Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

Pradedu nauja temute, nes senoji jau uzdaryta pasiekus max skaiciu. 4u.gif
Senoji temute: http://www.supermama...?...=10218&st=0

Histeroskopija - tai diagnostikos ir gydymo metodas, padedantis apžiūrėti ir įvertinti gimdos ertmės pokyčius bei atlikti chirurginius veiksmus. Histeroskopija gali būti atliekama dėl gimdos gleivinės polipų ar pogleivio miomų, gimdos gleivinės hiperplazijos (išvešėjimo), gausaus ir užsitęsusio, taip pat nereguliaraus kraujavimo iš gimdos. Histeroskopinė gimdos gleivinės abliacija gali būti alternatyvi tausojanti operacija toms moterims, kurios nenori radikalios gimdos pašalinimo operacijos dėl nenormalaus kraujavimo iš gimdos, tačiau dėl tokios operacijos galimybės reikėtų pasitarti su operuojančiu gydytoju.

Šis metodas tinka ir toms, kurios negali pastoti tiek natūraliai, tiek ir po dirbtinio apvaisinimo procedūrų, arba pastojusios negali išnešioti vaisiaus – patiria ankstyvus persileidimus. Nevaisingumo priežastis gali būti gimdos anomalijos, pertvaros gimdos viduje, sąaugos, gimdos miomos, deformuojančios jos ertmę. Atlikus histeroskopiją galima įvertinti, diagnozuoti ar paneigti galimą ligą. Pagrindinis histeroskopijos privalumas – viskas daroma aiškiai matant, jokie veiksmai, pavyzdžiui, gimdos ertmės išgramdymas ar biopsija, neatliekami aklai. Dėl to gimdos ertmės ligų diagnostika tampa labai patikima. Be to, kadangi jokio pjūvio ar žaizdos pilve nėra, skausmas po operacijos yra minimalus, nekyla ir žaizdų infekcijos grėsmė. Dauguma moterų į darbą gali grįžti jau kitą dieną arba po keliu dienų.

Jei reikalingas operacinis nevaisingumo gydymas ar minimaliai invazyvi nevaisingumo diagnostika (pvz., dėl įtariamos endometriozės, dubens sąaugų, gimdos anomalijų, miomų ar polipų), taip pat atliekama diagnostinė ar operacinė histeroskopija ir laparoskopija.
(šaltinis : vgn.lt)

Dar butu smagu jeigu dariusios parasytu ka su savimi pasieme, as isivaizduoju kad pasiimti panasiai ta pati ka LP, ( as pati tik ruosiuosi siai procedurai kita savaite) 4u.gif
Papildyta:
Padariau klaida temutes pavadinime vietoj "i" "y" kaip idomu istaisyti blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 21 lapkričio 2013 - 11:44
Edena, kaip smagu, kad sukūrei temutę, aš tai vis ruošiausi, ruošiausi ir neprisiruošiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Konvalia @ 2013 11 21, 16:48)
Edena, kaip smagu, kad sukūrei temutę, aš tai vis ruošiausi, ruošiausi ir neprisiruošiau  4u.gif


Kad kazkaip Histero besidaranciu maziau nei LP blush2.gif ax.gif Tai busiu pirmoji kuri Lapkriti tam ruosiasi 4u.gif
Atsakyti
Aš darysiuos histero gruodį, būtų labai smagu, kad merginos pasidalintų savo patirtim 4u.gif
Atsakyti
Dariausi pries savaite, Santariskese. Salino gleivines polipus. Po 10-14 dienu bus atsakymas.
Tikrai nieko baisaus. Viskas truko apie 1 val. Po 2 val vaziavau namo.
Praejus savaitei truputeli paskauda, bet cia del to, kad visa diena sedziu darbe:)
Atsakyti
QUOTE(burku @ 2013 11 22, 09:52)
Dariausi pries savaite, Santariskese. Salino gleivines polipus. Po 10-14 dienu bus atsakymas.
Tikrai nieko baisaus. Viskas truko apie 1 val. Po 2 val vaziavau namo.
Praejus savaitei truputeli paskauda, bet cia del to, kad visa diena sedziu darbe:)

o kokia sios paslaugos kaina santariskese?siuntimo reikejo?
Atsakyti
burku, o po kiek laiko grįžote į darbą?
Atsakyti
QUOTE(burku @ 2013 11 22, 09:52)
Dariausi pries savaite, Santariskese. Salino gleivines polipus. Po 10-14 dienu bus atsakymas.
Tikrai nieko baisaus. Viskas truko apie 1 val. Po 2 val vaziavau namo.
Praejus savaitei truputeli paskauda, bet cia del to, kad visa diena sedziu darbe:)

Oho kaip greitai blink.gif man sake atvykti 7.30 (kaip ir visoms operacijoms) bet nuteike kad iki vakaro reikes paguleti g.gif Kad kita diena i darba jau galesiu tai ir man sake bet zadejo israsyti tik vakare unsure.gif
Del paskaudenimu turbut skausmas panasus i mm?
Ka vezeisi is daiktu su savimi 4u.gif
As pridaviau tyrimui kraujuka pirmaideni prisegs pries siuntimo.

Mane tik neramina kad seimos daktarei sakiau visa situacija, o siuntime irasius kad siuncia ginekologo konsultacijai su kodu ka itaria ( ka itaria sakiau pati) bet ar tinka idomu operacijai taip g.gif Ir neirasius istaigos i kuria siuncia ,sake nereikia g.gif Nei operacijos datos...
Papildyta:
QUOTE(Konvalia @ 2013 11 22, 10:08)
burku, o po kiek laiko grįžote į darbą?

Gydytojas sake kad 99proc kita diena zygiuoja jau i darba 4u.gif sake nereikia jokiu nedarbingumu nieko, tiesiog atsiprasyt vienai dienai is darbo ( nes siaip ar taip pirmas dvi dienas moka darbdavys)
Atsakyti
As turejau kraujo ir slapimo tyrimus, kardiograma ir siuntima is seimos gydytojos (siuntimas buvo operacijai).
I ligonine veziausi chalata, tapkes, ranksluostuka, vandens ir higienines smulkmenas.
Tikrai siulau kita diena neskubeti i darba. Skausmas nera didelis, taciau nuo pastovaus sedejimo jauciamas nemalonus lyg ir pilvo raisciu skausmas.
Jeigu butu tik histeroskopija, be polipu salinimo, butu tikrai paprasciau.
Bet tikrai nebijokit, nieko labai sudetingo:)
Atsakyti
As pasidariau Latvijoje, nes LT buvo per sudetinga - siuntimas konsultacijai is seimos gyd., tada konsultacija ligonineje, tada vel galvok is ko paimt siuntima operacijai, nes daktaras kuris konsultavo nedave siuntimo... na zodziu man ta biurakratija atsibodo doh.gif Plius laukti reikejo apie 1,5 men.
Labai bijojau, bet pasirode ner cia viskas taip baisu kaip atrodo. Visas personalas - sesutes , daktaras, anesteziologas- buvo super, labai rupestingi ir uzjauciantys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(burku @ 2013 11 22, 15:05)
As turejau kraujo ir slapimo tyrimus, kardiograma ir siuntima is seimos gydytojos (siuntimas buvo operacijai).
I ligonine veziausi chalata, tapkes, ranksluostuka, vandens ir higienines smulkmenas.
Tikrai siulau kita diena neskubeti i darba. Skausmas nera didelis, taciau nuo pastovaus sedejimo jauciamas nemalonus lyg ir pilvo raisciu skausmas.
Jeigu butu tik histeroskopija, be polipu salinimo, butu tikrai paprasciau.
Bet tikrai nebijokit, nieko labai sudetingo:)

Dekui 4u.gif Tai va dar nieko ir nezadu darbe del treciadienio, nes nezinau ka ten ras pas mane g.gif

Aive na cia kantrybes reikia, bet man kazkaip tai greitai, nuejau pas savo gine ( bet ji dirba privaciai), dave man jos nuomone geriausio (atsiliepimus skaiciau, tikrai geras) daktaro mob. nr ir liepe pasiskambint, jis kita diena jau mane asmeniskai prieme (neeme jokiu pinigu) ir apsiskaiciavom operacijos data 4u.gif Cia turbut priklauso nuo gines . O siuntimas -as labai mazytej poliklinikoj prisiregistravus tai be problemu israso viska,jei reikia rimtesnio spec. einu privaciai arba i klinikas 4u.gif
O Latvijoje kokia kaina? LT kaip ir nemokama, bet aisku kad atsilyginsiu 4u.gif
O kaip po Histero, rezultatai, jeigu ne paslaptis ? 4u.gif

Dar mazas klausimelis - daktaras sake vakare nebevalgyt ir 1.5l mineralinio isgerti, dabar idomu pasidare tas vakaras g.gif operacija jeigu bus daugmaz apie 8-9 ryto, tai gal uztenka 12 val nevalgius ( nes po darbo galvoju kaip cia iseis grizus alkanai 18val jau nieko nebevalgyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 25 lapkričio 2013 - 15:16
Man liepe nevalgyti ir negerti tik operacijos diena.
Atsakymo, ka ten gero rado, dar neturiu. Atsakymas buna per 10-14 dienu.
Atsakyti