Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Paleo
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Dieta
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
katinone
QUOTE(jautiena @ 2013 11 14, 11:25)
todel, kad riebalai teoriskai neturetu suzadinti insulino issiskyrimo - organizmas po nakties riebalu deginimo rezime ir taip islieka, kol paduodi angliu.
kaip yra is tikruju reiktu pamatuoti, kiekvienam juk individualu. karta ieskojau tokos info, radau viena, matavo cukraus kieki kraujyje diabetikam skirtais matuokliais (nesu tikra ar tai jie matuoja, niekad nesu susidurus), na vienzo, sulakus bulletproof praktiskai niekas nepasikeite.
*

drinks_cheers.gif vat ir man taip atrodo. Nemazai esu studijavus zmogaus fiziologija, ir kiek pamenu, tai insulino issiskyrima inicijuoja cukraus padidejimas kraujyje, o ne aplamai valgymas ar kramtymas (tai ytakoja tik seiliu ir skrandzio sulciu issiskyrima). Taigi logiskai mastatn, grynas rieblas neturetu issaukti insulino issiskyrimo, nors zintis ir hs teigia priesingai (bet ten nera saltiniu, todel kyla abejones del informacijos patikimumo)...
rytorasa
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 14, 11:34)
Daugmaž sveikas žmogus nereaguoja į tokius dalykus, barometrais yra žmonės su dideliais nukrypimais medžiagų apykaitoje.
Dėl duonos- tikriausiai neturi problemų su glitimu, todėl kartais gali mėgautis namine, raugu raugta duona.  Bet tai jau ne paleo produktas  biggrin.gif
Pirktinė, su termofilinėmis mielėmis-netinkama. Jų sporos atlaiko kepimo karštį ir patenka į žarnyną, kur šilta ir drėgna. Rezultatai būna tikrai ne iš karto.
*

apie mieles žinau. Tiesiog tada naminės neturėjau, tai taip gavosi, kaip gavosi... blush2.gif Žinau, kad duona ne Paleo produktas, bet gal galėtumėt patarti kaip iškepti kuo mažiau kenksmingą ruginę duoną- mano šeimyna visavalgė, tai duonos reikia... ax.gif Kažkada minėjot, kad reikia ruginius miltus užplikius palaikyti, tada nereikia cukraus? g.gif
SOWELU
todel, kad riebalai teoriskai neturetu suzadinti insulino issiskyrimo
*

Tikrai nesukelia insulino riebalai???
" voresta "
QUOTE(rytorasa @ 2013 11 14, 12:11)
apie mieles žinau. Tiesiog tada naminės neturėjau, tai taip gavosi, kaip gavosi...  blush2.gif Žinau, kad duona ne Paleo produktas, bet gal galėtumėt patarti kaip iškepti kuo mažiau kenksmingą ruginę duoną- mano šeimyna visavalgė, tai duonos reikia...  ax.gif Kažkada minėjot, kad reikia ruginius miltus užplikius palaikyti, tada nereikia cukraus?  g.gif
*

paimk pusę kepimui skirtų miltų, užplikyk verdančiu vandeniu ir gautą košę įvyniok iš karto į patalus ar padėk kur šilta. paragauk iš karto po užplikymo, ir po 12 val. Grūdai yra krakmolas, o krakmolas tai gliukozė- kam cukraus dar dėt?
Šmukštukė
Labas 4u.gif
, nusipirkau vakar kokosų aliejaus.. Kažkuri rašėt, kad galit jį kaip medų laižyt, tai man ne... Skonis neblogas, bet neprisiversčiau.. O vat keptas maistas jame labai patiko, iš pradžių kokoso aromatas truputį trikdė, bet skonis super.. Ir saldumo jokio tikrai nepajutau...
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 13, 20:11)

Va su cholesteroliu tai sudėtinga- reikėtų darytis metabolizmo tyrimą ir išsiaiškinti, kas pas tave tiksliai
nors mityba vis viena paleo tinka, tačiau yra savų niuansų. Vienu atveju reikia užgulti kokosų, alyvuogių aliejus, kitu- taukus, sviestą.

*

Dar galvojau nusipirkti Ghee, bet suabejojau... Kiek suprantu, reiktų tyrimus kažkokius pasidaryt.. Žinau, kad kažkur skaičiau apie tai, bet niekaip nebeatgaminu, kas tiksliai ten buvo rašoma doh.gif .. Per daug tada turbūt mėginau informacijos susikraut..
" voresta "
QUOTE(katinone @ 2013 11 14, 12:11)
Taigi logiskai mastatn, grynas rieblas neturetu issaukti insulino issiskyrimo, nors zintis ir hs teigia priesingai (bet ten nera saltiniu, todel kyla abejones del informacijos patikimumo)...
*

skaityk
http://babkin.co.il/index.php?option=com_c...4&Itemid=86
rutkele:)
QUOTE(nomore @ 2013 11 14, 12:47)
Ta rūkyta višta ne rūkyta, o mirkyta chemikaluose, jei ne iš namų rūkyklos. Geriau pagailėk skrandžio wink.gif

*

iš ūkininko turguje pirkau. Užtikrino, kad viskas su ja gerai. smile.gif
nefifi
QUOTE(Šmukštukė @ 2013 11 14, 11:39)
Dar galvojau nusipirkti Ghee, bet suabejojau... Kiek suprantu, reiktų tyrimus kažkokius pasidaryt.. Žinau, kad kažkur skaičiau apie tai, bet niekaip nebeatgaminu, kas tiksliai ten buvo rašoma  doh.gif .. Per daug tada turbūt mėginau informacijos susikraut..
*

kokius tyrimus, kad toleruoja?
man tai taip stovi viskas, kad net šaltis krečia doh.gif kažką pietaujant reiks lengvo pasiimti...
Darbe ant stalo mirtinai skani naminė kepta duona, laikausi... net pyragai ir sausainiai taip nevilioja, kaip ta duona biggrin.gif
norala
QUOTE(nefifi @ 2013 11 14, 13:01)
kokius tyrimus, kad toleruoja?
man tai taip stovi viskas, kad net šaltis krečia  doh.gif  kažką pietaujant reiks lengvo pasiimti...
Darbe ant stalo mirtinai skani naminė kepta duona, laikausi... net pyragai ir sausainiai taip nevilioja, kaip ta duona biggrin.gif
*

va va, man irgi tos paprastos juodos duonos lietuviskos truksta smile.gif
ir varskes ...
Egliukasz
QUOTE(SOWELU @ 2013 11 14, 12:14)
Tikrai nesukelia insulino riebalai???
*

Jei is glikeminio indekso puses ziuresim, tai riebalu indeksas yra berods 0. Todel low fat diet yra vadinama didelio glikeminio indekso dieta, kai insulinas issaukiamas greitai, greitai krenta ir tai gali privesti iki diabeto g.gif

Labas rytas visoms 4u.gif Skauda desiny sona salia bamdos, ar tik nereiks pakuotis daiktu ir vaziuot apendicito pjaut g.gif
Elata
QUOTE(Egliukasz @ 2013 11 14, 13:15)
Labas rytas visoms 4u.gif Skauda desiny sona salia bamdos, ar tik nereiks pakuotis daiktu ir vaziuot apendicito pjaut g.gif
*

Tikėkimės, kad ne :S Negali mmm būti? Man taip dažnai "stuburą skauda" prieš mmm smile.gif
Papildyta:
*Rūta*, kaip W30 antroji diena? Viskas pagal planą? smile.gif
*Rūta*
QUOTE(Elata @ 2013 11 14, 12:26)
*Rūta*, kaip W30 antroji diena? Viskas pagal planą? smile.gif
*

viskas thumbup.gif mitybos prasme pagal planą, stebiuosi sotumo jausmu, po pusryčiu dar nenoriu, o anksčiau valgant bika jau 11 val skrandis iš proto eidavo (pusryčiauju 6-ta)

pradėjo skaudėti galvą bet priskiriu abstinencijai cukraus, nu ir svėriausi ax.gif
Pur-pur
todel, kad riebalai teoriskai neturetu suzadinti insulino issiskyrimo - organizmas po nakties riebalu deginimo rezime ir taip islieka, kol paduodi angliu.
pratiskai tai taip, kalorija yra kalorija  biggrin.gif bet kuo maziau dienos lieka prisiest, tai maziau prisiedi.
kaip yra is tikruju reiktu pamatuoti, kiekvienam juk individualu. karta ieskojau tokos info, radau viena, matavo cukraus kieki kraujyje diabetikam skirtais matuokliais (nesu tikra ar tai jie matuoja, niekad nesu susidurus), na vienzo, sulakus bulletproof praktiskai niekas nepasikeite.
*

QUOTE(katinone @ 2013 11 14, 12:11)
drinks_cheers.gif vat ir man taip atrodo. Nemazai esu studijavus zmogaus fiziologija, ir kiek pamenu, tai insulino issiskyrima inicijuoja cukraus padidejimas kraujyje, o ne aplamai valgymas ar kramtymas (tai ytakoja tik seiliu ir skrandzio sulciu issiskyrima). Taigi logiskai mastatn, grynas rieblas neturetu issaukti insulino issiskyrimo, nors zintis ir hs teigia priesingai (bet ten nera saltiniu, todel kyla abejones del informacijos patikimumo)...
*

Mergino tai rimtai??? geras tai jei aš užkąsčiau gabalo lašinių rūkytų sūdytų tai nebūtų valgymas? Net jei ir kava ne valgymas - tai super. O aš ją kaip valgymą skaičiuodavau, ir dėl to jos šiaip sau negerdavau. Na, gal ir sveikiau kažko nežinoti. Dabar bijau kad nepradėčiau užkandžiauti lydsviestu ar kokoso aliejumi, ar kava. Bet tai taip galima kelias dienas tik ant riebalų laisvai ištemti! oi daug emocijų, daug klausimų. Perversmas!!! lotuliukas.gif
zsj
Laba diena,
Paskutiniu metu su sveikata visai nekažkas ir vis po truputį prastyn. Pradėjau domėtis ir užklydau į homosanitus tinklapiuką. Viskas labai teisingai parašyta, tik kiek painokai ir jokių konkretesnių patarimų: vien tik galvok savo galva ir tiek... Žodžiu tokiu būdu dasikasiau iki Paleo. Permečiau pora temų ir o siaube - vien šių metų jo niolika...
Ne be reikalo tikriausiai g.gif . Jei būtų vienoje vietoje viskas aiškiai ir konkrečiai surašyta, nebūtų tų keliolikos temų po 50 lapų... ir čia vien tik šiemet.
Žinau dabar apšauksite eik ir skaityk ten tą ir tą temą, lapą... bet visgi gal padėsite susigaudyti?
Gal kur nors yra konkrečiai surašyta kokia mėsa, vaisiai, daržovės tinka? Receptukai? Meniu pavyzdžių?
*Rūta*
QUOTE(zsj @ 2013 11 14, 12:49)
Laba diena,
.
Ne be reikalo tikriausiai  g.gif . Jei būtų vienoje vietoje viskas aiškiai ir konkrečiai surašyta, nebūtų tų keliolikos temų po 50 lapų... ir čia vien tik šiemet.

*

sveika sutinku biski tas nurodymas skaitykite ankstenes temas kai tiek temų ir lapų yra žiauriai skamba doh.gif
" voresta "
QUOTE(Egliukasz @ 2013 11 14, 13:15)

*

Apendicitas- netinkamos mikrofloros pasekmė.
Netinkamą mikroflorą galim pašalinti, nesimėtydami reikalingais organais.
http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/...ta_zarnoku_beda
Žiūriu, daugumai ta info visiškai neužsifiksuoja.
rutkele:)
maple syrup - klevų syrupas. UK bloguose pastebėjau, kad naudoja receptuose, bet kažkur buvau perskaičius, kad paleo nea, netinka. Kaip iš tikrųjų.
Egliukasz
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 14, 14:31)
*

Jau tas tirpalas yra naudotas mano anksciau, bet kai riecia tiek, kad iki parduotuves nedaeisiu nusipirkt granatu. As nezinau, as trukes, ar uzpuliaves, tik gerai zinau tiek, kad UK kuo anksciau nuvarai y ligonine, tuo geriau, nes dar eilej tenka palaukt kelias valandas ir kol is interneto diagnozes galimas paskaito ir kojas taip uzverst galima lotuliukas.gif Kaip tik sedziu susirietus ir laukiu doh.gif doh.gif doh.gif
nefifi
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 14, 13:31)
Žiūriu, daugumai ta info visiškai neužsifiksuoja.
*

na, bent aš asmeniškai galiu įtikėti paleo, bet visiškai esu prieš HS puslapį. Nieko asmeniško cool.gif

Įkaliau kreono, tai akyse šviesiau.
Bet šiaip persiorientuoti dar sunku.Atėjau į valgyklą, pasiėmiau trintos daržovių sriubos. Trintos, kvanka. Tai namie trinta- viena, o valgykloj - 100proc. su krakmolu ar miltais. Na, bet suvalgiau, nors galėjo būt skaniau. Kitas valgis - jautienos kotletukas - vėl su baltu padažu ir daržovėm. Kažkaip dar sunku užsisakant viską apgalvoti - kad tas gali būti su džiūvėsiais, miltais, o tas su padažu ne į temą. Kad pasakyt "man be bulvių" - dar išeina, o kad padažo nepiltų - neprisimenu biggrin.gif
Pripažįstu, niekuomet nebūsiu tikra paleolistė, bet bent kuriam laikui atsisakyti kažko, kas galbūt man sukelia bėdų - nepakenks. Nors abejoju, ar visai imsiu nebevalgyti duonos. Gal ji man visai nekenksminga- bus matyt.
SOWELU
Mergos, o maisto paragavimas (na tarkim vaikams gaminu, tai tik palaizau ar druskos uztenka) jau isskiria insulina?? Juk pats maistas nepatenka i skrandi.. g.gif
Wallis
QUOTE(Egliukasz @ 2013 11 14, 15:22)
Jau tas tirpalas yra naudotas mano anksciau, bet kai riecia tiek, kad iki parduotuves nedaeisiu nusipirkt granatu. As nezinau, as trukes, ar uzpuliaves, tik gerai zinau tiek, kad UK kuo anksciau nuvarai y ligonine, tuo geriau, nes dar eilej tenka palaukt kelias valandas ir kol is interneto diagnozes galimas paskaito ir kojas taip uzverst galima lotuliukas.gif Kaip tik sedziu susirietus ir laukiu doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

na negerai jei sitaip... o granatu zieveliu tai reikia visada tureti jau pasiruosus. as nusiperku kelis granatus, taip nuobodziai nuskaptineju zieveles ir susidziovinu. pasidejus stiklainiuky turiu, jei kada tfu tfu butu negerai ir tas nuoviras tikrai labai labai geras, kiekviena turetu turet tu zieviu pas save kur pasidejus... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(nefifi @ 2013 11 14, 15:52)

Įkaliau kreono
pasiėmiau trintos daržovių sriubos 100proc. su krakmolu ar miltais.
jautienos kotletukas - vėl su baltu padažu ir daržovėm, gali būti su džiūvėsiais, miltais,  pasakyt "man be bulvių" - dar išeina
abejoju, ar visai imsiu nebevalgyti duonos.
*

na tai jums iki paleo mitybos kaip iki menulio smile.gif na bet jei neiseina, tai neiseina g.gif
Papildyta:
QUOTE(SOWELU @ 2013 11 14, 16:27)
Mergos, o maisto paragavimas (na tarkim vaikams gaminu, tai tik palaizau ar druskos uztenka) jau isskiria insulina?? Juk pats maistas nepatenka i skrandi.. g.gif
*

o tai kur jis patenka tas paragautas maistas?
*Rūta*
QUOTE(nefifi @ 2013 11 14, 14:52)
Bet šiaip persiorientuoti dar sunku.Atėjau į valgyklą, pasiėmiau trintos daržovių
*

aš nebesilankau valgykloje, nes kad ir kaip žiūriu net jei be bulviu ir be padazo valgyciau ten viskas paniruojama voliuojama ir t.t.....valgau is induku ax.gif
SOWELU
QUOTE(Wallis @ 2013 11 14, 16:34)

o tai kur jis patenka tas paragautas maistas?
*

Tik liezuviu lyzteliu. Nei nuryju nei paimu to maisto smile.gif
Elata
*

Na, teko skaityti, kad vien malonus maisto vaizdas smegenims nusiunčia signalą, kad ruošiamasi valgyti, o kasa pradeda išskirti insuliną ir ruoštis maistą priimti.
Kitur rašo, kad gavus tik tam tikrą dozę kalorijų, cukraus kiekis pakyla (nes kai jų mažai jos sunaudojamos kažkokiam organui) ir tik tada tas insulinas išsiskiria.
Nidulia
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 11 14, 10:31)
Labas, kai mes su nidulia prisijungėm tiek naujokių nebuvo, o dabar koks antplūdis bigsmile.gif
visai smagu, tik skaityti nespėju doh.gif
*

Kaip sekasi, mergyt?? Nieko nepasakoji smile.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2013 11 14, 15:22)
Jbet kai riecia tiek, kad iki parduotuves nedaeisiu nusipirkt granatu. As nezinau, as trukes, ar uzpuliaves, tik gerai zinau tiek, kad UK kuo anksciau nuvarai y ligonine, tuo geriau, nes dar eilej tenka palaukt kelias valandas ir kol is interneto diagnozes galimas paskaito ir kojas taip uzverst galima lotuliukas.gif Kaip tik sedziu susirietus ir laukiu doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

Siaubelius, vargsiuke kokia console.gif
" voresta "
*

paragauji, išspjauni ir dar burną išsiskalauji.
Tik esant tam tikriems medžiagų apykaitos sutrikimams, insulinas jau skirias vien užuodus mėgstamą maistą.
rytorasa
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 14, 17:02)
Tik esant tam tikriems medžiagų apykaitos sutrikimams, insulinas jau skirias vien užuodus mėgstamą maistą.
*

aš irgi šeimynai gamindama paragauju ir išspjaunu... doh.gif lotuliukas.gif
nefifi
QUOTE(Wallis @ 2013 11 14, 15:34)
na tai jums iki paleo mitybos kaip iki menulio smile.gif na bet jei neiseina, tai neiseina  g.gif
*

na, tik 4 dienos kardinaliai pakeistos mitybos - dar visai nedaug. Perisorientuosiu, tik daugiau laiko reikia. Mielai valgyčiau iš namų atsineštą maistą, tik ne visada yra galimybės.
ivetacom
QUOTE(zsj @ 2013 11 14, 12:49)
Laba diena,
Paskutiniu metu su sveikata visai nekažkas ir vis po truputį prastyn. Pradėjau domėtis ir užklydau į homosanitus tinklapiuką. Viskas labai teisingai parašyta, tik kiek painokai ir jokių konkretesnių patarimų: vien tik galvok savo galva ir tiek... Žodžiu tokiu būdu dasikasiau iki Paleo. Permečiau pora temų ir o siaube - vien šių metų jo niolika...
Ne be reikalo tikriausiai  g.gif . Jei būtų vienoje vietoje viskas aiškiai ir konkrečiai surašyta, nebūtų tų keliolikos temų po 50 lapų... ir čia vien tik šiemet.
Žinau dabar apšauksite eik ir skaityk ten tą ir tą temą, lapą... bet visgi gal padėsite susigaudyti?
Gal kur nors yra konkrečiai surašyta kokia mėsa, vaisiai, daržovės tinka? Receptukai? Meniu pavyzdžių?
*

Labai naudingos pirmos dvi paleo temos, kazkaip jas permesti pasistenkite 4u.gif

QUOTE(" voresta " @ 2013 11 14, 16:02)
*

As dabar kaip tik labai daznai taip ir darau, du valgiai sau, keturi maziui ir bent du kitiems seimos nariams doh.gif biggrin.gif
" voresta "
na, bent aš asmeniškai galiu įtikėti paleo, bet visiškai esu prieš HS puslapį. Nieko asmeniško  cool.gif

matai, yra taip: vieni nori tikėti, kiti -žinoti. Kiekvienam savo.
<tundra>
QUOTE(nefifi @ 2013 11 14, 16:12)
na, tik 4 dienos kardinaliai pakeistos mitybos - dar visai nedaug. Perisorientuosiu, tik daugiau laiko reikia. Mielai valgyčiau iš namų atsineštą maistą, tik ne visada yra galimybės.
*

Panašiai ir man drinks_cheers.gif. Tik man gal lengviau persiorientuot, nes valgyklose-kavinėse praktiškai nesimaitinu, kažką atsinešu, dabar žiūriu atsakingiau, ką atsinešt užkandimui. O kai ryte soočiai pavalgai, ne tiek ir daug pietums reikia, paskui vakare vėl sočiai prisikertu. Kol kas tokiu režimu maitinuosi.

QUOTE(" voresta " @ 2013 11 14, 16:28)
matai, yra  taip: vieni nori tikėti, kiti -žinoti. Kiekvienam savo.
*

Būtent, norisi žinoti, tikėjimas vienais ar kitais mitybos keitimo principais man nepatikimas, turiu bent kažkiek suprast.
Kol kas, su insulinu ir jo išsiskyrimo priežastim bei įtaka sveikatai, neaišku, ir kaip supratau, nėra vieningos nuomonės. Turbūt reikėtų medicinoj rimtesnio atsakymo ieškot blush2.gif.
Ir dar - daug daržovių, taip, o kaip su nitratų kiekiu jose, ypač žiemos laikotarpiu kai perkam visokias lapines salotas ir t.t.?

Kas ten rašė, kur tartaras skaniausias? - namie mirksiukas.gif. Svarbu gera jautiena, susmulkini, sustumi kotletuko forma, kiausinuka ant virsaus, svoguniukai salia, kapareliai, zalieji pipiriukai, kuriuos nori ingredientus susimaisai dar ir druskos pipiriuku ir pirmyn.. wub.gif.
Už alkoholio gidą Paelo, ačiū. Aiškiau pasidarė. O šampanas - tik natūralus, kaip ten jie rašo Choose 100% organic from sustainable farms. Kas tokį tik mėgsta, tas jo ir randa mirksiukas.gif.
Elata
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 14, 17:28)
matai, yra  taip: vieni nori tikėti, kiti -žinoti. Kiekvienam savo.
*

na jau smile.gif HS ir žintis tiems įtikėjusiems ir tikintiems jų tekstais, o tiems, kurie nori žinoti ir suprasti, tenka ieškoti kitų šaltinių.
pumpica
Sveikos, buvau savo kraujo atsakymu, tai pasirodo kalcis pas mane tik 1.04 g.gif vat...su juo aisku ir D3 bus zemas. Uztai ir krenta tie ragai man nuo galvos biggrin.gif Cholesterolis (gaila cia matosi tik bendras) 5.4. Daugiau viskas sake ner prie ko prikibt. Pasiunte skydliauke dar ziuretis, nes kai ejau pastaraji karta, buvo mazgeli kazkoki aptike, ziuresim vel smile.gif
taša
nu ka, mano nuotykiai tesiasi.. siandien puikiai jauciausi, uzvalgiau putpeliu kiausiniu su lasiniais... viskas gerai. atrejau i darba, uzgeriau arbatos ir uzejo blogumai, isivemiau kelis kartus. vos namo davaziavau dar ten... gerai kad ta arbata isgeriau- buvo bent jau nesunku vemt.. bet siaubelis.. nuo kuo cia? ar cia del uzvakaryksciu saulegrazu? vakar ir syrit gerai jauciausi.
V pastebejo kad ana karta vemiau irgi po putpeliu kiausiniu, sakau negali but- nes ana karta man buvo migrena su galvos skausmais....sutapimas ir tik. netikiu! juolabiau kad nei kvapo nieko nebuvo kiausiniu.....
nesuprantu unsure.gif

ir klausimas man- ka valgyt po tokiu negalavimu? geriau nieko?
o jei labai labai nori est? baltymai - riebalai geriau?
laimej turiu sultinio.. gurksnoju dabar
" voresta "
QUOTE(Elata @ 2013 11 14, 17:51)
na jau smile.gif HS ir žintis tiems įtikėjusiems ir tikintiems jų tekstais, o tiems, kurie nori žinoti ir suprasti, tenka ieškoti kitų šaltinių.
*

kad pradėti, pakanka ir HS, o va vėliau, tikrai reikia ieškoti daugiau.
SOWELU
taša, užjaučiu console.gif
Aš valgau nesamones, bet man nieko... Ačiū D
" voresta "
QUOTE(taša @ 2013 11 14, 17:58)
nu ka, mano nuotykiai tesiasi.. siandien puikiai jauciausi, uzvalgiau putpeliu kiausiniu su lasiniais... viskas gerai. atrejau i darba, uzgeriau arbatos ir uzejo blogumai, isivemiau kelis kartus. vos namo davaziavau dar ten... gerai kad ta arbata isgeriau- buvo bent jau nesunku vemt.. bet siaubelis.. nuo kuo cia? ar cia del uzvakaryksciu saulegrazu? vakar ir syrit gerai jauciausi.
V pastebejo kad ana karta vemiau irgi po putpeliu kiausiniu, sakau negali but- nes ana karta man buvo migrena su galvos skausmais....sutapimas ir tik. netikiu! juolabiau kad nei kvapo nieko nebuvo kiausiniu.....
nesuprantu unsure.gif

belieka dar kartą suvalgyt putpelių kiaušinių ir įsitikinti.
taša
QUOTE(nomore @ 2013 11 14, 10:47)

taša, ar jau išsivirei sultinio?  cool.gif
*

taip, guliu ir gurksnoju dabar vacation4.gif
pumpica
Tasa, gal virusa tiesiog pasigavai koki? g.gif
" voresta "
QUOTE(<tundra> @ 2013 11 14, 17:44)

Ir dar - daug daržovių, taip, o kaip su nitratų kiekiu jose, ypač žiemos laikotarpiu kai perkam visokias lapines salotas ir t.t.?

nenatūraliai užaugintos jos yra bevertės, arba net kenksmingos dėl didelio kiekio nitratų. Žiemą tenka maitintis daugiau šakniavaisiais ir kopūstais.
taša
QUOTE(SOWELU @ 2013 11 14, 17:04)
taša, užjaučiu  console.gif
Aš valgau nesamones, bet man nieko... Ačiū D
*

manes laukia isbandymas - nuo rytojaus 3 dienos baliu.... aisku galiu neit. bet bus issukis - nic nieko nevalgysiu ten.
InJe*kcija
QUOTE(taša @ 2013 11 14, 17:58)
*

Virusas turbūt, pas manes darbe jau kokie 5 ar 6 vemiantys buvo. Pora vakar vėmė, vienas naktį, vienas šiandien.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 11 14, 18:08)
manes laukia isbandymas - nuo rytojaus 3 dienos baliu.... aisku galiu neit. bet bus issukis - nic nieko nevalgysiu ten.
*

Gal bus ko valgomo smile.gif
Praeitą savaitgalį buvau draugės gimtadieny, tai prieš balių namuose sukirtau sočią vakarienę ir per balių suvalgiau kelis gabaliukus sūrio ir riešutų migdolų. Kažkaip niekas nepastebėjo, kad nevalgiau nei užsakytų picų, nei torto.. smile.gif
Papildyta:
na, bent aš asmeniškai galiu įtikėti paleo, bet visiškai esu prieš HS puslapį. Nieko asmeniško  cool.gif

Įkaliau kreono, tai akyse šviesiau.
Bet šiaip persiorientuoti dar sunku.Atėjau į valgyklą, pasiėmiau trintos daržovių sriubos. Trintos, kvanka. Tai namie trinta- viena, o valgykloj - 100proc. su krakmolu ar miltais.
*

Kai pradėjau maitintis paleo, valgydavau kartais darbe pietus. Tai po tokių pietų išalkdavau už poros valandų, nors atrodo tam kartui privalgydavau sočiai kokį kotletą su daržovėm, ar vištienos. Valdiškas maistas lieka valdišku - namie gamintam jis neprilygs.
Kartais pati pagalvoju, kad iš šono atrodau kaip kvaiša - darbe gaunu šiltus pietus, kurie kainuoja kapeikas, bet ne, nevalgau, o tempiuosi savo maistą iš namų.. doh.gif
Gricė
QUOTE(Gricė @ 2013 11 13, 20:02)
Dažnai minit kažkokią "neperšaunamą" kavą (tikiuosi, teisingai supratau?). Kokia tai kava?
*

Laba diena,
na, ryte pasigaminau bulletproof kavos su paprastu sviestu, nes kokosinio neturiu ir nėra pirkti mūsų provincijoje...
Kava man patiko. Dar suvalgiau virtą kiaušinį. Jaučiausi soti, net keista buvo. Nes įprastai 6.00 val. papusryčiavus (be pyragėlių ir duonos), 10.00 val. skrandis oi kaip duoda žinoti, kad valgyti nori. Sviesto dėjau apie pusę valg. šaukšto, nes gan neįprasta, kai iki tol nevartodavau jokio sviesto ir rinkdavausi kuo liesesnę mėsą. Kai dėjausi sviesto, jaučiausi kaip kokį nusikaltimą darydama g.gif .
Vis tik mane domina, kaip atsikratyti kokių 3 kg? Bandysiu nevalgyti pieno produktų ir obuolių, tik nežinau, kiek ištempsiu g.gif
jautiena
hm, bet tai kai visuomenei gerai galvos praplautos - kad suliestei, butina valgyti liesa maista biggrin.gif

jeigu geri rimta bulletproof, tada nieko nevalgyk. tokia jos ideja.
Pur-pur
QUOTE(pumpica @ 2013 11 14, 17:53)
Sveikos, buvau savo kraujo atsakymu, tai pasirodo kalcis pas mane tik 1.04  g.gif vat...su juo aisku ir D3 bus zemas.

Super, tai visai neblogi rezultatai. O kokius D rekomendavo gerti?

QUOTE(Gricė @ 2013 11 14, 20:21)
Vis tik mane domina, kaip atsikratyti kokių 3 kg? Bandysiu nevalgyti pieno produktų ir obuolių, tik nežinau, kiek ištempsiu  g.gif
*

Trys tai tikrai ne problema. Man vien pieno atsisakius (žinoma kai jau nevalgiau miltų ir cukraus), per dvi savaites tiek nukrito. Bet man dar yra šiek tiek daugiau ką mesti smile.gif Obuolių tai gali porą per dieną. smile.gif
Gricė
QUOTE(jautiena @ 2013 11 14, 20:26)
jeigu geri rimta bulletproof, tada nieko nevalgyk. tokia jos ideja.
*

O rimta - tai su 1 valg. šaukštu sviesto?

QUOTE(Pur-pur @ 2013 11 14, 20:28)
Obuolių tai gali porą per dieną. smile.gif
*

Net linksmiau pasidarė, nes labia obuolius mėgstu.
Nusipirkau sūdytų lašinių. Skanu. Bet juos valgyti tik pirmoje dienos pusėje? Nes jei vakare prišveisti, tai kažin kaip čia būtų g.gif
Elata
QUOTE(Gricė @ 2013 11 14, 20:52)
O rimta - tai su 1 valg. šaukštu sviesto?
Net linksmiau pasidarė, nes labia obuolius mėgstu.
Nusipirkau sūdytų lašinių. Skanu. Bet juos valgyti tik pirmoje dienos pusėje? Nes jei vakare prišveisti, tai kažin kaip čia būtų  g.gif
*

Aš nepamenu, dėl kokios priežasties jūs pas mus, bet jei dėl PCOS ar svorio, geriau jau tų obuolių nevalgyti. O jei jau valgysite, tai tik ne vakare.
pumpica
QUOTE(Pur-pur @ 2013 11 14, 19:28)
Super, tai visai neblogi rezultatai. O kokius D rekomendavo gerti?
*

Ai bet kokius, kokiem akcija bus biggrin.gif na svarbu kad butu kalcis+D.
cushy
QUOTE(<tundra> @ 2013 11 14, 18:44)
Kas ten rašė, kur tartaras skaniausias? - namie mirksiukas.gif. Svarbu gera jautiena, susmulkini, sustumi kotletuko forma, kiausinuka ant virsaus, svoguniukai salia, kapareliai, zalieji pipiriukai, kuriuos nori ingredientus susimaisai dar ir druskos pipiriuku ir pirmyn.. wub.gif.
*

Aš klausiau. Kokią jautienos dalį naudoti? Susmulkinti- tai peiliu ar sumalti?
<tundra>
QUOTE(cushy @ 2013 11 14, 20:11)
Aš klausiau. Kokią jautienos dalį naudoti? Susmulkinti- tai peiliu ar sumalti?
*

Šįkart buvo mentė. kumpis būtų "prabangiau", bet vis tiek konkrečiu atveju priklauso, koks gyvulys pasitaikęs po peiliu buvo, kartais mėsa būna kietesnė, kartais minkštesnė. Jautienos ispjova labai retai, nes nu.., jau tikrai per brangi ji.. Smulkinam tai peiliu, kai tik kokios dvi porcijos, MB moka labai smulkiai dailiai sukapot geru peiliu, mum tokia struktūra skanesnė smile.gif.

Vis as galvoju, kad taip maitinantis gaunasi sūrokai maitintis..., organizmui tikrai nereik cukraus? blush2.gif na, patikėkit, sunku stereotipu atsikratyt..

O kad kažkokie keisti nebūti spuogai vienas kitas dygt pradėjo ant veido, čia normalu?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.