mesmales?
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2007 03 20, 07:59)
nu kiek man teko dometis situo kombainu tai jo galingumas yra 1000, o va kai veikia mesmale tada 800, nes mesmalei per daug butu 1000  g.gif ....... o kur ten parasyta tas 800 ar ne prie mesmales?


O tu pažiūrėk ant pačio aparato- ten rašo 800,o ant dėžės- 1000... o aš mačiau mėsmalių net 1400 galingumo g.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 03 20, 17:07)
O tu pažiūrėk ant pačio aparato- ten rašo 800,o ant dėžės- 1000... o aš mačiau mėsmalių net 1400 galingumo g.gif


na tai buvai topo centre... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linana @ 2007 03 19, 18:53)
Sorry....visos temos neskaičiau, bet gal galit parašyt ar turi tie kombainai funkcija leliukų košytėms gamint.

Ko gero visos to kombaino funkcijos yra naudingos ir naudojamos - jeigu tik gamint megstama - bet ar verta ir del kūdikių maisto gaminimo nusipirkt. Ir ar naudojimas paprasta.

Nes tevai turi tokį baltarusišką, tai ten surinkimas ir išplovimas užima labai daug laiko, neverta net pradėt...

Iš anksto dėkoju už komentarus

As savo mazylei kosytes su kombainu nedarau schmoll.gif Ir ne del to, kad neiseitu (galimybe tikrai yra), bet paprasciausiai kombainas pritaikytas didesniems kiekiams, o kai reikia vos 100ml, tai ne kosyte sumals, o tik inda isterlios lotuliukas.gif Tam reikalui turiu nusipirkus toki prietaisiuka
BOSCH Labai patogu ir greita thumbup.gif
Atsakyti