Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

QUOTE(zvaigzdute1 @ 2008 03 15, 17:17)
Patys papuliariausi vardai:
Matas Gabija
Nojus Gabrielė
Mantas Austėja
Dominykas Emilija
Nedas Ugnė
Dovydas Augustė
Rokas Viktorija
Titas Rugilė
Ignas Deimantė
Lukas Kamilė

+ Urte, Ieva
Grazus vardai, bet kai tokie populiarus, nebesinori savo vadinti tokiu vardu, kuriuo darzelyje ar mokykloje kviestu 3 vaikus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 03 13, 16:55)
Pieš beveik 20 metų dukrai išrinkom Emilijos vardą. <...> Jos kartoje tai retas vardas. Na ir kas, po keliolikos metų atėjo Emilijų bumas.
Ta pati istorija su antros dukters vardu. <...>


Nereikia ir keliolikos metų -užtenka gyvenamąją vietą pakeisti. Mano vardas mano rajone buvo labai retas - nė vieno visoj mokykloj (~400 mokinių). Ir atvažiavau aš į Vilnių mokytis... abstulbau - kiekvienoj grupėj po Ievą doh.gif Tas pats su Viktorija - grupėj net 3 buvo - o iki to laiko nė vienos nepažinojau... g.gif

Tačiau man mano vardas gražus vistiek - lietuviškas, senas kaip pasaulis biggrin.gif

labiausia liūdina tai ką išvydau perskaičius supervaikiukų vardus. Manau visi vaikai liks patenkinti senoviniais, lietuviškais ar hebrajiškais, net jei ir populiariais vardais. Tačiau ką darys Mėjos, Lėjos, Airidai, Armandai, Arminai, Kajai, adrijų ir elvijų panašūs deriniai (nereikia garsiai karksėti - retas vardas - vien todėl, kad viena raidė pakeista - bendram kontekste vistiek neišsiskirs - atsiprašau tų mamyčių, kurios davė tokius vardus - būkim biedni, bet teisingi)

Viena pažįstama mokytoja skundėsi - klasių turi daug ir kiekvienoj po kokis penkis vaikus panašiais vardais: Edgaras, Edvinas, Ervinas, Elvinas, Evaldas - kitą kartą ir pusės metų neužtenka, kad prisimintum kuris kieno vardas. Ir tai pasakė mokytoja dėstanti kalbas - penkios savaitinės pamokos! O ką kalbėti kokiai fizikos ar dailės mokytojai?

labai džiaugiuosi už tas mamytes, kurių vaikiukų vardai Janina(1), Elena (1), Juozas(2), Algimantas (1), Antanas (1), Pranas (1), Pilypas (1). Pastarasis iš vis fantastika - šaunuoliai tėveliai - na, gal vaikystėje, ir paerzins (tą patį sakė mano tėvams, kai jie pavadino mano brolį Simu - tačiau niekas jo ir neerzino (apart sesės tongue.gif )). O suaugęs šis vaikas tikrai bus išskirtinis.

Nuliūdau neradusi Gražinos, Aldonos, Kazio (Kazimiero), Stasio (Stanislavo), Anupro, Petro(!!!). Negražu??? Aš tą patį prieš 15 metų galvojau apie Uršulę, Urtę. Ir kas dabar darosi? Vienas iš populiaresnių vardų! ir tikrai labai gražus. Mergina, kuri nešioja šį vardą, savo amžiaus grupėje tikrai išskirtinė ir galėtų didžiuotis tokiais įžvalgiais tėvais.

Šiek tiek nusiminiau, kai savo sūnaus bendravardžius SM radau net penkis - kai prisiregistravau prie SM jam jau buvo virš 1 mėn. - o iki tol galvojau, kad labai retas vardas (nes nė vieno nepažinojau unsure.gif )

Galėtų statistikos departamentas skelbti ne 10 naujagimių vardų, o kokį 100-tuką - manau tada daugelis mamyčių pasitikrintų prieš duodami "tokį retą vardą, pvz. Airidas" Juk tiek gražių vardų!

P.S. Labai ilgai kovojau su vyru, kad neduotume vaikui Dominyko vardo - juk 10-tuke! Užtenka, kad pati gimiau Jurgitų, Ingų, Jūračių ir Kristinų laikais. Išimtis būtų buvus padaryta vieninteliu atveju - jei būtų gimęs sekmadienį (tokia šio vardo reikšmė)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pppievute: 18 gegužės 2008 - 23:37
as savo dukryte pavadinau Eivilita,man sis vardas patiko tuo kad yra retas grazei skamba ir yra siuolaikiskas.o trumpinys eivi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eivi @ 2008 05 22, 13:00)
as savo dukryte pavadinau Eivilita,man sis vardas patiko tuo kad yra retas grazei skamba ir yra siuolaikiskas.o trumpinys eivi thumbup.gif


jeigu jau turmpinat, tai kam ilgą vardą davėt? bigsmile.gif kaip pavdinot, taip ir šaukit, kam vardą kraipyt?
Atsakyti
QUOTE(eivi @ 2008 05 22, 12:00)
as savo dukryte pavadinau Eivilita,man sis vardas patiko tuo kad yra retas grazei skamba ir yra siuolaikiskas.o trumpinys eivi thumbup.gif

Tikrai neverta trumpinti,gražiai skamba tikroji vardo versija 4u.gif
Atsakyti
Populiariausiu vardu sarasas


http://www.gyvreg.lt...tat_vardai.html

Duomenys atnaujinti 2008 m. liepos 16 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emerencija: 13 rugsėjo 2008 - 12:14
nustebino, kad vilniuje 2008 pirmą pusmetį populiariausias berniuko vardas - nikita g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 09 13, 13:41)
nustebino, kad vilniuje 2008 pirmą pusmetį populiariausias berniuko vardas - nikita g.gif


Vilniaus miesti statistika, tai gal daugiausia slavų tautybės berniukų gimė unsure.gif
Atsakyti
Laukiames pirmojo vaikelio nestuke.gif . Negana to, kad šeimynoj buvom treti (pasirodo panašiu laiku užnieštėjo vyro puseserė ir pusbrolio žmona), draugų rate antri (laukiasi ir draugė) apsireiškią besilaukiantys, nesenai sužinojom, kad visos nešiojam berniukus lotuliukas.gif (tik dar dėl mūsų leliaus lyties tyla) tai pasidalinom kas kokius vardus sumąstę esam... Tai va, pasirodo panašumų dar daugiau: Majus, Arijus, Kajus ir Nojus!!!!!! doh.gif Įsivaizduojat kaip smagu bus kai visi suvažiuosim vasarą su vaikais gamton.... lotuliukas.gif doh.gif Tik po to kai su vyru sumąstėm busimam vaikeliui vardus, tik tada pasižiūrėjom jų pozicijas top'uose, ir... niu pasirodo populiariausi.... teko pergalvot.... ir ne tik dėl to, kad populiarūs, bet dar dėl to, kad norisi ypatingos reikšmės.
Atsakyti
QUOTE(Tiara two in one @ 2008 09 15, 20:09)
ir ne tik dėl to, kad populiarūs, bet dar dėl to, kad norisi ypatingos reikšmės.

populiarūs vardai dažniausiai turi labai gražias reikšmes.
Atsakyti
QUOTE(Tiara two in one @ 2008 09 15, 20:09)
teko pergalvot.... ir ne tik dėl to, kad populiarūs, bet dar dėl to, kad norisi ypatingos reikšmės.


o koki sugalvojot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 09 13, 15:41)
Vilniaus miesti statistika, tai gal daugiausia slavų tautybės berniukų gimė  unsure.gif


Nemaniau, kad Vilniaus mieste tiek daug slavų g.gif Įdomu įdomu
Atsakyti