Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

QUOTE(l'eau @ 2010 11 26, 18:08)
pažystų tris seseris - austėją, smiltę ir gabrielę, 17, 15 ir 12 metų. kai vardus gavo, dažni tikrai nebuvo, netgi visai nepopuliarūs, o va dabar visi numeruotini. a


GAbijos ir Gabrielės jau tikrai prasidėjo maždaug prieš 12 metų. tik tada gal dar nebuvo galimybių pasitikrinti tą populiarumą.
bet atitinkamai mokiausi su Gabriele, Gabija ir Smilte, tada jos tikrai buvo vienetinės - atitinkamai 34, 32 ir 31 metų smile.gif
o dabar tikriausiai Jurgitos ir Ingos nepopuliarios tarp mažikių.
Atsakyti
Mano dukrytės vardas vienas iš dažnesnių šiuo metu (na top 10 nera, bet ...)
Bet ta varduka davem ne del to kad išmonės maža, o tiesiog taip jau buvo sugalvota prieš n merų. ir jei dukra būtų gimusi ne prieš 3 metus o po kokiu dar 5 vistiek turėtų ta varduka.
Mano vardas buvo vienas dažnesnių. Arba bant jau mano aplinkoj lakstė daug tokiu vardu. Tiek mano kaimukyje, tiek mokykloj. O universitete vien mano grupėje 3. Bet čia manau, kad sutapimas, nes teko sutikti žmonių, kurie net nustemba, sako nei vienos moters nepažystu tokiu vardu.... g.gif taip ir galvoji populerus jis ar ne, gal nuo regijonu priklauso. ???
Atsakyti
kai mokinausi mes grupeje buvome 6 bendravardės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 11 28, 11:16)
taip ir galvoji populerus jis ar ne, gal nuo regijonu priklauso. ???


tikrai kažkiek priklauso - dabartiniais laikais skelbiami atskirų miestų topai skiriasi. ne kardinaliai; bet...
Atsakyti
Kaip uzplauke tos populiarumo bangos,taip ir nuplauks biggrin.gif Po 10 metu gal ne vieno is dabartiniu populiariu vardu teveliai nebenaudos...taip,kad sekmingai isimaisys tie Matai ir Austejos i bendra vardu buri...o va su itin retu vardu, manau zmogui sunkiau gyvenasi,pastoviai perklausia,nustemba,neistaria,pasijuokia,o ypac vaikui skaudu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edita K.: 01 gruodžio 2010 - 14:37
su itin retu, t.y. vertalu, raidžių kratiniu ar pan. - taip. su tiesiog retu -ne.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 12 01, 16:08)
su itin retu, t.y. vertalu, raidžių kratiniu ar pan. - taip. su tiesiog retu -ne.

Nesakykit,nes pavz.is savo vaikystes mokykloje prisimenu,kai vaikai pasiepdavo varda Zita ar Stanislava (Stasele),normalus vardai,jokie kratiniai ar pan.,o tarp Rutu,Kristinu,Tomu ir Dariu tiesiog tada reti tokie vardai buvo ir dabar manau yra,bet lyg siol prisimenu,kaip nedrisdavo tos mergaites pasakyti savo vardo...
Atsakyti
nenorėčiau, kad mano vaikui kabintų prie vardo žodelius "didžioji", "storoji", "akiniuotoji", kaip buvo mūsų klasėje su Lauromis.
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2008 09 27, 17:49)
Šantal, labai retas ir gražus vardas , o kaip jums smile.gif



Atrodo kad tai ne vardas, o raidžių kratinys doh.gif
Atsakyti
pastaruoju metu labai dažnai sutinku, išgirstu apie pavadintą berniuką Jokūbu. bandžiau skaičiuoti, tai tikrai žinau daugiau negu Lukų ir Mantų. žiūriu, pora metų jau ir į top10 patenka.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 01 27, 17:50)
pastaruoju metu labai dažnai sutinku, išgirstu apie pavadintą berniuką Jokūbu. bandžiau skaičiuoti, tai tikrai žinau daugiau negu Lukų ir Mantų. žiūriu, pora metų jau ir į top10 patenka.


Jokūbas tikrai ne toks jau retas vardas, dažnokai girdžiu.

Šantal tai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BountyLedy @ 2011 02 13, 21:01)
Šantal tai doh.gif  doh.gif  doh.gif


Atsimenu, Delfyje buvo straipsnis apie vardus ir viena komentatore labai aiskino, kokius baisus vardus siais laikais tevai vaikams duoda ir galiausiai parase, kad pati dukra Šantale pavadintu doh.gif lotuliukas.gif Siaip man tai grazus vardas... prancuzaitei rolleyes.gif
Atsakyti