Įkraunama...
Įkraunama...

Grynakraujai

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Prisijunk ir tu jei žiūri!
4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ziuriu ir labai patinka smile.gif
Kai VD rodydavo apie juos, ne itin patikdavo, o kai kitos merginos del Klauso ejo is proto, stebejaus, nes labai nesimpatiskas aktorius..
Bet dabar Originals labai patinka, netgi daug idomiau ziuri nei VD, laukiu kiekvienos serijos su nekantrumu smile.gif
Atsakyti
Man "The Originals" irgi patiko. Pradzioje galvojau, kad neziuresiu, bus nesamone, bet dabar isitraukiau. Ir intrigu visokiu pameto, ir meiles istoriju ipina. Tik jau kaip nemegstu taaaaaip ilgai tu seriju laukt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petrike: 03 lapkričio 2013 - 20:50
Pagaliau tema atsirado lotuliukas.gif
O kodel lietuviskas pavadinimas, gal per LT TV rodys lotuliukas.gif
Ziuriu labai patinka, net labiau nei THE VAMPIRE DIARIES thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labai patinka man šis serialas ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2013 11 04, 10:08)
Pagaliau tema atsirado  lotuliukas.gif
O kodel lietuviskas pavadinimas, gal per LT TV rodys  lotuliukas.gif
Ziuriu labai patinka, net labiau nei THE VAMPIRE DIARIES  thumbup.gif  wub.gif

Dvejojau, kurį rašyt, bet vis tik palikau lietuvišką ax.gif Serijos man asmeniškai viena už kitą geresnės, o Elijah man koks nerealus šitam seriale! Toks pasitempęs, vyriškas wub.gif Taip jo trūko pastarosiomis serijomis doh.gif Man atrodo susikukuos jis su Heile thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiv* @ 2013 11 04, 18:25)
Elijah man koks nerealus šitam seriale! Toks pasitempęs, vyriškas  wub.gif  Taip jo trūko pastarosiomis serijomis  doh.gif Man atrodo susikukuos jis su Heile thumbup.gif

Ir man pasirode, kad susikukuos.... Butu gerai, nes Heile dabar kaip durnele ten laikoma, visi tik aiskina jai ka daryti schmoll.gif
Atsakyti
Kuo toliau, tuo labiau įtraukia serialas biggrin.gif
Atsakyti
labai geras serialas thumbup.gif elijus tikrai labai gerai atrodo thumbup.gif
veiksmo nemazai. tikekimes nesuges su kiekvienu sezonu kaip vampyrai, nes jau tas visas pinimasis tik apie Elena biski atsibodo smile.gif
Atsakyti
Man irgi kuo toliau tuo vis labiau ir labiau patinka thumbup.gif Tik galėtų išversti greičiau serijas, nes tikrai ne viską supratau unsure.gif Negaliu atsižavėt Elijah... Kuo toliau tuo labiau jis man patinka ir gražėja akyse lotuliukas.gif wub.gif Įdomu kaip jis išsikapstys po to Klauso įkandimo g.gif nes kiek mačiau promo jo savijauta stipriai pablogės unsure.gif Dar labai įdomu ką Heilė pagimdys, įdomu kaip tas vaikas atrodys... ax.gif Vienintelis dalykas, kuris jaučiu nervina šitam seriale tai Taileris, nu toks lepšis man jis, teisybės ieškotojas blyn schmoll.gif galėjo Klausas jį nudėt unsure.gif
Atsakyti
Labai patinka nuo pat pirmos serijos. Gal del to, kad tai apie suaugusius, near mokyklu ir koledzu rolleyes.gif

Elijah wub.gif
Atsakyti
Patinka ir man šis serialas, vienas už kitą gudresni veikėjai, daug intrigų, mažiau seilėjimosi bigsmile.gif
Atsakyti