Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

sveikutes,norejau paklausti o ta UMCALOR tai kaip profilaktiskai naudoti,kiek laiko ir t.t nes mes ji geriam tip pajutus pirmus ligos pozymius blink.gif beto musu gydytoja sake,kad jis vadinamas augaliniu antibijotiku g.gif tai kaip cia taip antibijotika gert profilaktiskai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2007 09 13, 15:27)
sveikutes,norejau paklausti o ta UMCALOR tai kaip profilaktiskai naudoti,kiek laiko ir t.t nes mes ji geriam tip pajutus pirmus ligos pozymius  blink.gif  beto musu gydytoja sake,kad jis vadinamas augaliniu antibijotiku  g.gif  tai kaip cia taip antibijotika gert profilaktiskai  blink.gif


Musu gydytoja taip pat sake, kad tai augalinis antibiotikas(liaudiskai tariant).
O augalinis, nes yra kazkokio augalo saknys smile.gif .
Profilaktiskai niekad neduodavau.
O del eziuoles, tai net ir nezinau, ar labai padeda. Mes maziau sirgom, bet kad ir vaikai jau didesni, tai gal ir del to...
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2007 09 13, 15:27)
sveikutes,norejau paklausti o ta UMCALOR tai kaip profilaktiskai naudoti,kiek laiko ir t.t nes mes ji geriam tip pajutus pirmus ligos pozymius  blink.gif  beto musu gydytoja sake,kad jis vadinamas augaliniu antibijotiku  g.gif  tai kaip cia taip antibijotika gert profilaktiskai  blink.gif

Tikrai yra parašyta vaisto lapelyje(profilaktiškai kaip vartot) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2007 09 13, 17:47)
Tikrai yra parašyta vaisto lapelyje(profilaktiškai kaip vartot)  mirksiukas.gif


As nerandu g.gif
DOZAVIMAS, VARTOJIMO BŪDAS

Jeigu gydytojas kitaip nepaskyrė, vaistas turi būti vartojamas kaip nurodoma toliau. Laikykitės vartojimo nurodymų, kadangi kitu atveju nebus pasiektas reikiamas poveikis.
Ūmi infekcija:
Suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų skiriama po 20 - 30 lašų 3 kartus per dieną;
6-12 metų vaikams skiriama po 10 - 20 lašų 3 kartus per dieną;
vaikams iki 6 metų amžiaus skiriama po 5-10 lašų 3 kartus per dieną.
Papildomam gydymui , ypač lėtinės ligos atveju arba esant dažniems recidyvams, suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų skiriama po 10-20 lašų tris kartus per dieną.
Lašus reikia gerti likus pusvalandžiui iki valgio ar po valgio su nedideliu kiekiu skysčio.
GYDYMO VAISTU TRUKMĖ

Recidyvų profilaktikai gydymą UMCKALOR rekomenduojama tęsti dar kelias dienas po to, kai išnyksta ligos simptomai.
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 09 13, 19:11)
Recidyvų profilaktikai gydymą UMCKALOR rekomenduojama tęsti dar kelias dienas po to, kai išnyksta ligos simptomai.

Cia nesiskaito kad skiriama profilaktiskai schmoll.gif Tai yra palaikomoji doze ir daugelis vaistu yra taip vartojami. Nemanau kad umcalortinka vartot profilaktiskai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2007 09 13, 15:27)
sveikutes,norejau paklausti o ta UMCALOR tai kaip profilaktiskai naudoti,kiek laiko ir t.t nes mes ji geriam tip pajutus pirmus ligos pozymius  blink.gif  beto musu gydytoja sake,kad jis vadinamas augaliniu antibijotiku  g.gif  tai kaip cia taip antibijotika gert profilaktiskai  blink.gif

lotuliukas.gif miela mamyte nesigasdink išgirdus antibiotikas. šis žodis yra skirtas pavadinti žmogaus sukurtam vaistui. o gamtoje yra daug augalų, turinčių savybių ir veikiančiu kaip antibiotikas PVZ: bičių pikis.
o jei nežinote kokius vaistus turite ar kaip vartoti visada galite pasiskaityti čia
http://www.vaistai.lt/
Atsakyti
QUOTE(snapi @ 2007 03 05, 18:21)
Aukso vertės žodžiai... 4u.gif

Pradėti grūdinti reikia palaipsniui..vaikas peršala tik mūsų " didelio" rūpesčio dėka- peršiltai aprengiam ir į lauką, tada suprakaituoja ir pūstelėjus vėjeliui peršala..namie +20 C , bet rengiam tartum būtu +10 C šiltos  pėdkelnės, kojinės 2 viršutiniai rūbeliai, kambarių gink dieve nevedinam, nes lauke -10 C ... doh.gif arba siaučia virusai, aplinkui daug kosinčių- mes su vaikais grūdamės kur daugiau žmonių- parduotuvės, žaidimų aikštelės..arba nepasveikusius vaikus leidžiam į darželį, o ten vienas vaikas turi vieną virusą, kitas kitą ir t.t. labai greit mažyliai vienas nuo kito viską susigaudo...
O visi tie papildai..hm..tik pinigų mėtymas ..ir ganan didelių..



Sveikutes,na as ka galiu pasakyti,mano mergaitei dabar 2.7 sia vasara atidavem i darzeli,vasara viskas gerai buvo,o dabar kai prasidejo tokie orai kitaliojimas temperaturu tai atsirado sloga,kuri uzsitese gerokai,lasinau vibrocili,praplaunu pora kart su juros vandieniu,buvau nusipirkusi oscilocociliumo,bet vistiek liga pagavo, pakilo temperatura ir t.t.

NA as cia apie grudinima norejau pasakyti,nuo praeitos vasaros mano maze priprato nesirengti visai basomis vaikscioti,atejo ruduo, o maze namuose vistieknesirengdavo,as aprengiu o jinai po 5 min vel nusiengia,ai tada pagalvojau kam as cia ja prevarta rengsiu nes vistiek nusirengia,o namiskiai visi prekaistavo,aprenk nes susirgs ,ir ka galvojote ,nesusirgo per visa sezona salta,ir basom vaiksciojo,visai nuogutele,jai net gi vonioi patikdavo maudytis ne siltame vandenije i biski saltame,va. O kai atidaviem i darzeli vasara dar niebuvo susirgimu bet va per rugseji jau antra karta pakilo temepatura,ir nezinau ka su ta sloga daryti.as net nezinojau kad ira kaz kokiu papildu imunui stiprinti,tik apie oscilocociliuma girdejau,man aseniskai jis padeda tik pacioi pradzioi.reikian pasitarti su gidytoja apie cia geriamus preparatus.
Atsakyti
na va,prisiskaiciau tai cia visko jau..Ir nutariau pabandyti ta RIBOMUNYL, tik dabar klausimas- ar galima ji pradeti vartoti,jeigu vaikas dar kosti ir sloguoja ?????
(nes jeigu cia kaip vakcina,tai vakcina skiepinti galima tik sveika vaika)

????????????????????????????????????
Atsakyti
QUOTE(Eneisa_ly @ 2007 10 01, 17:59)
na va,prisiskaiciau tai cia visko jau..Ir nutariau pabandyti ta RIBOMUNYL, tik dabar klausimas- ar galima ji pradeti vartoti,jeigu vaikas dar kosti ir sloguoja ?????
(nes jeigu cia kaip vakcina,tai vakcina skiepinti galima tik sveika vaika)

????????????????????????????????????




Aš sakyčiau, kad pasveikite. Mes Jau vartojam Rybomunilį, tik išsikapstę po ligos pradėjom gerti ir... vėl sloga... po 3sav. vartojimo vėl sergam... Klausiau gydytojos ar galim tęsti jo vartojimą (po 2sav.), sakė, kad reikia, nes negalima nutraukti. O jei dar nepradėjote, tai reiktų palaukti, kol vaikutis sustriprės. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ramce* @ 2007 10 08, 15:29)
Aš sakyčiau, kad pasveikite. Mes Jau vartojam Rybomunilį, tik išsikapstę po ligos pradėjom gerti ir... vėl sloga... po 3sav. vartojimo vėl sergam... Klausiau gydytojos ar galim tęsti jo vartojimą (po 2sav.), sakė, kad reikia, nes negalima nutraukti. O jei dar nepradėjote, tai reiktų palaukti, kol vaikutis sustriprės.  mirksiukas.gif


aciukas mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
mamos o man dabar klausimas apie RIBOMUNYL . mums gydytoja jį rekomendavo, pradėjom naudot, bet instrukcijoje man ten neaiškiai parašyta.
pirma mėnuo viskas aišku, o kaip su antru ir kitais? ar reikia žiūrėti į tai kad mėnesį sudaro 4savaitės ir pagal jas vadovautis naudojimu, ar reikia žiūrėti į tai kaip į kalendorinį mėnesį (nesvarbu ar turi 30 ar 31 ar kaip vasaris 28dienas), tiesiog gerti tarkim pirmą mėnesio savaitę?

kaip jūs vartojat?
Atsakyti
QUOTE(Mazius_ @ 2007 10 16, 14:10)
mamos o man dabar klausimas apie RIBOMUNYL . mums gydytoja jį rekomendavo, pradėjom naudot, bet instrukcijoje man ten neaiškiai parašyta.
pirma mėnuo viskas aišku, o kaip su antru ir kitais? ar reikia žiūrėti į tai kad mėnesį sudaro 4savaitės ir pagal jas vadovautis naudojimu, ar reikia žiūrėti į tai kaip į kalendorinį mėnesį (nesvarbu ar turi 30 ar 31 ar kaip vasaris 28dienas), tiesiog gerti tarkim pirmą mėnesio savaitę?

kaip jūs vartojat?

kiek pamenu mes gėrėm taip:
išgėrėm 3 sav iš eilės (po 4 dienas), tada savaitės pertrauka ir vėl 4 dienos gerti. Po šitų - trijų savaičių pertrauka ir t.t. Turėtų būt vartojimo kalendoriukas prie vaistukų wink.gif
Atsakyti