Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

nu anglijoje ir ne per daugiausia.visi sako kad grazus vardas bet niekas nededa
Atsakyti
QUOTE (tindi @ 2004 10 14, 14:09)
o kaip jus apie mergaites varda Megan(graziai butu Megute)

Gal MEGE labiau prie lietuviskos pavardes tiktu?
Atsakyti
Man tai kartais pasidaro pikta, kai mano sunu pradeda vadinti Emilijum mad.gif Daug kas kazkodel galvoja, kad Emilis tai trumpinys nuo vardo Emilijus. g.gif O juk vardu kalendoriuje yra ir Emilijus ir Emilis smile.gif
Atsakyti
QUOTE (SANTA @ 2004 10 15, 11:35)
Gal MEGE labiau prie lietuviskos pavardes tiktu?

nu bet tinka ir prie lietuviskos ,nes mano dukryte yra Megan ir aisku lietuviska pavarde .....aite
Atsakyti
QUOTE (Danguole55 @ 2004 10 15, 13:38)
Man tai kartais pasidaro pikta, kai mano sunu pradeda vadinti Emilijum mad.gif  Daug kas kazkodel galvoja, kad Emilis tai trumpinys nuo vardo Emilijus.  g.gif  O juk vardu kalendoriuje yra ir Emilijus ir Emilis smile.gif

Pas mus tas pats su Justu. Daug kas megsta Justinu vadinti,nors visad sakau kad vaiko vardas Justas wink.gif
Ir tikrai kartais keistai su tais vardais gaunasi g.gif Justo vardas labai senai istriges buvo( na gal pries kokius 10metu biggrin.gif) o kai taip pavadinom sunu apsiziurejom,kad aplink vien Justai sad.gif
Kai ieskojau vardo mergaitei vardynuose kazkodel uzkliuvo Mijos vardas bet tai pries 3 metus. Draugai ir pazystami kraipe galvas ir siule ieskoti kokio normalesnio mad.gif
O dabar ne viena mergyte tokiu vardu pavadinta net siame forume g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumi: 15 spalio 2004 - 22:26
Mano dukra Brigita, savo klaseje tik viena ir mokykloje nera daug su tokiu vardu. ji patenkinta thumbup.gif kad ne greta kuriu tik ju klaseje 3. O sunus Arnas clap_1.gif , tokiu irgi dar asmeniskai ne buvau sutikus, tik maciau kai kur.Tikiosiu, kad Arnu klaseje ne bus daug. biggrin.gif
Atsakyti
Kai pries 3 metus rinkau savo berniukui varda, neiskenciau ir paskambinau i civilines metrikacijos biura. Norejau pasiklausti ten dirbanciu, kokie vardai populiarus ir nepopuliarus. Tai va,
I-asis eselonas (taip ir buvo suformuluota): Lukas, Paulius, Tomas, Karolis, Justinas (Justas) ir Dominykas (Domas).
Patys nepopuliariausi: Antanas, Steponas, Rapolas.
Tiesa, toji darbuotoja pasake, kad Justinas (Justas taip pat) visais visais laikais buvo pirmajame eselone. Sake, jau 20 metu cia dirbu - Justinas ir Justas visada tarp populiariu vardu).
Cia 3 metu senumo informacija!!! blush2.gif
As manau, kam aktualu, visada gali padaryti taip pat- tiesiog pasiskambinti ten dirbancioms moteriskems - bent jau su manim tai labai maloniai snekejo thumbup.gif thumbup.gif
Beje, mano mociute - Justina, mamos pusesere - Justina, mano pusesere - Justina, kiemo drauge - Justina, Drauges brolis - Justas, na o apie draugiu vaikus tai ir ner ko kalbeti... thumbup.gif Bet vardas - isties superinis ir vertas, kad juo tiek daug zmoniu vadintusi thumbup.gif
Atsakyti
sutinku, Justė ir Justas vardai thumbup.gif aš Justė smile.gif savo mokykloj esu vienintelė Justės vardu, nes visos panos Justinos, tik vadina sutrumpintu jas vardu:)
atsiranda tokių išmanėlių, kurie pavadina mane Justina... nu jau nusibodo blink.gif
vardas man Justina, tai kaip koks Karolina ar Deimantė. visiškai iš kitos operos biggrin.gif ir tiesą sakant nelabai gražus:)
Atsakyti
QUOTE(FaJnuLka @ 2005 03 05, 14:32)
sutinku, Justė ir Justas vardai  thumbup.gif  aš Justė smile.gif savo mokykloj esu vienintelė Justės vardu, nes visos panos Justinos, tik vadina sutrumpintu jas vardu:)
atsiranda tokių išmanėlių, kurie pavadina mane Justina... nu jau nusibodo  blink.gif
vardas man Justina, tai kaip koks Karolina ar Deimantė. visiškai iš kitos operos biggrin.gif ir tiesą sakant nelabai gražus:)

Kaip matote ir mano vaikinas Jutas, bet as labai dziaugiuosi biggrin.gif Va ir sendien nuejome i zaidimu grupe, o mokytoja ir sako "Hello Justas" atsimena daugiau nei po men. Na abieju vardai ganetinai originalus ir ir lengavi istariami blush2.gif tai gers vardas thumbup.gif
Atsakyti
na mamules dabar prasyciau ivardinti tuos vardus kurie yra labiausiai atsibode doh.gif tu kuriuos kiekviena diena parduotuveje gali isgirsti po penkis kartus g.gif
Atsakyti
QUOTE(deive @ 2005 06 16, 17:51)
na mamules dabar prasyciau ivardinti tuos vardus kurie yra labiausiai atsibode doh.gif tu kuriuos kiekviena diena parduotuveje gali isgirsti po penkis kartus  g.gif


Nežinau, kiek kartų per dieną galima išgirst, bet šitie yra itin dažni ir atsibodę:
Lukas, Matas, Dominykas/Domas.
Greta, Emilija, Gabija, Gabrielė, Augustė.

Atsakyti
Augustas, Mantas, Aurelija
Atsakyti