Įkraunama...
Įkraunama...

Tarybiniai eglutės žaisliukai

QUOTE(Saules mirksnis @ 2013 12 30, 11:05)
Jau nebeturiu, keliauja į Ziogelis2003 kolekciją.  smile.gif

labai reikėjo karolių mirksiukas.gif , na o tetukas elektrikas nuo gimimo tai galės savo gebėjimus pademonstruot biggrin.gif

merginos gal kuri užmatėt pirkti tokio popieriaus su senoviniais žmonėm, keistais gyvūnais pusiau žmonėm..kaip čia pavadinus, kur tie Drezdeno žaisliukai buvo gaminami
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 12 30, 11:48)
labai reikėjo karolių mirksiukas.gif , na o tetukas elektrikas nuo gimimo tai galės savo gebėjimus pademonstruot biggrin.gif

merginos gal kuri užmatėt pirkti tokio popieriaus su senoviniais žmonėm, keistais gyvūnais pusiau žmonėm..kaip čia pavadinus, kur tie Drezdeno žaisliukai buvo gaminami


kas cia per gyvunai ? ta prasme mitologiniai ? minotaurai ,sfinksai , harpijos?

As ebay tik tokius 1900metu radau
http://www.ebay.de/i...=item43c3b4898a

Matyt nemoku ieskoti doh.gif
Atsakyti
Na greitai prisipazistam pas kuria nusedo zaisliukai, kuriuos pardave ievukinas????? g.gif A??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
FAINUOLIAI BUVO wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 30, 15:28)
Na greitai prisipazistam pas kuria nusedo zaisliukai, kuriuos pardave ievukinas????? g.gif A??? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
FAINUOLIAI BUVO wub.gif  wub.gif  wub.gif


ne pas mane . aš savus čekiškus jau nufotografavau tik nerandu adapterio,foto kortelei įdėt jau kažkur nujojo vaikas, nu nieko negaliu padėt jo rankų lygyje doh.gif
gyvūnai kaip dabar reklamą kazkokią rodo, būna su kepurėm pvz koks katinas, fraku, va, radau didesnį vaizdelį.
Dabar galvoju gal kokiose dekupažo priemonių parduotuvėse
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 12 30, 19:11)
ne pas mane . aš savus čekiškus jau nufotografavau tik nerandu adapterio,foto kortelei įdėt jau kažkur nujojo vaikas, nu nieko negaliu padėt jo rankų lygyje  doh.gif
gyvūnai kaip dabar reklamą kazkokią rodo, būna su kepurėm pvz koks katinas, fraku, va, radau didesnį vaizdelį.
Dabar galvoju gal kokiose dekupažo priemonių parduotuvėse


dekupazo priemonese laisvai gali buti ,as karta pirkausi toki "Victorian style " nemazai sagiu pagaminau dovanoms biggrin.gif
o seip internete radau sita pati kiski ,po juo parasyta "old-stock Dresden paper trims, old foil, gift wrap, and other embellishments"
user posted imageuser posted image

galima atsispausdinti nereiks pirkti 4u.gif

oi jokiu grozybiu man google parode ,aciu Ziogeli uz kiski ,bei netiketa uzklausima 4u.gif
http://www.bing.com/...amp;FORM=HDRSC2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yunica: 30 gruodžio 2013 - 23:09
taip taip, čia tipo a la Victorian style.
Ačiū Yunica 4u.gif va šitas senelis tai man super tiks wub.gif
bet tų Drezdeno žaisliukų kainos blink.gif net ir naujai darytų po kelis šimtus dolerių

niu šiaulietės tai pas jus žaisliukų popigiai galima gauti biggrin.gif
http://kauno.diena.l...06#.UsJ07fQW2FU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 31 gruodžio 2013 - 09:43
O tai ka su tais popieriukais daryti? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Man vis idomu, kas tuos zaisliukus nunese, kur Ievukinas turejo, jei cia tyla, tai ar nebus, kad po keliu dienu koiam skelbiu.lt pasirodys, beja, ten dabar Kremliaus didziuju yra, bet kaina doh.gif doh.gif doh.gif Yra ir citrina uz ja 35 nori doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuzdaite: 31 gruodžio 2013 - 12:57
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 31, 13:55)
O tai ka su tais popieriukais  daryti? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Man vis idomu, kas tuos zaisliukus nunese, kur Ievukinas turejo, jei cia tyla, tai ar nebus, kad po keliu dienu koiam skelbiu.lt pasirodys, beja, ten dabar Kremliaus didziuju yra, bet kaina doh.gif  doh.gif  doh.gif Yra ir citrina uz ja 35 nori doh.gif

gal kas iš naujai renkančių, nes merginos kurios seniai renka tai tokius turi. aš irgi norėjau tik aladino ir laikroduko nes sukūliau pernai tokį per didįjį dėžės kritimą doh.gif
popieriukai reikalingi iš serijos pasidaryk pats mirksiukas.gif
tai čia prieš porą metų pradėjom daugiau diskutuoti apie kainas, katalogus visokius ir t.t. tai kainos kaip mat visur išaugo, prisiskaito visokie tokie pardavėjai ir plėšia kiek fantazija neša
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 31 gruodžio 2013 - 13:29
Siemet jau daugiau cia nebeuzeisiu, su Arklio metais visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Koki turite arkliuku zaisliuku??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 31, 18:44)
Siemet jau daugiau cia nebeuzeisiu, su Arklio metais visas 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Koki turite arkliuku zaisliuku??? g.gif


Turiu tik supama arkliuka biggrin.gif 4u.gif
Su Naujais 2014 Metais mergaites ! Sekmingu ,vaisingu ,dziaugsmingu ,laimingu ir pinigingu Jums Arklio metu !

siandien 13.11h prasides jaunas menulis ,kurkit ir svajokit ,ir tik pozityviai galvokit .tai bus programavimas visiems metams mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir Jums visoms gerų 2014 - ųjų smile.gif Kad šie būtų geresni nei praėję!

pritarsiu kažkurios minčiai, jog kažkaip paskutiniu metu žaisliukų kainos labai išaugo...Šiaip aš pati nesu super kolekcionierė, labiau gal mano sesuo..bet palyginus su kai kuriom iš jūsų - tai ji irgi tik mėgėja biggrin.gif Bet visad kur pamatydavau, netyčia užžiūrėdavau kokį žaisliuką, tai paimdavau sesei į kolekciją smile.gif žiūriu, kad ir pati jau neabejinga tam dalykui darausi.. ax.gif biggrin.gif tik jei seniau dar nugriebdavau žaisliuką už 50 ct, litą ar du..tai db jau už kelis žaisliukus, tiksliau 6, vyras paprašė 30ies litų.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lijanu @ 2014 01 01, 14:21)
žiūriu, kad ir pati jau neabejinga tam dalykui darausi.. ax.gif  biggrin.gif


tikrai šitie žaisliukai kažkaip užburia, atrodo jau susilaikysiu, bet apsisukus ir vėl žiūrinėju doh.gif


Papildyta:
QUOTE(Yunica @ 2014 01 01, 13:01)
siandien 13.11h prasides jaunas menulis ,kurkit ir svajokit ,ir tik pozityviai galvokit .tai bus programavimas  visiems metams  mirksiukas.gif


va va reikia susikoncentruoti prasmingai veiklai thumbup.gif
Atsakyti