Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(bakardi @ 2014 03 14, 12:03)
Sveiki, man iskilo klausimas, pirma karta teiksiu prasyma dalyvauti konkurse. Keliamus reikalavimus atitinku.
Kai teiki prasyma  reikalauja prisekti cv ir  Nepriekaištingos reputacijos reikalavimų atitikties deklaracija, o issilavinima patvirtinnaciu dokumentu nereikia prisekti? Ar ir taip mato?ar uztenka kad gyvenimo aprasyme irasyta?

Aš nesegu, prisegu tik CV ir deklaraciją
Atsakyti
QUOTE(Astelyta @ 2014 03 12, 16:53)
as tai Vilniuje, ar testa jau issilaikete?  smile.gif

Senai jau ji turiu, jau esu buvusi vienam organizaciniam konkurse, sis bus antras smile.gif

Papildyta:
QUOTE(bakardi @ 2014 03 14, 11:03)
Sveiki, man iskilo klausimas, pirma karta teiksiu prasyma dalyvauti konkurse. Keliamus reikalavimus atitinku.
Kai teiki prasyma  reikalauja prisekti cv ir  Nepriekaištingos reputacijos reikalavimų atitikties deklaracija, o issilavinima patvirtinnaciu dokumentu nereikia prisekti? Ar ir taip mato?ar uztenka kad gyvenimo aprasyme irasyta?

As tai nesegu, buna parasyta jei ka aprayme ko jiems reikia tiksliai, dazniausiai Cv ir deklaracijos reik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bakardi @ 2014 03 14, 11:03)
Kai teiki prasyma  reikalauja prisekti cv ir  Nepriekaištingos reputacijos reikalavimų atitikties deklaracija, o issilavinima patvirtinnaciu dokumentu nereikia prisekti? Ar ir taip mato?ar uztenka kad gyvenimo aprasyme irasyta?
snapback]66028187

Aš pridėjau nuskenuotą diplomą.
O kai laimėjau ir tvarkiausi popierius įstaigoje, tai labai pasitarnavo, nes nebereikėjo nešti kopijos - atspausdino nuskenuotą variantą.

Aš su tokiu klausimu - jeigu įstaigoje dirbanti pakaitinė laimi konkursą į normalią vietą toje įstaigoje, tai ar ji tiesiog perkeliama su visomis užtarnautomis sąlygomis (stažu, atostogomis ir t.t.), ar yra atleidžiama ir iš naujo priimama kaip karjeros valstybės tarnautoja?
Iškilo klausimas, nes einant atostogų pagal eilę, darbe diskutavome, kad tas pakaitines, jeigu jos laimėtų į pastovią vietą, atleistų ir priimtų kaip ir iš naujo (t.y. dingtų ir jų užsidirbtos kasmetinės atostogos). T.y. atsilaisvintų kai kurios datos atostogų eilėje, o vasarą tai ypač aktualu rolleyes.gif ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Ajerų duona @ 2014 03 16, 17:18)
Aš pridėjau nuskenuotą diplomą.
O kai laimėjau ir tvarkiausi popierius įstaigoje, tai labai pasitarnavo, nes nebereikėjo nešti kopijos - atspausdino nuskenuotą variantą.

Aš su tokiu klausimu - jeigu įstaigoje dirbanti pakaitinė laimi konkursą į normalią vietą toje įstaigoje, tai ar ji tiesiog perkeliama su visomis užtarnautomis sąlygomis (stažu, atostogomis ir t.t.), ar yra atleidžiama ir iš naujo priimama kaip karjeros valstybės tarnautoja?
Iškilo klausimas, nes einant atostogų pagal eilę, darbe diskutavome, kad tas pakaitines, jeigu jos laimėtų į pastovią vietą, atleistų ir priimtų kaip ir iš naujo (t.y. dingtų ir jų užsidirbtos kasmetinės atostogos). T.y. atsilaisvintų kai kurios datos atostogų eilėje, o vasarą tai ypač aktualu  rolleyes.gif  ax.gif

Atleidzia ir priima is naujo, staza iskaito, o uz nepanaudotas atostogas ismoka kompensacija.
Atsakyti
QUOTE(smailyte @ 2014 03 12, 10:01)
Sveikos,

O kokioje įstaigoje čia reikia rusų kalbos?


Bendrasis pagalbos centras. Viena iš pareigų yra nurodyta tvarkyti informaciją anglų, rusų ir lietuvių kalbomis Centro ir numerio 112 interneto svetainėse.
Atsakyti
O tai jeigu tarkim reikalauja patirties (neapibrėžto laiko) su tam tikra programa, tai kaip man įrodyti,kad jos turiu? Galiu gauti rekomendaciją iš vienos įmonės, bet tai aš galvojau kad prisegsiu ją, kartu ir su anglų kalbos lygio pažymėjimu g.gif ar jūs nešatės tokius dalykus į konkursą? Į ką ten atkreipia dėmesį pirmoj atrankoje (iš karto nusiuntus dokumentus) ? Kažkaip maniau jie nori iš karto matyti ar atitinku visus reikalavimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2014 03 13, 17:25)
Kai pateikiat prasyma per 3 dienas turit uzseregistruoti BGT laikymui, issilaikyti reiki iki konkurso, konkursai vyksta mazdaug +- po menesio nuo konkurso paskelbimo datos.


O jei neužsiregistruoji per 3 dienas laikyti BGT testui? Nes aš pvz pateikiau penktadieni, o tik čia paskaičius supratau, kad reikia per 3 dienas užsiregistruoti testui. O jei nespėsiu išsilaikyti testo iki konkurso?
Atsakyti
QUOTE(Parduotuke @ 2014 03 17, 12:54)
O jei neužsiregistruoji per 3 dienas laikyti BGT testui? Nes aš pvz pateikiau penktadieni, o tik čia paskaičius supratau, kad reikia per 3 dienas užsiregistruoti testui. O jei nespėsiu išsilaikyti testo iki konkurso?

Po atsakymo, kad atitinki reikalavimus, per 3 darbo dienas reikia užsiregistruoti testui. Konkursas būna maždaug po mėnesio nuo paskelbimo, tai tikrai spėsi išsilaikyt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2014 03 17, 12:57)
Po atsakymo, kad atitinki reikalavimus, per 3 darbo dienas reikia užsiregistruoti testui. Konkursas būna maždaug po mėnesio nuo paskelbimo, tai tikrai spėsi išsilaikyt wink.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Gal kas esat dalyvavusios konkursuose Sodroje Kaune? smile.gif
Atsakyti
Išlaikiau šiandien BGT thumbup.gif Ėjau praktiškai nesiruošus (žiūrėjau tik pavyzdinį testą), bet esu anksčiau laikius testą į ES institucijas, kuris irgi panašiu principu sudarytas. Surinkau 30/40 ir 16/20.
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 03 16, 20:24)
O tai jeigu tarkim reikalauja patirties (neapibrėžto laiko) su tam tikra programa, tai kaip man įrodyti,kad jos turiu? Galiu gauti rekomendaciją iš vienos įmonės, bet tai aš galvojau kad prisegsiu ją, kartu ir su anglų kalbos lygio pažymėjimu g.gif  ar jūs nešatės tokius dalykus į konkursą? Į ką ten atkreipia dėmesį pirmoj atrankoje (iš karto nusiuntus dokumentus) ? Kažkaip maniau jie nori iš karto matyti ar atitinku visus reikalavimus ax.gif

As is ankstesnies darbovietes turejau paprasyti kompetenciju saraso, kokias funkcijas atlikau, kad uzskaitytu atitinkancia darbo patirti.
Atsakyti