Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms :)


Tęsiam toliau ax.gif

user posted image

Ankstesnės temos:

Pirmoji tema

Antroji tema

Trečioji tema

Ketvirtoji tema

Penktoji tema

Šeštoji tema

Septintoji tema

Aštuntoji tema
Papildyta:
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 12 04, 20:53)
pasakykit su kuo tvarkot foto 

mano foto picasoj, o čia uždėtas baltas rėmelis, viskas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rienka @ 2013 12 05, 10:16)
Labai tau ačiū.. sakykit o su kuo prie lango  tuos karpinukus klijuojat?  blush2.gif

Kol kas prikabinau lipnia juostele, bet planuoju popieriniais klijais, kazin gerai galvoju g.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš vakar klijavau pieštukiniais klijais. Labai bijojau, kad karpinys nesuplyštų tepant klijais (truputį padžiūvę blush2.gif ), tai ištepiau langą, užklijavau ir su popieriniu rankšluosčiu tuos klijus "baksnojant" nuėmiau bigsmile.gif jokios dėmės, viskas klijų likutis prikibo prie popieriaus bigsmile.gif

O kiek darbo valant langus turėsiu - pamatysiu vasarį/kovą irnesakyk.gif
Atsakyti
aš pamenu, vaikystėj, popierines snaiges prie lango sudrėkintu muilu klijuodavom thumbup.gif
Atsakyti
Lipnia juostele, nors žymės lieka g.gif
Atsakyti
O jei ta guma kur kanceliarinese buna pirkti? Neturetu zymiu likt ir nusiims po svenciu paprastai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cloridė @ 2013 12 05, 21:10)
Lipnia juostele, nors žymės lieka g.gif

pas mane nelikdavo zymiu kai snaiges lipinau pernai g.gif arba neiziurau biggrin.gif
Atsakyti
snaiges popierines visada su muilu ūkišku klijuodavom ir dabar tuo pat metodu naudojuosi, puikiai laiko ir nesunkiai nusivalo.
Atsakyti
Reikia padaryti dideli arkliuka, kabinsim nuo lubu vidury grupes. Is ko butu galima ji pagaminti? Galvojau is polistirolo, bet bijau kad sunkiai jis pjaustysis, bus nukramtytas. Kokiu ideju turite ar zinote?
Atsakyti
Pagaminus visus adventinius reikalus, pradėjau kalėdines dekoracijas. Reik jau ir namus gi pradėt puošt. smile.gif Pirmoji eglutė šiais metais. 000059.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktė.: 06 gruodžio 2013 - 22:20
user posted image na pradzia turim, dabar gaminsiu nedidelius papuosimus,zvakide ir pan:-)
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 12 06, 22:02)
Reikia padaryti dideli arkliuka, kabinsim nuo lubu vidury grupes. Is ko butu galima ji pagaminti? Galvojau is polistirolo, bet bijau kad sunkiai jis pjaustysis, bus nukramtytas. Kokiu ideju turite ar zinote?



Iš druskos tešlos:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti