Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vute @ 2006 04 03, 15:50)
Sunku rasti originalu varda! O, kad ir uzdesi savo vaikiui naujoviska, nepopuliaru varda - tai nereiskia, kad po metu kitu jis nebus vienas tarp populiariausiu (pradziouje kokia kaimyne isgirdusi nukopijuos, po to dar kokia moteraite mieste isgirdusi kvieciama jusu vaika! Ir t.t.)!
Tad neverta daug sukti galvos - reikia vaikui suteikti toki varda, kuris teveliams "prie sirdies".

drinks_cheers.gif ,pritariu. Man yra grazus ir nelabai grazus vardai, o koks skirtumas 10 ar 100 zmoniu su tuo vardu vaiksto.
Atsakyti
Man tai atrodo kad visai neatsibodes Lolita, na negalvokit kad pati esu Lolita tai taip ir sakau is patirties, nes tik budama 18metu pirma karta sutikau antra Lolita, o dabar jau man 29 ir tik gal girdejusi esu na max 10 kartu, grazus retas vardas. O jusu cia paskaiciusi kaip dziaugiuosi kad dukrytes nepavadinau Ugne ar Gabriele, nes tikrai ju kaip pris....Mano princese Beatrice, nors ir jau populiareja du metai daro savo nes jai jau du metukai. Ir per juos padaugejo. Vyras dar norejo Lolitos bet as ne kam dar vienos tokios doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(martyna_mx @ 2006 02 13, 21:28)


Siaubas verysad.gif savo mažajam sūneliui išrinkau Tituko vardą, atrodė toks retas,

hihi aš irgi taip galvojau mirksiukas.gif
nebijok, kad pasidarė dažnas, šiaip gražus vardas, kiek pamenu istoriją, buvo imeratorius Titas, vadinasi stiprus vardas, nors ne vardas žmogų puošia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(micietta @ 2006 04 03, 23:01)
man tai tomu pilna ant kiekvieno kampo.. rasu irgi


Aga ..jau Tomuku kaip grybuku... doh.gif
Ir Luku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(martyna_mx @ 2006 02 13, 20:28)


Siaubas verysad.gif savo mažajam sūneliui išrinkau Tituko vardą, atrodė toks retas, skambus.....o tu sakai atsibodęs net......net nefainai man paliko, kad tu čia taip kategoriškai pareiškeisavo nuomonę. Tikiuosi tu savo vaikams išsirinksi neatsibodusius 4u.gif


Nereikia taip jautriai reaguoti smile.gif . Titas- gana dažnas vardas.
Kartais reikėtų pasidomėti ar vardas nėra tarp populiariausių mirksiukas.gif .
Atsakyti
Titas,Lukas.Tokiu turbut daugiausiai girdziu.
Atsakyti
O man negražus temos pavadinimas. Mano vaikų vardai dažni, bet rinkau juos ne todėl, kad jų daug ar mažai, o todėl, kad jie gražūs mums ir kad juose matau šiokią tokią prasmę. O rinkt vien dėl to, kad būtų bile retas nematau prasmės. Pati į savo vaikų vardukus tarsi "įdėjau" po palinkėjimą, t.y. jie turi dar ir tokią tik mums žinomą reikšmę, kurios neturi kiti kad ir visiškai tokie patys vardai. Ir kodėl vaikui išrinkom tokį, kai paklaus - mokėsiu paaiškint, kad jis ir pats dažniausias būtų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vute @ 2006 04 03, 14:50)
Sunku rasti originalu varda! O, kad ir uzdesi savo vaikiui naujoviska, nepopuliaru varda - tai nereiskia, kad po metu kitu jis nebus vienas tarp populiariausiu (pradziouje kokia kaimyne isgirdusi nukopijuos, po to dar kokia moteraite mieste isgirdusi kvieciama jusu vaika! Ir t.t.)!
Tad neverta daug sukti galvos - reikia vaikui suteikti toki varda, kuris teveliams "prie sirdies".

Kai dėjau savo sūnui vardą, tai nepažinojau nei vieno Arno, o dabar mano pusbrolis savo vaikui įdėjo Arną ir kito pusbrolio duktė įdėjo Arną ir galų gale kaimynė, nu siaubas kažkoks, kai per kokį baliuką kieme 4 Arnai, nors mano giminės būtų nedėję tokį pat.
Atsakyti
QUOTE(Ingute @ 2006 01 14, 22:02)
NES, mes irgi savo mažąją dukrytę pavadinom Ieva  4u.gif Man šis vardas irgi labai gražus ir moteriškas  rolleyes.gif Nors žiūriu daug kam jis atsibodęs  g.gif
Bet aš tai kažkaip nelabai daug tų Ievų ir pažįstu  ax.gif
O šis vardas žiūriu visais laikais buvo populiarus  biggrin.gif Va mano prosenelė irgi buvo Ieva  smile.gif

Oj, oj, kur tik eini, ten ir Ieva doh.gif doh.gif doh.gif taip prašiau, kad sesė savo vaikui šito vardo neduotų, bet nepaklausė doh.gif o dabar pati vis sukasi taep keleto Ievų ir nelabai dar su jom sutaria lotuliukas.gif beje, su savo Ieva irgi nesusišneka biggrin.gif va ką reiškia sesės neklausyti rolleyes.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(niedulis @ 2005 11 24, 18:10)
O aš prisimenu istoriją, prieš keletą metų aprašytą visuose dienraščiuose, kaip netikusi mama badu marino sūnų vardu Nedas.  Džiaugiuosi, kad viskas gerai baigėsi vaikučiui (atrodo, įsivaikino užsieniečiai).

Na viena tokia mama Marių irgi badu marino, mano pažįstami jį dabar įsivaikino... bet ką dabar visiem Mariam daryt, nekęst savo vardo??? Čia jau tikrai nesąmonė... Niekada nežinai su kokiu vardu kas padarys nešvankybę ar kokią nesąmonę. Šiaip tai gerbiu tuos komikus Ambroziją "Nosį", bet kam taip gana populiarų vardą RAIMONDAS išdirbti??? Tipo durnelis ir t.t. Jau gana MArtynas iš Lietuviškų vardų išjuoktas, kad bachūrai turi MArčiais save vadintis doh.gif man asmeniškai MArčius tai labai kaimietiškai skamba, nu bet kur dėsis žmonės, kai jų vardas pajuokos objektu paverstas unsure.gif arba tie patys RAimondai Raimiais, Raimom vainasi save, man tai šlykštu... doh.gif aišku, daugumas vardų trumpinami, bet šitie tai taip negražiai skamba...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *VICI*: 25 balandžio 2006 - 00:12
QUOTE(singarela @ 2006 04 24, 22:30)
Kai dėjau savo sūnui vardą, tai nepažinojau nei vieno Arno, o dabar mano pusbrolis savo vaikui įdėjo Arną ir kito pusbrolio duktė įdėjo Arną ir galų gale kaimynė, nu siaubas kažkoks,  kai per kokį baliuką kieme 4 Arnai, nors mano giminės būtų nedėję tokį pat.



Jėzusmarijajuozapaišventas!!!!!!!!!! Kas čia per "dėjau vardą" , "įdėjo vardą" ?Geriau vardais vadinkime drinks_cheers.gif
tai buvo trumpa nuokrypa į lietuvių kalbą, kuria čia ir bendraujame rolleyes.gif
Atsakyti
Mes su vyru kai rinkome vardą (lelius dar buvo pilvelyje wub.gif wub.gif wub.gif ) ieškojome reto, gražaus, prasmingo, tinkančio, mūsų manymu, mūsų kūdikėliui. Išrinkome, ranką prie širdies pridėjusi galiu pasakyti, mums abiems vienbalsiai patikusį ir negirdėtą vardą. Ir ką manot, dabar tas vardas yra vienas iš populiariausių. Tačiau jis mūsų Gražuoliui vieninteliam tinkantis (man atrodo kiekviena mamytė mano, kad jų vaikiukas pats mieliausias). Taigi negali numatyti, kas bus po keleto metų su tavo ar tavo leliuko vardu g.gif .
Atsakyti