Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

http://www.lrytas.lt...tm#.UqAoc8RdW0I

Įdomaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2013 12 05, 09:19)

idomu tai idomu, bet uz europos pinigus....popierizmo juk begales ir atskaitomybes,tiek finansines ,tiek moralines cool.gif


merginos, nu perparduokit kas nors viena ta cekoslovakiska wub.gif , bet koki rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
Kur Jus traukiate tokius grozius? g.gif g.gif g.gif
Cia Lt kur nors?
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 05, 17:49)
Kur Jus traukiate tokius grozius? g.gif  g.gif  g.gif
Cia Lt kur nors?
 

aš tai iš čekų aukciono mirksiukas.gif galvojau šian ką nors susitarsiu ir nė velnio, niekas su manim nebendrauja schmoll.gif parašiau angliškai, gal reikėjo kažkaip sukurpti čekiškai su visagalio googlo pagalba g.gif
Atsakyti
Tai va ir ziuriu, kad zaislai ne skelbiu.lt lygio, visokie nematyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 12 05, 10:54)
idomu tai idomu, bet uz europos pinigus....popierizmo juk begales ir atskaitomybes,tiek finansines ,tiek moralines  cool.gif
merginos, nu perparduokit kas nors viena ta cekoslovakiska  wub.gif , bet koki  rolleyes.gif  blush2.gif

Vedda,
Atsakomybės taip daug, bet projektą vykdo Panevėžio r. Vietos veiklos grupė, popierius jie ir tvarko. Visos lėšos tenka namo rekonstrukcijai ir šiek tiek vitrinoms ir kt. smile.gif
Atsakyti
Violija, o kaip bus išdėlioti žaisliukai muziejuje, kaip tilps viskas kad matyti jie būtų, ar tikrai vien vitrinų užteks, ar šildoma bus žiemą? wub.gif Nu parūpo man, nes vis galvoju apie tą pasakų namelį..
Atsakyti
http://tv.lrytas.lt/...708891384583913

000059.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2013 12 06, 00:33)
Violija, o kaip bus išdėlioti žaisliukai muziejuje, kaip tilps viskas kad matyti jie būtų, ar tikrai vien vitrinų užteks, ar šildoma bus žiemą? wub.gif  Nu parūpo man, nes vis galvoju apie tą pasakų namelį..

Marija,
Man smagu kad jums rupi mūsų muziejus. Manau jei pritruksime vitrinų teks rašyti projektą ir taip papildysime busimą muziejų naujomis vitrinomis. O ekspoziciją tikimės pateikti patraukliai ir įdomiai. Gal turite kokių nors konkrečių pasiūlymų parašykite. Muziejus bus apšildomas 2 krosnelėmis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violija: 06 gruodžio 2013 - 01:12
aciu uz info apie zuvyte
Violija, malonu susipazinti smile.gif , nors kol kas tik per ekrana rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(violija @ 2013 12 06, 02:08)
Marija,
Man smagu kad jums rupi mūsų muziejus. Manau jei pritruksime vitrinų teks rašyti projektą ir taip papildysime busimą muziejų naujomis vitrinomis. O ekspoziciją tikimės pateikti patraukliai ir įdomiai. Gal turite kokių nors konkrečių pasiūlymų parašykite. Muziejus bus apšildomas 2 krosnelėmis.  mirksiukas.gif

aš kaip muziejininko vaikas tai galvoju dalis ekspozicijos gali būti pastovi pagal kažkokias temas, politinius įvykius, mokslo pasiekimus ir pan. o dalis keičiama, nes tų naujų žaisliukų vis atsiras ir kasmet atvažiavus galima bus pamatyti ką nors naujo, tie patys lankytojai vėl sugrįš.
Važiuosim merginos svečiuosna susitarusios kai kam iš mūsų tai labai jau patogu nusigauti iki Panevėžio, o paskui aš galėsiu susemti visas iš stoties ir kaip nors tuos Miežiškius rasim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 12 06, 10:40)
aš kaip muziejininko vaikas tai galvoju dalis ekspozicijos gali būti pastovi pagal kažkokias temas, politinius įvykius, mokslo pasiekimus ir pan. o dalis keičiama, nes tų naujų žaisliukų vis atsiras ir kasmet atvažiavus galima bus pamatyti ką nors naujo, tie patys lankytojai vėl sugrįš.
Važiuosim merginos svečiuosna susitarusios kai kam  iš mūsų tai labai jau patogu nusigauti iki Panevėžio, o paskui aš galėsiu susemti visas iš stoties ir kaip nors tuos Miežiškius rasim  ax.gif


Va va ziogelis gerai pasakė, galvoju vis bus kažkos papildymas kur juos dėti. Aš dėl šildymo paklausiau... pernai Norfoj pirkau žaisliukų, jie pas mane sudėti kambaryje visada normalu, šilta, žaisliukams niekas nesidaro....šiemet Norfa tų pačių žaisliukų likučius išnešė į salę... nežinia kur juos laikė visą tą laiką, bet matyt gavo jie drėgmės ir gal net šalčio, paliečiau parduotuvėj, o dažai taip ir lieka ant pirštų, luobais lupasi verysad.gif
Atsakyti