Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

QUOTE(LumiLumi @ 2013 11 18, 21:58)
Syryt kava viriausi, tai italas lapnojo sausainius su sultimis, atkiso bachurelis pakeli noredamas pavaisinti tai net atsokau, bet labai greit susipratau nusisypsoti ir padekoti. Susinepatoginau net  biggrin.gif  doh.gif

aiškiai bandė nunuodyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 11 18, 22:10)
na, pirmiausia tai čia jūsų interpretacija, nes niekur nerašoma, jog tai tik prieskonis, tačiau kadangi turi aromatą, gali būti naudojamas ir kaip prieskonis, nes suteikia skonį. Tačiau tai nereiškia, jog saliero šaknis yra tik prieskonis.
Saliero šaknis maistui auginama ir plačiai naudojama nuo 17 amžiaus, tad nereikia remtis lietuviškais delfiais ir klaidinti merginų, kad tai prieskonis.

remiuosi dieta, kuria reguliuojamas metabolizmas. Tai nėra kasdienis maistas:
QUOTE
Stiprūs prieskoniai

Saldumas – visi saldumynai, vaisiai, uogos

Sūrumas – persūdytas maistas

Aštrumas – pipirai, aitriosios paprikos (čili), karis, krienai, imbieras, garstyčios

Aromatingumas – svogūnai, česnakai, porai, pankoliai, salierai, laurų lapai, rozmarinai, cinamonas, vanilė, rūkinimas

Actas – kečupas, majonezas, picų ir salotų padažai

IŠSKYRUS prieskonines žoleles: krapus, petražoles, bazilikus ir pan.


Ir nieko neklaidinu, tik išsakau savo nuomonę. Kas nori, tas renkasi. Niekam nėra privalu manęs klausyti.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 18, 22:19)
remiuosi dieta, kuria reguliuojamas metabolizmas. Tai nėra kasdienis maistas:
Ir nieko neklaidinu, tik išsakau savo nuomonę.  Kas nori, tas renkasi. Niekam nėra privalu manęs klausyti.

labai tikslūs nurodymai. Kaip saldumas susijęs su prieskoniais? Čia versta iš kažkokios kalbos? Nes "stiprūs prieskoniai" aiškiai ne tai turėtų reikšti.
FYI, rozmarinas irgi yra prieskoninė žolelė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elata: 18 lapkričio 2013 - 21:29
Nidulia, o gal ir tau pager sultinio? stebuklingai tikiu kad jis padejo man nustot kust.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 18, 21:10)
Lumi, IS atsitraukė?

Liko dvejinimasis tam tikrais kampais ziurint, kas labai erzina, bet nors neblogeja, pfu pfu pfu.
Papildyta:
QUOTE(Elata @ 2013 11 18, 21:11)
aiškiai bandė nunuodyti biggrin.gif

Gerai, kad klykt nepradejau ir pagalbos sauktis lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, jus skaityti, tai tas pats kaip serialą "Draugai" žiùrėti thumbup.gif
Sakykit, ar kai kalbat apie candidą, tai čia tas pats kaip "pienligė" arba "baltosios" ar tai kažkas kito.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 11 18, 21:53)
Nidulia net balsu suzviegiau, taip vaizdziai aprasei apie vyra  lotuliukas.gif

Tai, kad taip ir buvo biggrin.gif As uzsisakiau sau puszali steika o jis paprase normaliai iskepusio, tai as pasakiau, kad abi porcijos butu puszales. Nerekavo prie padavejos, bet kai ta nuejo, tai putojo, jog jis ne šakalas, kad zalia mesa esti. Alia ede, tolko piesnia, net pasicepsedamas, godziai taip biggrin.gif As dar leidau sau uzsisakyti 100 gramu sauso balto vyno. Tokia patenkinta vakar buvau, kaip rublis biggrin.gif Man patinka restoranelio" Fortas" virtuve. Patinka tuo, kad jie nemarinuoja jokiose marmalynese mesos, net pipirais nepritrina, net druskos neberia. Valgiau ten ir vistos pusele kepta ant grotu, tai nei pipiru, nei druskos, nekalbant apie neaiskius visokius marinatus - naturalut naturali vistele buvo man pateikta. Kaip pamaciau, kad puse vistos atnese, maniau, kad puse reikes namo nestis, bet ne, suputau viska. Dar paprasau, kad ant salotu nieko nepiltu, tai labai liuks, kai per iseigines isvarom su vyreliu pasizmoneti:) Ant stalo stovi Kretos alyvuogiu aliejus (sitas man neskanus, nes labai kartus ir rugstus) ir kazkoks balzaminis padaziukas, druska, pipirai, kas nori, gali pasiprieskoninti patiekalus. Steikas tai buvo nerealus, tik darzovemis su vyru keitemes, atemiau bambuku uglius, sparagines ir salotu lapus o jam atidaviau keptus ir sviezius pomidorus, paprika ir pipita:) Bandziau atimti ant groteliu pakeptas cukinijas, tai nedave:) Galima sakyti, kad retiems pasimegavimams vakariene ne namie, radau paleo restorana:) Ir ten visada pilna lankytoju

QUOTE(Elata @ 2013 11 18, 21:54)
aš ant kokoso pakepu smile.gif

Bus gaminama 4u.gif

QUOTE(nefifi @ 2013 11 18, 21:55)
Nidulia, tavo pasiekimai per 2 mėn stulbinantys.

Kad nieko cia stulbinancio. Antsvorio as neturejau, bet ir nebuvau patenkinta figura, tai se tau, kad pavare kilai zemyn:D Katitone per ta pati laika numete 15 kg, ir kitu merginu pasiekimai stulbinantys, o as, siekdama sveikatos, netycia pasitobulinau figura ir tiek. Labai savaime ir naturaliai tai gavosi, be jokiu stresu. Dar neseniai mano mylimi, istraukti is spintos kostiumeliai, graziai tiko. Vakar pasimatavau, psio, per dideli ma jie. O taip tikjausi, kad pilna graziu rubu turiu pasikavojusi ir dabar jau juos nesiosiu. Laime, kad krentant svoriui, bent jau kojos dydis nemazeja, nes jei dar ir avalyne nauja reiketu susipirkti, tai jau nusisauti butu galima:D
As dar esu is tu nevalgiuju, negaliu vienu prisedimu pakankamai koloriju suvalgyti. Siandien silpnokai jauciuosi, tai itariu, kad energijos trukumas del per mazo maisto kiekio. Matyt susitrukia skrandis ir nebegali prikisti tiek, kiek esi apskaiciavusi. Reikes man vis lasinio uzkasti salia maisto. Niu, gal kaip nors susitvarkysiu, man svarbiausia yra sveikata, kad viskas susireguliuotu ir visas mano mechanizmas dirbtu gerai, to labiausiai ir siekiu bei tikiuosi.

QUOTE(taša @ 2013 11 18, 22:29)
Nidulia, o gal ir tau pager sultinio? stebuklingai tikiu kad jis padejo man nustot kust.. unsure.gif

Matai, neaisku ar butent man galima sultini. Kol nepasidariau metabolizmo tyrimo, nezinia ar man jis bus vaistas, ar nuodas, va kame reikalas.
Gal voresta pakomentuos placiau mano atveji?
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 11 18, 23:08)
Merginos, jus skaityti, tai tas pats kaip serialą "Draugai" žiùrėti thumbup.gif
Sakykit, ar kai kalbat apie candidą, tai čia tas pats kaip "pienligė" arba "baltosios" ar tai kažkas kito.

Na, bent jau aš turiu omenyje candida, tai kandidozė - blogųjų žarnyno bakterijų candida perteklių. Kai kandidozė sisteminė, lengviau kimba ir kitos ligos, o ligos "apačioje" yra vienas iš kandidozės apraiškų, nes susilpninamas imunitetas, organizmas nebegali kovoti su visokiais piktais sutvėrimais. Liaudiškai dar grybeliu vadina. Girdėjau kažką ir pelėsiu vadinant biggrin.gif sako: mano organizme gydytojai pelėsio rado biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 11 18, 23:08)
Merginos, jus skaityti, tai tas pats kaip serialą "Draugai" žiùrėti thumbup.gif
Sakykit, ar kai kalbat apie candidą, tai čia tas pats kaip "pienligė" arba "baltosios" ar tai kažkas kito.

Jei katrojasi pienlige, baltosios, vaginoze, gleiviniu grybelis, tai ir bus zarnyne isvesejusi candida. Pas mano drauge tris kartus buvo isanges gleivines grybelis. Daktare israsydavo kazkoki hormonini tepala ir tik juo teptis isange liepe du kart dienoje. Aisku jai praeidavo, bet po kiek laiko vel kartodavosi. Sake, kad isproteti galima, kaip niezti isange, nori nenori isdraskai ja iki zaizdu. Juokesi, kad nors paimk svirtinio popieriaus ir gerai pasveiks, kad taip neniezetu. Dar as tada nebuvau pas jus, bet jau tada as jai sakiau, kad is kur gi tas grybelis atsiranda isoreje ant gleivines. Jis ko gero su ismatomis iseidamas lauk ir uzkrecia tavo isange. Reiskia negali tik tepalas buti pagrindinis gydymas, kazkaip reikia ji viduje isnaikinti, nes taip ir tepsies subine visa gyvenima, nes tau ji bus uzkreciama grybu pastoviai. Vaginoze pas ja taip pat daznai kartojosi. Dabar viskas aisku, tai candida isbujojusi zarnyne.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 11 18, 23:11)
Man patinka restoranelio" Fortas" virtuve.

Čia to tinklinio "Fortas"? Nes man ten irgi visai patinka smile.gif va, kai į ajurvedinį restoraniuką nueinam pietauti, tai aš salotos lapą griaužiu...literally biggrin.gif nes daugiau nieko valgomo nėra ten.
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 11 18, 22:11)
aiškiai bandė nunuodyti biggrin.gif

hihihi.gif


Bandžiau pietums cukinujų pastos- pakepiau sviestuke, numirt galima, kaip skanu wub.gif Baigsiu w30, užsipilsiu Pesto ir numirsiu dar kartą biggrin.gif rolleyes.gif

Niekur nerandu raugintų kopūstų be cukraus ir lengvo alyvuogių aliejaus majonezui mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 11 18, 23:20)
hihihi.gif
Bandžiau pietums cukinujų pastos- pakepiau sviestuke, numirt galima, kaip skanu  wub.gif  Baigsiu w30, užsipilsiu Pesto ir numirsiu dar kartą  biggrin.gif  rolleyes.gif

Niekur nerandu raugintų kopūstų be cukraus ir lengvo alyvuogių aliejaus majonezui mad.gif

o per w30 pesto nevalgot? smile.gif
Atsakyti