Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

O man iš mergaitiškų vardų Gabrielė toks gražus buvo...nu bet jei jų ant kiekvieno kampo pilna, tai visai nenorėčiau duoti dukrai..visai nefaina kai aplinkui vien tokie patys laikai. Nepamirsiu, kai buvau pradinuke, tai pas mus klasėj šešios Kristinos ir keturios Linos buvo... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Paparte @ 2005 09 22, 14:19)
tie visi vardai bangom ateina....po kokių 5-6 metų tokių vardų kaip mūsiškiai ar mūsų tėvų išvis nebus....

Pvz dėkit mergaitei vardą Regina, Genovaitė, Nijolė biggrin.gif garantuoju, kad klasėj tikrai daugiau tokių nebus biggrin.gif

o kuo jums blogas Pranas  biggrin.gif manau klasėj bendravardžių irgi nebus....

Ieškot originalumo krūmuose blink.gif geriau pasikapstykite paprastuose varduose ir rasite..... o tai dabar Upės, Vakarai, Rytai, vos ne Pietūs, visi išeilės medžiai ir t.t ir galvoja, kad tai orginalu...
nors...skonio reikalas 4u.gif

drinks_cheers.gif man dar juokingai skamba vardai kaip miestai pvz;Kaunas,Nida,Vilnius.tiesiog nesuprantu tokiu vardu. schmoll.gif
Atsakyti
O man atrodo kad daugiausiai yra Kristinu ir Linu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deive @ 2005 06 16, 17:51)
na mamules dabar prasyciau ivardinti tuos vardus kurie yra labiausiai atsibode doh.gif tu kuriuos kiekviena diena parduotuveje gali isgirsti po penkis kartus  g.gif


Tomas. Klasėje turėjom 3, o ir dabar mažiukų berniukų tokiais vardasi l. daug.
Atsakyti
Nojus ir Gabrielė. Nors man jie gražūs, bet populiarūs iki užknisimo doh.gif Nors, jei vadinčiau savo vaiką, tai tikrai neatmesčiau patinkančio vardo tik dėl to, kad jis populiarus.
Atsakyti
Mano ir sesers vardai yra daznai minimi tarp "atsibodusiu". mano vardas Ieva, sesers - Kristina.
Kol buvau maza tiesiog nekenciau savo vardo, nes ne visi zmones zino kaip taisyklingai ji rasyti. Ir reikia aiskinti, jog Ieva rasosi be j raides.
Man dar nepatiko, kad mano vardadienis tik karta per metus - per Kaledas. o mano sesers - bent tris kartus.
juokingiausia istorija buvo su mano antru vardu. Kai mane krikstijo, man buvo 6 metai. mama pasake paciai issirinkti varda. Man tuomet patiko Gintare. Bet nuejusi pas kuniga as sumaisiau zodzius "gintaras" ir "karoliai". Vienu zodziu man isimine tas vardas kaip kazkas susijes su akmenimis ir karoliais is akmenuku (zinot mazas vaikas blush2.gif ) tai ir pasakiau ne Gintare, o Karolina.
Dabar labai dziaugiuosi thumbup.gif
Vat tokia mano istorija
Atsakyti
Man irgi nepatiko kai maza buvau, kad mano vardas toks retas. Mokykloj tokios nebuvo ne vienos kol mokiausi. Dabar, itariu, klasese bent po kelias turetu buti doh.gif Ir dar gyvenau labai rusiskam rajone, tai vis turejau kartoti, kaip teisingai mano vardas tariamas, odar rusu kalba jis reiskia gandra doh.gif lietuviskai panasiu vardu dazniausiai buvau vadinama.
Dabar man mano vardas grazus biggrin.gif tik itariu, kad greitai bus prie nusibodusiu g.gif
O vat sunus man savo varda pasake sapne, kai as dar apie vaikus ne negalvojau. Ir tuo metu, tikrai tai nebuvo daznas vardas. Kai gime, jau buvo prasidejes Noju bumas, bet juk nebekeisi, jei pats pasivadino wink.gif
Beje, kai su vezimeliu sedejau kieme, senuciuke kaimyne papasakojo, kad jos jaunystes laikais seneliai buvo Nojai... tongue.gif
Taip kad mados grizta...sugris ir Irenos, ir Danutes, ir Petrai.
Atsakyti
Na, labiausiai atsibodes vardas mane supancioje aplinkoje - Lukas.
Atsakyti
savo sūnų pavadinom Justu, lyg atrodė ne toks jau ir dažnas, bet po to kad pasipylė Justai
Atsakyti
Pries 21 metus vienas is labai populiariu vardu buvo Laura, kaip ir maniskis, klaseje buvom 3, grupeje irgi 3, tai dazniausiai mokytoju ir destytoju buvom vadinamos pavardemis, kad man nebuvo malonu, nes mano pavarde man nepatiko. Pazadejau sau, kad mano vaikai tures retus vardus, pirmoji dukryte Milda. Dazniausi mano sutinkami vardai- Kamile, Dominykas, Emilija...Nieko neturiu pries siuos vardus, tiesiog apie juos negali pasakyti- o, koks retas vardas!
Atsakyti
QUOTE(rencew @ 2005 11 04, 02:06)
savo sūnų pavadinom Justu, lyg atrodė ne toks jau ir dažnas, bet po to kad pasipylė Justai



drinks_cheers.gif aš irgi galvojau, kad retas vardas ax.gif vienu metu grupėj 3 Justai buvo doh.gif pakeitėm darželį (aišku ne dėl vardo tongue.gif ) tai liko mano vienas vienintelis wub.gif
Atsakyti
O as tai pamasciau, kad tu atsibodusiu tai ne tiek ir daug. Juk gali buti labai daznas vardas, bet labai grazus. O is atsibostanciu ir populiariu yra tokiu kaip Gabriele, na, zodziu tokie, kurie greitai masiskai paplito ir yra ilgi, prie tokiu dar butu Kristupas, Dominykas ir pan. Nors agniu, linu, mariu yra ant kiekvieno kampo, bet nepasakyciau, kad tai atsibode vardai- tiesiog jie trumpi, paprasti ir tuom save puosia ir neatsibosta.
Atsakyti