Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

QUOTE(rutkele:) @ 2013 11 19, 12:20)
Aš irgi, taigi mes jau trys ]


Skaičiuok iš naujo- keturios biggrin.gif

QUOTE(~Serpentine~ @ 2013 11 19, 12:42)
KAip Jums tiek telpa? Aš turbūt trečdalį tesuvalgau ir tai jau daug man

Lengvai ax.gif Niekada apetitu nesiskundžiau, ir nesuprasdavau, kaip puseserė suvalgius pusantro balandėlio persivalgydavo biggrin.gif Todėl, ta galimybė neriboti kiekių visiška palaima wub.gif
Atsakyti
aha, Šelma, nemažai suvalgai kiekio prasme, bet kcal priskaičiuoju ~1500, na, bet tau geriau žinot, kaip ir ką valgai 4u.gif Man ne tik svoris, bet ir apimtys sumažėjo per tą savaitę. Reik kumpiuko su lašiaku nusipirkt, tą dar galiu valgyt biggrin.gif

Žiūrėkit, ar yra skanus šviežių kopūstų troškinimo būdas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 19 lapkričio 2013 - 11:56
Mano kalorijos svyruoja nuo 1400 iki 2000, tame tarpe.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 11 19, 12:47)
kaloriju neskaiciuoju.

Pasiskaičiavau kelias dienas, kai žiauriai silpną buvo, išsigandau, kad pamažinu gal. Bet, tikriausiai, su mmm susijęs reikalas, nes praėjo jos ir vėl galiu kalnus verst thumbup.gif
Atsakyti
aš kalorijų neskaičiuoju. Kai paskaitau kiek kai kurios suvalgo, tai man net keista. Kažin, ar tokie kiekiai gerai... g.gif Juk skrandis paliks kaip maišas.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2013 11 19, 11:08)
Aš turiu tokį prašymą - ar galėtumėt man parašyt  savo bent poros dienų valgiaraštį  g.gif  Nes, nu gal čia visos nesuvartojat reikiamo kcal kiekio, dėl to tas svoris krenta g.gif


vakar:
1. 6 putpelių kiaušiniai
2. ~100 g virto jaučio liežuvio, šaukštas žirnelių, 2 šaukštai grietinės;
3. netikras zuikis ~150 g, konservuotos daržovės (cukinija, paprika, morka, svogūnai, aliejus, actas cukrus blush2.gif ); puodas kavos su pienu; naminis šokoladukas (kokosų aliejus, medus, kakava)
cronometras rodo apie 1400 kcal

šiandien:
1. grūdėta varškė su grietinėle (gatava iš krautuvės) ~200 g.
2. ~100 g virto jaučio liežuvio, šaukštas žirnelių, 2 šaukštai grietinės;
3. bus troškinys: brokolis, kalafijoras, cukinija, širdies faršas, morkos, česnakas, kokosų aliejus, grietinė - nežinau kiek - gal normalus toks dubuo sriubinis gan pilnas, trubūt prisikąsiu raugintais agurkais arba kopūstais, kava su pienu, šokoladuko turbūt nebeliks.

aš iš tų, kurioms "kaip iki mėnulio", tai ir mano meniu neidealus ax.gif
svorio man mest nereikia (KMI pasvyruoja tarp 21,5 ir 22,0), ligų lyg neturiu.
Bet tai norėtųsi, kad ir toliau taip liktų rolleyes.gif
pastebėjimas mano toks: po "atsipalaidavimo savaitgalių pas tėvus" gauti papildomi porą kg paskutiniu metu labai jau sunkiai pasimesdavo - turėjau save papildomai riboti praktiškai iki sekančio vizito doh.gif (anksčiau be problemų per savaitę atsistatydavo). Dabar, kai orientuojuosi paleo kryptimi, per porą dienų vėl be problemų atsistatau.
dar pasidariau visokius analizus - viskas pas men tvarkoj, išskyrus cholesterolį - bendras 5,5 (norma 5,2). Tai žiūrėsiu, kaip dabar su juo bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2013 11 19, 12:54)
aha, Šelma, nemažai suvalgai kiekio prasme, bet kcal priskaičiuoju ~1500, na, bet tau geriau žinot, kaip ir ką valgai
:  Man ne tik svoris, bet ir apimtys sumažėjo per tą savaitę.

Svėriausi viskas ir skaičiavau. Tik dar vakarinio lašinuko neužrašiau, jis irgi kelis šimtus ckal pripliusuoja smile.gif

Ne tas žodis drinks_cheers.gif Nometi vos kelis kg, o išvaizda, lyg trigubai numetus rolleyes.gif Ir krūtinė taip nesitraukia, kaip kitais būdais lieknėjant wub.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2013 11 19, 11:59)
aš iš tų, kurioms "kaip iki mėnulio", tai ir mano meniu neidealus ax.gif
svorio man mest nereikia (KMI pasvyruoja tarp 21,5 ir 22,0), ligų lyg neturiu.

na, bet kad nieko baisaus tavo meniu, apart, kad leidi sau grietinės ir cukraus konserve. Aš iš vaisių cukrų gaunu.
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2013 11 19, 13:53)
Lengvai  ax.gif  Niekada apetitu nesiskundžiau, ir nesuprasdavau, kaip puseserė suvalgius pusantro balandėlio persivalgydavo  biggrin.gif  Todėl, ta galimybė neriboti kiekių visiška palaima  wub.gif


lyyygiai taip kaip aš 4u.gif Kažin ir man 15 nutirps ax.gif iš dalies norėčiau iš kitos pusės ir neišsivaizduoju ir žinoma netikiu biggrin.gif

Atsakyti
Mano dukra šiandien po mokyklos: "Per pasaulio pažinimą tokias nesąmones šnekėjo, kad norėjosi ausis užsikimšti".
Aš: "O kodėl?"
Dukra:" Sakė, kad angliavandeniai yra pagrindinis energijos šaltinis žmogui"
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 19 lapkričio 2013 - 13:35
QUOTE(nefifi @ 2013 11 19, 11:08)
Aš turiu tokį prašymą - ar galėtumėt man parašyt  savo bent poros dienų valgiaraštį  g.gif  Nes, nu gal čia visos nesuvartojat reikiamo kcal kiekio, dėl to tas svoris krenta g.gif


as nesu pvzdys, bet galiu surasyt:

siandien 2 skystai virti kiausiniai su riekel lasiniu(4 gabaleliai), agurkas

5 lydekos kotletukai su morkom ir gabaleliu sviestu i kiekviena, virti zirneliai+keptas kalafijoras + raugintas agurkas + sultinis

vakare bus tas pats ka ir pietum


vakar:

varske(maziau nei puse pakelio 12%) +grietine

sultinys+ omletas is 3 kiausiniu + ridikas+agurkas+grietines salotos

vistos slaunele su ridikais ir agurkais+grietine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 19 lapkričio 2013 - 13:58
QUOTE(taša @ 2013 11 19, 13:56)

irgi mano paskaičiavimais ne baisiai daug, bet ačiū visoms už meniu 4u.gif Aišku, lašinius valgant jau automatiškai kcal užsideda. Šiandien aplankysiu tėvus, užsiprašiau ko nors iš kepenėlių ar kokių tušintų skilvelių, gėris essen.gif

Ar nesat pastebėjusios, kad suretėjo širdies pulsas? Aš nežinau, kas daros, bet mano pulsas ~50 tvinksnių, ir tas amžinas mieguistumas mane žudo doh.gif Ne nuovargis, bet būtent kys limpa. Pagal TTH, skydliaukė veikia normaliai, bet apsilankius pas homeopatę, ji sako, kad ji pas mane pavargus g.gif
Atsakyti