Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjote gerti kalcį?

aš kalcio visai negėriau, o vėlai pradėjau gerti daaug magnio, tai kalcio kaip ir neskiria prie to - jie vienas kitam nelabai tinka g.gif
ir šiaip, kalcį galima gerti tik pirmoje nėštumo pusėje, nes dėl jo pertekliaus greičiau kaulėja vaikiuko galvytė - sunkiau pagimdyti
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 03 24, 11:16)
As irgi vis atidedavau...kol viena diena nepasirode skaicius 94  blink.gif ir daktare tiesiog neteko zado  doh.gif
blink.gif Išgasdinai blink.gif blink.gif Kiek kainuoja ta geležis,kur prieš tai rašei? Nors man gyd.nurodė gert būtent tą ir ne kitokį..
Atsakyti
geras!!!!!
vieni sako kalcis be magnio blogai, kiti sako kalcis su magniu visai netinka! doh.gif
Gerdavau viena pati kalci, o dabar kartu kalci uzsigeriu su vandenyje istirpusiu magniu... Pasiklausiu geriau daktares....
Atsakyti
Kiek skaiciau, kalcio nerekomenduojama vartoti nuo 36 sav.
Man dabar 34 savaite. Iki siol jokiu sintetiniu papildu nevartojau, o dabar nagai truputi luzinet pradejo. O gal cia tik pavasaris kaltas?..
Ar galiu dabar pora savaiciu pagert kalci, ar vis gi jau nereikia, kaip manot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asiuska: 25 kovo 2006 - 21:51
Geriu kalcį nuo kažkur 25 savaitės, nes labai skauda kaulus, o ypač gaktikaulį ir dubenį ir gersiu iki likus mėn. iki gimdymo.
Atsakyti
QUOTE(asiuska @ 2006 03 25, 21:50)
Kiek skaiciau, kalcio nerekomenduojama vartoti nuo 36 sav.
Man dabar 34 savaite. Iki siol jokiu sintetiniu papildu nevartojau, o dabar nagai truputi luzinet pradejo. O gal cia tik pavasaris kaltas?..
Ar galiu dabar pora savaiciu pagert kalci, ar vis gi jau nereikia, kaip manot?  g.gif

Na,manau kad nagai tau tikrai ne nuo pavasario,o nuo kalcio stygiaus lūžinėja.Mano pvz.nagai auga kaip pašėlę,nespėju dildint. doh.gif O ar galima tau dabar pradėt kalcį gert net nežinau.. Manau jau vėloka.Reikėjo anksčiau.
Atsakyti
Na, kas megsta kavutes paragauti ir bijo, kad dantukai neisbiretu, turetu gerti kalci kuo anksciau nestuke.gif
Mano naguciai irgi kieti ir auga ziurint nail.gif
Atsakyti
As tai kalci geriau nestumo pradzioje, dabar klausiau gydytojo, tai sake, kad nereikia, leliukui uzteks ir dar man liks biggrin.gif
Atsakyti
o as ir negeriau kalcio visa nestuma.
Kraujas rode, kad jo pakankamai organizme yra, tai daktare pasake, kad tuomet geriau ir negerti wink.gif
Nes per daug irgi negerai.
Siaip tai manau, kad pakankamai jo gaunu ir pieno produktu, nes nuo kokios 16 sav. labai didelis potraukis jiems atsirado.
Atsakyti
as ir jau pradejau gert kalci nes mano naguciai ir dantukai silpnoki tai galvoju kad nuo kalcio stygio g.gif
Atsakyti
Oi,tai dabar tikrai turėtų sustiprėti tavo nagučiai ir kauliukai smile.gif Mano nagai tai auga kaip ant mielių.Jau net nervuoja,kad taip greit auga.
Atsakyti
QUOTE(laiminga_mamyte @ 2006 04 04, 19:48)
Oi,tai dabar tikrai turėtų sustiprėti tavo nagučiai ir kauliukai smile.gif Mano nagai tai auga kaip ant mielių.Jau net nervuoja,kad taip greit auga.

as ir tikiuosi kad sustipres mano nagiukai ax.gif
Atsakyti