Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

Mielosios,
O kaip jums vardas Barbora? Mano mazyle dar pilvelyje, bet as jau ja vadinu Barboryte wub.gif Ar grazus jums sitas vardas? Ar daug pazistate Barboru?
Atsakyti
O aš daug pažįstu Lukų, Tomų, Mantų ir Matų tarp berniukų. Tarp mergyčių- Augustės, Gabijos, Austėjos, Gretos, Patricijos...
Kai savo vyresniąją pavadinau Aiste, lyg ir nebuvo tokių daug, ir dabar klasiokių tokiu vardu neturi, bet gatvėje dažnai išgirstu rolleyes.gif
O mažoji vardu Vitalija, tarp pažįstamų vaikučių tokios kitos nėra cool.gif
Atsakyti
QUOTE (monciuta @ 2004 08 10, 12:02)
Mielosios,
O kaip jums vardas Barbora? Mano mazyle dar pilvelyje, bet as jau ja vadinu Barboryte wub.gif Ar grazus jums sitas vardas? Ar daug pazistate Barboru?

Man asmeniskai BARBORA negraziai skamba.Isivaizduoju ,kaip bus panele -BARBORA ,nu nelabai grazei skamba,vot bobutei tinka
Atsakyti
O mano dukrytės klasiokė vardu Barbora- niu, bet tikra barborytė, tokia apvalutė simpatulka biggrin.gif
Aišku, nežinia, kaip tas vardas jai atrodys vėliau...
Dar, prisiminiau, man labai gražiai skamba vardas Modesta.
Atsakyti
Kai rinkau varda antrai dukrai, man sesuo net oficialia statistika buvo isknisusi, kokie vardai populiariausiai. Tikrai pamenu, kad buvo: Greta, Gabija, Emilija, Kamile. Is patirties dar pastebiu, kad daugeja Mildu, Vaivu, Augusciu, Austeju ir Vilciu. O Emile ne tik grazus vardas, bet ir reiksme grazi thumbup.gif
Atsakyti
is tiesu, gal kas nors zinote, kur internete rasti vardu statistika? pvz. praejusiais metais dazniausiai duotu vardu vaikams...?
kazkada spaudoje maciau keleta "pirmu vietu" pamineta. Bet seniai.
Atsakyti
internete tikrai nera. reiktu gal Zuokui laishka parashyti, kad jis suorganizuotu ir kas savaite ar menesi supermamoj skelbtu biggrin.gif
Atsakyti
jei tureciau antra mergyte, pavadinciau Beatrice, o dar neblogas berniuko vardas - Kristupas, tik va ju jau bent pora zinau biggrin.gif
Atsakyti
Naujo "Tavo vaikas" modeliuku puslapy 5 Ugnes ir Ugnius! Emilija man irgi labai grazus vardas, bet netikejau, kad taip staigiai ispopuliares. Mano Smiltes kriksto vardas Emilija.
Atsakyti
O mano sunelio vardas, manau, gana retas ir man jis patinka, reiksme irgi thumbup.gif Bet dar grazus vardas Azuolas - pagal sudejima butu labai tikes mano zirniukui wink.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Mindaugas, Tadas, Tomas, Marius.
Atsakyti
Kažkada neseniai per Lietuvos radiją kalbėjo apie populiariausius vardus, tai kiek atsimenu, mergaičių pats populiariausiais ir dažniausiai dedamas praeitais metais vardas buvo Ugnė, o poto seka Emilija. O va berniukų nebepamenu...
Atsakyti