Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Populiariausi vardai
Supermamų klubas > Naudingi patarimai > Vaikų vardai > Bendros diskusijos apie vardus
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Stiuardese
Emilijos/Amelijos, Gabrielės, Gretos, berniukų - Mantai

Čia gal labiausiai atsibodę, nors nesakau, kad negražūs g.gif
milabra
Žinoma, jie nėra negražūs, tiesiog atsibodę...Man jau ir Miglė atsibodęs, nors pats gražiausias biggrin.gif Kai per dieną tą patį pakartoji 5000 kartų visokiom intonacijom, tai per gerklę baigia išlysti biggrin.gif
ewita
Greta, Aurelija, Tomas, Matas, Gabrielė, Lina, Kristina, Julija, Mantas - gražūs vardai, bet jų per daug biggrin.gif
Kutuliukas
Ko jau čia atsibodę? Dažni ir tiek.... su savom išrinkimo istorijom tongue.gif
fotocompany
Eglė- labai dažnas, bet man neigiamo atspalvio nesuteikia vardui. Ir toliau jis- pats gražiausias thumbup.gif
_Vita_
Tarp bendraamziu pilna Jurgų ir Kristinų, Vytautų, Andrių o kabiausiai Mindaugų
Romeo
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 13:16)
Tarp bendraamziu pilna Jurgų ir Kristinų, Vytautų, Andrių o kabiausiai Mindaugų
*

Na jau tikrai, tu Jurgu ir Kristinu per daug doh.gif
Mally
Kiekvienas laikas savo populiarius vardus turi. Jei kalbėčiau apie bendraamžius, tai dažniausiai pasitaikantys vardai - Tadas, Tomas, Audrius, Andrius. Iš merginų - Jurgitos bei Justinos. Apie vardus, kuriuos deda šiais laikais mamos savo vaikams, nieko neišmanau, pastebėjau tik tiek, kad dažnai deda tokius mano akim senoviškus vardus (Mykolas, Rapolas ir pan.), tačiau kai šie vaikai užaugs, tokie vardai jiems bus norma, o kokia nors Rima jiems skambės senoviškai. g.gif

O iš mamos visokių draugių, buvusių bendradarbių, kaimynių ir pan. vardų, susidarau įspūdį, kad daugiausia visokių Astų, Daivų, Jolantų. Irgi pakankamai atsibodę vardai.
_Vita_
Jooo Astų ir Daivų labai daug. Dabar daug kas duoda vardą Nojus bei gabrielė. Daug Liepų.. Tėvai patys pasirenka ar duoti popiliarų vardą ar ne. Manau geriau nepopuliarus.. Mano buvo nepopuliarus, nesakysiu kox biggrin.gif , bet jei girdi ką šaukiant, tai garantuotai tave. Pabandykit kur mieste šūktelti Astą, bent penkios atsisuks. Ir taip visą gyvenimą.. Užjaučiu. Bet matyt ne tragedija..
Ausyte1
Beprasmiška diskusija doh.gif
Ką reiškia "atsibodę"? Vienam vienas patinka, kitam - kitas. Man Greta gražus vardas, todėl nė kiek nepergyvenu, kad ir kažkam kitam jis pasirodė gražus mirksiukas.gif Tegu aplinkui būna kad ir šimtas Gretų tongue.gif
Negi vadinsi vaiką pvz Granitūra, vien tam, kad tikrai aplinkui niekas tokio vardo neturėtų... doh.gif
inix
QUOTE(Ausyte1 @ 2005 06 17, 16:51)
Beprasmiška diskusija  doh.gif
Ką reiškia "atsibodę"? Vienam vienas patinka, kitam - kitas. Man Greta gražus vardas, todėl nė kiek nepergyvenu, kad ir kažkam kitam jis pasirodė gražus  mirksiukas.gif  Tegu aplinkui būna kad ir šimtas Gretų  tongue.gif
Negi vadinsi vaiką pvz Granitūra, vien tam, kad tikrai aplinkui niekas tokio vardo neturėtų...  doh.gif
*

drinks_cheers.gif
Miaška
Man gražu ir neatsibosta visi gražūs vardai smile.gif Pasižiūrėkite, juk pvz., Tomų yra visose kartose. Arba tų pačių Daivų ir Astų. Jei vardas patinka jį renkantiems tėvams dabar, patiko prieš 40 metų, tai kas čia blogo. Man labiau nepatinka dirbtinai sukalti vardai, kai tėvai siekia originalumo ir persistengia. Net nejauku į žmogų kreiptis būna...
deive
labai jus jau audringai suregavote i sia tema cry.gif as tik paprasciausiai domejausi tokiu reiskiniu kaip "vardu mados". o jis tikrai egzistuoja kaip irodyma galiu pateikti toki pvz: suskaiciuokite kiek pazistate luku ar dominyku ir kiek pazistate andriu iki 3 metu amziaus. sutinku su ta nuomone, kad daznai pasitaikantys vardai nebutinai yra negrazus.
bet kaip jaustis tam vaikui atejus i darzeli ar i mokykla kai aplink yra keli vaikai turintys tuos pacius vardus. Panasiai buvo mano sesei, nes jos vardas agne, o jos klaseje buvo net trys tokios thumbup.gif tai is pradziu jas visas vadino pavardemis o veliau sugalvojo vadinti: agne, agnute ir agnyte doh.gif nebutinai reikia vadinti Granituromis, nes yra daug tokiu vardu kuriuos gali isgirsti ne tik n-kartu kieme, parduotuveje ar kur kitur drinks_cheers.gif
Laisvė
QUOTE(deive @ 2005 06 17, 16:11)
bet kaip jaustis tam vaikui atejus i darzeli ar i mokykla kai aplink yra keli vaikai turintys tuos pacius vardus.
*

O ko čia nesijausti?! Įdomu, kuri smagiau jausis: viena iš trijų tos pačios klasės Gabrielių ar vienintelė visoje apskrityje Fekalija. Bet ir ji kartais nekompleksuoja thumbup.gif
Ausyte1
Nu dabar pavarysiu kaip tikra namų šeimininkė tongue.gif
Buvo kažkada laidelė pas Nomedą apie retus vardus, ar kažkas panašaus...
Tai iki šiol atsimenu. Studijoj buvo mergina, kurią tevai pavadino Ūka-Gandrė (du vardai). Jinai iki 16 metų kompleksavo ir keikė tėvus už tokį vardą. O klausimas "koks tavo vardas? - Ūka Gandrė... - Koks koks???" jai iš viso buvo iki gyvo kaulo doh.gif
zingara
QUOTE(Laisvė @ 2005 06 17, 16:16)
O ko čia nesijausti?! Įdomu, kuri smagiau jausis: viena iš trijų tos pačios klasės Gabrielių ar vienintelė visoje apskrityje Fekalija. Bet ir ji kartais nekompleksuoja thumbup.gif
*

megalol.gif megalol.gif megalol.gif
sutinku kad geriau daznas normalus vardas o ne kokia nesamone smile.gif
siaip man tikrai atsibodo Gabrieles,Lukai,Mantai,Matai ir visi musu bendraamziu vardai jurga,rasa,tomas,andrius,marius,mindaugas....
labai plinta Mia(Mija),Meja,nezinau ,man tie naujadarai nelabai...
milabra
Tai kad vaikai visai nekompleksuoja, kai grupėje keli vaikai tokiu pačiu vardu. Jiems visai faina. Kaip ir vienodi rankinukai ar sijonai - čia jau prikolas. Ne tai kai mes, persenusios tetos, iš baliaus bėgam ji pamatom nors vieną tokią pačią detalę biggrin.gif
_Vita_
Bet tai kad mamytėms reiškia fantazijos trūksta, ir dar kalendorių tingi pavartyti. Ai kaimynės gražus geras vaikas Mantukas ir mano bus Mantukas. O po to abi per langą šaukia mantukai eikš valgyti. Vargšas ne tas Mantukas.. Nesutinku, kad fainai būti tokiu pačiu vardu kaip šimtai aplinkui. Nesamonė.
lizi
QUOTE(Ausyte1 @ 2005 06 17, 15:51)
Beprasmiška diskusija  doh.gif
Ką reiškia "atsibodę"? Vienam vienas patinka, kitam - kitas. Man Greta gražus vardas, todėl nė kiek nepergyvenu, kad ir kažkam kitam jis pasirodė gražus  mirksiukas.gif  Tegu aplinkui būna kad ir šimtas Gretų  tongue.gif
Negi vadinsi vaiką pvz Granitūra, vien tam, kad tikrai aplinkui niekas tokio vardo neturėtų...  doh.gif
*

Visiškai sutinku,vistiek nebus vardas,kad būtų vienintelis nebent susikurtum kokią nesąmonę(kaip dabar mėgsta daryti tėveliai,kad tik šūstriau). O ir į kitas šalis pažvelgus,tai ten irgi šimtai besikartojančių vardų ir Jhon'ų daug, ir Pedr'ų, ir Juan'ų,ir Anų ir t.t. 4u.gif
deive
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 17:47)
Bet tai kad mamytėms reiškia fantazijos trūksta, ir dar kalendorių tingi pavartyti. Ai kaimynės gražus geras vaikas Mantukas ir mano bus Mantukas. O po to abi per langą šaukia mantukai eikš valgyti. Vargšas ne tas Mantukas.. Nesutinku, kad fainai būti tokiu pačiu vardu kaip šimtai aplinkui. Nesamonė.
*

drinks_cheers.gif
Ausyte1
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 16:47)
*

Ne visoms tos fantazijos trūksta. Va yra ir Ūka-Gandrė. Argi ne originalu? mirksiukas.gif
Bet gal geriau aš būsiu prie tų neoriginalių... cool.gif
_Vita_
Na dauguma mūsų jaučiame kur persistengta. Apie tai šnekos nėra. Limonada ar Pantaleonas dauguma vaiko nepavadinsi, bet aš kalbu apie VAJUS. Juk yra begalė tradicinių gražių vardų, ir nereikia pult prie kraštutinumų arba labai populiarus vardas arba kokia tai nesąmonė.
Ausyte1
Be abejo, kad yra daug gražių vardų. Bet aš tik nesutinku, kad reiktų įvardinti kažkuriuos vardus kaip atsibodusius. Jei žmogui gražu - valio! Joks jis ne atsibodęs, ir visai tai ne fantazijos trūkumas.
Taika clap.gif clap_1.gif 000189.gif
deive
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 18:10)
Na dauguma mūsų jaučiame kur persistengta. Apie tai šnekos nėra. Limonada ar Pantaleonas dauguma vaiko nepavadinsi, bet aš kalbu apie VAJUS. Juk yra begalė tradicinių gražių vardų, ir nereikia pult prie kraštutinumų arba labai populiarus vardas arba kokia tai nesąmonė.
*

na gal su tuo zoddziu "atsibode" truputeli persistengiau blush2.gif
taika drinks_cheers.gif
Fire
Na, gal "nusibodęs" vienintelis - Tomas. Mūsų klasėj buvo net 5 doh.gif

Bet kita vertus, kažkada buvęs retas vardas gali vėliau tapti tuo dažnu ir atsibodusiu... Taip atsitiko su mano vardu... Kai buvau vaikas, net pykau, nes aplinkui niekas tokio neturėjo, vis reikėdavo pakartot, painiodavo su kitu panašiu vardu. Po to džiaugiausi, kad originalus vardas, nes vaikinai sakydavo, kad gražus blush2.gif
O dabar mažų mergyčių mano vardais tai galybė doh.gif Net nebeįdomu kažkaip unsure.gif
deive
fire, o koks tas tavo vardas? jeigu aisku ne paslaptis...
Kutuliukas
QUOTE(deive @ 2005 06 17, 18:24)
na gal su tuo zoddziu "atsibode" truputeli persistengiau blush2.gif
taika drinks_cheers.gif
*

Gerrai..pasisakysiu ir ištrinsiu..prašyčiau nepercituoti smile.gif
Ištryniau, bet rinkom tikrai paprastai...o kadangi prie dūšios lipo tai ir prasmių atradom. blush2.gif
Mally
Karbyne, labai graži vardo rinkimo istorija 4u.gif Ypač tas paskutinis argumentas ax.gif Kad visi žmonės taip atsakingai žiūrėtų į vardo rinkimą smile.gif
Fire
QUOTE(deive @ 2005 06 17, 18:47)
fire, o koks tas tavo vardas? jeigu aisku ne paslaptis...
*

Ne paslaptis... Ugnė ax.gif
Beje, mama norėjo pavadinti Goda arba Živile, bet tėvas paskaitė apie dabar jau a.a. Ugnę Karvelis ir nusprendė pavadinti jos garbei.
Pastaba
Grazu, Karbyne smile.gif
Nieko turbut nepakeisi, nes kiekviena karta turi savu populiariu vardu. Pas mus klasej buvo 5 Andriai. Kiekviena teko vis kitaip vadint, kad suprastu kuriam kas sakoma.
Laisvė
Augau tarp gausybės Rasų. Vardas buvo siaubingai nusibodęs. O dabar maža Rasytė thumbup.gif Vardas skamba visai gražiai ir nenuobodžiai.
Fire
Beje, Lija, matau Tavo berniukas, kaip ir maniškis, Audrius biggrin.gif
Kažkada buvo dažnas vardas, o dabar tarp jo bendraamžių gana retas... g.gif
Dar neteko sutikti panašaus amžiaus berniuko šiuo vardu blink.gif Vis kas nors pavadina Andrium arba Aurimu blink.gif
_Vita_
QUOTE(Fire @ 2005 06 17, 20:09)
Beje, Lija, matau Tavo berniukas, kaip ir maniškis, Audrius  biggrin.gif
Kažkada buvo dažnas vardas, o dabar tarp jo bendraamžių gana retas...  g.gif
Dar neteko sutikti panašaus amžiaus berniuko šiuo vardu  blink.gif  Vis kas nors pavadina Andrium arba Aurimu  blink.gif
*

Gal todėl dabar retas, kad visiems ir visoms tas vardas atsibodęs o mūsų vaikai juos vėl atras kaip naujus. Tikiuosi Irenų ir Antaninų laikai neateis. O kas gali žinoti..
Ausyte1
Pas mus klasėj buvo 5 Mindaugai, tai mes net didžiuodavomės, kad mūsų "mindaugų" klasė tongue.gif
Nieko sau
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 16:47)
*

Pritariu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Ausyte1 @ 2005 06 17, 17:01)
Bet gal geriau aš būsiu prie tų neoriginalių...  cool.gif
*

Bet galima ir "tarpinį" variantą. Ir nėra čia ko pykti, jei dukros/sūnaus vardas kažkam atrodo nusibodęs 4u.gif 4u.gif . Ši diskusija ne apie gražius vardus, o apie įprastus, dažnus ir t.t. ax.gif
Pastaba
Fire, kol kas darzeliuose, o lanke jau du, tai grupej bendravardziu nebuvo. Klasej kol kas irgi lygtai nera. Manau daug nebus, nes tuo metu kai taip pavadinom, ta banga jau buvo praejus. Bet uztat Tauru dabar keistai daugeja, kas man jau nebepatinka.
Pastaba
Uztat man su savo retoku vardu buvo sunku. Taip norejau vaikystej but kokia viena is daugelio. Dabar jau pripratau ir ziuriu bendravardziu ne taip jau mazai biggrin.gif As Lijana, jei ka smile.gif
Kutuliukas
QUOTE(Lija @ 2005 06 17, 19:06)
Grazu, Karbyne  smile.gif
Nieko turbut nepakeisi
*

Aš juk nieko ir nebandau pakeisti, tik žinau kaip pati savo vaikui paaiškinsiu...jei ką tongue.gif
Fire
QUOTE(Lija @ 2005 06 17, 19:19)
Fire, kol kas darzeliuose, o lanke jau du, tai grupej bendravardziu nebuvo. Klasej kol kas irgi lygtai nera. Manau daug nebus, nes tuo metu kai taip pavadinom, ta banga jau buvo praejus. Bet uztat Tauru dabar keistai daugeja, kas man jau nebepatinka.
*

Mano pažįstami pavadino sūnų Tauru (prieš 14 m.) Tada sunku jiems buvo, vis kas nors drėbdavo, kad gal jaučiu reikėjo pavadinti... blink.gif
O tam berniukui taip tinka tas vardas thumbup.gif
Dabar populiarėja, bus kaip su mano vardu doh.gif
Asta
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 18:17)
Gal todėl dabar retas, kad visiems ir visoms tas vardas atsibodęs o mūsų vaikai juos vėl atras kaip naujus. Tikiuosi Irenų ir Antaninų laikai neateis. O kas gali žinoti..
*

O gal ir ateis smile.gif Kaip ir diesukishkas vardas butu Antanas, bet vat zinau net du ~20 metu vaikinus tokiu vardu (nevisai mazyliai, bet vistiek) ir kadangi tie vaikinukai gan shaunus, tai ir tas vardas man pvz visai nieko... ax.gif
Ramunita
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 19:17)
*

ateis,ateis biggrin.gif juk sugrio Vytautai (tie vardai ypac populiarus buvo 1930), grizta Rapoliukai, Mykoliukai, Motiejukai tongue.gif mergytes vel gauna Urusulyciu, Barboryciu vardus tongue.gif taip,kad gris ir Irutes bei Antanutes mirksiukas.gif
Elina
QUOTE(ejeva @ 2005 06 16, 18:11)
Augustas, Mantas, Aurelija
*

Mano Augustui- 19 metų mirksiukas.gif . Tuomet buvau vos ne pionierė duodama tokį varda Marių, Darių ir Kęstų laikais doh.gif
game over
QUOTE(Karbynė @ 2005 06 17, 18:48)
Gerrai..pasisakysiu ir ištrinsiu..prašyčiau nepercituoti  smile.gif
Ištryniau, bet rinkom tikrai paprastai...o kadangi prie dūšios lipo tai ir prasmių atradom.  blush2.gif
*

Karbyne, nesąžininga. Va tik pavėluok į kokią temą, ir nesuprasi apie ką kalba eina. O taip cekauna ax.gif tongue.gif .
game over
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 17:47)
*

Nu pavadinom savo sūnų Mantu ir ką. Aš norėjau vienaip, vyras kitaip, kol derėjomės, vaikas mėnesį be vardo gyveno. Anyta išvis sakė - pavadinkit Jonu doh.gif . Tai jau geriau Mantas, nors jų tikrai daug. Kažkaip dukrai vardą turėjom dar tada, kai net neplanavom, o sūnui nesisekė.
milabra
Dėl Vytautų tai net galėčiau pasiginčyti - visada tas vardas buvo. Ne toks "einamas" bet tikrai prie populiaresnių. Kiek žinau kartų, tiek Vytų. Mano kieme vientik buvo 2 Vytautai, vienas iš jų mano brolis. Ai, tiesa, su tėvu - trys smile.gif

o kodėl negalima vadinti atsibodusiu? Man tikrai vardai Lukas ir Tomas labai atsibodę doh.gif Nu gražūs vardai, skambūs, bet jau tiek jų, kad....
Kaip ir lietuviški obuoliai - ir skanu, ir sveika, ir maistinga, bet labai atsibodę....
Mally
Kitos rašot, kad jums nepatikdavo būti vienoms klasėje su tokiu vardu, norėdavot, kad dar kas būtų, o aš atvirkščiai. Man patikdavo būti vienai smile.gif Nors mano vardas tikrai ne retas, bet kai tėvai man jį uždėjo, močiutė apšaukė, kad vaiką pavadino kaip žuvį blink.gif Tais laikais tai buvo naujiena. Kitais metais šį vardą išrinko populiariaiusiu, bet vat visvien bendravardžių sutinku nedaug. Mokykloje iš vyresnėlių buvau vienintelė, kurse taip pat vienintelė. Bet kas įdomiausia, žinau jau net tris žmones, kurių tiek vardas, tiek pavardė vienodi, kaip mano blink.gif Asmeniškai jų nepažįstu, bet žinau.
kamileh
Mano kartoje tai daugiausiai yra Rūtų, Rasų, Eglių, Agnių, Ievų, Kristinų, Giedrių ir t.t.
Iš vyriškosios giminės vardų gausu Tomų doh.gif , Vytų, Justų/Justinų, Andrių, Paulių ir pan...
Nieko sau
QUOTE(Mally @ 2005 06 18, 09:10)
Kitos rašot, kad jums nepatikdavo būti vienoms klasėje su tokiu vardu, norėdavot, kad dar kas būtų, o aš atvirkščiai. Man patikdavo būti vienai smile.gif Nors mano vardas tikrai ne retas, bet kai tėvai man jį uždėjo, močiutė apšaukė, kad vaiką pavadino kaip žuvį  blink.gif Tais laikais tai buvo naujiena.  Kitais metais šį vardą išrinko populiariaiusiu, bet vat visvien bendravardžių sutinku nedaug. Mokykloje iš vyresnėlių buvau vienintelė, kurse taip pat vienintelė. Bet kas įdomiausia, žinau jau net tris žmones, kurių tiek vardas, tiek pavardė vienodi, kaip mano  blink.gif Asmeniškai jų nepažįstu, bet žinau.
*

Tai koks tavo vardas, jei ne paslaptis?? 4u.gif 4u.gif
Ramunita
QUOTE(milabra @ 2005 06 17, 21:21)
Dėl Vytautų tai net galėčiau pasiginčyti - visada tas vardas buvo. Ne toks "einamas" bet tikrai prie populiaresnių. Kiek žinau kartų, tiek Vytų. Mano kieme vientik buvo 2 Vytautai, vienas iš jų mano brolis. Ai, tiesa, su tėvu - trys smile.gif

o kodėl negalima vadinti atsibodusiu? Man tikrai vardai Lukas ir Tomas labai atsibodę  doh.gif Nu gražūs vardai, skambūs, bet jau tiek jų, kad....
Kaip ir lietuviški obuoliai -  ir skanu, ir sveika, ir maistinga, bet labai atsibodę....
*

o dabar vytuku nedaug smile.gif ne tiek,kiek buvo musu tevu, seneliu,o gal ir musu laikais smile.gif
beje,mano pazistamu rate 4 vytautai - brolis, senelis, dede ir kaimynas, bet vat maziuku Vytautuku nezinau biggrin.gif
milabra
Aha, ir man įdomu pasidarė, koks ten žuvies vardas...Saira tik žinau, kad pavadina kartais. O kiti? Raudė? Ne silkė gi.....
O močiutėms ko gero niekad neįtinka parinkti anūkų vardai. Vat ant mano mamos anyta vis bambėdavo, kodėl manęs Birute nepavadino. Paskui priprato, nieko. Sesers vardas irgi neįtiko, nu kodėl ne Birutė doh.gif
Mano mama irgi bambėjo, kokį čia vardą išrinkau, žolės pavadinimas biggrin.gif Sakiau, kai tu mums vardus rinkai, močiutės neklausei, tai ir neaiškink smile.gif
O Vytukų bent jau aš tai turiu mažiukų aplink. Gal 3... Nu ne pypliai, bet tokie, darželiokai pirmokai. Man beje, tai vienas iš vardų, kuris senas, garbingas, skambus, tikrai vyriškas ir neatsibodęs.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.