Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana - loterijos bilietas

Tokį dalykėlį gavau tik vieną kartą, man tai buvo maloni staigmena, kai važiavom iš "zakso" ir atvirutėj radau ne pinigėlių o tele loto bilietą. Manau kad tai tinkamas PRIEDAS prie dovanos, gal ne visur ir ne visiem, bet pvz. draugam gimtadienio proga- visai nieko 4u.gif Ypač tarp studentų, manau, turėtų būt populiaru lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mus tai tarp giminių populiaru teleloto dovanoti(dažniausiai kaip priedą).
Iš draugų tai gyvenime jokio loterijos bilieto neesu gavusi ax.gif
Atsakyti
Man tai tik kaip priedas prie dovanos, nebent tas bilietas butu su 100% geru laimejimu tongue.gif , tada galima dovanoti tik ji ax.gif
Atsakyti
o mano vyras gavo teleloto dovanų 5 bilietus, kai keitėsi dovanom, ir laimėjo virdulį, tai tas kas dovanojo-vos neverkė lotuliukas.gif Aš tai nedovanoju bet kam bilietų-tik tokiems, kuriems nepavydėsiu, kai laimės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zalia @ 2006 06 20, 11:58)
o mano vyras gavo teleloto dovanų 5 bilietus, kai keitėsi dovanom,  ir laimėjo virdulį, tai tas kas dovanojo-vos neverkė lotuliukas.gif Aš tai nedovanoju bet kam bilietų-tik tokiems, kuriems nepavydėsiu, kai laimės lotuliukas.gif


O ko čia verkt? Aš labai džiaugčiaus, kam tada apskritai tą bilietą dovanot, jei pavydas taip graužia? Negi būtų laimingesnis jei nieko taviškis nebūtų laimėjęs?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gyvenimas yra gražus: 21 birželio 2006 - 10:03
QUOTE(Gyvenimas yra gražus @ 2006 06 21, 11:02)
O ko čia verkt? Aš labai džiaugčiaus, kam tada apskritai tą bilietą dovanot, jei pavydas taip graužia? Negi būtų laimingesnis jei nieko taviškis nebūtų laimėjęs?

dovanojo toks žmogus, kuris mėgsta iš visko pinigą daryt, na reik paminėti, kad teta.nu užpavydėjo truputį.Ilgai pamiršt negalėjo
Atsakyti
QUOTE(zalia @ 2006 06 22, 13:57)
dovanojo toks žmogus, kuris mėgsta iš visko pinigą daryt


Tada viskas aišku. Aš pvz. buvau nupirkus seneliui tele loto bilietą, į atvirutę įdėjau, bet gavos taip kad negalėjom susimatyt, ir tas sekmadienis praėjo, tai neliko prasmės jo dovanot, po to patikrinau ir jis nebuvo tas laimingasai bilietas, tai net apsidžiaugiau kad taip jo ir neįteikiau rolleyes.gif
Atsakyti
O man jau geriau 2lt būtų gaut nei teleloto bilietą biggrin.gif Gal todėl, kad niekada netikėjau ir netikiu tom loterijom, kažkodėl manau, kad bent jau vertingų prizų laimėtojai ten vienaip ar kitaip jau yra žinomi is anksto.. g.gif Paprastai sakau, kad žmonės, kurie kas savaitę perka tuos bilietus, jų nepirkdami būtų išlošę daug daugiau mirksiukas.gif
Tiesa, esu dovanojus žmogui bilietų kaip priedą prie dovanos. Bet tik todėl, jog žinojau, kad jį tai pradžiugins. Na, juk apskritai, nuo žmogaus viskas labai priklauso smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wild Flower: 25 birželio 2006 - 16:16
mano bendradarbe savo kolegei nupirko 50 teleloto bilietu-nes dovanos sake nereikia, ir ji taip viska turi smile.gif po savaitgalio turetu paaisketi-laimingas nors vienas buvo ar ne smile.gif
Atsakyti
Aš tai jau laimingą teleloto bilietą mamai padovanojau. Kažkada sekmadienį žiūrėdama TV laimėjau virtuvės kombainą, o kitą savaitę buvo mamos gimtadienis rolleyes.gif Padariau gražų vokelį, į jį įdėjau atviruką (su instrukcija, kad būtina patikrinti!) ir bilietą smile.gif mamai laaabai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2006 06 25, 17:14)
O man jau geriau 2lt būtų gaut nei teleloto bilietą biggrin.gif

drinks_cheers.gif
QUOTE(deime @ 2009 09 29, 15:08)
mano bendradarbe savo kolegei nupirko 50 teleloto bilietu-nes dovanos sake nereikia, ir ji taip viska turi smile.gif  po savaitgalio turetu paaisketi-laimingas nors vienas buvo ar ne smile.gif

O jei nė vieno laimingo. Manau 100 Lt žymiai geresnė dovana (bent jau man ax.gif )

QUOTE(lita7 @ 2009 09 29, 15:23)
Aš tai jau laimingą teleloto bilietą mamai padovanojau. Kažkada sekmadienį žiūrėdama TV laimėjau virtuvės kombainą, o kitą savaitę buvo mamos gimtadienis  rolleyes.gif Padariau gražų vokelį, į jį įdėjau atviruką (su instrukcija, kad būtina patikrinti!)  ir bilietą smile.gif mamai laaabai patiko  thumbup.gif

Tai turbūt vienintelis variantas, kada pateisinčiau loterijos bilieto dovanojimą.
Atsakyti
tai va. Kolege, gavusi dovanu - labai apsidziauge, sake kad tai dovana-siurprizas, kurios pati tikrai nepirktu sau smile.gif
o kas geriau- ar bilietai ar pinigai- kiekvienam savaip-jeigu siuo metu tau truksta pinigu-tu rinksies juos. jeigu tu ju turi tiek, kad esant norui, butinybei ir pan. gali nusipirkti, tai renkiesi-dovana siurpriza smile.gif

patikrinus bilietus- buvo laimeti 7 lt smile.gif
Atsakyti