Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

kazkaip teko visai neseniai perziureti keleta statistiku tai mergaiciu siuo metu populiariausi vardai: gabriele, greta, gabija, emilija...
o berniuku: lukas, dominykas, matas, rokas...
be to i mergaiciu vardu mada ateina dviskiemeniai vardai su galune "ja" kaip: mija, maja, dija, taja, teja ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deive @ 2005 06 30, 21:28)
mija, maja, dija, taja, teja ir t.t. mirksiukas.gif

Neįsižeiskit, jei kas taip savo dukrą pavadinot, bet man tai šuniškai, tokie vardai, skamba. ax.gif
Atsakyti
Nežinau ar buvo paminėti tie vardai, bet dažni yra: Inga, Agnė, Dovilė, Tomas, Mantas, Karolis, Monika
Atsakyti
Dėl Dovilės, Manto ir Karolio drįsčiau suabejoti, ar tokie jau jie dažni.
Atsakyti
Oi, buvo nereali banga Karolių ir Karolinų doh.gif Pamenu.... pilni kiemai jų lakstė smile.gif Man jis irgi pabodęs....
Atsakyti
QUOTE(deive @ 2005 06 17, 17:11)
suskaiciuokite kiek pazistate luku ar dominyku ir kiek pazistate andriu iki 3 metu amziaus.

vat būtent, kad Andrių iki 3-ejų metų pažystu daugiau nei 3 tongue.gif Taip kad irgi dar gan dažnai pasitaikantis vardas. Matyt, tie tėveliai, duodami anų laikų vardus, jau nebenori "užšokt" ant dabartinių vardų bangos smile.gif
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 17, 17:47)
Nesutinku, kad fainai būti tokiu pačiu vardu kaip šimtai aplinkui. Nesamonė.

Tai jo... geriau jau būt Fekalija arba kokia Ambrozdelija rolleyes.gif cool.gif Užtat viena tokia, ORIGINALI, būsi rolleyes.gif thumbup.gif

QUOTE(Ryziuke @ 2005 06 30, 18:42)
[...]
Žodžiu renkant vardus reiks kažkaip ant bangos neužšokti  biggrin.gif

Vat kai mes savo vaikui rinkom vardą, tikrai nebuvo tada tas vardas toks populiarus. Bent jau aš nei vieno berniuko tokiu vardu gyvai nepažinojau. Bet vat po to kaip pasipylė... ohmy.gif Bet dėl to tikrai galvos nesuku. Juo labiau, kad nesu tų naujadarų šalininkė ir nesuprantu tų naujų dviskiemenių, pagal kažkurią čia išsireiškusių, "šuniškų" vardų cool.gif
Atsakyti
Na, gal, mamytės, nereikia taip negražiai apie vardus atsiliept. Galima ne vieną žmogų įžeist pavadinus vardą šunišku g.gif Juk kiekvienai mamai savo vaikas pats mieliausias, tad ir jo vardas pats gražiausias. Manau, kad tokia kritika labai jau netaktiška... Na ir kas, kad Lukas ar Jonas populiarus, bet juk sovietmečiu biblijiniais vardais nevadino, nes visi žinom, koks tada buvo laikmetis. Todėl dabar jie populiarūs.
Mano sūnaus vardas - Jokūbas. Tiesiog įsimylėjau tą vardą perskaičiusi Tomo Mano (Thomas Mann) knygą "Jokūbas ir jo broliai" (čia apie vieną Senojo Testamento veikėją). Tai buvo prieš kokį 10 metų. Tada ir pasižadėjau pavadinti savo sūnų, jei tokį turėsiu, Jokūbo vardu. Va, o dabar žūriu, kad šis vardas darosi populiarus. Tai negi dėl to turėčiau blogai jausti?
Atsakyti
Sorry, įvėliau klaidą. Šita Mano knyga vadinasi "Juozapas ir jo broliai". Kažkokį kitą kūrinį skaičiau. Na, vis tik tai buvo turbūt daugiau nei prieš 10 metų. Na, bet Jokūbas, šiaip ar taip, biblijinis vardas su gražia istorija.
Atsakyti
Mano klasėje buvo net septynios Linos doh.gif ir dvi Neringos. Kiek atsimenu po kelių metų toks pats variantas buvo su Justėm ir Karolinom (taip pat su Karoliais). Dabar Gabijų ir Gabrielių ir darželiuose ir mokyklų klasėse po kelias. O tokie vardai kaip Lukas ir Tomas, tarp mano bendraamžių populiarūs ir tarp mažų vaikų. Tikriausiai neutralūs yra.
Atsakyti
QUOTE(Debi @ 2005 07 04, 13:40)
Na, bet Jokūbas, šiaip ar taip, biblijinis vardas su gražia istorija.

Nuostabus vardas thumbup.gif Jokūbas- man labai labai gražus vardelis wub.gif
Atsakyti
Man labai nusibode vardai Ieva ir Tomas (neizeidziu zmoniu kurie vardu Ieva ir Tomas ) Bet man jie nusibode ir praktiskai nebe idomus ,smagus ,grazus . dry.gif lens.gif
Atsakyti
Metyčia užklydau pas liepinukes ir pasižiūrėjau pagimdžiusių sarašėlį, o ten liepos 8 net trys TITAI biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti