Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

Susigražinau česnaką thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Taip jį mėgstu, bet visad po paskanavimo skrandį ėsdavo, ypač vakare.. Dabar gi, kai teisingai valgiau (su lašinukais ir pomidoru) jokio diskomforto wub.gif Myliu Paelo už tai wub.gif
Ir nagus baigiu susigražinti rolleyes.gif Dėl darbo specifikos jie visą dieną mirksta vandenyje, net ne lūždavo, o nutrupėdavo iki gyvuonies, kruvinais pirštai vaikščiojau, negelbėjo, nei papildai nagams/ragams, nei jokie stiprikliai...... 17 dienų Paelo- ir jau galiu nebeslėpti rankų, šiandien net dildę išsitraukiau, per ilgi, trugdo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 15, 21:01)
kokios pastarnokų kainos ir dydžiai. Pas mane daug kilograminių, pasitaiko ir 1,5 kg. lotuliukas.gif Kitais metais reiks paleo bendruomenei pamėgint užauginti.

neteko tokiu milzinu matyt. cia tokio dydzio, na kaip morkos, tik forma ir spalva atitinkama. Beje, lygiai tokios pacios formos ir spalvos yra petrazoliu saknys. Niekada nesu bandziusi, bet manau turetu buti irgi skanus dalykas. dar viena daikta noriu isbandyti is sakniavaisiu, tai geltekliu saknis smile.gif jos juodos, ir kiek zinau kai lupi labai prie ranku limpa, tai reikia jas vandeny lupti smile.gif Voresta, Tu tokiu neaugini? kas ti do skonis?
Atsakyti
QUOTE(<tundra> @ 2013 11 15, 21:48)
P.S. lydau kiaulienos taukus, bandau prisimint kaip tai atrodydavo vaikystej kai močiutė lydydavo blush2.gif, bus spirgų bigsmile.gif.

Sumaldavo taukinę per stambų mėsmalės sietelį. Tirpydavo puode ant pečiaus. Po to dėdavo maltos mėsos. Kai viskas suspirgdavo, turėdavo skanių spirgų. smile.gif
Atsakyti
Rimi pastarnokai po 12.99 Lt. Jei nebūtų buvę taip šalta, būčiau į turgų nuėjus perpiet, bet.. biggrin.gif
Šelma, "paelo" - spausdinimo klaida?
Atsakyti
Neimanoma cia jusu jau pasivyti, pavarote, plepses biggrin.gif
Sian dariausi nepersaunama su arbatinius saukstu kokoso. As su nepersaunama, ar be jos, vis tiek valgyti uzsimanau taip paciai, apie 12 valanda:)
O ketoze toms, kurios svori meta? O jei nebenori mesti, reikia lipti is ketozes lauk?
Kazi, kaip ten mano candida gyvena. As daug geriu vandens, gal todel kandidos lavonai man nesukelia toksikacijos.
QUOTE(Sistina @ 2013 11 15, 15:17)
aciu, bandysiu :)Nors kavos tik viena puodeli ryte geriu smile.gif bet reikes pasekti save kas cia vyksta. nes jeigu kepenis blogai turetu pykinti, bet dabar viskas ok smile.gif jauciuosi  puikiai, tiksliau nepamenu kada taip gerai  buvo  iskaitant  miega smile.gif

Tai gal dar candida bujoja o liezuvio apnasos nuo kavos nusidazo geltonai.

QUOTE(taša @ 2013 11 15, 16:08)
Nidulia
ar toks kakavos sviestas vartotinas? is isvaizdos bent jau nepanasus i ta kuri man buvai davus.. g.gif  raso nuolaida, noriu susigundyt

[

O ka as zinau smile.gif Vet voresta gerai uzrode, as ana pirkciau, jos parodyta:)

QUOTE(Šelma @ 2013 11 15, 16:23)
Ar galite papasakoti kas yra ketozė- netas tik apie karvių ketozę pasakoja  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 15, 19:01)
kokios pastarnokų kainos ir dydžiai. Pas mane daug kilograminių, pasitaiko ir 1,5 kg. lotuliukas.gif Kitais metais reiks paleo bendruomenei pamėgint užauginti.
blink.gif blink.gif pas mus tik tokio dydzio kaip morkos, kaina apie 3eur/kg.
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 11 15, 21:55)

Šelma, "paelo" - spausdinimo klaida?

doh.gif O taip blush2.gif Prie klaviatūros prietema, be to, rašydama sugebu komanduoti virtuvės tvarkymui, žiūrėti filmą, guosti žliumbiantį mažą, staugti ant jį pražliumbinusio ir dar pasakoti B, ką susirinkime mokykloj sakė cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 11 15, 22:33)
blink.gif  blink.gif pas mus tik tokio dydzio kaip morkos, kaina apie 3eur/kg.

oho, gal man eksportą organizuot g.gif . Pas mane žemė priesmėlis, gal tai jiems taip patiko.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 11 15, 21:52)
Voresta, Tu tokiu neaugini? kas ti do skonis?

šiuo metu neauginu, tačiau praeity esu auginus- malonus skonis, šiek tiek lazdyno nesubrendusį riešutą primena.
Jei pasitaikytų, žinokit, ir jaunų varnalėšų šaknys valgomos.
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 11 15, 22:49)
doh.gif  O taip  blush2.gif Prie klaviatūros prietema, be to, rašydama sugebu komanduoti virtuvės tvarkymui, žiūrėti filmą, guosti žliumbiantį mažą, staugti ant jį pražliumbinusio  ir dar pasakoti B, ką susirinkime mokykloj sakė cool.gif  lotuliukas.gif

aww, užimtas penktadienis smile.gif
aš tik pasitikslinau, nes labai daug galvoja, kad paelo vadinasi biggrin.gif arba jie tiesiog galvoja, kad čia atsitiktinis raidžių derinys, nesvarbu kaip jas sudėlioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 11 15, 23:15)
aww, užimtas penktadienis smile.gif
aš tik pasitikslinau, nes labai daug galvoja, kad paelo vadinasi biggrin.gif arba jie tiesiog galvoja, kad čia atsitiktinis raidžių derinys, nesvarbu kaip jas sudėlioti biggrin.gif

Eilinė diena rojoj irnesakyk.gif

Nuo žodžio Paeolitas :gabi mokinė: biggrin.gif
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...priesas.htm?p=2
Atsakyti