Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

Tai gal siemet yra norinciu is to skelbiu.lt diedoko pirkti visus, o paskui pasidalinti, bet reikia kazkaip su juo susisneketi, oi keistas ten tipas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Vedda - liuks ideja wub.gif tik vat idomu kiek Jus ju turite, kad tokius vaikius pinate??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 11 26, 13:46)
Tai gal siemet yra norinciu is to skelbiu.lt diedoko pirkti visus, o paskui pasidalinti, bet reikia kazkaip su juo susisneketi, oi keistas ten tipas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Vedda - liuks ideja wub.gif  tik vat idomu kiek Jus ju turite, kad tokius vaikius pinate??? g.gif

siaip tai mintis biggrin.gif

daug turiu ax.gif
cia mano isrinktieji kolekcija
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 11 26, 15:03)

cia mano isrinktieji  kolekcija

Vedda, galvoju, kad trečioje foto tas burbulas labai jau į glinkinius panašus g.gif
kuzdaite, kam parduodat tą suktuką, jis regis iš senesnių, vokiškas ( gal neapgaunu doh.gif ) , nebent keletą turit ax.gif jei meluoju, Vedda pataisys 4u.gif

Atsakyti
Mano supratimas apie zaisliukus tai nulinis, siaip du suktukus turiu ir paduodu, bet tuoj uzrauksiu prekyba, labai Jums aciu, kad prota apsvietete.
Veddos kolekcja tai nereali, o ypac tas garsusis elniukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 11 26, 16:54)
Mano supratimas apie zaisliukus tai nulinis, siaip du suktukus turiu ir paduodu, bet tuoj uzrauksiu prekyba, labai Jums aciu, kad prota apsvietete.
Veddos kolekcja tai nereali, o ypac tas garsusis elniukas wub.gif

tai palaukit gal Vedda pataisys mane smile.gif Jų ko gero visokių buvo, bet pamenu iš straipsnio apie Mildažytės parodą. Aš jo dar irgi neturiu, daug kartų tariausi tariausi, bet vis jis nuo manęs pabėga doh.gif
jei apgavau ir sugadinau prekybą, tai galėsim apsikeisti gal ką nors rasiu gero pas save mainams mirksiukas.gif
http://www.delfi.lt/...t-66265:4382535
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 26 lapkričio 2013 - 16:12
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 11 26, 15:47)
Vedda, galvoju, kad trečioje foto tas burbulas labai jau į glinkinius panašus  g.gif
kuzdaite, kam parduodat tą suktuką, jis regis iš  senesnių, vokiškas ( gal neapgaunu doh.gif ) , nebent keletą turit  ax.gif jei meluoju, Vedda pataisys  4u.gif

jo glinkinis, rodziu jau anksciau biggrin.gif

va ir as pagalvojau...kaip tik ieskau tokio suktuko,as toki vaikysteje turejau ir kazkas sudzuze doh.gif

as noriu to suktuko rolleyes.gif...o jau rado seiminika biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 26 lapkričio 2013 - 16:37
tikrai nemanau,kad tas suktukas -vilkelis vokiskas. Vokiski zaisliukai daug puosnesni ir spalvingesni.
Labai panasus yra 53metu Radugos kataloge,gal net mandresnis
user posted image

kuzdaites vilkelis gal net velesniu metu rolleyes.gif kazkur apie 60.
ir dar ,cia jau mano asmeniniai pamastymai, toki vilkeli turejau namie, gyvenome mazame provincijos miestuke, nemanau,kad tais deficito laikais parduotuveje be blato, kazkas galejo nusipirkti vokisku eglutes zaisliuku ax.gif
Atsakyti
Kadangi Jus cia man prota apsvietete, tai liks jie pas mane, du turiu, jei vienas duztu, dar kitas liktu blush2.gif Jei gausiu trecia, tada butinai kam nors pasiulysiu 4u.gif Nors yra ir trecias, bet truputi kitoks ax.gif
O kas nors is kartono renkate???
Atsakyti
man ne prie dusios is kartono blush2.gif labai man jie tais laikas nepatikdavo blush2.gif

zinokit kuo sunkesnis ir storesnio stiklo zaisliukas tuo jis senesnis mirksiukas.gif ypac pirmieji stiklo zaislai yra sunkus ir storo stiklo, veliu siklas plonejo ir zaisliukai lengvejo .taip sakant stiklapuciai tobulejo biggrin.gif
pvz sitas bumbulas 1930-40 metu laikotarpio ir kaina jo atitinkama biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 26 lapkričio 2013 - 17:28
QUOTE(Vedda @ 2013 11 26, 18:15)
zinokit kuo sunkesnis ir storesnio stiklo zaisliukas tuo jis senesnis  mirksiukas.gif ypac pirmieji stiklo zaislai yra sunkus ir storo stiklo, veliu siklas plonejo ir zaisliukai lengvejo .taip sakant stiklapuciai tobulejo  biggrin.gif


turiu ir aš kelis panašius sunkūs ir baisūs, bet abejoju ar tokių senienų pas mane būtų g.gif dabar pražiūrėjau vieną palovį vien burbulai, mažylis pačiupo kaip sviedė į sieną, turbūt pagalvojo kad kamuoliukas doh.gif nežinau kuo čia puošiu eglutę šįmet gal tik girlianda, bet ir tą gali nutraukt unsure.gif

jei pakliūna kartoniniai - laikau, bet daug neturiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 26 lapkričio 2013 - 17:36
Iročka,
Kolekcija yra ne mano asmeninė. Žaisliukai ir įvairi atributika susijusi su Kalėdomis ir Naujaisiais metais padovanta ir dovanojama įvairių Lietuvos žmonių busimam eglutės žaisliukų muziejui. Eksponatų turime jau apie 1070 vnt. Kitais metais planuojame išleisti muziejaus žaisliukų katalogą. smile.gif
Papildyta:
Žiogeli,
Kad mažylis neišdaužytų jūsų žaisliukų. Siūlau eglutę papuošti "Balžeko bitės" vaškiniais eglutės žaisliukais. Tikarai nesudaužys nebent nukastų biggrin.gif
Atsakyti
ir man kartoniniai patinka ir ypac tinka puost eglute,kol vaikas nedidelis.
Violija, as supratau,kad neasmenine, bet galvojau turit nuotrauku 4u.gif
Atsakyti