Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

Sveikutės, norėjau pasiteiraut, ar konkurso pokalbis vyksta toje pačioje įstaigoje, kurioje pretenduojate dėl darbo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinaaaaa @ 2014 03 03, 11:48)
Sveikutės, norėjau pasiteiraut, ar konkurso pokalbis vyksta toje pačioje įstaigoje, kurioje pretenduojate dėl darbo? smile.gif

Taip
Atsakyti
QUOTE(Alinaaaaa @ 2014 03 03, 11:48)
Sveikutės, norėjau pasiteiraut, ar konkurso pokalbis vyksta toje pačioje įstaigoje, kurioje pretenduojate dėl darbo? smile.gif



QUOTE(Ilana* @ 2014 03 03, 14:32)



nebūtinai, jei darbo vieta klaipėdoje, konkursas gali būti vilniuje
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 03, 14:41)
nebūtinai, jei darbo vieta klaipėdoje, konkursas gali būti vilniuje


Ne taip suformulavau atsakyma smile.gif taip nebutinai tam paciam mieste bet toje pacioje istaigoje
Atsakyti
Sveikos,
Issilaikiau as BGT, bet kadangi jusu pokalbius atradau tik po issilaikymo, tai pats laikymas sukele stresa ax.gif smile.gif Galvojau, kad klausimai bus lengvesni bei kaip tycia uzstrigo man dalyba g.gif padaugint kuo puikiausia mokejau, o padalint doh.gif tai daugiausia uztrukau su matematika. Rezultatas pirmos dalies 29/40. Is to streso, kai baigiau spresti antra dali ir ismete rezultatus, maciau tik tokius rezultatus 29/40 - islaikyta, 9/10 islaikyta, o trecios lenteles neisidemejau, nes man pries akis vis smeksciojo mygtukas ,,pradeti testa", galvojau, kad dar reikia kazka sprest, o minuciu gal 5 liko iki pabaigos, tai vis klausiau konsultantes ar jau viskas, islaikyta??? kai ji man gal trecia karta atsake, kad islaikyta, as is laimes sokau nuo kedes ir kuo skubiau norejau pasisalinti.
tai noriu jusu paklausti ka as ten islaikiau taip gerai 9/10 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziliukas @ 2014 03 04, 14:28)
Sveikos,
Issilaikiau as BGT, bet kadangi jusu pokalbius atradau tik po issilaikymo, tai pats laikymas sukele stresa  ax.gif  smile.gif Galvojau, kad klausimai bus lengvesni bei kaip tycia uzstrigo man dalyba  g.gif  padaugint kuo puikiausia mokejau, o padalint  doh.gif tai daugiausia uztrukau su matematika. Rezultatas pirmos dalies 29/40. Is to streso, kai baigiau spresti antra dali ir ismete rezultatus, maciau tik tokius rezultatus 29/40 - islaikyta, 9/10 islaikyta, o trecios lenteles neisidemejau, nes man pries akis vis smeksciojo mygtukas ,,pradeti testa", galvojau, kad dar reikia kazka sprest, o minuciu gal 5 liko iki pabaigos, tai vis klausiau konsultantes ar jau viskas, islaikyta??? kai ji man gal trecia karta atsake, kad islaikyta, as is laimes sokau nuo kedes ir kuo skubiau norejau pasisalinti.
tai noriu jusu paklausti ka as ten islaikiau taip gerai 9/10 smile.gif

o kiek surinkote iš antros dalies, iš 20?
tas iš 10 tai gal kur pradžioj būna bandomieji klausimai?
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 03 04, 15:37)

tas iš 10 tai gal kur pradžioj būna bandomieji klausimai?

Aš ir supratau kad čia bandomieji klausimai..

Nežinau, ar nesikartosiu, bet kas dalyvavote pokalbiuose, ar dažnai būna kad 10 balų kas gautų?aš kiek dalyvavau pirmą kartą tokį įvertinimą mačiau..
Atsakyti
QUOTE(Sypsenele35 @ 2014 03 04, 19:30)
Aš ir supratau kad čia bandomieji klausimai..

Nežinau, ar nesikartosiu, bet kas dalyvavote pokalbiuose, ar dažnai būna kad 10 balų kas gautų?aš kiek dalyvavau pirmą kartą tokį įvertinimą mačiau..

pas mus buvo, kad gavo tie, kas jau keli metai dirba toje institucijoje pagal darbo sutarti (galiu garantuoti, kad klausimu nezinojo).
Atsakyti
QUOTE(Sypsenele35 @ 2014 03 04, 19:30)
Aš ir supratau kad čia bandomieji klausimai..

Nežinau, ar nesikartosiu, bet kas dalyvavote pokalbiuose, ar dažnai būna kad 10 balų kas gautų?aš kiek dalyvavau pirmą kartą tokį įvertinimą mačiau..


viena karta buvo smile.gif buvo mergina is tos institucijos, bet matesi, kad tikrai ruosesi ir gerai zino savo sriti
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Ir aš noriu pasidžiaugti, šiandien išlaikiau BGT. thumbup.gif thumbup.gif Oi pritariu visoms rašiusioms, kad testas tikrai neišlengvųjų. Na pirma dalis dar nieko, dar ir laiko gerokai liko, bet antra tikrai sunki, bijojau spausti "baigti testą", bet valio, išlaikyta. Tikrai patarčiau, kas ruošiasi laikyti, pasispręsti iš valstybestarnyba.com Kelios užduotys buvo vos ne tokios pat.
Sėkmės laikysiančiom 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif jei laikai konkursa, tai per kiek dienu jau idarbina? ar cia susitarimo reikalas? ar gali but laimi ir vos ne kita diena pradedi dirbti ?
Atsakyti
QUOTE(Ilana* @ 2014 03 05, 21:16)
Sveikos smile.gif jei laikai konkursa, tai per kiek dienu jau idarbina? ar cia susitarimo reikalas? ar gali but laimi ir vos ne kita diena pradedi dirbti ?

Valstybės tarnyvoj taip greit nebūna smile.gif turėsit parašyti prašymą, turės būti įstaigos vadovo įsakymas. Kažkiek laiko praeis smile.gif
Atsakyti