Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

QUOTE(Fire @ 2005 06 17, 20:09)
Beje, Lija, matau Tavo berniukas, kaip ir maniškis, Audrius  biggrin.gif
Kažkada buvo dažnas vardas, o dabar tarp jo bendraamžių gana retas...  g.gif
Dar neteko sutikti panašaus amžiaus berniuko šiuo vardu  blink.gif  Vis kas nors pavadina Andrium arba Aurimu  blink.gif


Gal todėl dabar retas, kad visiems ir visoms tas vardas atsibodęs o mūsų vaikai juos vėl atras kaip naujus. Tikiuosi Irenų ir Antaninų laikai neateis. O kas gali žinoti..
Atsakyti
Pas mus klasėj buvo 5 Mindaugai, tai mes net didžiuodavomės, kad mūsų "mindaugų" klasė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 16:47)
Bet tai kad mamytėms reiškia fantazijos trūksta, ir dar kalendorių tingi pavartyti. Ai kaimynės gražus geras vaikas Mantukas ir mano bus Mantukas. O po to abi per langą šaukia mantukai eikš valgyti. Vargšas ne tas Mantukas.. Nesutinku, kad fainai būti tokiu pačiu vardu kaip šimtai aplinkui. Nesamonė.


Pritariu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Ausyte1 @ 2005 06 17, 17:01)
Bet gal geriau aš būsiu prie tų neoriginalių...  cool.gif


Bet galima ir "tarpinį" variantą. Ir nėra čia ko pykti, jei dukros/sūnaus vardas kažkam atrodo nusibodęs 4u.gif 4u.gif . Ši diskusija ne apie gražius vardus, o apie įprastus, dažnus ir t.t. ax.gif
Atsakyti
Fire, kol kas darzeliuose, o lanke jau du, tai grupej bendravardziu nebuvo. Klasej kol kas irgi lygtai nera. Manau daug nebus, nes tuo metu kai taip pavadinom, ta banga jau buvo praejus. Bet uztat Tauru dabar keistai daugeja, kas man jau nebepatinka.
Atsakyti
Uztat man su savo retoku vardu buvo sunku. Taip norejau vaikystej but kokia viena is daugelio. Dabar jau pripratau ir ziuriu bendravardziu ne taip jau mazai biggrin.gif As Lijana, jei ka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lija @ 2005 06 17, 19:06)
Grazu, Karbyne  smile.gif
Nieko turbut nepakeisi

Aš juk nieko ir nebandau pakeisti, tik žinau kaip pati savo vaikui paaiškinsiu...jei ką tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lija @ 2005 06 17, 19:19)
Fire, kol kas darzeliuose, o lanke jau du, tai grupej bendravardziu nebuvo. Klasej kol kas irgi lygtai nera. Manau daug nebus, nes tuo metu kai taip pavadinom, ta banga jau buvo praejus. Bet uztat Tauru dabar keistai daugeja, kas man jau nebepatinka.


Mano pažįstami pavadino sūnų Tauru (prieš 14 m.) Tada sunku jiems buvo, vis kas nors drėbdavo, kad gal jaučiu reikėjo pavadinti... blink.gif
O tam berniukui taip tinka tas vardas thumbup.gif
Dabar populiarėja, bus kaip su mano vardu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 18:17)
Gal todėl dabar retas, kad visiems ir visoms tas vardas atsibodęs o mūsų vaikai juos vėl atras kaip naujus. Tikiuosi Irenų ir Antaninų laikai neateis. O kas gali žinoti..



O gal ir ateis smile.gif Kaip ir diesukishkas vardas butu Antanas, bet vat zinau net du ~20 metu vaikinus tokiu vardu (nevisai mazyliai, bet vistiek) ir kadangi tie vaikinukai gan shaunus, tai ir tas vardas man pvz visai nieko... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 19:17)
Gal todėl dabar retas, kad visiems ir visoms tas vardas atsibodęs o mūsų vaikai juos vėl atras kaip naujus. Tikiuosi Irenų ir Antaninų laikai neateis. O kas gali žinoti..

ateis,ateis biggrin.gif juk sugrio Vytautai (tie vardai ypac populiarus buvo 1930), grizta Rapoliukai, Mykoliukai, Motiejukai tongue.gif mergytes vel gauna Urusulyciu, Barboryciu vardus tongue.gif taip,kad gris ir Irutes bei Antanutes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ejeva @ 2005 06 16, 18:11)
Augustas, Mantas, Aurelija

Mano Augustui- 19 metų mirksiukas.gif . Tuomet buvau vos ne pionierė duodama tokį varda Marių, Darių ir Kęstų laikais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 06 17, 18:48)
Gerrai..pasisakysiu ir ištrinsiu..prašyčiau nepercituoti  smile.gif
Ištryniau, bet rinkom tikrai paprastai...o kadangi prie dūšios lipo tai ir prasmių atradom.  blush2.gif


Karbyne, nesąžininga. Va tik pavėluok į kokią temą, ir nesuprasi apie ką kalba eina. O taip cekauna ax.gif tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 17:47)
Bet tai kad mamytėms reiškia fantazijos trūksta, ir dar kalendorių tingi pavartyti. Ai kaimynės gražus geras vaikas Mantukas ir mano bus Mantukas. O po to abi per langą šaukia mantukai eikš valgyti. Vargšas ne tas Mantukas.. Nesutinku, kad fainai būti tokiu pačiu vardu kaip šimtai aplinkui. Nesamonė.


Nu pavadinom savo sūnų Mantu ir ką. Aš norėjau vienaip, vyras kitaip, kol derėjomės, vaikas mėnesį be vardo gyveno. Anyta išvis sakė - pavadinkit Jonu doh.gif . Tai jau geriau Mantas, nors jų tikrai daug. Kažkaip dukrai vardą turėjom dar tada, kai net neplanavom, o sūnui nesisekė.
Atsakyti