Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji butai Strazdo g. Kaune

Mazai kur skelbiamas projektas,bet visom prasmem idomus variantas.Pasirinkom ir kolkas tuo dziaugiames.Puiki vieta mieste - rami ir mums ir vaikams.Turim grazu vaizda i Neri pro buto langus.Namas statesi metus,kas leidzia spresti,kad kokybe bus.Dekingas sildymas(dujinis).Jei trumpai privalumu daug,kaimynu nedaug,grazu,jauku ir t.t... ape projekta raso www.svpartneriai.lt
Atsakyti
QUOTE(qqq @ 2006 06 14, 12:23)
Mazai kur skelbiamas projektas,bet visom prasmem idomus variantas.Pasirinkom ir kolkas tuo dziaugiames.Puiki vieta mieste - rami ir mums ir vaikams.Turim grazu vaizda i Neri pro buto langus.Namas statesi metus,kas leidzia spresti,kad kokybe bus.Dekingas sildymas(dujinis).Jei trumpai privalumu daug,kaimynu nedaug,grazu,jauku ir t.t...  ape projekta raso  www.svpartneriai.lt

Noreciau pasitikslinti - cia reklama? Nors is esmes namas turi savo pliusu, bet per daug nutoles nuo miesto lyginant kaina... cia mano akimis. P.S. Veites vyras
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2006 06 14, 20:51)
Noreciau pasitikslinti - cia reklama? Nors is esmes namas turi savo pliusu, bet per daug nutoles nuo miesto lyginant kaina... cia mano akimis. P.S. Veites vyras

Man irgi pasirode kad cia taip vadinamas "spamas". Matyt yra sunku parduoti tokius brangius butus tokioj neperspektyvioj vietoj. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2006 06 14, 20:51)
Noreciau pasitikslinti - cia reklama? Nors is esmes namas turi savo pliusu, bet per daug nutoles nuo miesto lyginant kaina... cia mano akimis. P.S. Veites vyras




Pasidziaugiau ir tiek...Ir miestas laabai netoli,vieta super.Nors cia zinoma pagal kiekvieno poreikius.Ilgai dairemes buto.Mieste uz tokia kaina siuloma nebent tik Vytauto pr.(prie stoties).Amzinose dulkese ir tarp popieriniu sienu.Sunku butu isivaizduoti gyvenima ten,ypac su vaikais..o gi centras.Man paciai pardavimas rupi tiek,kad laukiu kaimynu ir draugu savo maziukei... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(niekas @ 2006 06 14, 21:07)
Man irgi pasirode kad cia taip vadinamas "spamas". Matyt yra sunku parduoti tokius brangius butus tokioj neperspektyvioj vietoj.  doh.gif


Nu laba diena neperspektyvi vieta doh.gif kazin kuo g.gif
Man labai thumbup.gif. As kaip tik sakyciau viskas labai patogu: arti Mega, kiek jau ten iki centro visai netoli, gal tik 21 autikas prastai vazineja, bet i Silainius puikiai vaziuoja daug autobusu mirksiukas.gif Tyli, rami vieta, o kokie vaizdai pro langus: miskai, galima vakare prie Neries pasivaiskcioti. O kokie superiniai butu isplanavimai thumbup.gif .
o kad nama stato ilgai tai tikrai, kiek pravaziuoju vis dar stato g.gif gal tai bus kokybes rodiklis, duok die...
Sekmes Jums jame gyvenant mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai ten nepatinka kolonele palei langus schmoll.gif
Papildyta:
Atsiprasau, ne apie ta nama pagalvojau
Atsakyti
alia prisisnekejom.. nuvaziavom, paziurejom ir labai patiko
Atsakyti
QUOTE(qqq @ 2006 06 14, 13:23)
Mazai kur skelbiamas projektas,bet visom prasmem idomus variantas.Pasirinkom ir kolkas tuo dziaugiames.Puiki vieta mieste - rami ir mums ir vaikams.Turim grazu vaizda i Neri pro buto langus.Namas statesi metus,kas leidzia spresti,kad kokybe bus.Dekingas sildymas(dujinis).Jei trumpai privalumu daug,kaimynu nedaug,grazu,jauku ir t.t...  ape projekta raso  www.svpartneriai.lt


na man čia irgi kaip propoganda skamba g.gif
o tai ar įsigyjot butą šiame name, jei taip tai gal galit pasisakyt kurį ax.gif
gal kaimynais būtumėm.
kaip aš sakau šis namas su dideliais kraštutinumais
Atsakyti
Mes is pradziu skeptiskai paziurejom, bet veliau nutarem nusipirkti ir nusipirkom.. Tai Raganele irgi sitame name apsistos?
P.S. Veites vyras
Atsakyti
QUOTE(mildutes tetis @ 2006 12 28, 16:02)
Mes is pradziu skeptiskai paziurejom, bet veliau nutarem nusipirkti ir nusipirkom.. Tai Raganele irgi sitame name apsistos?
P.S. Veites vyras

planuoja biggrin.gif , o kurį butą pirkot (jei ne paslaptis kurioj laiptinėj, aukšte).
ar nepasigedot balkono?
nū langai svetainės be galo smagus bigsmile.gif , bet tie kur į vidinį kiemą išeina verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganėlė: 28 gruodžio 2006 - 16:53
QUOTE(Raganėlė @ 2006 12 28, 17:53)
planuoja  biggrin.gif , o kurį butą pirkot (jei ne paslaptis kurioj laiptinėj, aukšte).
ar nepasigedot balkono?
nū langai svetainės be galo smagus  bigsmile.gif , bet tie kur į vidinį kiemą išeina  verysad.gif

butas 1-1, jei pasiziuresi plane atrasi. Balkonas.. na truksta, bet rememes ir i kaina. O siaip tai lyg ir viskuo patenkinti, brokus taiso. Galu galiausia pardavinetoju ofisas bus visai salia, bus kur pareikst pastabas. Vidiniam kieme vaikai zais, is virtuves bus galima matyti kas musa musu lelkas
Atsakyti
QUOTE(mildutes tetis @ 2006 12 28, 19:14)
butas 1-1, jei pasiziuresi plane atrasi. Balkonas.. na truksta, bet rememes ir i kaina. O siaip tai lyg ir viskuo patenkinti, brokus taiso. Galu galiausia pardavinetoju ofisas bus visai salia, bus kur pareikst pastabas. Vidiniam kieme vaikai zais, is virtuves bus galima matyti kas musa musu lelkas


o kokie brokai g.gif ? ir kodėl kaina jums atrodo neaukšta, nes šitas namas ne iš pigiųjų kaune. kaip su apdaila sekasi, ką gero jau nuveikėt,nes jūsų laiptinė pirma pradėjo remontuotis, kada jums davė raktus?
mes lyg 2-9 imsim ir nežinau tas lenkimas labai daug rūpesčių sukėlė, be to katilas jau tokioj beryšio vietoj, žodžiu labai reikia smegenis pamankštinti, kad sprendimai būtų tinkami
Atsakyti