Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(reginamilos @ 2009 10 27, 11:13)
iš tos pačios serijos, gal žinote kokie atsilepimai?
http://www.gnldprodu...e_vera_plus.php
Papildyta:
gal žinote kodėl jie vadinami GNLD produktai?

Vadinama GNLD produktai tai manyčiau todėl, kad juos gamina firma pavadinimu GNLD smile.gif
Atsakyti
Aš vaikų imunitetui palaikyti ir sustiprinti duodu skysto kordicepso "Feniksas". Jis gaunams tik per platintojus. Šis preparatas ir kiti fohow preparatai sertifikuoti Lietuvoje, todėl drąsiai duodu savo vaikučiams. Ir galiu pasidalinti patirtimi: praeitais metais pradėjęs eiti į darželį labai sirgdavo, o šiemet, ačiū Dievui jau lapkritis, o mes nesirgę. O būdavo laringitas ir laringitas. Būdavo žiauru. Dabar viskas pasikeitė
Atsakyti
perskaiciau sia tema ir noreciau pasidalinti savo patirtimi. mano dukrytei 11. Nuo 3 metuku persirgusi plauciu uzdegimu dabar nuolat, tik atsalus pradeda koseti. Visus sirupus isbandeme, visas tabletes. net nezinau, sunku pagyti. Siuo metu geriame zuvu taukus ir plauname nosi. Pazistama mama papasakojo, kad ji savo dviems berniukams jau metai plauna nosyte juros vandeniu ir pastebejo, kad jie serga maziau. taigi ir as atlieku bandyma smile.gif - jau 2 savaites plauname. Jei nepamirsiu parasysiu po kokio memesio, kaip sekasi su persalimu ir kosuliu kovoti. doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta555 @ 2009 11 05, 11:18)
perskaiciau sia tema ir noreciau pasidalinti savo patirtimi. mano dukrytei 11. Nuo 3 metuku persirgusi plauciu uzdegimu dabar nuolat, tik atsalus pradeda koseti. Visus sirupus isbandeme, visas tabletes. net nezinau, sunku pagyti. Siuo metu geriame zuvu taukus ir plauname nosi. Pazistama mama papasakojo, kad ji savo dviems berniukams jau metai plauna nosyte juros vandeniu ir pastebejo, kad jie serga maziau. taigi ir as atlieku bandyma  smile.gif - jau 2 savaites plauname. Jei nepamirsiu parasysiu po kokio memesio, kaip sekasi su persalimu ir kosuliu kovoti. doctor.gif

bet zuvu taukai (kur ieina omea 3) nerekomenduojami gerti per ligu sezona mirksiukas.gif ir is viso negalima gert, jei vaikas suserga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 11 11, 13:26)
bet zuvu taukai (kur ieina omea 3) nerekomenduojami gerti per ligu sezona mirksiukas.gif ir is viso negalima gert, jei vaikas suserga rolleyes.gif


Man tą patį gydytoja patvirtino. Kai vaikas serga - jokių žuvų taukų, nes omega 3 rūgštys ligos metu lėtina pasveikimą (skatina uždegimus, jei teisingai atsimenu ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2009 11 11, 22:05)
Man tą patį gydytoja patvirtino. Kai vaikas serga - jokių žuvų taukų, nes omega 3 rūgštys ligos metu lėtina pasveikimą (skatina uždegimus, jei teisingai atsimenu ax.gif )

nea, slopina uzdegima, o tai silpnina imuninius dalykus mirksiukas.gif
Atsakyti
mes imuniteta bandom stiprint gerdami IMMUNOTROFINA su gliukanais,vit C didesnem dozem ir stengiames,nors nelabai pavyksta nesusupykus rolleyes.gif plauti nosi sterimar arba humeriu
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 11 11, 23:49)
nea, slopina uzdegima, o tai silpnina imuninius dalykus mirksiukas.gif

O aš net nebuvau girdėjusi apie tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 10 19, 15:44)
nu bet kaina tai irgi gerulė doh.gif

na bet kiek suprantu 4 mėnesiams, tai 63 lt tai labai nedidelė kaina unsure.gif retai kur tokių pigių rasi .


mums gydytoja pasiūlė imunotrofiną, bet mano mergytė labai retai sirgo (nelankė darželio)... tai dabar galvoju, ar čia man jau jį duoti ar dar laukti unsure.gif
pradėjo lankyti darželį, tai sakė nusiteikti, kad vaikutis vis pasirginės unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 20 lapkričio 2009 - 20:49
QUOTE(Levander @ 2009 11 20, 21:48)
na bet kiek suprantu 4 mėnesiams, tai 63 lt tai labai nedidelė kaina  unsure.gif  retai kur tokių pigių rasi .
mums gydytoja pasiūlė imunotrofiną, bet mano mergytė labai retai sirgo (nelankė darželio)... tai dabar galvoju, ar čia man jau jį duoti ar dar laukti  unsure.gif
pradėjo lankyti darželį, tai sakė nusiteikti, kad vaikutis vis pasirginės  unsure.gif



Mum irgi pasiule immunotrofina, tai 3 dienas jau geriam, nes pradeje lankyti darzeli labai daznai pradejom sirgti...
Atsakyti
sveikos mielosios :)noriu pasidalinti gerais atsiliepimais apie kordicepsa"Feniks",as jau nuo vasario men duodu savo vaikui,ir esu labai dekinga kad toks atsirado,nes nesergame jau nuo vasario men,nors geriame kartas nuo karto,nedidelemis dozemis,o didesniajam prasidejus gripui sugirdziau smugine doze ir po val. jau temperaturos kaip nebuta:),labai dar naudinga prie kordicepso panaudoti taip pat roziu pasta,kuri reguliuoja zarnyno mikroflora,apsaugo nuo virusu ir bacilu,geriu taip pat ir pati tik stipresni kordicepsa:)jei noresi daugiau info,galite parasyti man i emeil mielai atrasysiu:)linkiu visiems sveikatos!!!:)
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2009 10 19, 15:44)
nu bet kaina tai irgi gerulė doh.gif



nepasakyciau ,kad kaina labai didele uz naturalius produktus ( GNLD maisto papildai pagaminti tik is to ka mes valgome ,ar ka turetume gauti su maistu), ne tiek dar sumokam uz gydytoju rekomenduotus sintetinius vitaminus ,kurie nieko gero organizmui neduoda.. schmoll.gif
Atsakyti