Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

o foto tai ir nėr biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Pamaciau ir as busimo muziejaus autore, reikes butinai pats muziejus aplankyti 4u.gif

Dabar kitas klausimas- gal kuri turite zaisliuka balta kistuke, as aptikau tokia, dabar nezinau, imt neimt, brangu pasirode, bet grazi labai wub.gif

Tos naujametines vielos ir mes turejome, bet tikrai atsikrateme, labai kieta buvo, rankas amzinai susipjaustydavome, bet ir as ja tik gniuzule pamenu.... g.gif
Atsakyti
gal naujos mergaitės nematę reportažo apie Nijolės kolekciją nuo 9 minutės prasideda http://www.lrt.lt/me.../31782/panorama

kiškių visokių turim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 01 gruodžio 2013 - 13:26
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 12 01, 13:24)
gal naujos mergaitės nematę reportažo apie Nijolės kolekciją nuo 9 minutės prasideda http://www.lrt.lt/me.../31782/panorama

kiškių visokių turim  4u.gif



Aš negaliu ramiai žiurėt ax.gif ax.gif ax.gif kaip pavyyyyyydžiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif , gal aš iš tikro nenormali blink.gif
Atsakyti
QUOTE(skraide @ 2013 12 01, 19:15)
Aš negaliu ramiai žiurėt  ax.gif  ax.gif  ax.gif kaip pavyyyyyydžiu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif , gal aš iš tikro nenormali blink.gif

biggrin.gif
man tai ta paroda buvo labai graži, taip viskas skoningai padaryta, sukabinta ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 01 gruodžio 2013 - 18:30
QUOTE(skraide @ 2013 12 01, 19:15)
Aš negaliu ramiai žiurėt  ax.gif  ax.gif  ax.gif kaip pavyyyyyydžiu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif , gal aš iš tikro nenormali blink.gif


Tada ir aš nenormali biggrin.gif
Atsakyti
Oho virs 3000 zaisliuku bigsmile.gif Kuri nors turite gal daugiau?? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

mano paskutiniai, gauti vasarą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skraide: 01 gruodžio 2013 - 22:30
skaidre, o kas ten pirmoje foto kampe geltonas? Paukstis ne paukstis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 01, 22:38)
skaidre, o kas ten pirmoje foto kampe geltonas? Paukstis ne paukstis? g.gif


viščiukas nabagiukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skraide @ 2013 12 01, 23:23)
mano paskutiniai, gauti vasarą ax.gif

labai gražūs, ta mandolina oranžinė ir vaza iš pirmos foto nematytos formos ir viščiukas ir mergaitė wub.gif .

Papildyta:
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 01, 20:17)
Oho virs 3000 zaisliuku bigsmile.gif Kuri nors turite gal daugiau?? g.gif  lotuliukas.gif

tai ką ten lyginsies, pas mane iš tų kelių šimtų tai tik nedidelė dalis kolekciniais laikomi, dauguma vintažas, o pas ją tai didžioji dauguma kolekciniai, reti, o kur dar visa kita, atvirukai ir t.t.
Atsakyti
Skraide, Gražūs žaisliukai, norėjau pasiteirauti antroje foto iš dešinės antras žaisliukas su prisegimu, kas ten per žaisliukas?
Nijolės kolekcija tiesiog puiki !
Atsakyti