Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Taram_Pampam @ 2013 12 06, 14:35)
nu jūs duodate  lotuliukas.gif
pakaitinis - terminuotam laikui, 3 mėn., 6mėn., 2m., arba kitam laikotarpiui cool.gif

na pagal VT įstatymą ir aš taip suprantu. tik pačiame skelbime nėra nurodoma, kokiam laikotarpiui g.gif ir kaip įdarbinamas asmuo, pagal DS ar kaip VT? g.gif
Atsakyti
QUOTE(alita. @ 2013 12 06, 20:27)
na pagal VT įstatymą ir aš taip suprantu. tik pačiame skelbime nėra nurodoma, kokiam laikotarpiui  g.gif ir kaip įdarbinamas asmuo, pagal DS ar kaip VT?  g.gif


jei žr vtd.lt - tik kaip VT, kuriam laikotarpiui niekada nenurodo, pasiskambinkite.
Atsakyti
Labas rytas/diena/vakaras visoms 4u.gif
norėjau paklausti - kiek maždaug laiko užima pati kandidatavimo procedūra?
tarkim skelbimas apie ieškomą VT paskelbtas lapkričio 22, gruodžio 3 tarkim gavau priėmimo į konkursą patvirtinimą, per 3 dienas kaip ir turiu užsiregistruoti BGT.
Klausimas - ar turiu kuo greičiau jį išsilaikyti ar galiu pasilikus tarkim 2 sav.rezervą jo datą pasirinkti? na, kad pasiruoščiau jam..?
ar yra kokie nors "deadline'ai" atrankai? nes dabar mąsta, ar ne per artimą datą pasirinkau, gal nespėsiu pasiruošti tinkamai... g.gif nujaučiu savaitės ruošimuisi per mažai doh.gif
Atsakyti
Savaitės ruošimuisi, manau, per akis. Nebent įstatymus nori mintinai iškalt, bet neverta, nes tik 4 klausimai iš jų. Tiesiog pasprendi vakarais uždavinukus, pagauni kampą ir eini smile.gif Situacijoms tai juk nelabai yra iš ko ruoštis.
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2013 12 06, 06:48)
gallium papasakoti kaip man buvo, nesenai dalyvavau:
visiems buvo pasakytas vienas laikas. Visus sukviete tuo laiku I kabineta (pries tai sutikrino dokumentus, surinko privaciu interesu deklaracijas),
tuomet visus kviete pokalbiui pagal abecele.
tada vel visus sukviete I kabineta, suskaiciavo balus ir paskelbe laimetoja.
Kaip įdomiai dėl deklaracijų...
Jas reikia per mėnesį nuo laimėjimo pateikti. Ir ne popierines, o el. variantą tik.

Atsakyti
QUOTE(Ajerų duona @ 2013 12 08, 13:34)
Kaip įdomiai dėl deklaracijų...
Jas reikia per mėnesį nuo laimėjimo pateikti. Ir ne popierines, o el. variantą tik.

Nma reikalauja, kad konkurso metu jau butu deklaracija pateikta, el.budu kaip suprantu.
Atsakyti

Kažin kada bus testų laikymo grafikas sausio mėn? Gal kas pastebėjot kada įdeda sekančio mėn?
Atsakyti
Prisijungus jau duoda registruotis sausio pirmom dienom.
Atsakyti
QUOTE(Astro @ 2013 12 08, 23:43)
Nma reikalauja, kad konkurso metu jau butu deklaracija pateikta, el.budu kaip suprantu.



taip konkreciai nma reikalauja, kad konkurso diena deklaracija butu pateikta elekt.deklr.sistemoje.
Papildyta:
QUOTE(Vendor @ 2013 12 07, 20:26)
Labas rytas/diena/vakaras visoms  4u.gif
norėjau paklausti - kiek maždaug laiko užima pati kandidatavimo procedūra?
tarkim skelbimas apie ieškomą VT paskelbtas lapkričio 22, gruodžio 3 tarkim gavau priėmimo į konkursą patvirtinimą, per 3 dienas kaip ir turiu užsiregistruoti BGT.
Klausimas - ar turiu kuo greičiau jį išsilaikyti ar galiu pasilikus tarkim 2 sav.rezervą jo datą pasirinkti? na, kad pasiruoščiau jam..?
ar yra kokie nors "deadline'ai" atrankai? nes dabar mąsta, ar ne per artimą datą pasirinkau, gal nespėsiu pasiruošti tinkamai...  g.gif  nujaučiu savaitės ruošimuisi per mažai  doh.gif



mano atveju buvo taip:

pateikiau prasyma, patvirtino ta pacia diena, kad atitinku reikalavimus, tada iskart uzsiregistravau BGT, vieta gavau tik po menesio (klaipeda cia), issilaukius BGT,laukiau kol paskelbs konkursa istaigoje,
konkursas paskelbtas internete 10 -23 d, istaigoje 12 -11 diena.
Atsakyti
Sveikutes,gal kas dalyvavote siandien konkurse Siauliuose Sodroje? g.gif
Atsakyti
žadu ir aš sausį bandyt laikyt kai nebeliks paskaitų. Tik iškilo vienas klausimas, kaip ten yra su ta anglų kalba? visada prieš einant laikyt to bendrojo testo, turi turėt kažkokį pažymėjimą? ir ar būtina tą anglų testą laikyti kažkokiam centre? negi neužtenka kad valstybinį egzaminą laikei, ir kad univere mokeis? :/
Atsakyti
Taip, jau sausį leidžia rezervuot laiką BGT laikymui, planuoju ir aš sausį laikyt 000164.gif

Klausimėlis dirbančioms - ar realiai tarnautojams būna skiriama antra ar pirma kvalifikacinė klasė? Nes iš pirmo žvilgsnio tai daug patraukliau atrodo atlyginimas su tais priedais už jas smile.gif
Atsakyti