Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(ingace @ 2007 12 13, 10:46)
Sveikutes gal kos naudojot immunotrofina stiprinti imunitetui gyd parase bet nežinau gal tai dar vienas beprasmis pinigu išleidimas g.gif

viena mayte sake, jog padejo, as savo mazajam irgi pradejau duoti, nes nezinau ko tvertis, is ligu neislipame doh.gif Nei ribomunilis nei bronchumunal mums netiko schmoll.gif Issaukdavo didelelius susirgimus unsure.gif

QUOTE(gabby27 @ 2007 12 16, 22:53)
Sveikutės,

Kvėpavimo ligu profilaktikai ir bendro organizmo grudinimui padės ilgi pasivaikščiojimai po pušyna. Girdėjau, kaip daktarai sako, kad mėnuo, diena iš dienos, su vaiku praleistas pušyne, tai imunitetas visai žiemai. Sąžiningai šiemet su kudykėliu mėnesi pušyne praleidom. Vasara paršysiu ar padėjo.
Žinau, kad jogurtai gerai organizmui. Pradėsiu pati gamintis jogurta ir su spanguolėm trintom skanausiu. Valgau savo sodo užaugintus uobolius.
Dar manau, kad imuniteto grūdinimas yra, kad vaikuti maitinu savo pienuku smile.gif

mano abu vaikai buvo grudinami, daug gryno oro, ir pusyno apie maitinti MP iki metu, ir kas is to ligos ligeles verysad.gif
Atsakyti
man dukra beveik nemaitinta mano pienu, pirmas gyvenimo dienas praleido inkubatoriuje. dabar jai 10 metu, tai galiu pasakyti, kad tokios stiprios sveikatos (nusispjaunu 3 kartus) vaiku mazai ir yra doh.gif .
o sunelis ir gime stipresnis, ir maitintas MP virs metu, bet sirgaliu sirgalis. kai i darza pradejo eiti, tai liga ant ligos lipa, va ir dabar gripas plauciu uzdegimu komplikavosi doh.gif .tai man atrdo pasakos apie ta ilga maitinima MP schmoll.gif .

nebezinau kaip stiprinti - imunal gerem. Ribumonili irgi jau senokai pradejom. visa vasara basutem lakste kaime doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 29 sausio 2008 - 11:43
mes irgi imunal gerem, bet jokio stebuklingo poveikkio nepastebejau.
Atsakyti
As savo dukrytei duodu "ribomunil" mums patare gydytoja juos gerti, kad stipretu imunitetas, nes labai daznai serga ypac kaip pradejo lankyti darzeli. Aisku stebuklo nera, bet kazkiek lengviau pernesa liga. Buvo taip kad tik viena diena karsciavo, o kita jau nieko jokiu simptomu ligos. Vedziau pas gydytoja tai pasake juk turi pagaliau pradeti veikti vaistukai 4u.gif
Atsakyti
Negeriam, nors mąstau, kad gal reiktų. Nesam didelės ligonės, bet.....
Atsakyti
Kai pradėjo eiti į lopšelį prasidėjo slogos ir kosuliai. Gydytoja patarė gerti "Umckalor" lašiukus. Gal nors truputi lengviau šį etapą pereisim.
Atsakyti
Kokie vitaminai tiktų 13mėn. leliui imuninei sistemai stiprinti? g.gif
Atsakyti
na man stebuklu "ribumonilis" nepadare kaip sirgo taip ir serga, o umkalor tai jei neklystu nereikia profilaktiskai vartoti, nes jis hemeopatinis antibiotikas. Beje ribumonilio gerem kelis kursus

Papildyta:
13 men leliui tiktu pikovit ir zuvu taukai
smile.gif
Atsakyti
Mūsų mažiukei brolis iš darželio dažnai slogytę parneša,o nuo slogytės dažniausiai ir kitos bėdelės prasideda... Brolis gal imunitetą stipresnį turi,o va mažiukei doh.gif ,tai šįkart,kai susirgom,gydytoja patarė Citrosept pavartot imuniteto stiprinimui. Dar tik antrą dienelę geriam,bus matyt kaip jis mums pagelbės ir ar išvis pagelbės. ax.gif
Atsakyti
Mes prieš savaitę pradėjom gert Imunal'į, dar nežinom ar padės, bet gal ir blogiau nebus, nes pradėjus eit į darželį antras mėnuo kaip iš ligų neišsikapstom doh.gif
QUOTE(rasiux @ 2008 01 30, 16:15)
o umkalor tai jei neklystu nereikia profilaktiskai vartoti, nes jis homeopatinis antibiotikas.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sraige1 @ 2008 01 30, 23:53)
Mes prieš savaitę pradėjom gert Imunal'į, dar nežinom ar padės, bet gal ir blogiau nebus, nes pradėjus eit į darželį antras mėnuo kaip iš ligų neišsikapstom  doh.gif

drinks_cheers.gif

Aš ir pradėjau Imunalį duoti, nes buvo bronchitai vienas po kito doh.gif tai sloguoja, tai kosti, o dar į darželį neinam g.gif
Atsakyti
QUOTE(little bear @ 2008 01 30, 22:00)
Aš ir pradėjau Imunalį duoti, nes  buvo bronchitai vienas po kito doh.gif  tai sloguoja, tai kosti, o dar į darželį neinam g.gif

Mums irgi pastoviai sloga, o iš jos bronchitai ir ausų uždegimai doh.gif
Atsakyti