Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

O Paleo maitinantis, svarbu daaug vandens/skysčių išgert? blush2.gif susiję kuom nors skysčių trūkumas? Šiandien vakare bevalgant taip silpna pradėjo darytis, lyg širdis, lyg bendras silpnumas, tik paskui išgėriau kelis puodelius kraujažolių arbatos, ir del to ar ne, bet nuejo silpnumai...

Pilnatis gi, tai ir temoj jaučias, aštresnis nuomonių reiškimas ax.gif.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 11 19, 21:22)
O koki pasirinkima turi> Turbut neturi, jei skydliauke pasalinta arba nebedirbanti. Ir as jau tiek metu laku ta L Tiroksina. Karta jau buvau nutraukusi 8-ioms dienims, geriau neprisiminti kas man buvo.

Turbūt kaip ir neturiu g.gif Maniškė nepašalinta, dirbanti, bet per aktyviai. Vaistai reguliuoja jos veiklą. Vadinasi, laksiu ir aš jį toliau.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<tundra> @ 2013 11 19, 22:23)
O Paleo maitinantis, svarbu daaug vandens/skysčių išgert? :
Pilnatis gi, tai ir temoj jaučias, aštresnis nuomonių reiškimas ax.gif.

Gal ne nuomonės aštresnės, o jautrumad joms didesnis? bigsmile.gif
Vandens geriu kai noriu. Bet esu įpratus bent penkias stiklines per dieną. Dažnai kokį litrą mineralinio. Bet nžn kiek tai paleo, tiesiog kitaip blogiau jaučiuosi. Ypač be vandens tai ir slabnumas ir galva sunki bùna.
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 11 19, 23:07)
Gal ne nuomonės aštresnės, o jautrumad joms didesnis? bigsmile.gif
Vandens geriu kai noriu. Bet esu įpratus bent penkias stiklines per dieną. Dažnai kokį litrą mineralinio. Bet nžn kiek tai paleo, tiesiog kitaip blogiau jaučiuosi. Ypač be vandens tai ir slabnumas ir galva sunki bùna.

Aš irgi geriu tiek, kiek norisi smile.gif Darbe pasistatau 0.5 l buteliuką šalia ir kai išgeriu, žinau, jog laikas į tualetą eiti... t. y. pertrauką nuo darbo pasidaryti, akis pailsinti ir prie to paties vandens atsinešti biggrin.gif
Atsakyti
Labuka, as kaip visada skaitau viska abiejose temose, rasau retai biggrin.gif

QUOTE(limma @ 2013 11 19, 15:10)


Del tevuko, sergancio pankreatitu - atsargiai su patarimais jam. As turiu sia liga jau daug metu, visada maitinausi taip salia paleo, be grudu, ankstiniu, etc., bet ir su riebalais mazai draugauju. Cia sugalvojau vakar pasinaudoti chronometru ir suvalgyti reikiama riebalu kieki. kol kas suvalgiau 48proc. - rezultate riebalai eina per abu galus, maudzia visa pusiauja, pilvas kaip balionas doh.gif iki siol mano paleo daugiau liesas buvo, manau ir toliau toks liks. Cia kiekvienam zmogui skirtingai. Aisku, tai nepateisina miltu, kruopu, etc. naudojimo.

QUOTE(nefifi @ 2013 11 19, 15:21)
Gal apmėtysit pomidorais, bet nebūkit tokios kategoriškos, kad negalima to ar ano. Dar neaišku, nuo ko numirsim, ar nuo bulvių, ar nuo mėsos pertekliaus wink.gif Juk ir paleo visai nauja kryptis, dar neturim 10mečius trukusių išvadų, kaip paleo gydo žmones. Visur yra ribos ir nepamirškit, kad kiekvienas organizmas savaip reaguoja į kiekvieną produktą.


Pati paleo neleidzia tik grudu, pieno ir ankstiniu. Visa kita galima. Tai tiesiog sveika mityba. Bet daug mergaiciu musu temoje turi rimtu sveikatos problemu, todel paleo grieztas 4u.gif Visiskai sutinku, kad kiekvieno organizmo reakcija i skirtinga produkta nenuspejama, todel ir bandom ant saves 4u.gif


QUOTE(jautiena @ 2013 11 19, 17:02)
as sakyciau ne durni, o paprasciausiai abejingi, nesidomintys ir jiems tas pats.
man taip pat sunku istylet, bet as nesiveliu i tokias diskusijas... kova pries vejo malunus...
stai praeita savaite per pietu pertrauka valgykloje prie musu stalo uzvire pikta ant valdzios diskusija, nes si mat sugalvojo sutaupyt atimdama is zmoniu "medical card" - cia sunkiems ligoniams, pensininkams ir vaikams isduodama kortele, kuri garantuoja nemokama gydyma ir vaistus. paskutiniam budzete taupant pinigus buvo nuspresta sumazinti tu korteliu 1/4, t.y. atimti jas is tu kuriems ne mirtinai ju reik (pvz is turtingu pensininku).
tai stai prie musu stalo publika putojasi, kokia bjauri valdzia, koks purvinas poelgis skriausti net tuos ligos patale ir t.t... mano grupiokai daugumoj zmones 35+ su vaikais ir seimom, na ne pienburniai jau seniai.
o as sedziu ir ziuriu: keli kemsa bulkas su bulvytem fri - cia ju toks topinis sumustiakas - dvi kvadratines baltos duonos riekes, o per viduri cipsu arba fri bulviu paskanintu ketcupu, majonezu, actu. kiti vista trupuniuose apvoliota ir aliejuj virta su bulvem fri, ar ka panasaus. na pagrinde angliavandeniai pasudyti, paprieskoninti ir riebaluose isvirti. desertui sokoladukai, sausainiukai, kolos ir kavytes. subines dvigubines, veidai papilkeje (ligom dar nesiskundzia apart astma - 2 is 12). sporto ar siaip judesio garantuotai nulis, nes kiek supratau didziausias visus vienijantis hobis yra TV serialu ziurejimas.
as juose matau puikius kandidatus cukraligem, sirdies ir kitom dabar "ant bangos" ligom. ir kartu matau nuli atsakingumo uz savo paties sveikata. o kai prades is siknos pjuvenos byret, tada bus "man priklauso medical card!!!" ir graudu ir pikta, nes tie kurie stengiasi kuo ilgiau islikti sveiki ir darbingi turi tempti situs atsiputusius, mokedami vis didesnius mokescius.


O mane jie biesina, as tokius didelius mokescius moku, kad jie galetu gydytis nemokamai, patys netausodami savo sveikatos. O as pati med paslaugom naudojantis turiu moketi, nors saugau save. Rekia, kad pinigu nera, bet take away ryja kasvakara kola uzgerdami arba alumi, marazma ryja, gydyk juos paskui veltui. Issiliejau mirksiukas.gif


Vai vai vai kaip man pilva skauda, nu durna boba prisidirbau su riebaliukais doh.gif Geriu arbatas zoleliu ir laukiu kol praeis.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 11 19, 21:22)

Candida nustatymui darėtės kokį tai tyrimą? Ar iš simptomų tik?
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2013 11 19, 23:21)
O mane jie biesina, as tokius didelius mokescius moku, kad jie galetu gydytis nemokamai, patys netausodami savo sveikatos. O as pati med paslaugom naudojantis turiu moketi, nors saugau save. Rekia, kad pinigu nera, bet take away ryja kasvakara kola uzgerdami arba alumi, marazma ryja, gydyk juos paskui veltui. Issiliejau mirksiukas.gif

Bet tikrai, kažkada kažkurioje šalyje gi siūlė uždėti papildomus mokesčius tam šlamštmaisčiui, kurie po to sveikatos apsaugai eitų papildomos lėšos ir būtų už ką gydyti ligas, sukeltas to "maisto".
Atsakyti
Aš, jei gerčiau kiek noriu, tai negerčiau visiškai doh.gif Jokio poreikio vandeniui (bet ir kitų skysčių negeriu), labai dažnai būdavo, kad vakare, skaudant galvai, prisimindavau, kad ryte kavos puodą tegėriau doh.gif Todėl ir kuriu ritualus- ryte puslitris vandens iki pusryčių, priešpiet irgi puslitris (toliau jau, kaip Dievas duoda biggrin.gif ), arbatos vis pasidarau, gurgšnoju, bo suvysčiau visiškai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 11 19, 21:28)
Bet tikrai, kažkada kažkurioje šalyje gi siūlė uždėti papildomus mokesčius tam šlamštmaisčiui, kurie po to sveikatos apsaugai eitų papildomos lėšos ir būtų už ką gydyti ligas, sukeltas to "maisto".


Atrodo, Prancuzijoj, jei neklystu. Betgi kas des tuos mokescius, visi tik savo kisenes ziuri. Pigus slamstmaistis pilieciams, pelnas koncernams. Kaip sakoma, tegyvuoja pinigai, nesvarbu kaip uzdirbti.
Atsakyti
o kaip su depresija? kokiu produktu reiktu daugiau pavartoti, aisku, leidziamu paleo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 11 19, 16:49)
o kaip su depresija? kokiu produktu reiktu daugiau pavartoti, aisku, leidziamu paleo? g.gif

yra gedgauskas knygoj apie depresija ir mityba. galiu nuskanuot kelis lapelius
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2013 11 20, 00:06)
yra gedgauskas knygoj apie depresija ir mityba. galiu nuskanuot kelis lapelius

labai buciau dekinga smile.gif
Atsakyti