Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

Nemokejau as pinigeliu uz tuos mokomuosius testus. Paskaiciau kelis istatymus, paziurejau skaiciu sekas. Beje, galvojau pastarosios man pakis kiaule, bet atvirksciai - butent is ju as tikra, kad nepadariau BGT nei vienos klaidos. Taigi manau jos mane isgelbejo. Pasprendziau IQ testuku onine ir uzteko. Islaikiau as ta BGT.
Kaip ir vadovavimo gebejimu ivertinimui paskaiciau pora is ju duotame sarase esamu knygu. Del laiko stokos negalejau daugiau paskaityti. Teorijos ten tikrai prireike. Sakyciau tikrai nelengvas tas testas. Bet aciu D iveikiau ir ji. 3 metus rami busiu, bet va ar atsiras darbo vietu, kur tiktu mano issilavinimas tai didelis klausimas...
Atsakyti
klausimėlis: iš kur žinojote (buvo paminėjusios kai kurios) kiek užsiregistravo konkursui žmonių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašne @ 2014 02 01, 16:55)
klausimėlis: iš kur žinojote (buvo paminėjusios kai kurios) kiek užsiregistravo konkursui žmonių?  g.gif


Kai kur paskambinus į personalo skyrių pasako. Mano atveju, tai asmeninės pažintys pašnibždėjo, kai jau baigėsi visi terminai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Murinka @ 2014 01 29, 13:15)
Sėkmės visiems besiruošiantiems smile.gif Žinau, kad lengva kalbėti po visko, bet tikrai testas nėra sudėtingas ir įmanoma jį išlaikyti  4u.gif

drinks_cheers.gif aš irgi prieš pusantros savaitėlės išsilaikiau, nors rankos virpėjo prieš žymint atsakymą, ypač antros dalies kai nebuvau tikra dėl atsakymo, ypač iš įstatymų..

QUOTE(Ingiuxe @ 2014 02 01, 14:29)
ir nuėjus į valstybės tarnybos tą puslapiuką, kur už pinigus galima spręstis, kiek žiūriu tai tik mėnesiui pasiimti galima, o mažiau neina? blink.gif

aš sprendžiausi čia: http://valstybestarnyba.peis.lt/ Savaitei užsisakiau, čia ir įstatymai visi, iš kurių klausimų net šeši antroje dalyje buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 01 vasario 2014 - 18:28
QUOTE(smileja @ 2014 02 01, 19:25)
Sveikos,
drinks_cheers.gif aš irgi prieš pusantros savaitėlės išsilaikiau, nors rankos virpėjo prieš žymint atsakymą, ypač antros dalies kai nebuvau tikra dėl atsakymo, ypač iš įstatymų..
aš sprendžiausi čia: http://valstybestarnyba.peis.lt/ Savaitei užsisakiau, čia ir įstatymai visi, iš kurių klausimų net šeši antroje dalyje buvo.


o tie klausimai testuose šiam psl ir BGT teste tokie patys buvo visi tie 6? aš parai iš čia užsisakius. pačius įstatymus tai atsisiuntus nuo seniau turiu...bet ten skaitymo apie 200psl
Atsakyti
QUOTE(Ingiuxe @ 2014 02 01, 20:02)
o tie klausimai testuose šiam psl ir BGT teste tokie patys buvo visi tie 6? aš parai iš čia užsisakius. pačius įstatymus tai atsisiuntus nuo seniau turiu...bet ten skaitymo apie 200psl

oj ne ne, suklaidinau gal taip parašius. Norėjau pasakyti, kad tame puslapyje yra visi įstatymai vienoje vietoje, nereikia internete jų ieškoti atskirai.
Atsakyti
QUOTE(Sunsbaby @ 2014 02 01, 18:05)
Kai kur paskambinus į personalo skyrių pasako. Mano atveju, tai asmeninės pažintys pašnibždėjo, kai jau baigėsi visi terminai smile.gif

ec o aš jau pamaniau, kad kažkur matysis sistemoje doh.gif
Atsakyti
Man vienas konkursas jau ateinancia savaite, ir net nezinau ka daryti, ar eiti, nes paskelbtas ir kitas konkursas kur noretusi dalyvauti ir jis man gal net mielesnis, juolab kad zinau kad nera dar " savo" zmogaus . Gal bandysiu ir pasidomet kiek pretendentu yra i konkursa, jei daug, net nezinau ar noresiu imtis atostogu diena ir dalyvaut, juolab, kad net nezinau is ko ir ka paskaitineti.
Atsakyti
QUOTE(Sypsenele35 @ 2014 02 02, 11:44)
Man vienas konkursas jau ateinancia savaite, ir net nezinau ka daryti, ar eiti, nes paskelbtas ir kitas konkursas kur noretusi dalyvauti ir jis man gal net mielesnis, juolab kad zinau kad nera dar " savo" zmogaus . Gal bandysiu ir pasidomet kiek pretendentu yra i konkursa, jei daug, net nezinau ar noresiu imtis atostogu diena ir dalyvaut, juolab, kad net nezinau is ko ir ka paskaitineti.


kokiame konkurse planuojate dalyvauti ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darius88 @ 2014 02 02, 14:58)
kokiame konkurse planuojate dalyvauti ? smile.gif

pirmiausia teisejo padejejus
Atsakyti
QUOTE(Sypsenele35 @ 2014 02 02, 17:36)
pirmiausia teisejo padejejus

Is ko ruoseisi? Ar konkrecius istatymus nurode? Jauciu ten visu procesu kodeksus reik mokytis? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2014 02 02, 20:23)
Is ko ruoseisi? Ar konkrecius istatymus nurode? Jauciu ten visu procesu kodeksus reik mokytis? doh.gif

ne, jokios informacijos is ko ruostis, pranesa tik pokalbio data ir viskas..Tad nezinia..Ir noriu, ir nenoriu.
Atsakyti